• GoHome Professional
do 210000 eura do 70 m2 što manji 2.sprat parking - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 210000 eura do 70 m2 što manji 2.sprat parking - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura do 70 m2 što manji 2.sprat parking

  • Za upit "do 210000 eura do 70 m2 što manji 2.sprat parking" pronađeno 795 nekretnina - prosečna cena 2.266 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 129.000 €, 40,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054850, NOVI SAD, DETELINARA, DVOSOBAN STAN, 40 m2. NOVO U PONUDI! Dvosoban stan bez ulaganja! Predstavljamo vam dvosoban stan, površine 40 m2, pozicioniran na drugom spratu zgrade sa liftom, novije gradnje. Kompletno je renoviran i izuzetno funkcionalan, ovaj stan je projektovan....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 91.670 €, 40,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Zlatibor – u samom centru Zlatibora, u neposrednoj blizini jezera, izdvajamo prelep jednoiposoban stan površine 40m2 u novogradnji. Stan se nalazi na drugom spratu moderne zgrade i predstavlja odličan izbor za odmor, tako i kao investicija za izdavanje stanova na Zlatiboru.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Lasla Gala. Nov, kompletno namešten jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji. Blizina centra grada, TC Promenada, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 132.870 €, 40,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan dvosoban stan površine 40 m² na Detelinari, smešten na 2. spratu moderne zgrade sa liftom, izgrađene pre 8 godina. Nekretnina se nalazi na veoma traženoj lokaciji koja pruža odličan balans između urbanog života i mirnog porodičnog okruženja. Stan je izuzetno svetao,....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 90.000 €, 40,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zlatibor - Obudojevica - Bregovi 40m2, 1.5, 2. sprat, EG (kotao) Lux apartman na lepoj i mirnoj lokaciji (kružni prsten) na Zlatiboru. Za one koji žele pravi osećaj planine, apartman je idealna prilika, kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. Kompletno opremljen veoma....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 94.116 €, 40,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, jednoiposoban stan 40.92m2 u izgradnji, na 2.spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje, spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 118.568 €, 40,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i savremenog načina života. Ovaj projekat predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje tako i kao investicija za izdavanje stanova Novi Sad. Stanovi se mogu kupiti....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 98.000 €, 40,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo stan od 40 m2 na mirnoj lokaciji udaljenoj od gužve. Stan se sastoji od dnevne sobe u sklopu sa trpezarijom i kuhinjom. Poseduje i spavaću sobu komfornu za odmor. Terasa pruža prelepi pogled na pejzažnu okolinu i izlaz i iz spavaće sobe. Stan se prodaje namešten. Ukoliko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 133.700 €, 40,00 m2 cca 3340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1102280 CENA 134400e +3% agencijska provizija. Prodaje se nov ne useljavan jednoiposoban stan na Podbari blizu centra u neposrednoj blizini Riblje pijace. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, izdvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 82.400 €, 40,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je prijatan i funkcionalan jednosoban stan površine 40 m², smešten na drugom spratu zgrade u mirnom i porodičnom delu Klise. Okruženje odiše komforom i tišinom, a istovremeno nudi odličnu povezanost sa ključnim gradskim pravcima, uključujući brz izlaz na autoput i jednostavan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednoiposoban stan na drugom spratu u zgradi bez lifta, u Pećkoj ulici na Podbari. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe se trpezarijom,izdvojene kuhinje sa prirodnom ventilacijom, spavaće sobe, kupatila sa ležećom kadom i terase. Stan se nalazi 300 metara od Matice....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzan apartman u kompleksu Golden Panorama na Zlatiboru, površine 40 m, na drugom spratu. Apartman je kompletno luksuzno namešten, moderno uređen i spreman za useljenje ili izdavanje bez dodatnih ulaganja. Struktura apartmana je veoma funkcionalna i pruža maksimalan....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 90.000 €, 40,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 94.760 €, 40,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno namešten funkcionalan 2.5 stan na drugom spratu u mirnom delu Adica. Stan idealan za manje porodice, mlade bračne parove ili kao investicija za izdavanje. Zgrada se nalati na asfaltiranoj ulici. U neposrednoj blizini autobusko stajalište, market i supermarketi....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 105.000 €, 40,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Moderan i lepo opremljen stan, idealan za udoban boravak, nalazi se na drugom spratu zgrade sa ukupno pet spratova. Površine 40 m², ovaj dvosoban stan pruža funkcionalan raspored i prijatan ambijent, uz moderan nameštaj koji doprinosi osećaju komfora i savremenog stila. Posebnu vrednost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Grbavica, Jednosoban ,40m2, 650e+++Agencijska oznaka 9116877. Izdaje se jednosoban stana na Grbavici. Stan se nalazi na drugom spratu. Gradsko grejanje. Ima i parking mesto u garazi.Mogu kucni ljubimci. Cena 650e+depozit+50% agencijska provizija od prve zakupnine ,jednokrtano . Za....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 83.000 €, 40,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderan dvosoban stan u okviru stambenog kompleksa BUKET, zgrada KALA, na 2. spratu zgrade sa liftom. Površina stana je 50m², a raspored prostora obezbeđuje savršenu kombinaciju komfora i funkcionalnosti. Struktura stana: Prostrana dnevna soba povezana sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 76.010 €, 40,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Adice u izgradnji jednoiposoban stan na drugom spratu manje zgrade u nizu.Odličan kvalitet gradnje i opreme koja će biti u stanu.Ekonomično grejanje ne toplotne pumpe.Obezbeđen parking za stanare.Uredna dokumentacija,mogućnost kupovine putem stambenog kredita (+50 eur/m2),useljivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 82.560 €, 40,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju na Adicama! U planu su pet objekata spratnosti PR+1+PK. Na prodaju su stanovi raznih struktura. Konkretno, ovaj stan se nalazi na drugom spratu. Sama oprema je vrhunskog kvaliteta. Investitor je pouzdan i bira samo najbolje od podnih obloga, fasade, izolacije,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 65.000 €, 40,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Zlatiboru u naselju Zova Naselje Zova predstavlja jedno od zelenih oaza Zlatibora izdvojeno od urbanog centra i okruženo šumom i prirodom koja Vam daje priliku za odmor i relaksaciju Udaljeno 10 minuta vožnje od centra i jezera Stan ima komfornih....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 58.600 €, 40,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi novogradnja u Sokobanji, stanovi od 40-70m2. Na desetak minuta hoda od centra, u blizini Sokotermi, pravi se novi kompleks, sada dve zgrade, a zatim i apart hotel. Dve moderne zgrade sa stanovima kvadratura od 35 do 70m2 i par stanova većih kvadratura, grade se od visokokvakitetnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se luksuzno opremljen stan-Grbavica, Lasla Gala ✨ Karakteristike stana: 🛋️ 40m2, jednoiposoban, potpuno namešten i opremljen za udoban boravak 🅿️ Obeleženo parking mesto u dvorištu zgrade 🏞️ Mirna orijentacija, idealna za opuštanje 🏢 Nalazi se na drugom spratu Pet friendly....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 94.500 €, 40,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122096, II/, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Na prodaju odličan manji dvoiposoban stan na Adicama u novijoj zgradi na drugom spratu. Stan je uknjižen i kompletno namešten. Ima parking. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%.....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 58.150 €, 40,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 30.000 €, 40,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u Sazonovoj ulici, ispod Doma Zdravlja na Crvenom Krstu. Sastoji se od dnevnog boravka, spavače sobe, kuhinje, terase. Na drugom spratu. Centralno grejanje po utrošku, klima. Depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Parking mesto u zgradi. Agencijska provizija 50%....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem lux namešten stan, potpuno opremljen sa parking mestom u dvorištu zgrade. Stan je mirno orijentisan, na drugom spratu. Dostupan je od 01.08. Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 84.450 €, 41,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Predstavljamo Vam izgradnju na Adicama! U planu su pet objekata spratnosti PR+1+PK. Na prodaju su stanovi raznih struktura. Konkretno, ovaj porodičan stan se nalazi na drugom spratu. Sama oprema je vrhunskog kvaliteta. Investitor je pouzdan i bira samo najbolje od podnih obloga,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 94.116 €, 41,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 91.040 €, 41,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Predstavljamo Vam izgradnju na Adicama! U planu su pet objekata spratnosti PR+1+PK. Na prodaju su stanovi raznih struktura. Konkretno, ovaj stan se nalazi na drugom spratu. Sama oprema je vrhunskog kvaliteta. Investitor je pouzdan i bira samo najbolje od podnih obloga, fasade, izolacije,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 123.600 €, 41,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u Vrnjačkoj Banji. Stan je na drugom spratu u novoj zgradi. Prodaje se sa svim stvarima. U cenu je uračunato i parking mesto. Za dodatne informacije pozovite. U cenu je uračunata i agencijska provizija. Za više informacija kontaktirajte 063 50-11-20 ALEX....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 150.000 €, 41,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo lep, svetao, istocno orjentisan jednosoban stan na drugom spratu od četiri, ušuškan sa svih strana. Lako adaptibilan u jednoiposoban. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u blizini svih infrastrukturnih objekata potrebnih za život. Na samo 200m od okretnice....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 118.568 €, 41,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 77.000 €, 41,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je svetao, potpuno namešten i odmah useljiv dvosoban stan u Vrnjačkoj Banji, u centru, na drugom spratu. Stan ima 41 m² sa terasom i funkcionalan raspored koji obuhvata dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo i terasu od 4 m². Prostor je prijatan i....

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 76.000 €, 41,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U centru Divčibara, u Valjevskoj ulici, prodaje se luksuzno opremljen dvosoban apartman površine 41 kvadratni metar. Stan se nalazi na drugom spratu nove zgrade izgrađene 2021. godine sa dvorištem i video nadzorom. Prostor je u luksuznom stanju i potpuno namešten sa kuhinjskim elementima,....

 
 
 
  Stan, VIŠNJICA, 80.240 €, 41,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo jednoiposoban useljiv stan u Beogradu, Palilula, naselje Višnjica. Stan je na drugom spratu zgrade bez lifta, iznad stana su tavanske prostorije. Ima parking sa rampom ispred zgrade. Može zamena za stan u Novom Sadu. Nekretnina se nalazi u mirnom kraju grada, okružena zelenilom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 116.917 €, 41,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju objekta u ulici Stevana Doronjskog koja se nalazi u naselju Banatić jednom od najlepših i najtraženijih delova za život u Novom Sadu. Objekat je odlično pozicioniran sve je na 5 minuta udaljenosti Železnički park, Novosadski Sajam, Dom zdravlja Rumenačka,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 114.770 €, 41,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izgradnju u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je 2. sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 66.500 € na 75.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, VINIK, 75.000 €, 42,00 m2 cca 1790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.12.2025 - 66.500 €
26.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo više stanova u novoj zgradi u naselju Branko Bjegovića. Ovaj stan je P=42m2 na drugom spratu i sastoji se od sobe sa kuhinjom, spavače sobe, kupatilo, terasa. Može kupovina putem kredita i kupovina parking mesta. Predviđen završetak zgrade za mart meseca....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 132.800 €, 42,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130211, II/V, klima, lift, terasa, uknjizen, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. Potpuno nov, svetao i tek useljen stan od 42 m² na odlicnoj lokaciji na Telepu. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom i odlikuje ga funkcionalan raspored i dosta prirodnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 98.900 €, 42,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Zgrada pozicionirana u mirnom porodičnom delu naselja na samom početku Ledina. Zgrada sa liftom i podzemnom garažom, retkost na ovoj lokaciji. Izuzetno moderan projekat gradjen sa visoko kvalitetnim materijalima. Troslojna PVC stolarija, italijanska keramika, parket prve klase, blindirana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 132.800 €, 42,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org