• GoHome Professional
do 210000 eura barem 70 m2 što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura barem 70 m2 što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura barem 70 m2 što skuplji

  • Za upit "do 210000 eura barem 70 m2 što skuplji" pronađeno 53 569 nekretnina - prosečna cena 1.281 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 750 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • interfon
    • dvorište
    • nenamešten
    • 2.sprat
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, LESKOVAC, 39.900 €, 84,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE KONFORAN TROSOBAN STAN U NASELJU DUBOČICA, SA CENTRALNIM GREJANJEM, LIFTOM. STRUKTURA STANA: PREDSOBLJE, VELIKI DNEVNI BORAVA, KUHINJA, LOĐA, DVE SPAVAĆE SOBE, KUPATILO, TOALET. ZGRADA SA UPOTREBNOM DOZVOLOM. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 231.000 €, 71,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Blok 62 - Dušana Vuksovića 2.5, 71m2 (terasa 9m2), 3/3, CG. Odličan dvostrano orijentisan, izuzetno svetao, funkcionalan stan koji se nalazi na trećem spratu iznad kog su stanovi u potkrovlju zgrade. Stan je renoviran i opremljen aluminijumskom stolarijom, kvalitetnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 231.000 €, 77,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

U ponudi je stan u najlepšem delu naselja Braće Jerković. Stan je odličnog rasporeda, veliki dnevni boravak, dve spavaće sobe, odvojena kuhinja, kupatilo, toalet, ostava, degažman sa plakatima. Stan je renoviran pre nekoliko godina, EG, podrum. Jugozapadno orijentisan. Stan se prodaje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura barem 70 m2 što skuplji'
16.000 €
231.000 €
231.000 €
  Stan, BEOGRAD, 231.000 €, 77,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na samom početku Zemuna predstavljamo vam ovaj zanimljiv stan sa pomoćnim objektom u zajedničkom dvorištu, na površini od 3,8 ari građevinskog placa. Stan je u prizemnoj kući, koja je zidana 1925. godine, a renovirana 1984. godine, što podrazumeva debele zidove i prijatnu toplinu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 231.000 €, 77,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo odlican trosoban stan u najlepšem delu Lekinog brda u blizini FK Sindjelic I ulice Vojislava Ilic. Nepokretnost se prodaje sa svim ugradnim elementima i stvarima u vidjenom stanju. Uradjena je potpuna adaptacija i tom prilikom se vodilo racuna o svakom detalju, zamenjena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 231.000 €, 81,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Oglašavamo prodaju moderanog stambeno-poslovnogi kompleksa, prvoklasnog kvaliteta. Stambeni kompleks u Novom Sadu koji se sastoji od 3 lamele uz praktično parkiranje i energetsku efikasnost. Uz svaki stan je projektovano jedno parking ili garažno mesto. Kompleks predstavlja moderan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 231.000 €, 68,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.indomio.rs

Imamo zadovoljstvo da vam prezentujemo lep,kvalitetan stan i potpuno nov! Sastoji se iz open space koncepta dnevne sobe sa kuhinjom,sobe,manje sobe,kupatila,toaleta,hodnika i lodje. Odlican stan na odlicnoj lokaciji,cekamp vas poziv! Cena je sa pdv-om. Garaža po ceni od 25000e sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 231.000 €, 68,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje 3 stan u NOVOM SADU, GRBAVICA površine 68m2. Stan je u izgradnji. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Cena stana sa pdv. Odlična lokacija u blizini svih potrebnih sadržaja. Zavređuje pažnju. Mogučnost odabira rasporeda, orijentacije, položaja i sprata u objektu. Mogučnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 231.000 €, 66,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Cvetkova pijaca - Živka Davidovića 2.5, 66m2 (dve terase), 5/5, CG sa kalorimetrima, lift, telefon, interfon, garaža Lep, svetao, jugo-zapadno orijentisan stan u stambenom objektu u blizini Cvetkove pijace. Stan poseduje hodnik, kupatilo, kuhinju, dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 231.000 €, 105,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju salonski stan u samom centru grada, na minut od pešačke zone, Saborne crkve, par minuta hoda do Ekonomskog i Pravnog fakulteta, idealna nekretnina za nekog ko želi komfor i lokaciju. Stan je po strukturi trosoban, uknjižene površine 105 m2 plus velika terasa, koja ne ulazi....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 234.000 € na 231.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 231.000 €, 108,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 239.000 €
04.03.2026 - 238.000 €
11.03.2026 - 236.000 €
15.03.2026 - 234.000 €
20.03.2026 - 231.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 234.000 € na 231.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 239.000 €
04.03.2026 - 238.000 €
11.03.2026 - 236.000 €
15.03.2026 - 234.000 €
20.03.2026 - 231.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Poslovni prostor, MLADENOVAC, Centar, 231.000 €, 154,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo priliku da vam predstavimo izuzetan lokal u samom srcu Mladenovca – prostor koji već na prvi pogled osvaja svojom pozicijom i prisustvom. Veliki izlog pruža direktan pogled na ulicu koja vrvi od života, gde se koraci prolaznika prepliću s ritmom grada, a vaša buduća delatnost....

 
 
 
  Plac, TEMERIN, 231.000 €, 3300,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac u naseljenom delu Temerina, u Almaškoj ulici. Velicina placa je 3.300m2 Za više informacija kontaktirati putem poziva na broj: 061/638-3 777 ... Prikaži broj Dragan Plac, Temerin | Prodaja · 3300m² · 70€.

 
 
 
  Plac, TEMERIN, 231.000 €, 3300,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Almaška Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, MAJUR, 230.980 €, 150,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam objekat koji se nalazi na Mišeluku, zgrada je završena a stan je ostavljen da se opremi po zeljama i potrebama kupca. Izuzetan kvalitet gradnje, perfektna nekretnina na samo nekoliko minuta voznje od centra Novog Sada. Sam kraj u kom se zgrada nalazi, je veoma miran,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 230.965 €, 65,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoiposoban, funkcionalan, ušuškan, svetao stan na četvrtom spratu stambenog objekta u izgradnji na odličnoj lokaciji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, kuhinje, malog degažmana, dnevnog boravka sa trpezarijom, spavaće sobe i terase. Stan će biti opremljen najsavremenijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 230.950 €, 63,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno -poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 230.950 €, 63,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 230.930 €, 118,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prelep dupleks stan u Novom Sadu, na Novoj Detelinari, mirna lokacija bez puno saobraćaja, a ujedno u neposrednoj blizini svih potrebnih sadržaja: Maxi, Univer, kafići, restorani, apoteke, škole, vrtići, pošta, butici Bukvalno sve na dohvat ruke! Površina stana: 118....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 230.900 €, 83,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalan porodičan stan na Bulevaru Kralja Petra I. Uknjižen 1/1. Stan se nalazi u zgradi novogradnje, i ne zahteva ulaganja. Odličnog je rasporeda, iz hodnika se ulazi u sve prostorije, ima i dva mokra čvora. Dvostrano orijentisan. Zgrada u kojoj se ovaj stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 230.900 €, 66,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam, ulica Branka Bajića. Izdvajamo iz ponude odličan, komforan dvoiposoban stan u poznatom stambeno-poslovnom kompleksu Sajam kompleks. U neposrednoj blizini Bulevara Evrope, Novosadskog sajma, Medicinskog fakulteta, više trgovinsko-ugostiteljskih obejakataOvaj stambeni....

 
 
 
  Plac, KOVILOVO, 230.900 €, 1500,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi plac u naselju Borča potes Borčanskih žrtava 1914 ukupne površine 14,43 ara 1/1. Odlična lokacija. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 230.850 €, 68,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poštovani klijenti, predstavljamo Vam kompletno i moderno opremljen trosoban stan u samom centru Novog Sada u ulici Jovana Subotića. Stan se nalazi na drugom spratu u kvalitetno zidanoj zgradi koja ima lift. U dvorištu zgrade se nalazi parking prostor rezervisan samo za stanare, kapija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 230.850 €, 115,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. U ponudi stanovi vrhunskog kvaliteta, sa PVC stolarijom, italijanskom keramikom prve klase, moderno opremljeni. Mogućnost kupovine putem kredita i povraćaja PDV-a. Ograničen broj stanova – rezervišite na vreme! Kontakt : 021/221-5100....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 230.835 €, 69,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana na Novom Beogradu na odlicnoj lokaciji. Kupovina direktno od investitora – bez agencijske provizije. Stan ima 69.85m2 I nalazi se na povucenom spratu - IV. Smesten u zgradi privatnijeg tipa, sa ukupno 36 stanova. Izuzetna saobracajna povezanost i blizina auto-puta E75....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 230.820 €, 83,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1061464 - Prodaje se troiposoban stan u izgradnji sa PDV-om, na odličnoj lokaciji na Telepu. Stan se vodi kao dupleks zato što je ulaz u stan na donjem nivou a sve ostalo na gornjem. Nema kosina niti krovnih prozora, samo redovni. Grejanje je na gas , tako da su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 230.750 €, 92,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokacijski odlično pozicionirana zgrada, mirna ulica, blizu Limana 4. Cena je sa uračunatim PDV-om, a oprema i način gradnje je veoma kvalitetan i nadaleko poznat. Useljiv stan! Pozovite za više informacija. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 230.750 €, 95,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Lokacijski odlično pozicionirana zgrada, mirna ulica, blizu Limana 4. Cena je sa uračunatim PDV-om, a oprema i način gradnje je veoma kvalitetan i nadaleko poznat. Rok izgradnje je Januar 2024.godine. Pozovite za više informacija. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 230.720 €, 72,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je svetao i izuzetno funkcionalan stan na jednoj od najlepših lokacija na samo minut hoda od keja. Stan se nalazi na drugom spratu uredne zgrade bez lifta i dvostrano je orijentisan, što mu daje obilje prirodne svetlosti tokom celog dana i odličnu provetrenost. Ukupna površina....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Salajka, 230.720 €, 76,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam porodičnu dvojnu kuću, smeštenu u srcu Salajke, samo 10-tak minuta udaljena od centra grada. Idealno pozicionirana, uvučena sa ulice (30m kolnog prilaza do dvorišta) , pruža mir i tišinu bez brige o buci, pogledima i izduvnim gasovima. Površina kuće: 76m² (+ garaža....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Salajka, 230.720 €, 76,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća na odličnoj lokaciji na Salajci u blizini centra Novog Sada. Kuća je površine 76m2, kompletno renovirana 2020. godine i prodaje se u potpunosti nameštena, uključujući i baštenski nameštaj. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevne sobe povezane sa kuhinjom, kupatila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 230.720 €, 64,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Liman 1, prava retkost! Kvalitetna gradnja, renoviran stan u jednom u najlepših krajeva u Novom Sadu! Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Kontakt telefon 0631231262 - Jelena Agencijska šifra: 553666 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 211.200 € na 230.720 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 230.720 €, 64,00 m2 cca 3610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 211.200 €
01.04.2026 - 230.720 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan na TOP lokaciji, centar Novog Sada, ulica Šafarikova, površine 64m2. Sastoji se iz dnevne sobe i trpezarije, kuhinje, spavaće sobe, garderober prostorije, kupatila, predsoblja, terase i ostave. Iz spavaće sobe, kao i iz dnevne i trpezarije izlazak na terasu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 230.720 €, 64,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Spens - Dvoiposoban - Novogradnja sa liftom - 539003 Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 230.720 €, 64,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan trosoban dupleks u najtraženijem delu grada! Uknjižen 1/1 na vlasnicu, prodaje se kompletno namešten, a u ceni je i pripadajuće parking mesto u dvorištu zgrade! Odlična prilika vredna Vaše pažnje. Za više informacija pozovite naše agente! Terasa, Lift, Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 230.720 €, 64,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična nekretnina na trazenoj lokaciji, u neposrednoj blizini Spensa. Stan ne zahteva veca ulaganja, prodaje se namesten sa parking mestom u dvorištu zgrade. Ulicno orjentisan, za vise informacija i sam obilazak nekretnine kontaktirajte nase agente. Kontakt telefon 0631231262 - Jelena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 230.720 €, 64,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Liman 1, prava retkost! Kvalitetna gradnja, renoviran stan u jednom u najlepših krajeva u Novom Sadu! Za više informacija pozovite naše agente prodaje! KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group.rs Agencijski ID: 553666 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 230.720 €, 64,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam trosoban duplex na izuzetnoj i traženoj lokaciji. Prodaje se kompletno namešten i u ceni je obeleženo parking mesto u dvorištu zgrade. Pozovite nas za više informacija. Kontakt: 021/221-5100 i 064/803-3305 Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 230.720 €, 64,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Spens.Novogradnja kod fakulteta,uknjižen trosoban diplex stan. Bez tereta i zabeležbi. Dogovor. 0648222-116 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 230.720 €, 64,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Spens Trosoban stan 64m2! KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group.rs Agencijski ID: 539003 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 230.720 €, 125,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna, na pola gotova izgradnja! U mirnoj ulici bez imalo prometa, a pak na odličnoj lokaciji, nalazi se ova urbana vila sa svega nekoliko stanova. U kvalitet gradnje se možete uveriti i lično, a da navedemo samo nekoliko od karakteristika ove izgradnje: podno grejanje, italijanska....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 436)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>