• GoHome Professional
do 210000 eura što manji do 70 m2 parket - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 210000 eura što manji do 70 m2 parket - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura što manji do 70 m2 parket

  • Za upit "do 210000 eura što manji do 70 m2 parket" pronađeno 6 345 nekretnina - prosečna cena 2.426 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • interfon
    • centralno grejanje
    • renovirano
    • podno grejanje
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+7%

Promena cene sa 58.400 € na 62.500 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, DOBANOVCI, 62.500 €, 36,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 58.400 €
26.04.2026 - 62.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Premium stambeni kompleks u mirnom zelenom ambijentu, na odličnoj lokaciji blizu EXPO 2027. i Miloša Velikog sa uređenim pejzažem, parkingom i dečijim igralištem. U ponudi je 1,5-soban stan na VPR u kvalitetnoj novogradnji sa pravosnažnom građevinskom dozvolom, na izuzetnoj lokaciji.....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 60.820 €, 36,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan apartmanskog tipa u izgradnji, u stambenom objektu P+II+PK, u Sokobanji. Stan je projektovane povšine 36.86m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dve sobe, kupatila i terase Ova struktura nalazi se u prizemlju i potkrovlju. Zgrada ispunjava....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 95.400 €, 36,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u Lux, inovativnom kompleksu na Ledinama u neposrednoj blizini Bežaniske Kose 3 . Pred prodaja sranova u izgradnji. U ponudi je jednoiposoban stan od 36,69 m2 stan u novom kompleksu na najjačoj razvojnoj lokaciji u Evropi. Građevinska dozvola. Blizina Aerodroma Nikola Tesla.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 108.000 €, 36,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ODLIČAN STAN NA VOŽDOVCU. Zgrada se nalazi na odličnoj poziciji u blizini svih potrebnih objekata infrastrukture (prodavnice, škola, obdanište, stanica gradskog prevoza itd.).Smeštena je u mirnoj ulici bez gradske buke i direktnog zagađenja. Izuzetno je kvalitetno građena sa odličnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 78.260 €, 36,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*PREDSTAVLJAMO VAM NAJLUKSUZNIJU I NAJKVALITETNIJU IZGRADNJU NA ADICAMA – delo vodećeg investitora koji svojim projektima postavlja nove standarde u gradnji, dizajnu i komforu. Rok završetka radova je septembar 2026. godine. Ova izgradnja se ističe besprekornim kvalitetom materijala....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 84.600 € na 86.400 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 86.400 €, 36,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 84.600 €
08.05.2026 - 86.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se neuseljavana garsonjera u modernom stambeno-poslovnom kompleksu na atraktivnoj lokaciji na Bulevaru Nemanjića. Površine je 36m2, nalazi se na potkrovlju stambene zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, kombinovana soba, kupatilo i terasa. Stan je orijentisan ka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 126.110 €, 36,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo novu izgradnju na Grbavici, najtraženijoj lokaciji u Novom Sadu. Lokacija je odlična za miran porodičan život, kao i za investiciju. U blizini sve što je neophodno, market, pijaca, autobuska stanica, osnovna, srednja škola, vrtić, centar. U pitanju je zgrada visokog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 78.550 €, 36,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stanovi različitih struktura. Gradi pouzdan investitor od najkvalitetnijeg materijala! -Grejanje na toplotne pumpe SAMSUNG (veoma ekonomičan i pouzdan sistem, prilagođeno posebno grejanje za svaki stan) -Šestokomorna stolarija nemačkog profila firma -Sigurnosna vrata čelične konstrukcije....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 72.200 €, 36,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan 36 m2, u strogom centru, na jednoj od najboljih lokacija u gradu, iza opštine. Stan se nalazi na petom spratu, kvalitetne starogradnje bez lifta. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, trpezarije i kuhinje sa izlaskom na lođu, spavaće sobe sa izlaskom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 99.000 €, 36,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja u urbanom centru Telepa. Savršen spoj komfora i kvaliteta Novi stambeni objekat na Telepu nudi širok spektar modernih stanova, od garsonjera do porodičnih trosobnih jedinica. Ovo je prilika da investirate u kvalitetnu nekretninu na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 97.680 €, 36,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 61.200 €, 36,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je jednoiposoban stan u novogradnji na Paliluli u blizini Difa. Površine je 36,34m2, nalazi se na II spratu zgrade spratnosti PR+2 bez lifta. Stan čine: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. U gradnji se koriste materijala visokog kvaliteta:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 93.730 €, 36,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična odmah useljiva nadogradnja. Oprema odlicna,pvc,sig.vrata,parket.U kupatilu tuš kabina, a staje i veš mašina.Gleda na dve strane i lepa terasa. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 64.680 €, 36,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Sokobanji,u blizini srednje škole, u objektu u izgradnji P+2+PK, 36.96 m2. Stan se nalazi na 1. spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Objekat je izgrađen po svim aktuelnim standardima gradnje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 101.350 €, 36,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izgradnju na fenomenalnoj lokaciji na Bulevaru Evrope. Odličan kvalitet gradnje i opreme, pvc stolarija, parket, sigurnosna ulazna vrata, grejanje je na gas. U neposrednoj blizini se nalazi sve što je neophodno za život. Postoji mogućnost kupovine parking mesta.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 100.940 €, 36,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična odmah useljiva nadogradnja. Oprema odlicna,pvc,sig.vrata,parket.U kupatilu tuš kabina, a staje i veš mašina.Gleda na dve strane i lepa terasa. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group. rs Agencijski ID: 551622 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 100.940 €, 36,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična odmah useljiva nadogradnja. Oprema odlicna,pvc,sig.vrata,parket.U kupatilu tuš kabina, a staje i veš mašina.Gleda na dve strane i lepa terasa. Terasa, Lift, Telefon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 112.000 €, 36,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam uknjižen, jednoiposoban stan, upisane korisne površine 36m2 a mereno ima 42m2, sa parking mestom koje je uračunato u cenu. Stan je u lepoj i održavanoj zgradi iz 2011. godine. blizu svih sadržaja, u Žarkovu, u gornjem delu ulice Ilije Đuričića. Sastoji se od hodnika u kome....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 131.240 €, 36,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi su luksuzni stanovi u novoizgrađenom objektu vrhunskog kvaliteta, osmišljenom tako da svaki detalj pruža udobnost, sofisticiranost i dugotrajnu vrednost. Osnovne karakteristike: Moderan ulazni hol sa granitnim pločama prvoklasnog kvaliteta, drvenim oblogama, skrivenom rasvetom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 91.300 €, 36,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stambeni kompleks u perspektivnom delu Novog Sada koji nudi 81 stan, uz praktično parkiranje i energetsku efikasnost. Uz svaki stan je projektovano jedno parking ili garažno mesto. Kompleks predstavlja moderan udoban, funkcionalan kao I porodični životni prostor sa dodatnim pogodnostima,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 85.000 €, 36,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PVC STOLARIJA,KERAMIKA,GREJANJE NA GAS(MALI RACUNI),PARKET DVORISNO ORIJENTISAN PARKING ISPRED ZGRADE ZA STANARE, UVEK IMA MESTA! m15 Šifra: 548452 Kontakt: .

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 86.400 €, 36,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

063518546 0643187924 Oglašavamo prodaju jednoiposobnog stana 36m u izgradnji na I i II spratu u Sremskoj Kamenici ( Mišeluk). Stan je odličnog rasporeda, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Gradi se moderni stambeni objekat Su+P+2+(3), sa 31....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 94.170 €, 37,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Predivana nekretnina koji se nalazi u stambeno-poslovnom objektu koji je dugo i temeljno pripreman projekat, kojim je predviđena izgradnja LUX objekta u skladu sa savremenim standardima i tehnologijama, uz upotrebu najkvalitetnijih materijala trenutno dostupnih na tržištu. Fasada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 99.900 €, 37,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Pravosnažna građevinska dozvola. - Svi stanovi su predbeleženi u katastru. - Kompletna dokumentacija. - Vrhunska novogradnja! . - Investitor koji iza sebe ima bogat portfolio. - Investitor je u sistemu PDV-a. - Pravo na povrat PDV-a za kupce prve nekretnine. . - Visok kvalitet završnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 99.900 €, 37,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

SA PONOSOM PONOSOM VAM MOZEMO REĆI DA GRADIMO STAMBENI KOMPLEKS, NA LEDINAMA-NOVOM SURČINU ,STAMBENE ZGRADE SA GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM………………… NAJKVALITETNIJA NOVOGRADNJA NA LEDINAMA,NAJUREĐENIJE NASELJE,RAĐENO SA PLANOM DETALJNE REGULACIJE……. USELJIVO Građevinska dozvola broj ROP- SRN-2194-CPIH-4/2019....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 81.885 €, 37,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 112.155 €, 37,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo nov dvosoban stan u luksuznom novoizgrađenom objektu. Ovaj objekat je savršen izbor za sve koji traže luksuzne stanove na urbanoj lokaciji. Sa modernim arhitektonskim rešenjima, donosi elegantan dizajn eksterijera koji se besprekorno uklapa u okolinu, stvarajući jedinstvenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 99.910 €, 37,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

TOP LOKACIJA !!! Kompletno renoviran stan u jednoj od najlepših ulica u Novom Sadu, u Radničkoj. Maksimalno iskorišten prostor, gde se iz malog hodnika ulazi u sve prostorije. Dnevni boravak sa kuhinjom ima oko 16m2, spavaća soba oko 10-11m2 i prelepa terasa oko 4m2. Uknjižen je bez....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 98.185 €, 37,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 55.500 €, 37,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.10.2022.,

www.indomio.rs

SOKOBANJA Stanovi u izgradnji u naselju Carina na oko 5min od šetališta. Zgrada modernog dizajna sa liftom, parkingom i solarnim panelima za toplu vodu. Objekat izgrađen od termo blokova sa dodatom termo izolacijom od 12cm, PVC stolarijom sa roletnama i komarnicima. Stanovi su kvadrature....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.980 €, 37,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 90.075 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 108.940 €, 37,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Ovaj jedinstven projekat se nalazi na atraktivnoj lokaciji, nedaleko od mosta Slobode, sa prelepim pogledom na Novi Sad i Dunav, u neposrednom okruženju porodičnih kuća, vrtića, prodavnica i Instituta. U ponudi je 78 pažljivo osmišljenih stanova, opremljenih najsavremenijom i kvalitetnom....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.750 €, 37,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 111.623 €, 37,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi su 4 luksuzna stana u prizemlju novoizgrađenog kompleksa. Kompleks se sastoji od dve elegantne lamele – ulične lamele prepoznatljive po modernoj fasadi i reprezentativnom pristupu i dvorišne lamele osmišljene da pruži mir, privatnost i pogled ka zelenilu. Ukupno, projekat....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 102.660 €, 37,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 100.100 €, 37,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su stanovi u izgradnji na Telepu – savršeno pozicionirani u mirnom i urbanom delu grada, odlično povezanom sa svim važnim saobraćajnicama i centrom Novog Sada. Objekat se sastoji od dve lamele – završetak prve lamele planiran je za oktobar 2026. godine, dok je druga lamela....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 60.600 €, 37,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.06.2024.,

www.indomio.rs

Sokobanja Novogradnja sa liftom, odmah useljiv stan, u neposrednoj blizini parka Banjica kao i centralne setacke zone. U ponudi stan kvadrature od 36,73 m2, sa odvojenom spavacom sobom. Kvalitetna izrada, kako stanova, tako i celokupnog objekta. Na podu je visokokvalitetni hrastov....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 121.570 €, 37,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam premijum projekat koja se nalazi na atraktivnoj gradskoj lokaciji, u blizini Bulevara Evrope i Futoške ulice, sa mnoštvom sadržaja za ugodan porodični život. U neposrednoj blizini se nalaze osnovna škola, vrtić, odlični supermarketi, dečije igraonice, zelene površine.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 90.050 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 111.820 €, 37,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 108.270 € na 112.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 112.000 €, 37,00 m2 cca 3030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.12.2025 - 108.270 €
15.03.2026 - 112.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam moderan stambeni komplex u izgradnji, smešten u jednom od najpoželjnijih delova Novog Sada – južni Telep ( Liman 5), u neposrednoj blizini Sunčanog keja i reke Dunav. U ponudi su stanovi različitih struktura. Premium kvalitet gradnje i opreme: - Fasada: Demit fasada....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 367)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>