• GoHome Professional
do 220000 eura što manji do 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 220000 eura što manji do 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220000 eura što manji do 70 m2

  • Za upit "do 220000 eura što manji do 70 m2" pronađeno 69 438 nekretnina - prosečna cena 2.422 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • klima
    • kablovska
    • 1.sprat
    • parking
    • renovirano
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, LESKOVAC, 25.500 €, 55,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE DVOSOBAN KOMFORAN STAN, U RADNIČKOM NASELJU, NA 2. SPRATU, SA UREDNIM PAPIRIMA. STRUKTURA STANA: HODNIK, KUHINJA, KUPATILO, DNEVNA SOBA, DVE SPAVAĆE SOBE, TERASA I PRIPADAJUĆI PODRUM. STAN JE BEZ VEĆIH ULAGANJA, VREDI POGLEDATI. .

 
 
 
  Garaža, NIŠ, Delijski Vis, 4.200 €, 8,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju parking mesto na otkrivenoj parceli, 3.700e. Nalazi se u blizini Vagres city-a i standardnih je dimenzija. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija, stojimo vam na raspolaganju. Garaza, Niš - Delijski vis | Prodaja · 8m² · 4.200€.

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Lion, 18.000 €, 10,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lion, donja strana, ugao Vojislava Ilića i Stanislava Sremčevića, garažno mesto u manjoj zgradi novije gradnje, prilaz sa ulice autoliftom, nije klackalica. Uknjiženo 1/1. Agencijska provizija 600 eur. GREJANJE - CG, sprat / ID oglasa: 73042. Agencijska provizija 2% od kupoprodajne....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 220000 eura što manji do 70 m2'
17.000 €
52.000 €
55.000 €
  Poslovni prostor, NIŠ, 33.000 €, 10,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju lokal površine 9,51m2 u podzemnom poslovnom centru Gorča. Odličan poslovni prostor, ali i kao investicija za izdavanje. Za više informacija stojimo Vam na raspolaganju. .

 
 
 
  Garaža, SUBOTICA, 11.500 €, 10,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se garažno mesto u suterenu zgrade površine 11m2.Ulaz u garažu je obezbeđen sigurnosnim vratima sa automatskim otvaranjem ,a unutrašnji prostor je osvetljen led svetlima.Garažno mesto je označeno jasno vidljivim linijama.Suterenski deo zgrade je dobro ventilisan i obezbeđen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 55.000 €, 10,00 m2 cca 5500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127013, PR/. Na prodaju lokal od 10m² u Centru grada. Lokal je kompletno renoviran. Može da se koristi i za stanovanje. Idealan je za kancelariju. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van....

 
 
 
 
-24%

Promena cene sa 21.000 € na 15.990 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Staro Sajmište, 15.990 €, 10,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 21.000 €
13.03.2026 - 15.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Bloku 22, garažno mesto, uknjiženo, površine 10m2. Garažno mesto je sa video nadzorom, kao i portirom, a nalazi se u neposrednoj blizini Sava Centra. Na parking mestu je moguće parkirati dva motora. Parking širine 2m, pogodan je za manja vozila poput punta, smarta, corsu i sl. Iznos....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 40.000 €, 10,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se poslovni prostor u Cvićevoj ulici, u blizini OŠ"Vlada Aksentijević". Pogodan za mnoge delatnosti ag provizija 2% Poslovni prostor / Lokal, Beograd - Cvijićeva | Prodaja · 10m² · 40.000€.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 55.000 €, 10,00 m2 cca 5500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127173, PR/. Na prodaju lokal od 10m² u Centru grada. Lokal je kompletno renoviran. Može da se koristi i za stanovanje. Idealan je za kancelariju. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 40.000 €, 10,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovni prostor u Cvićevoj ulici, u blizini OŠ"Vlada Aksentijević". Pogodan za mnoge delatnosti ag provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 52.000 €, 10,00 m2 cca 5200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 103630, lift. Garsonjera u mirnom kraju, u zgradi. Nalazi se preko puta skole, u blizini vrtića, igrališta, marketa, doma zdravlja, preko deset autobuskih stajališta. CG, PVC, izolacija 20cm. 10,9 m2. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 55.000 €, 10,00 m2 cca 5500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127013, PR/. Na prodaju lokal od 10m² u Centru grada. Lokal je kompletno renoviran. Moze da se koristi i za stanovanje. Idealan je za kancelariju. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 29.680 €, 10,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

545566 -Odličan odnos cene i kvaliteta, idealno za investiciju! Nekretnina se nalazi u mirnom delu Novog Naselja uknjižena na 10m2, spremna za život. Ne propustite priliku, kontaktirajte naše agente već danas za razgledanje. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 29.000 €, 10,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera 0.5 u nivou prizemlja,površine 10,28m2 u stambenoj zgradi.Iz otkupa nije uknjižen.Za renoviranje .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 26.500 €, 10,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan odnos cene i kvaliteta, idealno za investiciju! Nekretnina se nalazi u mirnom delu Novog Naselja uknjižena na 10m2, spremna za život. Ne propustite priliku, kontaktirajte naše agente već danas za razgledanje. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 51.500 €, 10,00 m2 cca 5150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan lokal u prometnoj ulici na Novoj Detelinari, može biti pogodan za mnoge delatnosti. Ima wc i sudoper. U stvarnosti ima 11m2+6m2 galerije pogodne za ostavu. Lokal uknjižen 1/1. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Agencijska šifra: 529311, Kontakt: 0612533507 Novogradnja,....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 23.000 €, 10,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 72611. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Kralja Petra I.

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Voždovac, 25.000 €, 11,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Saobraćajni fakultet - Vojvode Stepe garaža, 11m2, nivo -2, lift U prilici smo da vam ponudimo garažno mesto u novoj zgradi u blizini Saobraćajnog fakulteta u ulici Vojvode Stepe. Rešenje o ozakonjenju. Agencijska provizija 1000e Agent Verica Simović 060/30-37-997 (licenca....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 21.000 €, 11,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji u centru grada. Novogradnja Lift Uknjiženo.

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 10.000 € na 9.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, NOVI SAD, Bulevar, 9.000 €, 11,00 m2 cca 820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 10.000 €
05.05.2026 - 9.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000449. NOVI SAD, BULEVAR OSLOBOĐENJA, GARAŽNO MESTO, 11m2, EKSKLUZIVNO POSREDOVANJE. Oglašavamo prodaju uknjiženog garažnog mesta pozicioniranog na trećem spratu, od ukupno pet spratova, u garaži na Bulevaru oslobođenja. Nalazi se u blizini Promenade i Merkatora i, obzirom....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 22.000 €, 11,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:8081268. NOVI SAD, CENTAR, LOKAL, 11 m2. Novo u ponudi! Na prodaju lokal veličine 11 m2, centar grada, pešačka zona, u pasažu. Sastoji se od jedne prostorije, kancelarijskog tipa. Za više informacija ili prezentaciju, molim vas pozovite kontakt. KONTAKT: Katarina Mutabdžija,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 25.000 €, 11,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se poslovni prostor-kancelarija u centru grada, Maksima Gorkog ulica, u dvorištu zgrade. Prostor je renoviran, laminat na podu, centralno grejanje. Cena 25 000eu. Prodaje se sa nameštajem. Kontakt 065/385-8883 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Zvezdara, 22.000 €, 11,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se garažno mesto od 11m2, uknjiženo bez tereta, u novijoj zgradi iz 2016 koja se nalazi u blizini raskrsnice Gospodara Vučića i Vojislava Ilića Ulaz u garažu pomoću auto lifta, nivo -1. Mali broj garažnih mesta u zgradi. Idealno mesto za manje automobile i za motore. Minimalna....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Spens, 30.900 €, 11,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.08.2022.,

www.indomio.rs

Uz garažu ide i parking mesto ispred, pogodno za dva vozila! Za više informacija pozovite nas! .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Palata Pravde, 35.000 €, 11,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

Beograd na vodi - garažno mesto u garaži koju dele BW Aqua i BW Verde. Nivo -1. Obezbeđenje 24/7, video nadzor, ulaz na rampu samo sa karticom. Na odličnoj poziciji, nema susednih parkinga sa strane pa se vrata mogu nesmetano otvarati u punoj širini. Kupovina bez provizije. .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Crveni Krst, 20.000 €, 11,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Vračar, Crveni krst - Sazonova garaža, 11.5m2, lift U ponudi garažno mesto u kvalitetnoj novogradnji. Do garažnog mesta se silazi betonskom rampom (nagib 15%) na nivo -1. Garažno mesto je na klackalici - donja pozicija (Wöhr parking sistem). Manevarski prostor 110m2. Upotrebna dozvola.....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Zvezdara, 22.000 €, 11,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Garažno mesto u novogradnji, blizu raskrsnice Gospodara Vučića i Vojislava Ilića, uknjiženo na 11m2 (za putničko vozilo srednje veličine), nivo zemlje, bez lifta i nije na klackalici. Vlasnik 1/1, trenutno se izdaje, može da se preuzme zakupac. Agencijska provizija je 600 evra. GREJANJE....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Bulevar, 21.800 €, 11,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Futoška. Garažno parking mesto veličine 11m2. Nalazi se u suterenu zgrade, kolektivna garaža. Pozicionirana na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini strogog centra grada, Bulevara oslobođenja, Futoške pijace. Uknjiženo. (Vinson nekretnine, Novi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 46.350 €, 11,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam garsonjeru u strogom centru grada,koja u ovoj površini ispunjava sve uslove za izdavanje. Stan je odlično održavan i zahteva samo higijenska ulaganja. Stan je uknjižen 1/1 i odlična prilika za ulaganje novca. Za više informacija pozovite agenta prodaje. .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Novi Beograd, 27.000 €, 11,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

Garažno mesto u Poslovnom centru Azzaro u blizini Euromedika. Agencijska provizija 750 evra. Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 3% .

 
 
 
  Garaža, SUBOTICA, 11.500 €, 11,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 22.000 €, 11,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Lokal, Zmaj Jovina, Novi Sad, 22000€, 11m², Garsonjera. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Lokal, Zmaj Jovina, Novi Sad Zmaj Jovina.

 
 
 
  Garaža, SUBOTICA, 11.000 €, 11,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Gornji Grad, 24.000 €, 11,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjiženo garažno mesto od 11,04m2. Novo. Moderno. 26.000e. Minimalna agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja Agent: Antonio Burkeljc br. licence 2896 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/26-20-734 . .

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 11.000 € na 13.200 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Garaža, KRAGUJEVAC, 13.200 €, 11,00 m2 cca 1200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 11.000 €
15.05.2026 - 13.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju garažna mesta – BubanjProdaju se garažna mesta površine od 11 m² do 12 m², u zgradi novije gradnje (stara svega nekoliko godina), u naselju Bubanj. Odličan prilaz  Suva i bezbedna garaža  Uknjiženo vlasništvo  Idealno za stanare ili kao....

 
 
 
  Garaža, NIŠ, Pantelej, 11.000 €, 11,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se parking mesto u podzemnoj garaži. Nalazi se na Panteleju u Gornjomatejevačkoj ulici u surturenskom delu nove zgrade koja ima upotrebnu dozvolu. Podzemna garaža je obezbedjena rampom. Parking mesto je uknjiženo, vodi se u svojini i površine je 11m2. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 21.000 €, 11,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2025.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji u centru grada. Lokal predstavlja jedna prostorija I sprat. Odličan je za kancelarije ili ordinacije.. Povoljno.. Dogovor oko cene. kontakt: 065/3858-888 Dančo lic. br.322 ili na:www.status-nekretnine.com A57-21996 STATUS NEKRETNINE D.O.O. UPISAN U REG. POSREDNIKA....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 15.300 €, 11,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Garažno mesto u suterenu zgrade sa dobrim prilazom za komotno i sigurno parkiranje. Ako tražite tako nešo, na pravom ste mestu! Ne propustite priliku i pozovite nas za više informacija, ili svratite do naše agencije. .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Blok 61, 20.000 €, 11,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Garaža, Blok 61, Jurija Gagarina, 11m2 Na prodaju garaža u Bloku 61 površine 11m2, dimenzije 2,3m x 4,5m. Ulazna vrata 2,15m x 1,8m. Uknjižena. Provizija 750 eura. Milomir Đenadić 065/21-21 -989 ... Prikaži broj Garaza, Beograd - Blok 61 | Prodaja · 11m² · 20.000€.

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 23.000 €, 11,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garažno mesto u blizini Doma zdravlja. Uknjižene površine 11m2. Nalazi se u podzemnoj garaži, u sklopu novije stambeno poslovne zgrade. Uknjižena, svojina jedan kroz jedan. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija slobodno nas kontaktirajte. .

 
 
 
  Garaža, SUBOTICA, 11.000 €, 11,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se parking mesto u dvorištu zgrade u podzemnoj garaži na adresi Jo Lajoša br.52. Površina je 11 m2. CB nekretnine, Subotica Agencija je upisana u Registar posrednika pod brojem: 1390 _________________________________ Eladó parkolóhely a Jo Lajoša 52. szám alatti épület udvarában,....

 
 
 
  Garaža, NIŠ, Medijana, 23.000 €, 11,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se garažno mesto u blizini Doma zdravlja. Uknjižene površine 11m2. Nalazi se u podzemnoj garaži, u sklopu novije stambeno poslovne zgrade. Uknjižena, svojina jedan kroz jedan. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija slobodno nas kontaktirajte. Garaza, Niš - Dom zdravlja....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 418)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>