• GoHome Professional
do 210000 eura što manji barem 70 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 210000 eura što manji barem 70 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura što manji barem 70 m2

  • Za upit "do 210000 eura što manji barem 70 m2" pronađeno 53 568 nekretnina - prosečna cena 1.281 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 750 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • centralno grejanje
    • 2.sprat
    • novogradnja
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Kej, 203.790 €, 63,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054011.....Prodaja trosobnih stanova Novi Sad, Kej-centar 63 m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 214.200 €, 63,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

JEDNA OD NAJPRESTIŽNIJIH LOKACIJA U NOVOM SADU Lift U izgradnji.

 
 
 
  Kuća, BOLJEVAC, 31.000 €, 63,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.09.2024.,

www.indomio.rs

U selu Lukovo prodaje se kuca 62m2, ekonomski objekat koji je namenjen cuvanju zivotinja na placu od oko 8ari.Kuca je tvrdog materijala,sa ugradjenom pvc stolarijom.Sastoji se od cetiri prostorija u prizmelju,kupatilo,hodnik,i cetiri prostorija na spratu.Na podu je uglavnom samo beton,u....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića 2. 0, 63m2 (terasa 3m2), 1/3, podno grejanje, lift, inverter klima, interfon, parking, garaža U ponudi stan u novogradnji, u lepoj i funkcionalnoj zgradi sa tri sprata. U istoj zgradi prodaju se i ostali stanovi kako iste, tako i različite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 138.655 €, 63,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

PRODAJA BEZ PROVIZIJE Prodaja stana u izgradnji – Mirijevo, mirna i porodična oaza na samo 5km od centra Beograda Na prodaju funkcionalan trosoban stan u izgradnji, smešten na povučenom spratu moderne zgrade visokog kvaliteta gradnje, u mirnom i zelenilom okruženom delu Mirijeva.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 184.900 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan, korisne površine 63m2, u zgradi sa dva nova lifta, u izvornom stanju sa odličnim rasporedom, dvostrano orijentisan, svetao. Zgrada se nalazi u blizini pijace, škole, obdaništa, prevoza i hipermarketa – odlična lokacija za porodicu ili investiciju. Stan....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 185.000 € na 181.000 € dana 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 181.000 €, 63,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.02.2026 - 185.000 €
17.03.2026 - 181.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053926. NOVA DETELINARA, TROSOBAN, 63m2 Čika Stevina.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 164.800 €, 63,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju – Dvosoban stan na Keju, površine 63m2 . Prodajemo funkcionalan dvosoban stan na jednoj od najlepših lokacija u gradu, na Keju, u blizini Dunava. Takođe u blizini se nalazi osnovna škola, autobusko stajalište, kao i šetalište kej. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe,....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 85.000 € na 97.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, OBRENOVAC, 97.000 €, 63,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 88.000 €
05.12.2025 - 85.000 €
20.03.2026 - 97.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan strukture 2.5, površine 63m2,spratnosti 2/3,lift, novogradnja, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe, hodnik, kupatilo, terasa,cg, interfon, video nadzor, lux, uknjižen, moderna gradnja sa svim sadržajima, mogućnost plaćanja u celosti po ceni od 1550 eur/m2,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 66.000 €, 63,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan u samom centru grada. Zgrada je stara petnaestak godina , stan je useljiv odmah , mogućnost kupovine preko kredita je omogućena jer ima upotrebnu dozvolu . Stan se sastoji od hodnika koji povezuje sve prostorije, kupatilo, dve spavaće sobe , iz jedne spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 160.000 €, 63,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Poslovni prostor, Jovana Subotića, Novi Sad, 160000€, 63m², Ostalo. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Poslovni prostor, Jovana Subotića, Novi Sad....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 165.438 €, 63,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam predstavimo dvoiposoban stan od 63,63m2 na 3/3 spratu u zgradi sa liftom, u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 172.480 €, 63,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Sutjeska - Pazovački put 2. 5, 63m2, podno grejanje/struja, inverter klima, lift, 1/4, interfon, parking, garaža Na Pazovačkom putu gradi se zgrada sa tri sprata + povučeni sprat. Zgrada ima i garažu. Stan je funkcionalan i sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 88.600 €, 63,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Grbavica, Fantastičan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Uknjižen (1/1), prazan, useljiv, bez ulaganja i idealnog rasporeda. U blizini pijace, škole, fakluteta, Spens-a, Promenade, itd. Uz stan ide i parking mesto . Sadrži kupatilo i odvojen WC sa prostorom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 160.680 €, 63,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan- Novo Naselje Nekretnine je dvosobne strkture, poseduje 63m2. Postoji mogućnost da se preuredi u dvoiposoban, nalazi se u jednoj od najkvalitetnih zgrada na Novom Naselju. Pozovite nas za više informacija. Kontakt-0668442270 Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo dvoiposoban stan u blizini Doma zdravlja. Stan je na četvrtom spratu-potkrovlje i sastoji se od dnevnog boravka, trpezarije i kuhinje, dve spavaće sobe,hodnik, kupatilo. Uknjižen stan sa upotrebnom dozvolom, može kupovina putem kredita. Prodaje se sa....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 171.000 € na 164.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 164.000 €, 63,00 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 186.000 €
01.03.2026 - 171.000 €
18.03.2026 - 164.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

PRODAJA STANA – RAKOVICA – SNEŽANE HREPEVNIK – 63m²-164.000.00 eur Na prodaju uknjižen, kompletno renoviran stan površine 63m², smešten u ulici Snežane Hrepevnik, opština Rakovica. Uz stan se može kupiti poslovni prostor koji je u zgradi preko puta ovog stana, površine 9m2 po ceni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 152.500 €, 63,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencija Gold nekretnine predstavlja trosoban stan na prodaju na Telepu, u Novom Sadu, udaljen svega tri minuta hoda od Bulevara patrijarha Pavla. Stan se nalazi na prvo spratu. Projektovana površina iznosi 63 m². Objekat je izgrađen prema savremenim građevinskim standardima, dok....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 172.480 €, 63,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Pazovački put Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 2.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 87.000 €, 63,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se nov, odmah useljiv stan u mirnom i lepom delu Boleča, na početku naselja. Struktura: Dve spavaće sobe, dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, ostava, hodnik, terasa. Ukupna korisna površina: 63 m² Uknjiženo: 49 m² + ostava 3 m² + terasa 11 m² Karakteristike stana: Kvalitetan....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 126.900 €, 63,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lokal ili stan u 2 nivoa, nisko prizemlje 33 m2 i visoko prizemlje 30 m2 sa kupatilom. Lokal je potpuno renoviran sa novom kuhinjom i kupatilom. Skoro je u potpunosti namešten. Lokal ima izlog. Lokacija je perfektna i pruža vam mnogobrojne mogućnosti za vođenje posla ali i za udoban....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 139.400 €, 63,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Kamenice Trosoban stan 63 m2 u Izgradnji na TOP-TOP Novogradnja Uknjiženo Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 169.500 €, 63,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1051786, NOVI SAD, NOVO NASELJE, DVOSOBAN STAN, 63M2 Nudimo vam odličan dvosoban stan na Novom naselju. Odlikuje ga komforna osvetljena dnevna soba sa izlazom na terasu, odvojena trpezarija i odvojena kuhinja sa ostavom. Svaka prostorija ima prirodnu ventilaciju, pa postoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 182.850 €, 63,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Porodičan stan, na mirnijoj lokaciji, okruzen zelenilom i većim brojem parking mesta. Izuzetno funkcionalan, lako prepravljiv u trosoban stan. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 153.450 €, 63,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Koste Racina, Novi Sad, 153450€, 63m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Koste Racina, Novi Sad Koste Racina.

 
 
 
  Stan, MAJUR, 97.340 €, 63,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2022.,

www.indomio.rs

Odličan trosoban stan u izgradnji. Rok završetka radova je prolece 2022. godine. Za kupce prve nekretnine, povrat PDVa. Pozovite za više informacija .

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 54.000 €, 63,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u Somboru, ima 63 m2 i nalazi se u potkrovlju, poseduje 1 spavaću sobu, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i kupatilo. Po podu pločice, podno grejanje i hlađenje na toplotne pumpe, Pvc stolarija, svoj vodomer i kalometar. Stan se prodaje namešten. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 132.237 €, 63,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Branka Krsmanovića, Medijana, 132237€, 63m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Branka Krsmanovića, Medijana Branka Krsmanovića.

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 112.077 €, 63,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo elitni stambeno poslovni objekat,koji se nalazi u samom centru Inđije na šetalištu. Savršeno mesto za život u blizini pošte,škole,vrtića,velikih marketa i Doma Zdravlja,mesto na kom ćete osetiti privilegiju savremenog života,koji podrazumeva pametnu zgradu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 210.000 €, 63,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvoiposoban stan, uknjižen na 62,61 m2, realne površine sa terasom 104m2, koji se nalazi na prizemlju objekta u ulici Ljube Nedića, u neposrednoj blizini Dušanovacke pijace i auto puta. Stan je orijentisan prema dvorištu koje pripada stanu. Sastoji se od prostrane dnevne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 63,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se izuzetno funkcionalan, dvostrano orijentisan stan površine 63m², sa čak tri spavaće sobe. Ovo je nekretnina koja kombinuje mir, praktičnost i odličnu povezanost sa svim delovima grada, idealna za porodičan život, ali i kao sigurna investicija za izdavanje. Stan odlikuje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 169.700 €, 63,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053452…PRODAJA STANOVA NOVI SAD, NOVA DETELINARA, DVOSOBAN STAN, RUMENAČKA ULICA, 63m2… Predstavljam vam odličan, komforan, klasik dvosoban stan površine 63m2, pozicioniran na prvom spratu stambene zgrade odličnog kvaliteta. Akcenat na vrhunski raspored sledećih prsotorija:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 103.830 €, 63,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2022.,

www.indomio.rs

Uknjižena nekretnina na odličnoj lokaciji, kako za život, tako i za izdavanje. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini Medicinske škole, bolnice, osnovne škole, vrtića, velikih marketa Autobusko stajalište je na par desetina metara. Stan je dvostrano orijentisan sa mnogo prozora,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 181.500 €, 63,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Centralno grejanje Novogradnja U izgradnji Terasa Interfon Vojvode Stepe Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 182.900 €, 63,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se dvosoban stan na Novom Naselju,lako se moze prepraviti u dvoiposoban stan.Stan se nalazi u kvalitenoj gradnji zgrade.Stan je dvostarno orjenitsan,ima dve terase,namesten se prodaje,parkinga uvek ima sto je jako bitno,posto je u gradu postao problem oko parking mesta i sami....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 43.400 €, 63,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU KOMFORAN DVOSOBAN STAN, NOVOGRADNJA,KOD TRI ŠEŠIRA. STAN SE NALAZI NA PRVOM SPRATU. STRUKTURA STANA: PREDSOBLJE, VELIKI DNEVNI BORAVAK, KUHINJA SA MANOJM TRPEZARIJOM, SPAVAĆA SOBA, VELIKA TERASA. VREDI POGLEDATI. .

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 106.000 €, 63,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju funkcionalan trosoban stan u Sremskoj Kamenici. Nekretnina se nalazi u mirnom i porodičnom okruženju, idealna za život ili kao investicija za izdavanje. Stan je kompletno renoviran modernim materijalima i opremom, bez potrebe za dodatnim radovima. Grejanje je etažno na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 120.000 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju lep, potpuno renoviran stan u centru Rakovice, u ulici Mile Dimić. Stan se nalazi u stambenoj zgradi sa tri stana na potkrovlju. U potpunosti je renoviran: stolarija, elektro i hidro instalacije a prostor je maksimalno iskorišćen. Grejanje je etažno. Sastoji se od predsoblja,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 154.470 €, 63,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvoiposoban stan u zgradi u izgradnji u blizini Palilulske pijace, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je po najsavremenijim standardima moderne gradnje, Po +Pr+5, sa video nadzorom i video interfonom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Predraga Tomića Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 2 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 40.000 €, 63,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prizemna kuća na Paliluli u blizini ambulante Rasadnik na deset minuta hoda od centra grada. Porodična stambena zgrada je u osnovi 44 m2 i pomoćni objekat 19 m2. Kuća se sastoji od hodnika kuhinje dve sobe I kupatila. Pomoćni objekat se sastoji od dve sobe I kupatila. Površina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 92.600 €, 63,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fenomenalan dvosoban na Novom Naselju, u prelepom mirnom kraju, na potezu Bistrica. Nekretnina je kompletno renovirana i odmah useljiva. Prednost je komunikacija iz hodnika u sve prostorije, komforan dnevni boravak (trpezarija) sa predivnom terasom. Kuhinja fizički....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 440)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>