• GoHome Professional
do 210000 eura do 70 m2 što veći lift - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 210000 eura do 70 m2 što veći lift - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura do 70 m2 što veći lift

  • Za upit "do 210000 eura do 70 m2 što veći lift" pronađeno 21 488 nekretnina - prosečna cena 2.591 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • duplex
    • novogradnja
    • luksuzan
    • klima
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, LOZNICA, 75.000 €, 75,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Zavrsena ploca za treci sprat! Poslednja lokacija u samom centru grada. 150m od setalista. Karadjorjdeva 12 ! Kao i do sada, LUX GRADNJA. Izbor najboljih materijala i opreme za stanove. Najbolja arhitektura i statika ! Najbolji i najskuplji Wienerberger klima blokovi Termo izolacija....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 95.000 €, 75,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U blizini svih sadržaja, škola, obdaništa, autobuske i železničke stanice, na poslednjem, petom spratu nalazi se dupleks nastao nadziđivanjem zgrade 2012. godine. Kvalitetno izolovan, sa centralnim grejanjem u svim prostorijama. Klima uređaj 18-ica. Stan je uknjižen na 75m2, gde kosine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 120.000 €, 75,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 110099, X/X, dupleks, parking, stambena zgrada. Nova kuhinja , Odlična cena , Duplex , samo za keš , lift ide do 8.og sprata , svetao , komforan ,stan za preporuku. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 150.000 €, 75,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052896 NOVI SAD, SALAJKA, TROSOBAN, 75M2.. U ponudi trosoban stan površine 75m², smešten na 3. spratu (potkrovlje) u mirnom delu Salajke. Stan je veoma funkcionalnog rasporeda, bez izraženih kosina, što ga čini izuzetno prijatnim za svakodnevni život i omogućava maksimalnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 133.900 €, 75,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2023.,

www.indomio.rs

Prodajemo 3.0 stan ,površine 75 m2 u blizini Bulevara Evrope. Idealan stan za život kao i za izdavanje! Tiha i porodična ulica u mirnom delu Telepa, zavučena od gradske buke a nadomak svih sadržaja potrebnih za komforan život, blizina prodavnica, marketa, škola, vrtića, autobuskog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 185.400 €, 75,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan na veoma traženoj lokaciji, idealnog rasporeda. Izuzetno svetao stan, sa komfornim dnevnim boravkom. Pozovite nas za više informacija. Kontakt: 021/221-5100 i 064/803-3305 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Nikolaja Gogolja Soba: 3 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 120.000 €, 75,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude moderno opremljen trosoban stan u prestižnoj zgradi Quartet 1, na odličnoj lokaciji uz Savski park, u blizini Savske promenade i BW Kule. Zgrada je okružena zelenilom i poseduje privatno dvorište, pružajući mir i udobnost u samom centru grada. Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 116.390 €, 75,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

40936, 063 555 832 Zoran, Uknjižen trosoban,komforan,odličnog rasporeda ,lux renoviran stan u blizini Železničke stanice. Odvojena kuhinja sa trpezarijom,ostava uz kuhinju. Uknjižen na 75 m2, a 6 m2 terase nije ušlo u kvadraturu. Drugi sprat,lift,terasa, u prizemlju dve biciklane....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 152.000 €, 75,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 103777, VI/VI, lift, terasa, nov, stambena zgrada. Prodaje se izuzetno atraktivan stan od 75.5m2 na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu .Odličan raspored ,orijentisan na dve ulice ,izuzetno svetao .Stan je u jednom nivou bez kosina .U blizini postoje svi sadržaji....

 
 
 
  Poslovni prostor, ČAJETINA, 225.000 €, 75,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Predivana nekretnina koji se nalazi u stambeno-poslovnom objektu koji je dugo i temeljno pripreman projekat, kojim je predviđena izgradnja LUX objekta u skladu sa savremenim standardima i tehnologijama, uz upotrebu najkvalitetnijih materijala trenutno dostupnih na tržištu. Fasada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 174.064 €, 75,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jedinstven četvorosoban stan u novogradnji u naselju Telep u Novom Sadu. Stan je dvorišne orijentacije, a sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tri sobe, toaleta, kupatila i terase. Grejanje je centralno na gas i plaćanjem po utrošku. Opremljenost:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 212.950 €, 75,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja visokog kvaliteta na izuzetnoj lokaciji, svega par minuta hoda od centra grada, sa rokom završetka izgradnje krajem 2024. godine. Pouzdan investitor, kojeg karakteriše visok kvalitet gradnje i opreme. Za kupce prve nekretnine postoji mogućnost refundacije PDV-a. Za sva dodatna....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 170.000 €
06.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je trosoban stan, uknjižene površine 67m2 + dve lođe 8m2 (75m2 ukupno), koji se nalazi na II (drugom) spratu stambene zgrade sa 2 lifta, od kojih je jedan teretni. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini Delta Planet-a, Doma Zdravlja i mnogobrojnih infrastrukturnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 120.000 €, 75,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 110099, X/X, dupleks, parking, stambena zgrada. Nova kuhinja , Odlicna cena , Duplex , samo za kes , lift ide do 8.og sprata , svetao , komforan ,stan za preporuku. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 128.900 €, 75,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 65m2 plus dve terase oko 10m2. Stan se nalazi u centru grada ali nije na glavnoj saobraćajnici tako da je zaklonjen od buke. Nalazi se u starijoj kvalitetnoj zgradi bez lifta na poslednjem 4 spratu. Postoji mogućnost da budući vlasnik napravi potkrovlje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 193.120 €, 75,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1093690 Uknjižen dvoiposoban stan na Salajci, u blizini Partizanske ulice i Sentandrejskog puta. Grejanje na gas, mali računi. Treći sprat, terasa, nema lift. Dvoiposoban stan, Novi Sad - Salajka | Prodaja · 75m² · 193.120€.

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 165.000 € na 163.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, 163.000 €, 75,00 m2 cca 2170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 170.000 €
06.05.2026 - 165.000 €
17.05.2026 - 163.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan, funkcionalan trosoban stan na drugom spratu kvalitetne zgrade sa dva lifta. Centar grada, na potezu Crveni pevac - Dom zdravlja, u mirnom okruženju a blizu svih bitnih gradskih sadržaja, atraktivna ponuda na prestižnoj lokaciji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 200.000 €, 75,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2025.,

www.indomio.rs

ul. Braće Jerković, kod TC Stadiona, termo izolacija, lift .. / zgrada u parku i zelenilu, uredan ulaz, termo izolacija, lift, trostran, svetao, funkcionalan stan, klima, interfon, parket, 2 spavaće sobe, mogućnost još jedne spavaće sobe, prostrana Lođa (8m2), francuski balkon, spr.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 194.940 €, 75,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi!!! Trosoban stan perfektnog rasporeda na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija Bulevar Evrope. Stan se nalazi u zgradi jednog renomiranog investitora, odličnog kvaliteta gradnje i opreme. Odličan za porodicu, gradskim prevozom povezan sa svim delovima grada, u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 154.000 €, 75,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu nekretninu u izgradnji u Vrdniku, naselju nadomak Fruške gore. Vrdnik je poznat po odmaralištima, lekovitim vodama i čistom vazduhu. Ukoliko ste u potrazi za nekretninom u koju bi pametno uložili novac ova nekretnina je za vas. U pitanju je dvosoban stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 100.430 €, 75,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan troipososoban stan na Adicama ! NOVOGRADNJA! 064/822-21-40 Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 226.600 €, 75,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

~NOVO U PONUDI~ UKNJIŽEN 1/1 BEZ TERETA! Nudimo Vam predivan, komforan trosoban stan u najlepšoj ulici na Grbavici! Prostran, svetao, dvorišno orijentisan u novijoj zgradi sa liftom. Poseduje dnevnu sobu, trpezariju, kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo, wc, terasu, ostavu u stanu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 154.500 €, 75,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na odličnoj lokaciji, u zgradi od fasadne cigle, odličnog rasporeda. Stan je uknjižen i moguća je kupovina putem kredita. šifra 515838, b130 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 230.000 €, 75,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 2.5soban stan, dvostrano orijentisan, sa otvorenim pogledom ka J/Z. Sastoji se od ulaznog hola, velike dnevne sobe sa kuhinjskotrpezarijskim prostorom. 2 spavaće sobe, kupatilo. Zgrada sa 3 lifta, sa dosta zelenila u okruženju, u blizini Banjičke pijace, Tržnog i Sportskog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 154.000 €, 75,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u neposrednoj blizini pravnog i ekonomskog fakulteta, na 200m od pešačke zone. Stan ima 75m2, nalazi se na 3. spratu, u zgradi sa liftom. Po strukturi je trosoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, špajza, dve spavaće sobe, kupatila i....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 185.400 €, 75,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2023.,

www.indomio.rs

Uknjižen trosoban stan sa odvojnom kuhinjom u blizini Bulevara oslobođenja. Sedmi sprat ( nije poslednji ), lift, terasa, ostava, dva mokra čvora, podrumska prostorija, biciklana. Moguća kupovina nekretnine putem stambenog kredita. Agencijska oznaka 1005879( tel, 062/102-05-50, 021/382-68-30,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 170.000 €, 75,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan na početku Bulevara Nemanjića sa panoramskim pogledom na Nišavu i okruženje. Stan ima 75m2, korisne površine. Nalazi se na XVIII- om spratu, nije poslednji u zgradi sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 180.765 €, 75,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, zgrada je zavučena, a opet su svi sadržaji lako dostupni stanarima zgrade. Nekretnina poseduje tri spavaće sobe, dnevni boravak, kupatilo, kuhinju, dve velike terase i lođu. Uz ulaganje ova nekretnina može da bude zaista odlična za život i daje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 155.000 €, 75,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi na Bulevaru Nemanjića, odmah do Svetosavskog parka, Zone 3, par minuta od Delta Planeta Stan je po strukturi trosoban, uknjižene površine 69 m2 plus dve terase koje ne ulaze u....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 170.000 €
08.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 37.500 €, 75,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem trosoban,delimično namešten stan za poslovni prostor,kancelariju na lepom prometnom mestu na bulevaru kralja Petra I 32.Stan je br.9,i nalazi se na III spratu.Sa ulicom je povezan sa 2 lifta.Plaća se depozit u visini prve kirije.Stan je dvostrano orijentisan i ima pristup....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 187.500 €, 75,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102191 - CENA 187500 + 3 posto agencijska provizija. Stan je na odličnoj lokaciji! Liman 2 blizu Promenad i Limanskog parka. Stan je svetao i praktičnog rasporeda. U sve prostorije iz predsoblja. Poseduje dve spavaće sobe, veliki dnevn boravak i izdvojenu kuhinju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 180.250 €, 75,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan površine 70 m², smešten na prvom spratu održavane stambene zgrade sa liftom, u jednom od najtraženijih delova Novog Sada – u neposrednoj blizini Futoške pijace. Nekretnina se trenutno koristi kao kancelarijski prostor, što je čini idealnom za različite poslovne namene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 225.000 €, 75,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Cena 225.000 plus PDV. Dostupna mogućnost kupovine parking mesta. GREJANJE - CG, sprat 3/4, LIFT, TERASA, PARKING, NOVOGRADNJA, INTERFON Agencijska provizija 2%. ID oglasa: 42728. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 195.700 €, 75,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalan porodičan trosoban stan na najboljoj lokaciji u gradu - Kej. Stan je pozicioniran u jako mirnoj ulici, dvostrano je orijentisan, i izuzetno osvetljen. Zgrada je odlično održavana kao i sam stan. Stan je uknjižen 1/1 tako da je moguća kupovina putem kredita,....

 
 
 
  Stan, ČAČAK, 85.000 €, 75,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan, po strukturi dupleks, koji se nalazi u Balkanskoj ulici, preko puta Vrtića Mali Kapetan, savršen za udoban i moderan život. Osnovne informacije: Lokacija: Balkanska ulica, preko puta vrtića Mali Kapetan Tip: Dupleks Površina: 75 m2 Struktura: Dnevna soba, trpezarija....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Erdoglija, 110.000 €, 75,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan se nalazi u naselju Erdoglija, u neposrednoj blizini Šumarica. Kvadratura stana je 75m2+terasa od 10m2, nalazi se na četvrtom spratu, renoviran je i izuzetno funkcionalan trosoban stan. Sada je trenutno prilagođen životu višečlane porodice, a od prostorija ima veliki dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 195.000 €, 75,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo izuzetno komforan i funkcionalan trosoban stan, povrsine 75m2 ( od kojih je 5m2 terasa), na jednoj od veoma trazenih lokacija za porodican zivot. Stan se nalazi na 4. spratu odrzavane zgrade ususkane u maloj, mirnoj ulici bez buke i prometnog saobracaja. Stan se sastoji....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu nekretninu u veoma traženom delu Novog Sada. U pitanju je trosoban stan od 75m2 idealnog rasporeda (iz hodinka se ulazi u sve prostorije). Sastoji se od komfornog dnevnog boravka iz kog se izlazi na terasu, fizički odvojene kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 226.875 €, 75,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji na starom Ceraku, u zgradi od ukupno 23 stana ,Po+P +3+M. Stan se nalazi na drugom spratu od 4, po strukturi je trosoban i površine je 75m2. Zgrada će posedovati i dva podzemna nivoa sa garažnim mestima a cena mesta je od 18000 do 20000e. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 170.000 €, 75,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju renoviran trosoban stan na VII spratu u zgradi sa liftom u centru.Prodaje se sa novim nameštajem i kompletnom tehnikom. Unutrašnja i spoljačnja stolarija je nova - drvena.Kvalitetna keramika i sanitarija.Ima centralno grejanje - trenutno isključeno,grejanje u stanu inverter....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 475)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>