• GoHome Professional
do 210000 eura barem 70 m2 što manji dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura barem 70 m2 što manji dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura barem 70 m2 što manji dvorište

  • Za upit "do 210000 eura barem 70 m2 što manji dvorište" pronađeno 4 799 nekretnina - prosečna cena 1.258 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • luksuzan
    • parket
    • 1.sprat
    • centralno grejanje
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MAJUR, 138.800 €, 77,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se četvorosoban luksuzan stan idealne strukture! Spavaći deo, gde se nalaze tri spavaće sobe, ostava, kupatilo i hodnik su odvojeni vratima i gledaju na dvorište. Dnevni deo ima hodnik, wc, kuhinju, trpezariju i dnevni boravak koji ima izlaz na terasu. Terasa gleda na mirnu....

 
 
 
  Kuća, STARI BANOVCI, 120.000 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2025.,

www.teofilnekretnine.com

U ponudi je kuća sa lepim dvorištem, prelepim pogledom, u mirnom delu Starih Banovaca. Delimično renovirana, po strukturi dvosoban stan sa zatvorenim antreom. Moguća je dogradnja ukoliko to želi budući vlasnik. Stari Banovci, dvadesetak kilometara od Beograda na obali Dunava, spojeni....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 91.300 €, 63,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2025.,

www.indomio.rs

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu „BUKET“ izgrađeno je 7 objekata sa 158 stanova, u fazama. Svaki objekat ima prizemlje, I i II sprat, kao i povučeni sprat. Svi objekti su....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura barem 70 m2 što manji dvorište'
209.100 €
120.000 €
138.600 €
  Stan, VRDNIK, 116.500 €, 63,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1050661Prodaja apartmana Vrdnik, centar, trosoban 63m2. Predvidjen rok završetka je februar-mart sledeće godine. Prestižan stambeni kompleks zatvorenog tipa u centru i neposrednoj blizini banje sa nadaleko poznatim termalnim izvorima. Sam kompleks će svojim budućim stanarima....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 149.900 €, 63,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Dudova Šuma, nov stan, 2 spavaće sobe i dnevni boravak, gleda na dvorište, kompletno namešten, mali troškovi, zatvorena terasa. Odličan stan, jako kvalitetne stvari,uz stan se dobijaju i parking mesto kao i ostava u suterenu. Oglas za: Prodaju Grejanje: gas Kvadratura: 63 m 2 Sobe:....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 100.000 €, 63,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Kragujevcu, naselje Mala Vaga, površine 63 m2, plus suturen, plac 162 kroz 1507 m2zajedničko dvorište i dve garaže. Odmah useljiva kuća, čvrste gradnje, koja se sastoji od hodnika, kupatila, kuhinje sa dnevnim boravkom i dve spavaće sobe. Grejanje gradsko daljinsko,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 139.200 €, 63,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

SREMSKA KAMENICA, TROSOBAN, 63M2+40M2 OGRAĐENO DVORIŠTE. Oglašavamo prodaju stana u izgradnji u Sremskoj Kamenici . Stan je trosoban sastoji se iz dve spavaće sobe, dnevnog boravka, kupatila i ograđenog dvorišta od 40m2. Pozovite za više informacija. Agencijska oznaka 1008487 ( Miloš....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 195.700 €, 63,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju luksuzno sređen dvoiposoban stan u Kraljevom Parku, u Novom Sadu. Stan se prostire na 63 m² i idealan je za sve koji žele miran i udoban život u samom srcu grada, a opet daleko od gradske buke. Karakteristike stana: Površina: 63 m² Spavaće sobe: 2 Orijentacija: Dvorišna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 149.350 €, 63,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaj veoma lep stan, trostrano orijentisan, sa dosta dnevne svetlosti. Urbana vila, na 50m od bulevara Patrijarha Pavla, sa samo četiri stana, dvorištem zatvorenog tipa i pripadajućim parking mestom. Takodje ispred zgrade, sa ulične strane, obezbeđen parking prostor. Stan ima....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 139.400 €, 63,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Kamenice Trosoban stan 63 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.Stan se nalazi u Prizemlju zgrade,lepe orijentacije ima dnevnu sobu,dve odvojene spavaće sobe,kupatilo i Gratis ograđeno dvorište od 40 m2 sa pogledom na Novi Sad.. Ističemo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 107.000 €, 63,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kompletno namešten stan od 63m² u Nišu Struktura stana: ✅ Dve spavaće sobe ✅ Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom ✅ Kupatilo ✅ Hodnik Prednosti i dodatne pogodnosti: ✔ Prodaje se sa celokupnim nameštajem – spreman za useljenje odmah ✔ Tri klima uređaja – maksimalna udobnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 90.650 €, 63,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan u dobrom stanju, pogled na dvoriste, delom I na Maticu Srpsku, parking u okviru zgrade sa kapijom na daljinsko upravljanje. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1051572 .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 85.800 €, 63,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 210.000 €, 63,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvoiposoban stan, uknjižen na 62,61 m2, realne površine sa terasom 104m2, koji se nalazi na prizemlju objekta u ulici Ljube Nedića, u neposrednoj blizini Dušanovacke pijace i auto puta. Stan je orijentisan prema dvorištu koje pripada stanu. Sastoji se od prostrane dnevne....

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 39.999 €, 63,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem renoviranu odmah useljivu kuću u bačkom gradištu blizu Tise i bisernog ostrva.kuća ima 63m2 a dvorište je 500m2. Kuća ima dve sobe,veliku i jednu manju koju koristim kao ostavu,veliku trpezariju/kuhinju i manje kupatilo.u manju sobu staje samac krevet tako da moze biti gostinska....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 125.000 €, 63,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnoj ulici u Batajnici, u novoj zgradi na visokom prizemlju, imamo u ponudi stan od 63 m² sa pripadajućim dvorištem od 90 m², i parking mestom ispred zgrade. Uknjižen 1/1, nikad useljavan, jedinstvena prilika za miran, porodični život. U blizini centra Batajnice, supermarketa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 169.950 €, 63,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen trosoban stan od 63m2 na Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan se nalazi na četvrtom od ukupno 5 spratova, godina izgradnje 2022. Stan se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, toaleta, 2 terase, dnevnog boravka i kuhinje. Orijentacija ka: jugoistok, severozapad, severoistok....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 225.000 €, 63,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Avenija Garden kompleks je pravo urbano utočište koje pruža savršenu ravnotežu između udobnosti, sigurnosti i stilskog života. Sa svojim impresivnim nizom pogodnosti, uključujući privatni parking i 24/7 obezbeđenje, ovaj kompleks pruža bezbrižan način života za svoje stanare. Stanovnici....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 169.950 €, 63,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan u Novom Sadu, na izuzetnoj lokaciji – Nova Detelinara, ulica dr Svetislava Kasapinovića. Stan se nalazi na 1. spratu moderne zgrade sa liftom, u kvalitetnoj novogradnji, i predstavlja odličnu priliku kako za porodično stanovanje, tako i kao sigurna investicija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 170.000 €, 63,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen trosoban stan površine 63m², smešten na četvrtom spratu moderne zgrade sa liftom, izgrađene 2022. godine, na atraktivnoj lokaciji na Telepu. Stan je nov i funkcionalno organizovan, sa dve spavaće sobe, prostranim dnevnim boravkom sa kuhinjom, kupatilom, dodatnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 154.500 €, 63,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten, dvoiposoban, duplex stan. U ceni su kompletan nameštaj, tehnika, kao i dve klime. Delimično renoviran, u prizemlju su pločice, a na spratu parketi. Ima lepu, veliku terasu koja je orijentisana na dvorište. Pozovite za više informacija. 021/425-112, 064/8222147, 061/6608824....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 226.600 €, 63,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Fenomenalan dvoiposoban stan na najboljoj lokaciji u gradu - Kej. Dvostrano je orijentisan - kuhinja i manja spavaća soba na dvorište, a dnevni boravak i veća soba ulično. Okružen zelenilom, sa pogledom na Dunav i Patrovaradinsku tvrđavu! Sve prostorije su odvojene,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 149.600 €, 63,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se duplex trosobne strukture površine 65,04m2 u novogradnji sa PDV-om. Stan se nalazi na VI spratu u modernoj i luksuznoj zgradi na Bulevaru. Orijentisan je ka istoku. Zgrada poseduje smart sistem upravljanja ugrađenim uređajima, podešavanje grejanja i hlađenja i elektro uređajima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 161.400 €, 63,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100087 - Uknjižen dvosoban komplet renoviran odmah useljiv stan na Bulevaru blizu železničke stanice. Sastoji se iz spavaće sobe, dnevnog boravka, izdvojene kuhinje sa trpezarijom i prostranog predsoblja. Postoji ustakljena prostrana terasa sa pogledom na dvorište.....

 
 
 
  Stan, BRUS, 75.000 €, 63,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno namešten apartman u prelepom planinskom ambijentu – Brzeće, u podnožju Kopaonika. Apart hotel FOKA SPA je smesten u mestu Brzeće na 1000 m nadmorske visine. Nalazi se u podnozju planine Kopaonik koja je najveci planinski masiv Srbije i jedan od najlepsih ski centara....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u blizini Filozofskog fakulteta, 2.5, 63 m2. Stan se nalazi u neposrednoj blizini Nišave, na mirnoj lokaciji, idealnoj kako za porodični život, tako i za izdavanje, na 4. spratu stambene zgrade novije gradnje, bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 36.050 €, 63,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna ponuda u srcu Bačkog Gradišta! Prelepa, renovirana, dvoiposobna kuća sa širokim dvorištem koje pruža brojne mogućnosti, i pratećim objektom. Veoma lep raspored prostorija. Gas je prošao kroz ulicu. Kuca je u neposrednoj blizini marketa, škole i puta za plažu. Može biti odlična....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 92.700 €, 63,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na izuzetnoj lokaciji, na placu od čak 1.052m², prodaje se kuća od 63m² sa svim priključcima – struja, voda i gas. Iako je nekretnina zapuštena, njen potencijal je ogroman: prostrano dvorište pruža mogućnost izgradnje ili potpune renovacije po vašem ukusu. Idealno za one koji traže....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 82.650 €, 63,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u stambenom objektu u izgradnji, Su +PR-II, kod hotela Marica, na lokaciji blizu centra grada a sa svim uslovima za zdrav i miran porodični život. Nalazi se u prizemlju , odnosno u ravni sa dvorištem predviđenom za parking mesta i kutak za roštilj i boravak vani, sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 171.960 €, 63,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1061009 - Agencijska oznaka 1096688 - HITNA PRODAJA, NOV trosoban stan na Novoj Detelinari.. Dve spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Prostrana terasa sa pogledom na dvorište. Grejanje na gas sa kalorimetrima. Drugi sprat, lift. Postoji mogućnost....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 149.500 €, 63,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se duplex trosobne strukture površine 64,98m2 u novogradnji sa PDV-om. Stan se nalazi na VII spratu u modernoj i luksuznoj zgradi na Bulevaru. Orijentisan je ka jugu. Zgrada poseduje smart sistem upravljanja ugrađenim uređajima, podešavanje grejanja i hlađenja i elektro uređajima....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 125.000 €, 63,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

- Na prodaju svetao stan u novogradnji - U mirnoj ulicu u blizini centra naselja - U neposrednoj blizini su prodavnice, javni prevoz Stanu pripada parking mesto ispred zgrade kao i dvorište površine 90 m2 koje ima sopstveni ulaz. PROSTORIJE: hodnik, odvojena kuhinja, kupatilo, prostrana....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u novogradnji u mirnoj ulici u Sremčici idealno za porodice sa decom i sve koji žele prirodno, mirno okruženje u blizini grada. Stan je po strukturi 2.5 soban. 63 m2. Odličan, funkcionalan raspored. etažno grejanje i topla voda na gas Inverter klima PVC stolarija as komarnicima....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 92.000 €, 63,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo dvoiposoban stan u Novim Banovcima, površine 63m2. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade od tri sprata sa liftom. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dve spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, trpezarija, kupatilo, toalet. Velika prednost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 85.000 €, 64,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam dvorišni stan na odličnoj lokaciji, par minuta do centra grada. Lepo, sređeno dvorište. Odlična ponuda. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 199.700 €, 64,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Lion - Gvozdićeva 3. 0, 64m2 (tri terase 8m2), 6/7, grejanje na struju, lift, interfon, parking U ponudi trosoban, izuzetno svetao stan na Lionu sa tri terase, za potpuno sređivanje. Nalazi se na šestom spratu veoma lepo održavane zgrade koja ima novi lift, svoje ozelenjeno....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 70.000 €, 64,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

NAPOMENA;STAN NIJE U ZGRADI,VEC ZASEBNA JEDINICA PRIZEMNA ZA SEBE,KAO KUCA.Prodaje se trosoban stan u Kikindi, površine 64m2. Stan je u prizemlju, sa sopstvenim ulazom. Stan ima centralno grejanje (na gas), inverter klima uređaj, pvc stolarijusa roletnama i zebra zavesama. Kompletno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u Duvaništu, u blizini su Ekonomska škola, Stop-Šop, osnovna škola Stan je uknjižene površine 64 m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve odvojene sobe, prostorije....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 90.000 €, 64,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2024.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam ekskluzivno naselje „Panorama Houses“ smešteno u blizini centra Vrnjačke Banje. U sklopu naselja se nalaze prizemne kuće, izgrađene na prostranim parcelama od 6 ari. Svaki stan prostire se na 64m2 korisne površine, što omogućava komforan životni prostor, i popločani....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 74.000 €, 64,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je kuća u opštini Inđija, u mestu Beška. Nalazi se na placu od 4,5 ari, poseduje garažu, prostrano dvorište i predstavlja odličnu priliku za miran porodični život. Kuća je kompletno nameštena, što omogućava brzo i jednostavno useljenje bez dodatnih ulaganja. Poseduje dobru....

 
 
 
  Stan, LJUBOVIJA, 108.800 €, 64,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ljubovija, Gornja Trešnjica, 64m2 + 30m2 pripadajuće terase, VPR/2, grejanje struja, novogradnja. Uredna papirologija, dobijena upotrebna dozvola, knjiženje u toku. Stan se nalazi na samoj obali Drine. Luxuzno je opremljen novim nameštajem i tehnikom, spreman za izdavanje. Zgrada....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 84.000 €, 64,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan-apartman u Soko Banji na odličnoj lokaciji, par minuta od Aqua Parka i 5 minuta hoda od pešačke zone. Odlična investicija kako za stanovanje, tako za izdavanje. Stan je po strukturi dvosoban, uknjižene površine 56m2. Sastoji se od dnevne sobe, izdvojene kuhinje, spavaće....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 437)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>