• GoHome Professional
do 220000 eura što manji 1.sprat 70 m2 dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 220000 eura što manji 1.sprat 70 m2 dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220000 eura što manji 1.sprat 70 m2 dvorište

  • Za upit "do 220000 eura što manji 1.sprat 70 m2 dvorište" pronađeno 35 nekretnina - prosečna cena 2.321 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 200.000 € na 190.000 € dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 190.000 €, 65,00 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.11.2025 - 200.000 €
26.03.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053073,SALAJKA, TROSOBAN STAN ,65 M2 Na prodaju moderan trosoban stan površine 65 m² u novoj zgradi na odličnoj lokaciji u naselju Salajka. Stan se nalazi na prvom spratu i ima prelep pogled na mirno, uređeno dvorište.Nekretnina se sastoji iz dnevnog boravaka sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 107.415 €, 65,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Radijalac, prodaje se dvosoban stan u izgradnji površine 65.10kvm koji se nalazi na prvom spratu u zgradi sa liftom. Stan u svom sastavu poseduje: dve spavaće sobe, dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinju, hodnik, kupatilo i balkon. U stanovima se postavljaju izuzetne italijanske....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 167.350 € na 184.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 184.000 €, 65,00 m2 cca 2830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 167.350 €
01.05.2026 - 184.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se moderan i prostran stan u jednoj od najkvalitetnijih zgrada u Novom Sadu - Severni Telep. Ovaj stan površine 65 m², po strukturi 2.5-soban, pruža savršen spoj komfora, funkcionalnosti i estetike. Smešten je na prvom spratu zgrade sa ukupno dva nivoa, u objektu bez lifta,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 220000 eura što manji 1.sprat 70 m2 dvorište'
199.000 €
144.000 €
210.000 €
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 179.000 €, 67,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054747, NOVI SAD, SAJAM, TROSOBAN, 67 m2 Na prodaju izuzetno funkcionalan i kompletno opremljen stan površine 67 m², sa pripadajućim numerisanim parking mestom, na atraktivnoj lokaciji na Sajmištu. Stan se nalazi na prvom spratu (nije suteren), uknjižen je 1/1 i moguća je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 210.000 €, 68,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je trosoban dvoetazni uknjizen stan u Visnjickoj ulici, u neposrednoj blizini Bogoslovije. U stan se ulazi sa ulice, dok je oko stana dvoriste koje daje osecaj zivota u kuci. Stan je prazan i odmah useljiv. Ispred zgrade uvek ima slobodnih parking mesta, tako da to daje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 121.800 €, 69,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan na prvom spratu manjeg stambenog objekta korisne povšine 69m2. Stan ima izlaz u dvorište gde samo ovaj stan ima pristup i taj dodatni prostor je oko 150m2. Dvorište će biti sređeno moderno sa zelenilom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 178.110 €, 69,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju u jednoj od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026 godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je prvi sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra kvaliteta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 149.350 €, 69,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1006545Prodaje se komforan troiposoban stan, idealnog rasporeda. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, tri spavaće sobe, terase, toaleta i kupatila. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom. Pozicioniran sa pogledom na dvorište zgrade. U cenu je uračunato....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 195.700 €, 70,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

***Telep,vrhunski stan,snižena cena***Trosoban stan (novogradnja) sa zidanom i popločanom garažom u ceni u sklopu objekta. Stan se nalazi u zgradi sa četiri stana, na prvom spratu. Zgrada i dvorište su pokriveni sa četiri video kamere. U cenu ulazi i kompletna kuhinja sa Bosch tehnikom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 192.000 €, 70,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan (novogradnja) sa zidanom i popločanom garažom u ceni u sklopu objekta. Garaža je uknjižena u katastru kao poseban objekat. Ni stan ni garaza nemaju tereta, tako da se brzo moze odobriti kredit. Stan se nalazi u zgradi sa četiri stana, na prvom spratu. Zgrada i dvorište....

 
 
 
  Stan, RALJA, 72.000 €, 70,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115042, 5a, prizemna, pr+l, struja, kanalizacija, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, ostava. U mogućnosti smo da vam ponudimo u mestu Ralja,kuću,za one koji bi poželeli vikend varijantu ili za celodnevno življenje,van....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 170.000 €, 70,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

#nekretnine zlatibor kuća na prodaju +381 64 3232 057 70m2 dvorište jelena anžujska, zlatibor prizemlje kuće: dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom, toaletom, terasom i izlaskom u dvorište i sprat kuće : 2 spavaće sobe sa terasama kupatilo parking ispred objekta cena 170.000€ +381....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 175.100 €, 71,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencujska oznaka 1092340- Uknjižen komforan , kvalitetan, trosoban stan u novijoj zgradi na Tatarskom brdu. u ceni su ugradni plakari, klima i kuhinja kao i garaža ispod stana od 70 m2 koja može da posluži i kao stambeni objekat ili poslovni prostor, ima kupatilo i kuhinja. Prvi....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 159.300 €, 72,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Kamenice Trosoban stan 72 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, dvostrane orijentacije ima dnevnu sobu, dve odvojene spavaće sobe, kupatilo i i Gratis ograđeno dvorište od 30 m2 sa pogledom celog stana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 155.700 €, 72,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se komforan i moderno koncipiran četvorosoban stan, smešten na jednoj od najlepših i najmirnijih lokacija u gradu – Alibegovac. Stan se nalazi na prvom spratu urbane vile sa svega dva sprata, u okviru zatvorenog i uređenog kompleksa sa ograđenim dvorištem koje pruža dodatnu....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 162.946 € na 155.730 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 155.730 €, 72,00 m2 cca 2160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.08.2025 - 162.946 €
06.03.2026 - 155.730 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan i funkcionalan stan koji se nalazi u mirnom i uređenom delu Novog Sada, u okviru luksuznog stambenog kompleksa Fruške Vile na Alibegovcu. Stan je smešten na prvom spratu urbane vile sa ukupno dva sprata. Kompleks je zatvorenog tipa, sa posebno ograđenim dvorištem....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Centar, 114.200 €, 72,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STAN!! NOVOGRADNJA!! Na odličnoj lokaciji,nedaleko od pešačke zone,prodaje se lep i svetao uknjižen stan od 72m2 na prvom spratu.Sastoji se od dve spavaće sobe,dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,kupatila ,ostave i hodnika.Po podovima je parket i keramičke pločice.Stan ima pvc....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 110.880 €, 72,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen svetao komforni dvosoban stan u novogradnji, povrat PDV-a, površine 72 m², smešten na prvom spratu, bez lifta, stambene zgrade sa uređenim dvorištem i parkingom. Nalazi se na odličnoj lokaciji, na samo nekoliko minuta hoda od centra. Sastoji se od, Dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 110.000 €, 72,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SPUŠTENA CENA!!! KUĆA!! APATIN. Prodaje se spratna porodična kuća površine 144 m² (svaka etaža po 72 m²), na placu od 5 ari, sa potkrovljem, letnjom kuhinjom, podrumom i dvorištem. Kuća je smeštena na mirnoj i pristupačnoj lokaciji, svega 7 minuta pešice od centra i 5 minuta od autobuske....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 145.000 €, 72,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja jako funkcionalnog trosobnog stana u mirnom delu Zarkova, na idelanom prvom spratu u zgradi sa malim brojem stanova i parkingom u krugu zgrade. U neposrednoj blizini se nalaze svi infrastrukturni objekti neophodni za kvalitetan zivot porodice. Skola, vrtić, trgovinski objekti....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 144.000 €, 72,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 73606, 2.5a, uknjižen, parking, dvorište/bašta, cela. Prodajemo drvene kuće u naselji Gajevi, 4 km od centra Zlatibora, u mirnom okruženju, na nadmorskoj visini od 956 metara, površine 72 kvadrata, od najkvalitetnije austrijske gradnje. proizvodi "Norica Timber", zaštićena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 158.200 €, 72,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan – Fruške Vile, Alibegovac Prodaje se moderan i svetao četvorosoban stan u prestižnom kompleksu Fruške Vile, u mirnom delu Alibegovca, Novi Sad. Stan se nalazi na 1. spratu urbane vile sa samo 4 stana i ograđenim dvorištem sa kapijom na daljinsko upravljanje.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 162.940 €, 72,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je prelep cetverosoban stan u kompleksu Fruske Vile na Alibegovcu. Stan je na 1 spratu dvospratne urbane vile sa posebno ogradjenim dvoristem u okviru kompleksa. Ulaz u dvoriste je kroz zasebnu kapiju sa daljinskom komandom koju imaju pravo koriscenja 4 stanara koji....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 162.946 €, 72,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Jagodin Mala, 140.000 €, 73,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se sprat porodične kuće sa izdvojenim delom dvorišta, u mirnom delu Durlana, ukupne površine 103 m². Stan se nalazi na prvom spratu kuće (PR+1), objekat 1m i sastoji se od dnevne sobe i dve spavaće sobe, kuhinje, trpezarije, kupatila i hodnika, terase – trosobne je strukture.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 153.000 €, 73,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Trosoban stan na prvom spratu iznad koga se nalazi lako dostupan tavanski prostor.Objekat se sastoji ima svoje pripadajuće dvorište u koje možete parkirati svog četvorotočkaša. Na samom ulazu je prostran hodnik iz koga se ulazi u sve prostorije. Dve spavaće sobe su južno orijentisane.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 210.000 €, 73,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Telep, troiposoban , novija zgrada. CENA 210.000 + agencijska provizija od 3% Agencijska oznaka stana 1102590, Novi Sad, Telep PRODAJE se sa NAMEŠTAJEM Troiposoban stan na prvom spratu novije zgrade, terasa gleda na dvoriste Grejanje na gas, niski mesečni troškovi, Poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 216.300 €, 73,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je nov troiposoban stan u Novom Sadu, na Telepu, površine 73 m², na prvom spratu zgrade od pet spratova. Stan ima pogled na dvorište zgrade, pa je zaštićen od ulične buke. Izolacija je odlična, te se ne čuje buka ni iz zgrade ni sa ulice. Grejanje je na gas, plaća se samo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 235.870 €, 75,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju kompletno renoviranog troiposobnog stana na prelepoj lokaciji sa puno zelenila, uknjižen na 75 m2 u prorodi 85m2, jer je uvećan za dve terase koje nisu ušle u kavdraturu stana. Nalazi se na prvom spratu petospratnice sa liftom, zgrada je smeštena u dvorištu. Ulica....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 150.000 €, 76,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo stan koji se nalazi na Ceraku,u mirnoj ulici,na prvom spratu zgrade sa svega četiri stana. Stan je na dva nivoa,sa mokrim čvorom na svakom. Na prvom nivou se nalaze kuhinja sa trpezarijom,dnevna soba,toalet i terasa. Na drugom su dve spavaće sobe,kupatilo i terasa na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 150.000 €, 76,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, 3.0, duplex, eg, 1/1, dve terase, dvorište. Odličan duplex na 1. spratu u mirnom delu Ceraka u Prištinskoj ulici. Izvorno stanje, 2 kupatila, 2 terase, tavanski prostor iznad stana, pripadajući podrum, 1ar zajedničkog dvorišta. Mala zgrada sa par stanova, lepo održavana.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 194.410 €, 76,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izgradnju u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je 1. sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 194.410 €, 76,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano