• GoHome Professional
do 210000 eura do 70 m2 lift što veći - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 210000 eura do 70 m2 lift što veći - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura do 70 m2 lift što veći

  • Za upit "do 210000 eura do 70 m2 lift što veći" pronađeno 21 463 nekretnina - prosečna cena 2.589 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 217.000 €, 76,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je izuzetna novogradnja kod Olimpa! Dvostrano orijentisan i komforan stan nalazi se u mirnom kraju sa odličnom infrastrukturom. Kvalitetna gradnja, energetski efikasan objekat, lift, garaža i lepo uređen ulaz. Idealno za porodičan život. Postoji mogućnost kupovine garažnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 153.000 €, 76,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju svetao dvoiposoban stan od 76 m², lociran u odlično pozicioniranom delu Novog Sada, u blizini glavne autobuske i železničke stanice. Stan je okružen zelenilom i nalazi se u neposrednoj blizini marketa, uz odličnu povezanost sa gradskim prevozom. Svojim funkcionalnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 220.000 €, 76,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Preporučujemo Vam uknjižen, u veoma lepoj ulici, sa ukusom kapitalno renoviran troiposoban stan sa dva mokra čvora i centralnim grejanjem. Zgrada je pozicionirana u parkovskom okruženju sa kompletnom infrastrukturom, idealno za organizovan porodičan život, posebno za porodice sa malom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 156.560 €, 76,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 190.000 €, 76,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je prostran i svetao dupleks stan na šestom spratu stambene zgrade sa liftom. Nalazi se u mirnom i dobro povezanom delu grada, idealnom za porodični život ili investiciju. Ukupna površina stana iznosi 96 m², dok je uknjiženo 76 m². Funkcionalno je podeljen na dva nivoa, pružajući....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 221.450 €, 76,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

RETKO U PONUDI! Predstavljamo Vam fantastičan trosoban stan na Limanu 3. Stan je kompletno renoviran, instalacije, stolarija, podovi. Nekretnina predstavlja fantastičnu investiciju za porodičan život, daleko od buke, a opet jako blizu gradskih dešavanja. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 215.000 €, 76,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan, Liman 3 – 76 m², 215.000 € Prodaje se uknjižen, renoviran trosoban stan na odličnoj lokaciji – Liman 3, Novi Sad. Stan se nalazi na 1. spratu stambene zgrade sa ukupno 6 spratova i ima centralno grejanje. Kompletno namešten i opremljen: klima, veš mašina,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo u ponudi ! Liman 3 , trosoban , bez ulaganja ! Monika 065/448-4648 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 172.220 €, 76,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Savremeni stan smešten u jednom od najlepših delova Nove Detelinare! U neposrednoj blizini pijace, škola, prodavnica i svih potrebnih sadržaja za udoban svakodnevni život. Okruženje je prelepo, sa obiljem zelenila koje doprinosi mirnoj atmosferi. Idealno mesto za život u skladu sa....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stana-Liman 3- Trosobna strktura Prodajemo stan na Limanu III u ulici Narodnog fronta, kompletno je renoviran pre dve godine, promenjene su instalacije, unutrašanja i spoljašnja stolarija, kupatilo kao i wc, podovi. Dnevna zona- veliki dnevni boravak sa izlazom na terasu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 206.090 €, 76,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan na atraktivnoj lokaciji. Zgrada je vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Pouzdan investitor! Za kupce prve nekretnine mogućnost refundacije PDV-a! Za više informacija o nekretnini kontaktirajte naše agente prodaje. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 216.300 €, 76,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2023.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan na fantastičnoj lokaciji u gradu (Cara Dušana). Stan odličnog rasporeda, sa 2 spavaće sobe. Stan je dvostrano orijentisan, veoma svetao sa prelepom terasom koja gleda na Bulevar i sa koje se vidi Fruška Gora. Veliki dnevni boravak sa odvojenom kuhinjom i trepezarijskim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 206.650 €, 76,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na odličnoj lokaciji. Rok završetka je leto 2026. godine. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme poznatog investitora. Kupci prve nekretnine imaju mogućnost povrata PDV-a! Pozovite nas za više informacija! KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: EMAIL: office.nsgroup@gmail.com MOBILNI: 0616178229....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 117.800 €, 76,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sa zadovoljstvom Vam predstavljamo useljiv stan u tek završenoj novogradnji, na odličnoj lokaciji nedaleko od centra. Papirologija zgrade i stana kompletna, urađen i tehnički prijem. Zgrada građena od vrhunskih materijala sa odličnom izolacijom i energetskim pasošem. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 145.050 €, 76,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom 31.05.2025. godine. Poznat kvalitet gradnje, sam stan će biti opremljen sa PVC stolarijom sa roletnama, troslojni parket, unutrašna stolarija od medijapana, sigurnosna ulazna vrata. Podno grejanje na gas. Tehnički vrhunski opremljeno.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 45.600 €, 76,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd – Blok 61, trosoban stan 76 m² - CENA: 600 EUR mesečno Izdaje se svetao i funkcionalan trosoban stan u Bloku 61, površine 76 m². Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa dva lifta (ukupno 6 spratova). Struktura: – Dnevna soba i dve spavaće sobe – Zastakljena terasa (lođa)....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 117.800 €, 76,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen, useljiv, na odličnoj lokaciji. Ova prelepa stambena prilika se sastoji od velike spavaće sobe, male spavaće sobe, velikog dnevnog boravka, izdvojene kuhinje, kupatila, toaleta i dve terase. Kvalitetan tarket pod, etažno na struju putem sopstvenog kotla i radijatora. Dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 187.870 €, 76,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dobrodošli u budući dom koji odiše elegancijom i udobnošću, smešten na prelepom Salajci u Novom Sadu. Predstavljamo vam ovaj troiposobni stan u izgradnji, koji će zadovoljiti i najzahtevnije ukuse. Sa površinom od 76m2, ovaj stan se nalazi na visokom prizemlju, pružajući vam lakoću....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 156.560 €, 76,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1006756.Prodaje se izuzetno lep trosoban stan (76 m2) koji se nalazi na 6. spratu zgrade na odličnoj lokaciji. Uknjižen je 1/1. Odličan raspored, orijentisan na dve ulice, izuzetno svetao. U blizini su svi sadržaji za lep udoban život, škola, vrtić, pijaca, marketi,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 168.300 €, 76,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 soban stan u NOVOM SADU, SAJMIŠTE površine 76m2. Stan se nalazi u mirnoj ulici okružen zelenilom. Blizina svih sadržaja, Master Centra. Odličan raspored prostorija. Vredi pogledati. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 194.410 €, 76,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan - 76m2 na Salajci. Lokacija odlično povezana sa ostatkom grada. Blizina marketa, škola Nalazi se na II spratu zgrade sa liftom. Sadrži sledeće prostorije: dnevna soba sa trpezarijskim delom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet, terasa i hodnik.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 60.800 €, 76,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam, ulica Novosadskog sajma. Lep i svetao, komforan trosoban stan sa opremljenom kuhinjom i klima uređajem. Neposredna blizina Bulevara oslobođenja, Futoške pijace, Novosadskog sajma, Kliničkog centra Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravaka sa izlazom....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan, 75m2, Nova Detelinara , odličan ! Agencijska oznaka nekretnine 1097382, Novi Sad, Nova Detelinara. Oglašavamo stan na Novoj Detelinari, dvostrano orijentisan, svetao i prostran, odličnog rasporeda . Stan poseduje veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijskim delom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 152.955 €, 76,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam trosoban stan koji se nalazi na odličnoj lokaciji za život, u ulici Braće Jovandić. U blizini Centra grada, železničke i autobuske stanice, vrtića, škola, doma zdravlja, policije i svih drugih bitnih sadržaja za svakodnevni život Strukturu stana čine veliki dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 198.300 €, 76,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Direktna prodaja*Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada na Limanu 5 Fantastičan stan na TIP-TOP LOKACIJI.Stan je Četvorosoban 77 m2 nalazi se na Drugom Spratu u kvalitetno građenoj zgradi u mirnom delu Novog Sada koji je pogodan za kvalitetan Porodičan život Ističemo kvalitetnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 168.300 €, 76,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan na najlepšem delu Nove Detelinare! Blizu pijace, škole, prodavnica i svega potrebnog za svakodnevni život! Okolo zgrade puno zelenila i jako mirno okruženje!! Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 120.000 €, 76,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan trosoban stan u novo izgrađenoj zgradi u centru Zrenjanina na I spratu zgrade sa liftom površine 76 m2. Stan se sastoji od hodnika, dve sobe od kojih jedna ima izlaz na terasu, toaleta, kupatila i velike prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom. Grejanje....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se izuzetno lep i funkcionalan trosoban stan, površine 76m², u kvalitetnoj novogradnji, u popularnom delu Nove Detelinare. Stan se nalazi na 6. spratu u zgradi sa liftom, koja je izgrađena od strane proverenog investitora. Stan je dvostrano orijentisan, što mu omogućava obilje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 162.960 €, 76,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1097016 Na prodaju četvorosoban stan u izgradnji na Telepu. Rok završetka avgust 2024. godine. Cena je sa pdv-om, postoji mogućnost dogovora. Za više infomacija 066493438 Ina Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, MAJUR, 129.370 €, 76,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 185.000 €, 76,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u Novom Sadu, TELEP, površine 75 m². Stan je nov, odmah useljiv. Cena stana sa pdv. Odličan raspored prostorija. Idealan raspored. Odlična komunikacija sa Limanom 4. Blizina glavne saobraćajnice. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Pozovite da pogledate.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 173.400 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se duplex troiposobne strukture u novogradnji na atraktivnoj lokaciji na Bulevaru Nemanjića. Stan je površine 75,39m2. Strukturu stana čine: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, kupatio, wc, tri spavaće sobe i terasa. Stambeno-poslovni objekat će imati 2Po + P + 6....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 170.870 €, 76,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novi stambeno-poslovni kompleks, vizija idealnog stanovanja, osmišljena i projektovana kako bi unapredila sve aspekte udobnog života. Pored stambenih jedinica različitih struktura i kvadrature, pruža i druge pogodnosti - zelene površine, sadržaje za decu, SPA centar sa bazenom, saunom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 130.000 €, 76,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJEMO PRELEP DVOIPOSOBAN STAN KOMPLETNO RENOVIRAN I SREĐEN NA NOVOM NASELJU U MIRNOJ ULICI USELJIV PO DOGOVORU TEL. 063538166 ZORAN Terasa, Lift, Podrum, ostava, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 169.000 €, 76,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo Trosoban stan na Novom naselju,ulica Bate Brkića,pored Osnovna škola i obdanište,oko zgrade dosta zelenila i parkinga,više linija gradskog prevoza . . . stan je renoviran,ima odvijenu kuhinju,trpezariju,dnevni boravak,dve spavaće sobe, kupatilo,WC,veliku terasu sa ostavom....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.0 stan u NOVOM SADU, LIMAN 3 površine 76m2. Stan je odličnog rasporeda i kompletno je renoviran. Svi potrebni sadržaji su u blizini stana, Škola, vrtić, pijaca, Limanski park, megamarketi kao i ostali sadržaji. Okružen zelenilom i parking prostorom. Odlična povezanost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 187.870 €, 76,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan troiposoban stan na Salajci! Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 71, 230.000 €, 76,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo nekretninu koja se ne propušta! Zgrada na lepoj poziciji, okružena zelenilom, čista i održavana uz uvek slobodan parking oko nje. Stan sa izuzetnim rasporedom, južne orjentacije i bez ulaganja. Sa velike lođe se pruža izuzetan pogled. Zaista retko u ponudi!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 60.800 €, 76,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prostran kvalitetno opremljen , potpuno renoviran četvorosoban stan na odličnoj lokaciji. Nalazi se na 7-8 minuta hoda Železničke i glavne autobuske stanice. veoma blizu Bulevara oslobođenja, stoga je povezanost sa drugim delovima grada izuzetna. Sam stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 187.880 €, 76,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo trosoban stan . Ponuda proverenog investitora. Izdvajamo: Termo blok+10cm izolacije spolja, pregradni zidovi puna cigla,šestokomorna PVC stolarija, tarket, sigurnosna vrata, keramika od evropskih prizvođača samo su neke od materijala koji će se koristiti za savršen kvalitetan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 45.600 €, 76,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0. 76m2(terasa 4m2), CG, lift, telefon, interfon, parking. Uknjiženo 76m2. Izdaje se prostran i svetao trosoban stan u mirnom delu Bloka 61, površine 76 m². Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade sa liftom. Nova stolarija i svuda postavljeni komarnici, zastakljena terasa,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 129.000 €, 76,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U potrazi ste za prostranim stanom, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu? Imamo pravu ponudu za Vas. Prodaje se trosoban stan na Bulevaru Nemanjića, površine 76m2 (70m2+6m2 terase), na IX spratu stambene zgrade sa liftom. Stan se odlikuje odličnim i funkcionalnim rasporedom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 473)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>