• GoHome Professional
do 210000 eura što jeftiniji 80 m2 klima kablovska - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • do 210000 eura što jeftiniji 80 m2 klima kablovska - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura što jeftiniji 80 m2 klima kablovska

  • Za upit "do 210000 eura što jeftiniji 80 m2 klima kablovska" pronađeno 917 nekretnina - prosečna cena 1.925 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 179.220 €, 87,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran i svetao dupleks stan površine 87 m² na mirnoj lokaciji Nove Detelinare; stan se nalazi u zgradi sa liftom i pruža otvoren pogled koji obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom celog dana; sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dva kupatila i tri....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran i svetao dupleks stan površine 87m², smešten na odličnoj lokaciji u mirnom delu Nove Detelinare. Stan se nalazi u zgradi sa liftom i pruža otvoren pogled, što dodatno doprinosi osećaju udobnosti i svetlosti tokom celog dana.Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 179.500 €, 83,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

STAN SA 3 SPAVAĆE SOBE NA NOVOJ DETELINARI STAN JE IDEALNOG RASPOREDA UZ STAN SE DOBIJA I DALJINSKI UPRAVLJAČ ZA KAPIJU TE JE PARKING REZERVISAN ZA STANARE ZGRADE POZOVITE: 0652813132 0652813133 Ag.Šifra: 1008355 (Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u Reg. posrednika br. 951)....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 179.600 €, 77,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u modernoj stambenoj zgradi koja se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za udoban život. U okolini se nalaze škole, vrtići, marketi, kafići i restorani, kao i autobuske stanice sa odličnom povezanošću sa ostatkom grada.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 180.000 €, 80,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostran stan na Voždovcu ukupne kvadrature 80m2 uknjiženo 72m2 smešten u mirnom i prijatnom kraju idealan za porodični život. Ova nekretnina pruža savršen balans komfora funkcionalnosti i odlične lokacije Karakteristike stana: Lokacija - Voždovac mirno naselje sa odličnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 180.000 €, 81,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Продајем трособан стан 81m², дуплекс, који се лако може преуредити у четворособан, уз минимална улагања. Стан се налази у Новом Саду, на Грбавици, у улици Мише Димитријевића. Дворишно је орјентисан, налази се на 5. срату стамбено - пословне зграде са лифтом. У доњој етажи стан садржи....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 180.000 €, 76,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna kuća u centru, u neposrednoj blizini Pravnog, Ekonomskog fakulteta. Kuća je je površne 76m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa uvučenom manjom kuhinjom, spavaće sobe i kupatila, nalazi se na placu površine 404m2. Kuća je starije gradnje i potrebano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 180.000 €, 76,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, uknjižen duplex u zgradi odličnog kvaliteta. Sam stan je idealnog rasporeda. Na donjoj etaži je dnevni baravak sa izdvojenom kuhinjom i trpezarijom, terasa, spavaća soba i kupatilo. Na gornjoj etaži su dve komforne spavaće sobe i kupatilo. U ceni su uračunati kuhinjski elementi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 180.000 €, 85,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposoban stan 85 m² – Telep/Adice Moderno opremljen i kompletno namešten stan bez dodatnih ulaganja. Nalazi se na granici Telepa i Adica, izuzetno svetao, dvostrano orijentisan. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, hodnika i dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 180.200 €, 85,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Za prodaju komforan 3,0 stan od 85m2 na Telepu u blizini Minakve. Stan poseduje 2 kupatila i lepu zastakljenu terasu. Ima svoje pripadajuće parking mesto u dvorištu. Za više informacija pozovite na broj 066 82 92 500 ili 065 2727 090, agencija N-NEKRETNINE, reg. br. posrednika 1405....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 180.250 €, 80,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan trosoban stan u izgradnji na odličnoj lokaciji! Centar Sremske Kamenice Prelepa uvučena ulica od glavnog puta. U blizini osnovna škola, vrtić, prodavnice, autobuska stanica i sve ostalo što je potrebno za život. Uz stan se dobija i parking mesto. Za više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 180.250 €, 81,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam sjajan četvorosoban duplex od 81m², smešten u novijoj, izuzetno održavanoj zgradi na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Bulevar Evrope! Stan je dvorišno orijentisan, što garantuje mir i tišinu, bez gradske buke, a njegova funkcionalna organizacija prostora....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 180.250 €, 78,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan komforan dupleks na Bulevaru oslobođenja. Poseduje 2 spavaće sobe, dnevnu sa kuhinjom i trpezarijom, 3 mokra čvora. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Kontakt telefon: 0612440951 Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 180.250 €, 78,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan komforan dupleks na Bulevaru oslobođenja. Poseduje 2 spavaće sobe, dnevnu sa kuhinjom i trpezarijom, 3 mokra čvora. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art. nsgroup@gmail. com....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 180.250 €, 83,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Bulevar Patrijarha Pavla-stanovi u izgradnji Prodaja stanova različitih struktura i spratnosti nedaleko od Bulevara Patrijarha Pavla. Nov savremen kompleks u blizini svi potrebni sadržaji za nesmetano svakodnevno funkcionisanje. Vrhunski materijali,odličan kvalitet gradnje. Useljivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 180.250 €, 75,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan površine 70 m², smešten na prvom spratu održavane stambene zgrade sa liftom, u jednom od najtraženijih delova Novog Sada – u neposrednoj blizini Futoške pijace. Nekretnina se trenutno koristi kao kancelarijski prostor, što je čini idealnom za različite poslovne namene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 180.250 €, 73,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan duplex u novogradnji sa jednom zanemarujućom kosinom u spavaćoj sobi, redovni prozori. Stan bez ulaganja, održavan. Zgrada se nalazi na samom Bul. patrijarha Pavla, u blizini novog zavoda za hitnu medicinsku pomoć. 064/8222-116 064/8222-117 Terasa, Lift, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 180.350 €, 74,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

https://eho-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-adice/542984 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 180.780 €, 76,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom: Februar 2025. godine. Sama izgradnja se nalazi na Telepu, lokacija govori sama za sebe, u blizini sve neophodno za život. U izgradnji se koriste kvalitetni materijali i oprema, stanovi će biti opremljeni italijanskom keramikom i sanitarijama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 181.280 €, 83,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju fantastičnog trosobnog stana u kvalitetno zidanoj zgradi na traženoj lokaciji sa puno zelenila. Zbog svog idealnog rasporeda stan vrlo jednostavno moze biti četvorosoban. Nekretnina bez ulaganja. Veoma kvalitetna gradnja gde se u ulazu nalaze samo dva stana na spratu.....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 181.280 €, 85,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan stan u srcu Petrovaradina! Stan je površine 85m2, nalazi se na trećem spratu(od ukupno 5), u novoj zgradi(iz 2023.)sa liftom.Stan je potpuno nov i prodaje se kompletno namešten-spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja.Sastoji se od velikog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 181.600 €, 86,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2023.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Bulevar patrijarha Pavla. Predstavljamo uknjižen komforan po strukturi trosoban stan. U neposrednoj blizini škole, vrtića, nove zgrade Hitne pomoći, više trgovinsko-ugostiteljskih objekata Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, svetao i komforan dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 182.000 €, 75,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na izuzetnoj lokaciji u centru Žarkova. Stan se nalazi na prvom spratu od 10 spratova Struktura stana: hodnik, dnevna soba, kuhinja, trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa os 18m2. Stan ima i pripadajući podrum. Grejanje i topla voda su....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 182.000 €, 75,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Zarkovo, ulica Trgovacka, Komgrapova zgrada, izvorno dvosoban adaptiran u dvoiposoban . Daljinsko grejanje i topla voda. u krugu od 200m nalazi se sve sto je potrebno za kvalitetan zivot( skole , vrtici, javne ustanove , dom zdravlja, autobuska stajalista za gradski i medjugradski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 182.830 €, 74,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji sa završnim rokom krajem 2022 godine. PVC stolarija, sigurnosna ulazna vrata, hrastov parket. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 183.080 €, 79,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastičan duplex kompletno namešten sa novom tehinkom koja je pod garancijom, nalazi se na svega par minuta od pešačke zone, blizina škole, vrtića, autobuske linije. Uknjižen je na vlasnika 1/1. Pozovite nas za dodatne informacije, naša preporuka. Kontaktirajte nas: 064/803-33-23....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 183.380 €, 79,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastičan duplex kompletno namešten sa novom tehinkom koja je pod garancijom. Nekretnina bez ulaganja, uknjižena. Nalazi se na svega par minuta od pešačke zone, blizina škole, vrtića, autobuske linije. Uknjižen je na vlasnika 1/1. Pozovite nas za dodatne informacije,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 184.000 €, 86,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno opremljen, dvoiposoban stan, na eksluzivnoj lokaciji, na samo par minuta hoda od pešačke zone u centru Niša, 86m². Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade novije gradnje sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika,prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 184.215 €, 73,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je veoma prostran trosoban stan u mirnom delu Nove detelinare u Cika Stevinoj ulici u blizini Novosadskog Sajma i svih drugih gradskih sadržaja.Stan se nalazi u zgradi relativno novije gradnje sa liftom na 2/5 spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 184.230 €, 77,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 184.370 €, 81,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je Troiposoban duplex stan Bulevar Evrope, Novi Sad 81m2+6m2 garderober Stan je uknjizen, može na kredit, novija zgrada, jako dobra i kvalitetna gradnja, sendvič zidovi, 2 lifta Lokacija stana odlična, svi potrebni sadržaji u blizini- marketi, škola, Dom zdravlja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 184.370 €, 81,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična nekretnina. Stan odaje jako lep utisak i ima dosta prostora u stanu kako za život tako i za odklaganje stvari. Stan poseduje na gornjoj etaži ostavu od 6m2 koja služi kao orman. Poseduje dva kupatila, jedno sa kadom, drugo sa tuš kabinom. Stan je bočno orijentisan na sporednu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 184.400 €, 81,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.5 stan u NOVOM SADU, BULEVAR EVROPE površine 81m2. Stan je Duplex. Nalazi se u kvalitetnoj novogradnj i izuzetno je funkcionalan i iskorišten. Svi potrebni sadržaji su u blizini, Škola, Vrtić, marketi kao i ostali sadržaji. Odlično je povezan sa svim delovima grada. Stan....

 
 
 
  Kuća, KAC, 184.780 €, 87,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična spratna kuća u Kaću koja u prirodi ima oko 140m2. Prizemlje se sastoji iz komforne dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, ostave, kupatila i terase sa izlazom u drugi deo dvorišta. Na spratu se nalaze tri komforne spavaće sobe, kupatilo, garderober i prelepa terasa sa pogledom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 185.000 €, 80,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno retko u ponudi ! Salonski stan u strogom centru Novog Sada, u pešačkoj zoni, pored palate Vatikan, u pozadini Trga Slobode, Katoličke porte i Srpskog Narodnog pozorišta. U okruženju su poznati novosadski kafići i poslastičarnice kao i kulturni sadržaji. Stan je sam na spratu,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 185.000 €, 84,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Nišu, u blizini škole Branko Miljković i Bogoslovije na Trošarini, sa placem površine 2,88a. Kuća ima u osnovi 84m2, (SU+VP+I+PK) sa unutrašnjim stepeništem. Izgrađena 1972. god. po projektu i poseduje svu potrebnu dokumentaciju, građevinsku i upotrebnu dozvolu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 185.000 €, 75,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan od 75m2 na Limanu. Stan se sastoji od dnevne sobe trpezarijom,odvojenom kuhinjom i dve spavaće sobe sa bračnim krevetom, kupatila i malog ulaznog hodnika. Blizina srednje škole, parka, pijace, marketa i restorana kao i odlična povezanost linijama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 185.000 €, 74,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PODBARA, 74m2, TROSOBAN SNIŽENA CENA!!! Predstavljamo Vam izuzetan, komforan, trosoban stan na Podbari. Na prvom spratu u odlično održavanoj zgradi sa liftom, kompletno je renoviran, od poda do plafona. Sastoji se iz dve komforne spavaće sobe, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 185.000 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Kablovska Internet Klima Kanalizacija Terasa Interfon Milana Uzelca Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 3 Godina izgradnje: 2002 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 185.000 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Save Kovačevića - Milana Uzelca 3.0, 87m2 (terasa 5m2), 1/2, EG/gas i struja, klima, telefon, interfon, KATV, internet Prodaje se izuzetno svetao i funkcionalan trosoban stan od 87m2 u naselju Sava Kovačević, u blizini Prvomajske ulice. Stan se nalazi na prvom spratu, od dva,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 185.390 €, 75,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan na Limanu 2, na prvom spratu u zgradi sa liftom. u stanu sve sem kupatila renovirano. Čine ga veliki dnevni boravak sa trpezarijom, i iz njega se izlazi na terasu na kojoj su ugrađene roletne, jedna velika spavaća soba i polusoba, kuhinja sa prirodnom ventilacijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 185.400 €, 79,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Novom naselju, u jednom od najlepših i najmirnijih delova grada, nudi se prostran četvorosoban stan površine 79m2, koji u stvarnosti ima čak 92m2 korisnog prostora. Stan je trenutno u funkciji petosobnog, jer je dnevna soba pregradjena i pretvorena u dodatnu spavaću sobu, a sa....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 505-546 (od ukupno 597)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>