• GoHome Professional
do 210000 eura što manji barem 70 m2 pogodan - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • do 210000 eura što manji barem 70 m2 pogodan - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura što manji barem 70 m2 pogodan

  • Za upit "do 210000 eura što manji barem 70 m2 pogodan" pronađeno 2 905 nekretnina - prosečna cena 803 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 650 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 160.000 €, 88,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lux 3.0 stan u Zemunu, od 88 m2, koji može da se koristi kao poslovno-kancelarijski prostor. Prodaje se kompletno namešten. Grejanje je podno, postoje i tri klime kao i unutrašnji i spoljašnji video nadzor. Stan je vrlo funkcionalan i urađen od visoko kvalitetnih materijala.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 185.000 €, 88,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Slobodana Jovanovi��a, 1/4 , cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-88m2, ugovorna povr��ina-67.00m2(grejna povr��ina), -Prodaje se odli��an, komforan trosoban stan u srcu Vi��nji��ke Banje, u renomiranim Energoprojektovim zgradama od crvene fasadne cigle. Stan je dvostrano orijentisan (svetao....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 150.000 €, 88,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosobna salonska kuća za adaptaciju na Prozivci. Kuća je na velikom placu na veoma atraktivnoj lokaciji. Vodovod i kanalizacija su gradski, struja je trofazna. Grejanje je na čvrsto gorivo. Gas je u ulici. Plac je pogodan i za izgradnju većeg stambenog ili poslovnog objekta.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 160.000 €, 88,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, TITEL, 41.200 €, 88,00 m2 cca 470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026. - 41.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! TITEL! Na prodaju kuća spolja oċuvanih etno elementa sa renoviranim delovima,površine 88 m² na prostranom placu od 1800 m², idealna za miran porodični život ili kao investicija sa velikim potencijalom. Nekretnina se nalazi u tihom okruženju, sa velikim dvorištem koje pruža privatnost,....

 
 
 
  Poslovni prostor, PANČEVO, 70.400 €, 88,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo renoviran lokal u centru Pančeva od 88m2. Lokal se sastoji od jedne velike prostorije, open space koncepta i dva toaleta. Nalazi se u blizini gradske opštine, glavne pošte, kao i ostalih bitnih infrastukturnih sadržaja. Lokal je pogodan za kladionice,....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 39.000 €, 88,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U blizini centra Bečeja prodaju se dve porodične kuće na jednoj parceli ukupne površine 336 m², sa dodatnim pomoćnim objektom. 💰 CENA JE IZUZETNO POVOLJNA u odnosu na trenutne cene nekretnina u Bečeju, što ovu ponudu čini još atraktivnijom za sve koji traže kvalitetnu i pristupačnu....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Nova Selenča, 75.000 €, 88,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem trosoban RENOVIRAN, 88m2, SELENČA, osmi sprat, čini ga komforna kuhinja sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu ( dvostrano orijentisan) , predsoblje, ugodan dnevni boravak sa izlazom na drugu terasu, dve spavaće sobe, dva sanitarna čvora i ostava. STAN JE KOMPLETNO OPREMLJEN,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 152.950 €, 88,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Futog-Najlepši Troiposoban stan 88 m2 sa Gratis Parking Mestom-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880 *NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Troiposoban stan 90 m2 na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi na Prvom Spratu,dvostrane orijentacije u kvalitetno građenoj zgradi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 121.200 €, 88,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105223, PR/III, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, podrum, pogodan za pp, Adaptibilanu u 4, mogućnost proširenja. Predstavljamo stan u prizemlju nove zgrade na 10m od Sombroskog bulevara.Stan je po strukturi trosoban.....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 115.000 € na 105.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 105.000 €, 89,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 115.000 €
17.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lokacija Borča 2 - Kod Knez Petrol pumpe U jednoj od najpoželjnijih ulica Borče ušuškan među zelenilom i stambenim zgradama, nalazi se ovaj nesvakidašnji trosoban stan. Lokacija je idealna za porodični život, sa blizinom škola, vrtića, parkova, prodavnica i javnog prevoza, a opet....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 181.500 €, 89,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novogradnja ,na Sajlovu u Novom Sadu u toku je izgradnja modernih urbanih vila, trenutno se gradi 6 stanova..u ptanju su tipske kuće-stanovi ..(83m2,87m2,89m2) Svaki stan ima svoj ulaz,svoje ograđeno dvorište.(cca 30m2) U dvorištu će biti zidana česma i zidani roštilj.. -Prizemlje:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 220.000 €, 89,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

3.5, 89m2, dve lođe, EG, 7/7, lift, telefon, interfon, podrum. Uknjižen. Troiposoban, uknjižen stan na jednoj od boljih lokacija na Novom Beogradu. Dvostrano je orijentisan. Stan ima dve lođe, svetao je tokom celog dana. Nalazi se u blizini svih sadržaja neophodnih za stanovanje -....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 130.000 €, 89,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

NOVO NASELJE, Ulični lokal, 89m² ++|++ Na prodaju odličan ulični lokal na atraktivnoj lokaciji na Novom Naselju. Ukupna površina lokala iznosi 89 m², od čega je 61 m² uknjiženo, dok je 28 m² u procesu legalizacije. Lokal ima velike izloge i odličnu vidljivost, a zahvaljujući visokim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 103.000 €, 89,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na odličnoj lokaciji pogodan, kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor. Blizina autobuske, na prelepom mestu i lepim pogledom, mirno mesto! Veoma perspektivne lokacije. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 146.820 €, 89,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veternik - Komfroan četvorosoban stan pogodan za porodice zbog blizine škole, vrtića, dečijeg igrališta, sportskog centra. Zbog blizine Novasadskog puta dostupni su autobuska stanica, marketi, menjačnica, kafići, restorani, brza hrana i svi servisi i usluge koji olakšavaju život u....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 144.200 €, 89,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KUĆA U SRCU ČORTANOVACA – IDEALNA ZA PORODICU ILI POSAO *Prodaje se porodična kuća površine 89 m² u centru sela Čortanovci, na prostranom i ravnom placu od 14 ari sa frontom od 22 metra. * Struktura: *Visoko prizemlje – hodnik, kuhinja sa trpezarijom, 2 sobe, kupatilo *Potkrovlje....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 225.000 €, 90,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prizrenska, lokal u prizemlju, sa izlogom, pogodan za razne vrste delatnosti (kafići, kladionice, banke). Izdaje se na duži vremenski period, za svaku preporuku. Obavezan je depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija za zakupca 50% (prilikom prve zakupnine). .

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 115.000 €, 90,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.12.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi stara kuća na 33 ari placa u centru Barajeva,preko puta Elektro distribucije i policije.Plac pogodan za investiranje zbog velike dužine do ulice ,ima vodu,struju ,gas Na placu arterska voda na 51 metar dubine. Vlasnik 1/1 Agencijska provizioja 2% Za više informacija kontakt....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 127.500 €, 90,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se četvorosoban sran u kući, uknjižen i pogodan za kupovinu putem stambenog kredita. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe i kupatila. Poseduje i dve terase, koje pružaju dodatan komfor i prirodno osvetljenje. Iznad stana se nalazi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 154.000 €, 90,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju salonski stan u jednom od najtraženijih delova Niša – Palilula. Stan se nalazi u mirnoj ulici sa puno zelenila, a istovremeno na svega nekoliko minuta peške od centralnih gradskih sadržaja. Lokacija Udaljenost do Obrenovićeve ulice – 7 minuta hoda. U krugu od 200–300 metara....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Autokomanda, 163.000 €, 90,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.10.2024.,

www.indomio.rs

Nalazi se u neposrednoj blizini Univerziteta "Singidunum", JKP "Infostan", privatne klinike i jos privatni firmi.Pored lokala nalazi se veliki parking. Dosadasnja delatnost u lokalu je bila ugostiteljstvo. Prostor je pogodan za apsolutno sve delatnosti. Sastoji....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 170.000 €, 90,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vojvode Stepe-��a��ak, pr, uknji��ena,- Stvarna povr��ina-90m2 , ugovorna povr��ina-90.00m2, U prilici smo da ponudimo ku��u u samom centru ��a��ka, sa placem od 3 ara. U dvori��tu je renoviran objekat od 23m2 kao ozidana gara��a. Ulaz na plac iz obe ulice, front 14m2, plac je ravna....

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 66.950 €, 90,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvospratna kuća od 90m² u samom srcu Čerevića, smeštena na odličnoj lokaciji – u neposrednoj blizini stadiona i svega nekoliko minuta hoda od obale Dunava. Kuća se prostire na dve etaže i idealna je kako za miran porodični život, tako i kao vikendica ili investicija za....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Mužlja, 54.000 €, 90,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan poslovni prostor u centru Mužlje, ukupne površine 90m2. Sastoji se hola, tri prostrane kancelarije, dva sanitarna čvora, čajne kuhinje i jedne manje pomoćne prostorije. Po podovima postavljena keramika, stolarija PVC, grejanje centralno na gas, mrežni internet, video nadzor.....

 
 
 
  Stan, BANJA, 54.000 €, 90,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 90 m2 JODNA BANJA - ul.FUTOŠKA, kod POKRAJINSKE BOLNICE, visoko prizemlje, KLIMA, POGODAN ZA POSLOVNI PROSTOR CENA mesečno 600 Evra + 600 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037, JODNA BANJA - ul.FUTOŠKA 90 m2 - 600 Evra USELJIV IZ 4190....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 90.000 €, 90,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111120.Stan se izdaje kao poslovni prostor (trenutno je potpuno opremljen, a nameštaj i oprema bi bili u tom slučaju izneti). Pogodan za tihe delatnosti, kao što je IT sektor, advokatske kancelarije i slično. Ima kupatilo i poseban toalet. Veoma prostran, lux uredjen,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 63.000 €, 90,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 100072, PR/, lokal. Odličan poslovni prostor iz dve prostorije, jedna je 30m2, druga 60m2. Pogodan za različite delatnosti. Nalazi se na dobroj lokaciji u Zemunu, blizu Doma zdravlja, Idee, marketa Za svaku preporuku. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 126.000 €, 90,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121420, V/VII, klima, lift, salonski, telefon, terasa, renoviran, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. Stan je na 5 spratu /7 sa terasom i panoramskim pogledom, u jednoj od najprestiznijih lokacija u gradu, u ul. cara Lazara. Vrlo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 72.000 €, 90,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119622, VPR/, pogodan za pp. Stari grad, ul. Stražilovska, kompletno renoviranih 90m2 izdaje se za poslovni prostor, cena 800eur. Tel. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 145.600 €, 91,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 3. 5 stan u novoj zgradi na Vracaru u blizini Kalenic pijace. Stan se nalazi na 4 spratu u zgradi sa liftom, Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, tri spavace sobe, 2 kupatila i 1 toaleta, dve terase od ukupno 12m2, jedna je okrenuta prema ulici a jedna prema dvoristu....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Palilula, 154.500 €, 91,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poslovni prostor u blizini Saborne crkve, 91 m2. Sastoji se od dva nivoa, dinamičnog enterijera sa dva ulaza. Na podu je kvalitetna keramika,etažno grejanje sa kotlom na struju, ima 2 toaleta i prostor za kuhinju. Potpuno je renoviran i pogodan za kancelariju, ugostiteljski....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Apelovac, 154.500 €, 91,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovni prostor, površine 91m2, u samoj blizini Saborne crkve. Sastoji se od dva nivoa, sa dva ulaza. Na podu je keramika. Grejanje je etažno (električni kotao). Potpuno je renoviran i pogodan je za razne namene. Nekretnina je uknjižena 1/1. Moguća je kupovina putem kredita.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 149.968 €, 91,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Lep duplex, nalazi se na uglu Bulevara Jaše Tomića i Rumenačke. U osnovi se nalaze spavaća soba, manja soba od 8m²,dnevna sa trpezarijom, odvojena kuhinja, kupatilo i hodnik sa dve terase.Na gornjoj etaži stan poseduje veću sobusa terasom i kupatilo.Zgrada poseduje lift. Parking je....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 30.000 €, 91,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se građevinsko zemljište na Paliću. Površine je 715m2. Pogodno je za izgradnju porodične stambene zgrade. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-455 (od ukupno 456)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>