• GoHome Professional
do 210000 eura barem 70 m2 što manji lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura barem 70 m2 što manji lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura barem 70 m2 što manji lift

  • Za upit "do 210000 eura barem 70 m2 što manji lift" pronađeno 8 361 nekretnina - prosečna cena 2.157 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • polunamešten
    • 1.sprat
    • luksuzan
    • renovirano
    • interfon
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 197.500 €, 79,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Odličan trosoban stan u novogradmji ulično orijentisan.Dnevni boravak sa open space kuhinjom, trpezarijom, direktanim izlazom na terasu i dve spavaće sobe. Stan je kompletno nov u novoj zgradi koja je izgrađena 2020-te godine sa veoma kvalitetnim materijalima (alu stolarija, hrastov....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 138.655 €, 63,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA BEZ PROVIZIJE Prodaja stana u izgradnji – Mirijevo, mirna i porodična oaza na samo 5km od centra Beograda Na prodaju funkcionalan trosoban stan u izgradnji, smešten na povučenom spratu moderne zgrade visokog kvaliteta gradnje, u mirnom i zelenilom okruženom delu Mirijeva.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 220.000 € na 210.000 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 210.000 €, 63,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.04.2026 - 215.000 €
18.04.2026 - 220.000 €
21.04.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo stan u okviru Rudo zgrada, opština Zvezdara. Stan je vrlo prostran i površine 63m2. Nalazi se na 10. spratu stambene zgrade od 27. spratova. Odlično pozicioniran, te se sa terase pruža prelep otvoreni pogled ka ostatku grada. Zgrade su kvalitetne gradnje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura barem 70 m2 što manji lift'
205.000 €
113.400 €
210.000 €
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 178.500 €, 63,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.feniks.rs

Trosoban stan po strukturi na najboljoj lokaciji kod Instituta za majku i dete, zgada ima lift koji ide do petog sprata. Stan pruža izuzetene mogućnosti. Podna kvadratura je 63m2, a knjižena 51m2, redukovana kvadratura nastala zbog kosina u delu stana. General Ždanova.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Renoviran stan na Bulevaru Oslobođenja u višespratnici koja se veoma dobro održava. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 181.500 €, 63,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Centralno grejanje Novogradnja U izgradnji Terasa Interfon Vojvode Stepe Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića 2. 0, 63m2 (terasa 3m2), 1/3, podno grejanje, lift, inverter klima, interfon, parking, garaža U ponudi stan u novogradnji, u lepoj i funkcionalnoj zgradi sa tri sprata. U istoj zgradi prodaju se i ostali stanovi kako iste, tako i različite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 187.000 €, 63,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 5, 63m2(terasa 8m2), 2/4, CG, interfon, internet, ktv, podrum Vitanovačka ulica se proteže centralnim delom opštine Voždovac i spaja ulice Vojvode Stepe i Zaplanjsku. Miran kraj grada prepoznatljiv po nižim stambenim zgradama i porodičnim kućama pri čemu je infrastrukturno kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 88.200 €, 63,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se kompletno renoviran, luksuzno opremljen stan, funkcionalan, dve spavaće sobe, sam centar grada. Internet Kablovska Lift Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 128.500 €, 63,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je konforan dvoiposoban stan u Durlanu, u neposrednoj blizini OŠ "Čegar". Uknjižena površina stana je 60m2 + 3m2 terasa. Nalazi se na III (trećem) spratu, u zgradi novije gradnje, bez lifta. Nalazi se na izuzetno mirnoj lokaciji, savršenoj za porodični život. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 214.200 €, 63,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

JEDNA OD NAJPRESTIŽNIJIH LOKACIJA U NOVOM SADU Lift U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 204.400 €, 63,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Srpski: Prodaje se predivan i svetao, namešten stan od 63m² na Podbari. Zgrada izgradena 2019. godine, stan se nalazi na 4. spratu (ima lift). Stan je dizajnerski osmišljen, sav nameštaj je rađen po meri. U osnovi stan ima dve sobe + dnevni boravak. Manja soba se koristi kao radna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 229.000 €, 63,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Kompletno renoviran i moderno opremljen stan na svega par minuta od Slavije.Stan je svetao i funkcionalan.Nalazi se na 4. spratu u lepo odrzavanoj zgradi bez lifta.Iznad stana se nalazi tavanski prostor, uradjena je kompletna termoizolacija iznad stana.U cenu je uracunata i ostava....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 172.480 €, 63,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Sutjeska - Pazovački put 2. 5, 63m2, podno grejanje/struja, inverter klima, lift, 1/4, interfon, parking, garaža Na Pazovačkom putu gradi se zgrada sa tri sprata + povučeni sprat. Zgrada ima i garažu. Stan je funkcionalan i sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 160.000 €, 63,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Šumice - Kruševačka 2. 0, 63m2 (terasa 6m2), 4/4, CG, lift, klima, video nadzor, video interfon U jednoj od najpoželjnijih rezidencijalnih zona u blizini parka Šumice, u tihoj i urednoj Kruševačkoj ulici, nalazi se stan koji predstavlja retku kombinaciju savremene arhitekture....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 190.550 €, 63,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Funkcionalan troiposoban stan /3 spavace sobe + dnevna/ trpezarija/kuhinja + kupatilo+wc/ . Stan je na mirnoj lokaciji u srcu Telepa i nalazi se na 1.spratu dvospratne zgrade, bez lifta, građenoj 2022.god., u mirnoj ulici sa svim potrebnim sadržajima u neposrednoj blizini-idealno....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 135.930 €, 63,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu na mirnoj, a popularnoj lokaciji. Petrovaradin! U pitanju je zgrada u izgradnji sa stanovima različitih struktura i kvadratura. Kvalitet gradnje je zagarantovan jer je u pitanju nadaleko poznat investitor sa višegodišnjim iskustvom. Za opremanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Predraga Tomića Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 2 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 163.800 € na 157.400 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 157.400 €, 63,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 163.800 €
29.03.2026 - 157.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo komforan stan u naselju Mirijevo I, opština Zvezdara. Stan je površine 63m2. Nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade od četiri sprata. Zgrada je održavana i kvalitetne gradnje, bez lifta. Po strukturi stan je dvosoban. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 110.200 €, 63,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju komforan stan, na atraktivnoj lokaciji u naselju Durlan, blizu pijace i Slatke kuće. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nadomak su dve osnovne škole, vrtić, mnogi marketi, policijska stanica i autobusko stajalište. Po strukturi je dvoiposoban, uknjižene površine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 172.480 €, 63,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Pazovački put Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 2.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 162.000 €, 63,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119081, V/XIV, lift(2), terasa, uknjižen, za renoviranje, stara gradnja, podrum, ostava. Prodaje se dvosoban stan na bulevaru Oslobođenja u izvornom stanju. Stan poseduje prostrano predsoblje, dnevni boravak sa terasom koji je orijentisan bočno, ka ulici Lasla Gala,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 171.000 € na 164.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 164.000 €, 63,00 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 171.000 €
20.03.2026 - 164.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

PRODAJA STANA – RAKOVICA – SNEŽANE HREPEVNIK – 63m²-164.000.00 eur Na prodaju uknjižen, kompletno renoviran stan površine 63m², smešten u ulici Snežane Hrepevnik, opština Rakovica. Uz stan se može kupiti poslovni prostor koji je u zgradi preko puta ovog stana, površine 9m2 po ceni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 154.500 €, 63,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan na Novoj Detelinari, drugi sprat, dvorišno orijentisan, ima lift, ima terasu. Uz stan ide i pripadajuće parking mesto u dvorištu zgrade. Uknjižen, bez tereta. U cenu uračunata agencijska provizija. Terasa, Lift, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 179.000 €, 63,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća KUPAC iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Izuzetno svetao, trostran, funkcionalan, lux renoviran stan, u parkovskom okruženju, na odličnoj lokaciji u zemunskom naselju Galenika. Nalazi se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 165.000 €, 63,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126741, II/IV, lift, terasa, uknjizen, parking. Na prodaju odlican namesten trosoban stan na Telepu u Presernovoj ulici na drugom spratu sa liftom. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavace sobe, kupatila,, terase sa ostavom, zaseban toalet i hodnik.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 116.890 €, 63,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 63.18 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi u stambeno-poslovnom kompleksu koga čine 4 lamele na lokaciji pogodnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 152.930 €, 63,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na Bulevaru patrijarha Pavla! Pouzdan investitor kojeg krasi odlična opremljenost stanova. Cena je sa PDV-om! Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 160.000 €, 63,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Kruševačka Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 2 Godina izgradnje: 2020 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Nova Selenča, 55.000 €, 63,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se prostran stan od 63m2 na trećem spratu u zgradi bez lifta. Stan poseduje veliki i svetli dneni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaću sobu i veliko kupatilo. Kosine u stanu ne oduzimaju od veličine stana. Zgrada je novije gradnje, u dvorištu se nalazi parking mesto.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 113.220 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je novogradnja koja je smeštena u mirnom delu grada u naselju Čalije. Objekat je modernog dizajna, prilagođen savremenom načinu života i ispunjava sve evropske standarde gradnje. Prodaje se dvoiposoban stan površine 62,9m2. Stan je projektovan tako da Vam pruži udobnost i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 112.680 €, 63,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 62,60 m2 . Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene trpezarije sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 145.940 €, 63,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Tražite stan u izgradnji koji će Vas oduševiti? Na pravom ste mestu, predstavljamo Vam odličnu izgradnju sa rokom završetka, leto 2025. godine. Fantastičan kvalitet gradnje tako i opreme stana i same zgrade. Odlično strukturno raspoređeni stanovi i savršena idejna rešenja svakog stana.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 200.000 €, 63,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2025.,

www.indomio.rs

Prvomajska, 1/4, lift, dve prelepe lođe sa pogledom na zelenilo, izvorno 2.5 stan, dvostrano orijentisan, odvojen spavaći blok, u mirnom kraju u blizini svih infrastrukturnih sadržaja (prodavnice, pijace, prevoza, škole, vrtići), idealno za porodično stanovanje, za svaku preporuku,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 169.000 €, 63,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Jedinstvena prilika! Dvoiposoban stan za renoviranje u srcu Požeške ulice - Merena površina stana iznosi 63m2 sa lođom, a ugovorna površina je 58m2. - Na prodaju dvoiposoban stan sa izuzetnim potencijalom, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Požeškoj ulici. Ova....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 145.930 €, 63,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 180.000 €, 63,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

* VENIS Nekretnine * - PRODAJEMO 63 m2 Centar , ul. Valentina Vodnika, trosoban uknjižen stan, 1 sprat od 5, lift, cg, terasa, klima CENA 180000 Evra 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037 CENTAR ul. Valentina Vodnika 63 m2 – 180000 Evra P 12324 Agencija je upisana u registar posrednika....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u blizini Filozofskog fakulteta, 2.5, 63 m2. Stan se nalazi u neposrednoj blizini Nišave, na mirnoj lokaciji, idealnoj kako za porodični život, tako i za izdavanje, na 4. spratu stambene zgrade novije gradnje, bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 110.560 € na 116.880 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 116.880 €, 63,00 m2 cca 1860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 110.560 €
08.03.2026 - 116.880 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u modernoj novogradnji, površine 63.18m2 na trećem spratu, sa dva lifta. Zgrada je po strukturi Po+P+5, smeštena iznad Pantelejske crkve. Nov komleks koji budućim stanarima pruža mir i privatnost od svakodnevne gužve, a opet udaljen svega 12 minuta vožnje....

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, NIŠ, Pantelej, 126.000 €, 63,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja Pantelej, DIREKTNA Prodaja Stanova, stan od 63m2 sa prostranim dnevnim boravkom, kuhinjom, trpezarijom i terasom, dve spavace sobe, odvojenim kupatilom i wc. Stanovi u izgradnji na Panteleju, Somborski Bulevar. Stanovi kvadratura od 37m2, do 74m2. Zgrada kvalitetne izrade,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 183.645 €, 63,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

BULEVAR, 63m2, TROSOBAN Predstavljamo Vam prodaju trosobnog stana u izgradnji sa rokom završetka kraj decembra 2024. godine. Zgrada je lokacijski odlično pozicionirana u blizini Sajma i Bulevara oslobođenja. Svi stanovi su identične strukture i rasporeda po vertikali. Prostorije koje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 112.000 €, 63,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan u Durlanu u neposrednoj blizini Slatke kuće. Nalazi se na četvrtom spratu zgrade koja nema lift i koja nije priključena na centralno grejanje. Površina stana je 63m2. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe sa....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 447)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>