• GoHome Professional
do 210000 eura pogodan što veći - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 210000 eura pogodan što veći - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura pogodan što veći

  • Za upit "do 210000 eura pogodan što veći" pronađeno 5 988 nekretnina - prosečna cena 1.551 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, GORNJA TOPONICA, 28.000 €, 4088,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lep plac u Gornjoj Toponici, pravougaonog oblika, pogodan za izgradnju kuće. Nalazi se u manjoj ulici, na 100 metara od asfalta, u blizini su komunalni priključci. Površina placa iznosi 4088 m2, dimenzije 27 metara ulazni front, 140 metara dubina. Uknjižen, Zemljište u....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Medijana, 100.000 €, 4014,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac od 4014 m2 u industriskoj zoni u blizini Bulevara Nikole Tesle, iza fabrike Nisal. U blizini placa postoji mogućnost za prključak na vodu i struju. Plac je pogodan za gradnju hladnjače, hala za preradu voća ili stovarište. Na njemu je započet objekat u osnovi od 100....

 
 
 
  Plac, DUVANIŠTE, 80.000 €, 4000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u Brzom brodu, površine 40ara. Nalazi se u indrustrijskoj zoni, pogodan je za gradnju proizvodnog ili trgovinskog kompleksa. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj....

 
 
 
  Plac, VRANJE, 60.000 €, 4000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju DVE PARCELE od po 40ar (ukupno 80ar) koje se graniče; vrsta zemljišta: poljoprivredno zemljiste; u Suvom dolu veoma blizu puta Vranje -Vranjska banja, širina izlaza na put 45m (za obe parcele) Na odličnoj lokaciji, asfaltirani put do placa kao i struja i kanalizacija. Pogodan....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 25.000 €, 4000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Parcela 40ari na odličnoj lokaciji, dimenzija 10x400 metara. Nalazi se u Fruškogorskoj ulici preko puta hladnjače, sa direktnim izlazom na asfaltni put i pristupom sa dve ulice. Zemljište se vodi kao voćnjak 4. klase u građevinskom području. Pogodno za različite namene, zbog dobre....

 
 
 
  Plac, GADŽIN HAN, 24.000 €, 4000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje livada u selu Kosmovcu, mesto zvano Čuka.Livada se prostire na 40 ari ( kat.par. 1494 KO Kosmovac) Pogodno za izgradnju vikendice. Pogled na Trem, Devojacki grob i Sokolov kamen. Agencijska provizija 2%. ID oglasa: 42547. .

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 41.000 €, 3970,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Korićanima od 39,70 ari. Zemljište je po kulturi njiva prve klase, a po vrsti poljoprivredno zemljište. Na parceli nema struja i voda, ali su u neposrednoj blizini. Prilaz do parcele asfaltnim putem, a u samu parcelu makadam nekih dvadesetak metara. Pogodno za gradnju,....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 12.000 €, 3917,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac površine 39 ari na Budžinom brdu. Trenutno je bagremar na njemu. Prilaz placa je makadam. Pogodan za izdradnju vikendice. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 12.000 €, 3917,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju šumsko zemljište površine 39 ari, idealno za ljubitelje prirode, investitore ili kao dugoročnu sigurnu investiciju. -Površina: 39a -Cena: samo 12.000€ -Prirodno okruženje -Odlična prilika za ulaganje -Pogodno za odmor, vikend zonu ili eksploataciju drvne mase (u skladu....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 128.000 €, 3900,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac na L. Steni, MINovo naselje, pogodan za gradnju. Plac se nalazi na mirnom mestu. Plac je velicine 39 ari, pravougaonog oblika. Za više informacija javite se. .

 
 
 
  Plac, VRANJE, 97.225 €, 3889,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

ODLIČNA LOKACIJA/ DIREKTAN PRILAZ SA SAOBRAĆAJNICE/ Prilaz sa dva puta/ P - 38,9 ar Cena: 25e/ m2 (početna cena) Pogodno za izgradnju poslovnog objekta/ hala/ magacina 017/420991 063/8440014 069/3440014 ili lično u agenciji ul.Ive Lole Ribara 13/1 u Vranju .

 
 
 
  Plac, LESKOVAC, 19.500 €, 3885,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u građevinskom području, na Hisaru, pogodan za izgradnju vikend ili porodične kuće. Parcela je pravougaonog oblika, nalazi se na lepom mestu pored puta, postoji mogućnost priključka na struju i gradsku vodu. Veličina placa je 38,85 ari. Vlasništvo 1 kroz 1, cena nije....

 
 
 
  Plac, IRIG, 40.000 €, 3780,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo u Krušedolu Lep Veliki Plac 3780 m2 na POGODNOJ LOKACIJIPlac se nalazi u blizini naselja i Manastira..Plac je pogodan za vikendicu i za Uživanjeput je TvrdOBAVEZNO POGLEDATI.. više informacija na tel. 065/385 8880Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 46.500 €, 3740,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

FANTASTIČAN VELIKI PLAC 3740 m2 U ČORTANOVCIMA ZA PROBRANE I UŽIVANJE U ŠUMSKOM MIRU Prodajemo u Čortanovcima Veliki Građevinski Plac 3740 m2 u IZUZETNOJ ZELENOJ LOKACIJI.Plac je Osunčan i Pogodan za posebne projekte ima izvesne nagibe i odličnu konfiguracijuOvo je fantastična....

 
 
 
  Plac, ARANĐELOVAC, 32.000 €, 3740,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

U prilici smo da vam ponudimo veoma lep plac od 37,4 ara, koji na sredni ima sopstveno jezero sa pijaćom vodom i ribicama. Voda je bistra i čista. Jezero ne presušuje, pa je plac pogodan i za zemljoradnju; sađenje svih kultura; uživanje u prirodi pod otvorenim nebom. Plac okružen....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 27.000 €, 3707,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2024.,

www.heroldo.com

Odličan plac, pogodan kako za gradnju tako i obrađivanje. *Na placu ima objekat sa strujom 3.707 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 27.000 €, 3707,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Odličan plac, pogodan kako za gradnju tako i obradjivanje. *Na placu ima objekat sa strujom .

 
 
 
  Plac, BOLJEVAC, 40.000 €, 3700,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.09.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 87923, struja, uknjižen. Na prodaju zemljiste 37a, pogodno za gradnju.Fantastičan predeo podno misterioznog Rtnja.Odmah pored puta koji vodi ka etno selu Ilino(3km) Sokobanji(28km) i sa druge strane od Boljevca udaljen 1km Gamzigradske banje 30km. Dovedeni struja i....

 
 
 
  Plac, ZAJEČAR, 40.000 €, 3700,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 87923, struja, uknjizen. Na prodaju zemljiste 37a, pogodno za gradnju.Fantastican predeo podno misterioznog Rtnja.Odmah pored puta koji vodi ka etno selu Ilino(3km) Sokobanji(28km) i sa druge strane od Boljevca udaljen 1km Gamzigradske banje 30km. Dovedeni struja i....

 
 
 
  Plac, RAVNI, 20.000 €, 3687,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Ravnom Gaju pored glavnog magistralnog puta Kragujevac - Kraljevo. Pogodno za gradnju, plac je u građevinskom području, po kulturi njiva treće klase. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danima od 09-19h i subotom od 09-17h. Ovu i....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Palilula, 94.800 €, 3678,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u industrijskoj zoni Donje Međurovo. Ukupna površina placa je 3678m2, gradsko građevinsko zemljište. Nalazi se pored glavnog puta Niš Leskovac, u blizini fabrike Yura i restorana Cuba 13. Širina parcele je oko 38m, a ulazni front ide uz katastarski put u dužini oko....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 80.000 €, 3644,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju gradsko građevinsko zemlište koje čine dve parcele pored glavnog asfaltnog puta, pogodno za gradnju objekata različitih namena, od stanovanja do poslovanja. Nalazi se oko 900 m od crkve u naselju Nikola Tesla, na putu ka Gadžinom Hanu. Front prema glavnoj saobraćajnici....

 
 
 
  Plac, PRVA KUTINA, 80.000 €, 3644,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 5.000 €, 3623,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Vučkovici kod Knića, površine 3623 m2. Postoji mogućnost prenamene u građevinsko. Do parcele se dolazi putem od motela Ravni gaj. Pogodno za vikendicu, kampovanje i odmor, ali i za izgradnju kuće na selu. Postoji mogućnost uz doplatu i kupovine....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 55.000 €, 3618,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u naselju Ilicevo, površine 3618 m2, koji se nalazi u blizini škole u Ilićevu, pogodan za izgradnju hale, magacina, poslovnog prostora. Plac čini dve parcele. Dozvoljena je gradnja. Plac je pored ulice celom širinom. Postoji mogućnost kupovine i dodatnih parcela, koje....

 
 
 
  Plac, PASI POLJANA, 112.000 €, 3600,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je plac 36 ari do asvalta u naselju 9.maj, gradsko građevinsko zemljište,pogodan je za stovarište, mini fabriku... porodičnu kuću. Za više informacije pozvati:065/222 3922,065/883 3446.libo agencija upisana u registar posrednika pod brojem 495. .

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Futog, 92.700 €, 3600,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Futogu preko pruge Građevinski Plac 3600 na POGODNOJ LOKACIJIParcela se vodi kao Građevinsko zemljište u Poslovnoj Radnoj Zoni dimenzije 28x128 mdozvoljena je gradnja P+2nalazi se na 300 metara od asfaltnog puta za PlantuPogodno je za razne nameneMože da....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 42.516 €, 3600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra: P544 Odličan plac površine 35,43 ari se nalazi u podnožju Kosmaja; vrlo je blizu i popularnog turističkog kompleksa, koji je u izgradnji. Pogodno mesto za stvaranje kutka za odmor, a udaljeno je svega 60 km od Beograda. Na placu ima struje, a priključak za vodu je udaljen 10....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 39.900 €, 3600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

UKNJIŽEN GRAĐEVINSKI PLAC OD 36 ARI NA KOSMAJU, NA PRODAJU! Kontakt: +381668091211 Cena: 39.900€ Lokacija: Kosmaj, Sibnica, opština Sopot Površina: 36 ari OPIS: NA PRODAJU UKNJIŽEN PLAC U GRAĐEVINSKOM PODRUČJU U SOPOTU! Na samo oko 45 kilometara od Beograda, sa zapadne strane Kosmaja,....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 56.000 €, 3583,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u selu Donje Međurovo kod Niša, opština Palilula, uknjižene površine 3583m2. Plac se nalazi na odličnoj lokaciji, pored puta, ravan je, pravougaonog oblika, pogodan za porodične kuće ili poslovni objekat. Dostupna infrastruktura na ulici. Uknjižen, gradsko građevinsko....

 
 
 
  Plac, ĆUPRIJA, 25.000 €, 3572,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličnu investicionu priliku – prostrano zemljište ukupne površine 35,72 ara, koje se nalazi u selu Mijatovac, nedaleko od Ćuprije. * Osnovne karakteristike: Površina: 35,72 ari – idealno za gradnju porodičnih kuća, vikendica ili poljoprivredno gazdinstvo *Pristupni....

 
 
 
  Plac, ĆUPRIJA, 4.260 €, 3555,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju poljoprivredno zemljište površine 35,55 ara u neposrednoj blizini auto-puta. ✅ Odlična lokacija ✅ Pogodno za poljoprivrednu proizvodnju ili investiciju ✅ Laka dostupnost i dobar prilaz Zemljište predstavlja idealnu priliku za ozbiljne kupce koji traže atraktivnu poziciju.....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 50.000 €, 3507,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U naselju Belegiš prodaje se atraktivno građevinsko zemljište površine 35 ari. Zemljište je pogodno za izgradnju porodične kuće ili kuća u nizu, a postoji mogućnost deljenja na više građevinskih parcela radi što boljeg korišćenja. Plac se nalazi u neposrednoj blizini ulice Vere Miščević,....

 
 
 
  Plac, SIĆEVO, 8.000 €, 3500,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

35 ara u Jelasnici, pogodno prvenstvo za vinograd (bio do 2016. god) voćnjak, malinjak i slično, ekstra lokacija blizina asvaltnog puta. Politika poslovanja Agencije za nekretnine “LIBO” jeste da u opisu oglasa o nepokretnostima ne prikazuje tačnu lokaciju, već približnu lokaciju....

 
 
 
  Plac, BUBANJ, 170.000 €, 3401,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju uknjižen plac u urbanističkoj celini prve zone poslovanja, industrijska zona Kragujevac, površine 3401 m2,u neposrednoj blizini planirana je izgradnja “gradske magistrale-obilaznice” koja parcelu povezuje sa auto-putem. Parcela se nalazi u neposrednoj blizini Šumadija sajma,....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 170.000 €, 3401,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju uknjižen plac u urbanističkoj celini prve zone poslovanja, industrijska zona Kragujevac, površine 3401 m2,u neposrednoj blizini planirana je izgradnja gradske magistrale-obilaznice koja parcelu povezuje sa auto-putem. Parcela se nalazi u neposrednoj blizini Šumadija sajma,....

 
 
 
  Plac, KRUŠEVAC, 110.000 €, 3389,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac na odličnog lokaciji, nalazi se 300m od ulaza u Ribarsku banju. Pogodan je za izgradnju apartmana. Ima priključak za vodu. Postoji i mogućnost kompenzacije za stan (stanove). .

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 45.000 €, 3358,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Korićanima od 33,58 ari. Zemljište je po kulturi njiva treće klase, a po vrsti poljoprivredno zemljište. Na parceli nema struja i voda, ali su u neposrednoj blizini. Prilaz do parcele asfaltnim putem. Pogodno za gradnju na 100m od magistralnog puta u blizini Krčme.....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Donja Vrežina, 200.000 €, 3300,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u Donjoj Vrežini površine 33ara. Nalazi se na dobroj lokaciji, u naseljenom mestu, pogodan je za gradnju kuće ili hale. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 77.000 € na 65.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BRESTOVIK, 65.000 €, 3300,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 77.000 €
15.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125213, struja, kanalizacija, uknjizen. U mirnom delu Brestovika plac pod vocnjakom od 33ara. U blizini Dunava. Veoma plodno zemljiste,pogodno za uzgajanje raznih kultura. Kuca od 70+m2 koja poseduje podrum,prizemni deo kuce i veliki tavanski prostor povrsine prizemnog....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 52.000 € na 62.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SOPOT, 62.000 €, 3300,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 52.000 €
20.03.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Plac se nalazi u lepom delu mesta Rogača, podno Kosmaja. Plac 33 ara sa prilazni putem , građevinsko zemljište. Blizu je asfaltni put, voda, struja. Pogodno za sve namene. Po informaciji o lokaciji može da se zida PR+1+PK i pomočni objekat (garaža). Idealan za gradnju objekta za život....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 77.000 € na 58.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, IVANČA, 58.000 €, 3300,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.01.2026 - 91.000 €
28.01.2026 - 85.000 €
27.02.2026 - 77.000 €
15.05.2026 - 58.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 125213, struja, kanalizacija, uknjižen. U mirnom delu Brestovika plac pod voćnjakom od 33ara. U blizini Dunava. Veoma plodno zemljište,pogodno za uzgajanje raznih kultura. Kuća od 70+m2 koja poseduje podrum,prizemni deo kuće i veliki tavanski prostor površine prizemnog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 370)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>