• GoHome Professional
do 210000 eura pogodan 1.sprat što manji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 210000 eura pogodan 1.sprat što manji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura pogodan 1.sprat što manji

  • Za upit "do 210000 eura pogodan 1.sprat što manji" pronađeno 196 nekretnina - prosečna cena 1.925 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, DUVANIŠTE, 230.000 €, 145,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaju se dva stana u kući u naselju Duvanište u neposrednoj blizini vrtića Leptirić. U pitanju su prvi i drugi sprat kuće koji imaju poseban ulaz, svoje posebno dvorište i totalno su odvojeni od prizemlja kuće. Stan na prvom spratu je površine 70m2 i sastoji se od ulaznog predsoblja,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 146.000 €, 146,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na Salajci, ulica Branka Radičevića, ukupne površine 146m2. Nalazi se na prvom spratu manjeg objekta. Čine ga dve jedinice sa po 3 kancelarije koje mogu funkcionisati kao celina ili u potpunosti odvojeno. Jedna celina je površine 77m2 i čine je tri kancelarije....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 150.000 €, 150,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9103797. Izdaje se poslovni prostor od 150m2 u dva nivoa (prizemlje i redovna etaža na prvom spratu). Obe etaže se sastoje od velkog otvorenog prostora i na svakoj postoji mokri čvor. Lokal je u sadašnjem momentu opremljen kao restoran ali po potrebi zakupca, vlasnik....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 212.500 €, 151,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se četvorosoban stan, na prvom spratu, uknjižene površine 151m2, u samom centru grada, preko puta zgrade Osnovnog suda. Stan je salonskog tipa, i kao takav pogodan je za razne mogućnosti. Moguće je adaptirati ga u poslovni prostor (restoran, kancelarija…) ili kao stambeni....

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, KRNJAČA, 132.000 €, 165,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na 5 minuta od Omladinskog stadiona, u mirnom kraju Krnjače nalazi se nezavršen stan. Trenutno podeljen na manji stan, jednosoban i veći duplex. Dvostrano orijentisan, svaka celina sa zasebnim ulazom, kupatilom i sa po jednom malom terasom. Potrebno probiti vrata kako bi se spojio....

 
 
 
  Poslovni prostor, SUBOTICA, 185.000 €, 170,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se poslovni prostor kod Željezničke stanice u centru Subotice. Poslovni prostor na prvom spratu i obuhvata ceo sprat, ima 170 m2. Sastoji se od 5 kancelarije, sanitarnog čvora, arhive, čajne kuhinje, hodnika, ulaznog trema. Podovi su keramičke pločice i laminat. Spoljna stolarija....

 
 
 
  Kuća, PROKUPLJE, 85.000 €, 190,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odlična porodična kuća u Prokuplju, u izuzetno lepom delu grada, ispod Hisara. Nadomak je reka Toplica, a naselje je veoma pogodno za kvalitetan porodični život, obzirom da su nedaleko svi vitalni objekti neophodni za svakodnevne potrebe svake porodice Kuća je bruto....

 
 
 
  Kuća, UB, 120.000 €, 200,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća iz 90-tih godina, u centru Pambukovice, stambeno-poslovni prostor ima dva ulaza. Ulaz za poslovni prostor ukupne površine 75 kvm, pogodan za više delatnosti i prilaz je odmah sa glavne saobraćajnice. Uz kuću se prodaju još tri pomoćne zgrade, kao i garaža. Kuća daje....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 145.000 €, 204,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvoetažna kuća u Gornjem Komrenu, 6 km od centra grada, na mirnoj lokaciji i na placu od 18,3 ara, koji je ravan i pogodan za razne dodatne potrebe. Prizemlje i sprat imaju istu strukturu prostranog trosobnog stana i isti raspored; prostrani ulazni hodnik, dnevnu sobu sa....

 
 
 
  Kuća, ARILJE, 70.000 €, 216,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju deo kuće površine 216.50 m sa dvorištem od 5 ari, u najlepšem delu Arilja mirna zona idealna za porodičan život. Kuća je građena 1980. godine od pune cigle i u odličnom je stanju. Nema potrebe za dodatnim ulaganjima. Grejanje je etažno, urađena je nova fasada, postavljena....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 150.000 €, 240,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2022.,

www.galerijanekretnine.com

5. 0, 240m2 , plac 23. 7a, , pr+2, TA, tri terase, garaža (pomoćni objekat) 62m2, bunar, ostava. Grocka je naselje i opština smeštena na desnoj obali Dunava, nizvodno od Beograda. Jedno je od omiljenih destinacija za vikend odmor ali i za život, u miru, na svežem vazduhu i van gradske....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 85.000 €, 250,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća u ul. Zeke buljubaše, površine oko 250m2 sa lokalom i garazom i placem, sastoji se iz dva nivoa tj prizemlje i prvi sprat. Prizemlje je u izvornom stanju dok je prvi sprat kompletno sređen i renoviran, postoji mogućnost da se adaptira i potkrovlje jer i ono....

 
 
 
 
-26%

Promena cene sa 250.000 € na 185.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 185.000 €, 252,00 m2 cca 730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 250.000 €
22.03.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličnu, kvalitetno građenu kuću sa placem od 12 ari na prodaju, na najboljoj lokaciji na Kosmaju, tačno prekoputa manastira Tresije, sa asvaltnim prilazom, kapijom za ulaz vozila i odvojenim pešačkim ulazom, uličnom rasvetom kao i strujom, vodom i kanalizacijom.....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 78.000 €, 256,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odlična porodična kuća u naselju Malošište, udaljena od centra Niša oko 11km. Izuzetno dobra povezanost sa gradom, a naselje je veoma pogodno za kvalitetan porodični život, obzirom da su nadomak svi vitalni objekti neophodni za svakodnevne potrebe svake porodice.osnovna....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 62.900 €, 256,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 170.000 €, 291,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju polovina porodične kuće, sa odvojenim ulazom, sa pola placa sa izlazom na glavni asfaltni put. Prikljucak za vodu, prikljucak za trofaznu struju, prikljuceno na kanalizaciju a poseduje i septičku jamu, grejanje na čvrsto gorivo, telefon i interenet nisu uvedeni ali kablovi....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Centar, 200.000 €, 296,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Kragujevcu, centar, sa zabeležbom svojstva kulturnog dobra, površine 166 m2 (sprat na kome se nalazi osam prostorija), podrum, koji može da se koristi za razne namene i delatnosti, površine 100 m2, kao i lokal u dvorištu (dve prostorije i dva toaleta), površine 30....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 190.000 €, 296,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u blizini bazena Klobuk, a na par kilometara od izvora Snežnik, kuća ima 296 m2, Sastoji se iz 3 sprata. Prvi sprat ima 108 m2: dnevna soba sa kuhinjom i ostavom, kupatilom i velikom terasom, Drugi sprat ima 88 m2, dnevna soba sa kuhinjom i kupatilom i odvojena spavaća....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Centar, 220.000 €, 296,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 217.000 €, 300,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodićna kuća u mirnom delu naselja 9.Maj, površine 300m2, Pr, 1, Pk. Kuća se nalazi na placu od 4,3ara. Prizemlje kuće kao i prvi sprat su potpuno funkcionalni za život, identičnog rasporeda i sastoje se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka, odvojene trpezarije....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 90.000 €, 300,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vila nadomak grada, idealna za višečlanu porodicu. Nalazi se na uređenom placu od 15 ari i okružena je visokim borovima, koji pružaju prirodnu hladovinu, mir i osećaj potpune privatnosti. Objekat je u sivoj fazi, urađen po izuzetno visokim građevinskim standardima, sa već uvedenim....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 120.000 €, 360,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2019.,

www.srbija-nekretnine.org

NA PRODAJU KUĆA ŠIRI CENTAR U BLIZINI GLAVNE GRADSKE POŠTE. KUĆA SE SASTOJI OD PET STAMBENIH JEDINICA. KVALITETNA GRADNJA, PRIZEMLJE I PRVI SPRAT SU KOMPLETNO SREĐENI I RENOVIRANI, POTKROVLJE JE U SIVOJ FAZI. POGODNO ZA VEĆU PORODICU. .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 226.600 €, 370,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Velika kuća sa dva lokala na dobroj lokaciji . Odlična za porodično stanovanje ili poslovni prostor .+++ Agencijska oznaka nekretnine 3045156 , Novi Sad , Adice . Prodaje se velika spratna kuća u površini od 370m2 . Nalazi se na odličnoj lokaciji , u glavoj ulici . Odlična širina....

 
 
 
  Kuća, MALI MOKRI LUG, 229.000 €, 396,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je ozakonjena kuća površine 396m2 sagrađena 2014. godine, sa velikim potencijalom. U kući postoje dve garaže i četiri nivoa- prizemlje, prvi i drugi sprat i potkrovlje. Prvi sprat je potpuno je opremljen. Drugi sprat i potkrovlje su u sivoj fazi i mogu se urediti po želji....

 
 
 
  Plac, BANJA, 120.000 €, 500,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac 5 ari, gradjevinsko zemljište na odličnoj lokaciji. Na obali Dunava u Višnjickoj ulici. Povezanost sa centrom grada izvanredna, autobusko stajalište ispred placa, na 6 km od centra grada i zgrade skupštine bez presedanja. Budućnost investiranja i ulaganja u oblast....

 
 
 
  Stan, VRŠAC, Centar, 132.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Cetvorosoban NOV LUX stan, od [telefon] m [telefon] u strogom centru Vršca, sa pogledom na Ruski park. Kvalitetna gradnja, visoki plafoni, hrastov parket prve klase, keramika, alarm, interfon, prozori sa roletnama, plin itd. Prvi sprat. Svetao, dvostrano orjentisan, sa dva ulaza i....

 
 
 
  Stan, KRUŠEVAC, Centar, 39.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Stan [telefon] m [telefon] -Centar grada [telefon] m od spomenika gleda na glavnu ulicu prvi sprat iznad apoteke kedrović pogodan i za poslovni prostor. [telefon] [telefon] .

 
 
 
  Poslovni prostor, LAZAREVAC, 30.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2020.,

www.klikdooglasa.com

Lokal je sa dva ulaza, jedan je okrenut prema Kolubarskom trgu, drugi prena Stefana Nemanje. Lokal je u radu, pogodan za sve delatnosti, nalazi se [telefon] m od glavne ukice i autobuske stanice. Ima i sprat. [telefon] / [telefon] .

 
 
 

Ustanovili ste grešku?