• GoHome Professional
do 210000 eura pogodan što manji namešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura pogodan što manji namešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura pogodan što manji namešten

  • Za upit "do 210000 eura pogodan što manji namešten" pronađeno 199 nekretnina - prosečna cena 2.343 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 173.000 €, 56,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijska oznaka 1057670 - Uknjižen LUX dvosoban stan na Grbavici u kvalitetnoj gradnji. Prodaje se komplet namešten. Pogodan za izdavanje, treći sprat, terasa, mogućnost kupovine garaže. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 68.250 €, 21,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalna garsonjera površine 21 m² , u prizemlju kvalitetne zgrade iz 2001. godine , na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – početak Grbavice , u blizini Futoške pijace, više škola, Promenade i centra grada . 🟩 Stan je dvorišno orijentisan , što obezbeđuje....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 53.560 €, 21,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju manji apartman na prvom spratu poznatog resorta Kraljevi Čardaci na Kopaoniku, sa prelepim pogledom i okruženjem. Površina apartmana je 20,57 m2, odlično je orijentisan i osvetljen, udoban i moderno opremljen. Prodaje se kompletno namešten. Pogodan je za izdavanje tokom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura pogodan što manji namešten'
154.500 €
154.500 €
38.500 €
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 72.100 €, 22,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1.0 stan u NOVOM SADU,SAJMIŠTE,površine 22m2.Prodaje se namešten,veoma je pogodan i za izdavanje.Nalazi se na lokacijI koja je veoma tražena a u blizini svih sadržaja za život. Odlično povezan sa ostalim delovima grada. Vredi pozvati i pogledati stan. Lift, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 45.000 €, 22,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Menjamo uknjižen 1/1 stan površine 22m2 u Viogorskoj ulici, uži centar Zlatibora (u opštinskoj dokumentaciji naša ulica se nalazi u tkz. ekstra zoni). . . prodaje se kompletno namešten, sve što vidite na fotkama. . . stan je u 100% funkcionalnom stanju sa odličnim rasporedom prostorija-bez....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 89.100 €, 23,00 m2 cca 3870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je prijatna i funkcionalna garsonjeru na Grbavici, u neposrednoj blizini Futoške pijace, Promenade, fakulteta, Spensa, Limanske pijace - održavajući sve gradske pogodnosti na dohvat ruke.Stan se nalazi na prvom spratu zgrade koja poseduje lift, i prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 87.550 €, 23,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prijatnu i funkcionalnu garsonjeru na Grbavici,, u neposrednoj blizini Futoške pijace, Promenade, fakulteta, Spensa, Limanske pijace - održavajući sve gradske pogodnosti na dohvat ruke. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade koja poseduje lift, i prodaje se kompletno....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 67.500 € na 65.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 65.000 €, 23,00 m2 cca 2830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 67.500 €
15.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1101785 -CENA 67500 + 3% agencijska provizija. Uknjižena garsonjera u strogom centru Novog Sada blizu Saborne crkve i pešačke zone. Stan je namešten i odmah useljiv. Odlično je pozicioniran i pogodan je kako za život tako i za rentiranje. Grejanje centalno gradsko.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 78.280 €, 24,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja / Zamena – Moderna Garsonjera 24 m² – Nova Detelinara, Novi Sad *Nova Detelinara, Novi Sad *Površina: 24 m² *Sprat: 2. sprat (zgrada sa liftom) *Grejanje: Centralno *Status: Potpuno nameštena, odmah useljiva *Balkon: Francuski balkon *Mogućnost zamene: Zamena za stan u Petrovaradinu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 58.750 €, 25,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlična garsonjera na atraktivnoj lokaciji. Infrastrukturno jako dobro povezana sa svim delovima grada. Ima mesta za parkiranje oko zgrade. Stan se prodaje namešten bez ulaganja. Izdvojen od buke. Veoma pogodan za izdavanje. Za više informacija pozovite naše agente .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 41.200 €, 25,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Komplet namešten jednoiposoban stan, pogodan za izdavanje. Niski mesečni troškovi, uknjižen 1/1 kao stan. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 53.560 €, 26,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Lepu Garsonjeru 26 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju i u mirnom kraju pogodan za udoban život građana Ističemo kvalitetnu ugradnju, parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,centralno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 70.000 €, 27,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na odličnoj lokaciji, okružen zelenilom u kvalitetnoj i prepoznatljivoj zgradi od crvene fasadne cigle, u ponudi je funkcionalan stan sa jasno izdvojenom spavaćom sobom, koji pruža odličan balans između komfora i praktičnosti svakodnevnog života. Okruženje je izuzetno pogodno za stanovanje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 195.000 €, 28,00 m2 cca 6960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 120897, III/XVI, klima, lift, telefon, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Kompletno opremljen - svim neophodnim i poželjnim pokućstvima za lagodan svakodnevni život, kao i za izdavanje na mesečnom ili dnevnom nivou....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 51.500 €, 28,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Fantastičan manji stan na mirnoj lokaciji. Stan se prodaje kompletno namešten sa svim novim stvarima. Pogodan je kako za život tako i za izdavanje. Grejanje je podno po potrošnji, tako da su troškovi minimalni. Sve preporuke. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 61.800 €, 29,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.10.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličan jednoiposoban stan na Adicama. Dobro povezan autobuskim linijama, nalazi se u neposrednoj blizini Kamenjara i Telepa. Prodaje se namešten sa stvarima. Pogodan kako za život, tako i za izdavanje. Za više informacija kontaktirajte Vašeg agenta prodaje. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 179.000 €, 30,00 m2 cca 5970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran stan, na odličnoj lokaciji, u strogom centru grada. Uknjižen na 30m2 korisne površine, mereno sa terasom ima 33m2. Prodaje se kompletno namešten. Svetao, u zgradi sa liftom. Pogodan za život i kao investicija. Stan za preporuku. Agent Aleksandra Adamović Hanidis, lic.br.4692....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 155.000 €, 30,00 m2 cca 5170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran jednosoban stan površine 30m2. Stan je uknjižen, prodaje se kompletno namešten i odmah useljiv. Izolovan od buke, pogodan kako za život tako i za izdavanje. Lokacija je veoma atraktivna i dobro povezana sa ostalim delovima grada. Agencijska provizija za kupca 2%.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Denkova Bašta, 115.000 €, 30,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam kompletno namešten stan ukupne površine 30 m2, dok je uknjižena 26 m2. Stan se nalazi u mirnom i tihom delu grada, smešten u kvalitetnoj novogradnji. Stan se nalazi na visokom prizemlju, koje zbog konfiguracije terena pruža praktičan osećaj prvog sprata. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 90.130 €, 30,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 1098796 - Manji jednoiposoban stan na lepoj lokaciji na Salajci. Nalazi se u visokokvalitetno izgrađenoj zgradi. U stan su ugrađene najkvalitetnije podne i zidne obloge i sanitarije. Sastoji se iz malog dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 67.000 €, 30,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Uknjižen, funkcionalan, jednoiposoban stan, 30m2, namešten, pogodan za stanovanje ili kao investicija za izdavanje zbog dobrog rasporeda: iz hodnika se ulazi desno u kupatilo, levo u spavaću sobu, a napred u dnevnu sobu i kuhinju. Oodlična lokacija na Galenici, u mirnoj ulici Vere....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 110.210 €, 31,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju izuzetno svetao, skroz renoviran i modrerno opremljen jednoiposoban stan na Bulevaru Oslobođenja kod Železničke stanice. Stan se nalazi na osmom, od 10 spratova starije ali dobro odrzavane zgrade sa liftom, koja je drugi red do Bulevara tako da je zagarantovan mir. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 39.000 €, 32,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

SOMBOR-CENTAR Prodaje se dvorišni stan u blizini suda.Površine 32 m2.Stan je KOMPLET RENOVIRAN I NAMEŠTEN.Ima šupa u dvorištu. Pogodan za život ili kancelariju .

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 27.000 €, 32,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem jednoiposoban stan u Baćkoj Palanci .Stan je površine 32m2 i nalazi se u sirem centru gradau ulici Branka Radičevića na trećem spratu bez lifta. Isti je renoviran, ugrađena PVC stolarija i delimično namešten (kuhinja) Ima klimu i peć na gas. Pogodan i za izdavanje. Cena 27000....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 179.000 €, 33,00 m2 cca 5420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Opis stana na prodaju – Strogi centar Beograda Na prodaju uknjižen stan (vlasništvo 1/1), bez tereta i zabeležbi, pogodan za kupovinu putem kredita. Nalazi se na izuzetnoj lokaciji u samom centru Beograda, pored Doma Omladine. Stan je površine 30 m² + terasa od oko 3 m², na 8. spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 118.450 €, 33,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Jednosoban stan na odličnoj lokaciji – namešten, 33 m², 2. sprat, 118.450 € Na prodaju kompletno namešten jednosoban stan površine 33 m², smešten na 2. spratu uredne stambene zgrade sa liftom (ukupno 5 spratova). Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u mirnoj ulici sa brzom vezom ka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 114.900 €, 33,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju funkcionalan i lepo organizovan jednoiposoban stan površine 33,5 m², smešten na visokom prizemlju , visene prvog sprata, novije zgrade iz 2009. godine. Struktura: ulazni hodnik dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom (open space) odvojena spavaća soba kupatilo Stan je izuzetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 112.000 €, 33,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan površine 33 m², smešten na 1. spratu od ukupno 4, u zgradi novije gradnje u mirnom delu Mirijeva. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv. Struktura stana: Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom Spavaća soba Kupatilo Terasa Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 107.000 €, 33,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je jednosoban stan površine 33 m2, koji se nalazi na drugom spratu kvalitetne zgrade sa liftom na atraktivnoj lokaciji na Bulevaru. Zgrada poseduje tri ulaza, a svaki ulaz ima svoj lift, što obezbeđuje udobnost i praktičnost stanarima. Stan je dvorišno orijentisan, što....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 79.000 €, 33,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Funkcionalan, potpuno namešten, neuseljavan stan u novoizgrađenoj zgradi, 400m od samog centra Zlatibora. Uknjižen na 33m2 plus 19m2 pripadajuće terase. Lak i brz pristup centru i svim infrastrukturnim sadržajima a opet dovoljno udaljen od gužve da bi vlasniku ili korisniku pružio....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 79.000 €, 33,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 94.700 €, 34,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1.5 soban stan u NOVOM SADU, SAJMIŠTE površine 34m2. Stan se prodaje namešten. Uredan i održavan. Daljinsko otvaranje i zatvaranje prozora kao i roletni. Sređen i jedinstven. Pogodan za mlađu populaciju. Idelan i za izdavanje. Nalazi se u jednoj od najatraktivnij ulica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 51.500 €, 34,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica u blizini Dunava Lep Namešten Jednoiposoban stan 34 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju i u mirnom kraju pogodan je za udoban život građana Stan poseduje u prizemlju 17 m2 + 17....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 51.500 €, 34,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica u blizini Dunava Lep Namešten Jednoiposoban stan 34 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju i u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaStan poseduje u prizemlju 17 m2 + 17 m2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 123.600 €, 35,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2023.,

www.indomio.rs

Ukupna površina je 45m2! Stan je uknjižen na 35m2 + 10m2 prelepe terase koja nije ušla u knjižnu površinu. Retko u ponudi! Stan u stambenom kompleksu PARK CITY. Odmah pored Limanskog parka, u stambenom kompleksu marketi, restorani, banke, veoma pogodan i za rentiranje. Prodaje se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 108.150 €, 35,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, veoma svetao jednoiposoban stan u centru grada u blizini Sunagoge i pešačke zone. Prodaje se kompletno namešten. Pogodan za stanovanje kao i za rentiranje. Uknjižena nekretnina. Naša preporuka! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 103.000 €, 35,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 100.940 €, 35,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 66.840 €, 35,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je funkcionalan dvosoban stan od 35 m² na odličnoj lokaciji u naselju Adice, smešten u prizemlju nove, kvalitetno građene zgrade. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv po isplati, osim garniture koja nije uključena u cenu. Prostor je praktično organizovan, pogodan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 66.480 €, 35,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 65.000 €, 35,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Ovaj apartman pruža savršen spoj udobnosti i funkcionalnosti, idealan za one koji žele uživati u čarima Zlatibora tokom cele godine. Predivna priroda, blizina svih važnih sadržaja i savršena lokacija čine ovaj apartman sjajnom prilikom za ulaganje ili vaš novi dom.Bez ulaganja kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 61.530 €, 35,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs