• GoHome Professional
do 210000 eura 80 m2 što manji renovirano - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 210000 eura 80 m2 što manji renovirano - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 80 m2 što manji renovirano

  • Za upit "do 210000 eura 80 m2 što manji renovirano" pronađeno 540 nekretnina - prosečna cena 2.062 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Podbara, 192.610 €, 74,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

RETKO U PONUDI! Perfektan, izuzetno svetao, trosoban salonski stan, vrhunski pozicioniran u Starom gradu na svega 200m od pešačke zone. Sve prostorije su komforne, pravilnog oblika sa pregršt dnevne svetlosti. Stan je kompletno renoviran, u svim prostorijama su ugrađeni PVC prozori....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 158.160 €, 74,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kompletno renoviran stan na Novom Naselju. Ne zahteva apsolutno ulaganja, i prodavci ostavljaju nameštaj ako kupcu odgovara. U kvadraturi stana nije terasa koja je 7m2. Predhodni vlasnik je proširio dnevni boravak na uštrb terase, ali može da se vrati u prvobitno stanje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 190.000 €, 74,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, ŽARKOVO, Dušana Vlajića, UKNJIŽEN, Renoviran dvoiposoban renoviran stan sa terasom i ostavom u okviru stana na 1. spratu stambene zgrade cg, poseduje pripadajući podrum. Ovaj stan se može kupiti iz kredita banke. VIDEO PRIKAZ ovog stana pogledajte....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.700 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.06.2024.,

www.indomio.rs

Srpski: Odličan trosoban stan u jezgru starog grada Sveže renoviran, trenutno u funkciji kancelarijskog prostora, mada vrlo pogodan i za lagodno življenje u centru grada. Stan je uknjižen 1/1 i bez tereta, a sa terasom ukupne kvadrature od 80m² Šifra: 1028551 Pozovite!!! 0638822439....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 224.000 €, 74,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da ponudimo odličan, kompleto renoviran stan na Zvezdari. Smešten u prelepoj ulici, punoj zelenila, nadomak Severnog bulevara. U pitanju je starija zgrada, odličnog kvaliteta gradnje, održavana. Stan se nalazi na drugom spratu, od ukupno četiri. Kompletno renoviran i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 174.070 €, 74,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2023.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan na veoma traženoj i prestižnoj lokaciji u gradu! Sam stan je renoviran, funkcionalan, karakterišu ga komforne prostorije ali pre svega, fenomenalna pozicija i lokacija vredna pažnje. Blizu je svega što Vam može zatrebati za normalan život, čak bi se mogao iskoristiti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 160.100 €, 74,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Jedinstvena ponuda. Odličan stan, uknjižen na vlasnika 1/1. Kompletno je renoviran bez ikakvog ulaganja, nalazi se u najtraženijem delu Novog Naselja u zgradi od crvene fasadne cigle koju okružuje zelenilo sa dovoljno parking prostora za sve stanare. Idealan raspored prostorija omogućava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 218.360 €, 74,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad. Liman 3 prodaje se četvorosoban stan kompletno renoviran. Stan se nalazi na 14 spratu sa prelepim pogledom na Dunav. Uknjižen. Može putem kredita. Cena 218.360eura. Tel.0646685341 Snežana. Reg.br.posr.1856 Snežana trio nekretnine .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 97.500 €, 74,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad,Železnička Stanica,potpuno renoviran stan ,sve menjano -instalacije,pločice,vodovodne cevi , potrebno ,možda,samo krečenje.Ostaju ugradni američki plakari.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1051698 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 133.900 €, 74,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Retko u ponudi. Trosoban uknjižen stan na Šonsiju, bez ikakvih ulaganja. Stan komplet renoviran, dvostrano orijentisan - dnevni boravak, trpezarija i kuhinja na Jug, spavaće sobe na Sever, gde je tišina, mir i zelenilo. Zgrada od crvene fasadne cigle. Poseduje ostavu u sklopu zgrade,....

 
 
 
  Stan, BACKO GRADISTE, 41.200 €, 74,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo na prodaju prelep trosoban stan koji je nedavno renoviran i nalazi se na odličnoj lokaciji u Bačkom Gradištu. Ova nekretnina predstavlja savršenu priliku za sve koji žele da stvore svoj idealan dom prema vlastitim željama i potrebama. Trenutno je na struju, ali postoji mogućnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 175.100 €, 74,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novo naselje, renoviran i opremljen , velika terasa+++Agencijska oznaka 1061117. Prodaje se odlično renoviran stan ulici Bate Brkića . Stan je kompletno renoviran i pretvoren u dvoiposoban . Poseduje veliku terasu od 24 m2 koja ne ulazi u kvadraturu stana. Na terasi je naprevljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 110.200 €, 74,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Sajam,Bez ulaganja, stan je kompletno renoviran , uknjižen 1/1, odlična lokacija, dva mokra čvora, italijanske tehnike na zidovima, sigurnosna vrata, poseduje ostavu na tavanu i manju pored ulaza u stan, zgrada ima 2 lifta od kojih je jedan teretni, biciklana u prizemlju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 140.000 €, 74,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stambeno-poslovni prostor u jednom od lepsih i zelenijih delova Vidikovca, uknjizen kao poslovni prostor. Koncipiran je tako da se u prizemlju nalazi poslovni prostor (tako se i izdavao), dok se na spratu nalazi stambena jedinica od 42 kvadrata. Pruza mogucnost da se poslovni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 224.000 €, 74,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je uknjižen, funkcionalan, svetao, potpuno renoviran, bez ulaganja, odmah useljiv, trostrano orijentisan četvorosoban stan. Stan je površine 74m2, uknjiženo 67m2. Nalazi se na drugom spratu u uredno održavanoj zgradi. Prostorije u stanu: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 194.000 €, 74,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Predstavljamo vam elegantan, trosoban dupleks stan na izuzetnoj lokaciji – Stari Košutnjak, jednoj od najtraženijih i najlepših rezidencijalnih zona u Beogradu. Ova nekretnina je savršen spoj udobnosti, luksuza i mirnog okruženja, idealna za sve koji žele kvalitetan život daleko....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 148.000 €, 74,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

U najužem centru Subotice prodaje se kompletno renoviran dizajnerski osmišljen stan. Površine je 74m2, a čine ga prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i toalet. Opremljen je novim nameštajem i aparatima koji su uračunati u cenu stana. Na podovima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 175.310 €, 74,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična nekretnina na Novom naselju sa svim pratećim sadržajima neophodnim za miran i kvalitetan porodični život. Veliki parking je u neposrednoj blizini,takođe i škola, vrtić, igrališta za decu, marketi, autobuska stajališta i puno zelenih površina. Poseduju ostavu na tavanu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.700 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agnecije odličan trosoban stan u Temerinskoj ulici. Sastoji se od hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, 2 spavaće sobe, dva toaleta, kao i tri terase od koje jedna sadrži i ostavu. Stan je kompletno renoviran i nisu potrebna nikakva ulaganja. Izdvojili bi prvoklasan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.700 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam LUX namešten trosoban stan u blizini centra. Stan je komplet renoviran,od poda do plafona. Rasplaže sa dve spavaće sobe, velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilom, odvojenim toaletom, posebnom prostorijom za garderober, tri terase i ostava. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 228.700 €, 74,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ako želite stan sa prelepim pogledom na grad, tvrđavu i Dunav onda je ovo stan za vas. Stan se nalazi na 14 spratu u zgradi sa dva lifta. Sve što vam je potrebno za moderan život nalazi vam se u blizini. Stan je kompletno renoviran, menjane sve instalacije. Oko zgrade dosta parkinga....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 190.550 €, 74,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen komlet renoviran-namešten-led rasveta-elastični plafoni bambus tarket.marezzi keramika pvc stolarija akvarijum u toaletu može kredit.pozovite naše agente. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 185.000 €, 74,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PODBARA, 74m2, TROSOBAN SNIŽENA CENA!!! Predstavljamo Vam izuzetan, komforan, trosoban stan na Podbari. Na prvom spratu u odlično održavanoj zgradi sa liftom, kompletno je renoviran, od poda do plafona. Sastoji se iz dve komforne spavaće sobe, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 175.300 €, 74,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lep, svetao, renoviran stan na Novom Naselju sa nameštajem po dogovoru. Stan poseduje dnevni boravak sa trpezarijom, odvojenu kuhinju sa prirodnom ventilacijom i špajzom, dve spavaće sobe, kupatilo, terasu sa ostavom. Odličan raspored, iz predsoblja se ulazi u sve prostorije.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 190.550 €, 74,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Uknjižen trosoban stan na Podbari. Stan je komplet renoviran vrhunskim materijalima i prodaje se sa nameštajem i tehnikom koji nisu korišćeni. Naša preporuka 064 8 222 154 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 201.983 €, 74,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007202.Prodaje se lep, kompletno namešten trosoban stan (74m2) koji se nalazi na petom spratu stambene zgrade koja je locirana na Podbari. Stan se sastoji od dnevne sobe, kuhinje sa špajzom, dve spavaće sobe, dve terase, kupatila i hodnika. Stan je renoviran i okrečen.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 55.500 €, 74,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komplet renoviran namešten trosoban stan opremljen novijim stvarima na na odličnoj lokaciji na Limanu III u blizini limanske ambulante,izdaje se za ne pušače,bez kućnih ljubimaca,pogodno za porodice i studente,useljivo odmah. Cena 750 evra,plus depozit. Vesna 0643281911....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 114.000 €, 74,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran, trosoban stan, istočno orijentisan. Nalazi se na 3.spratu, u novijoj zgradi sa liftom, interfonom i sopstvenim parkingom, Žitni trg. Sastoji se od prostranog hodnika iz kog se ulazi u sve ostale prostorije: dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dve sobe, ostava, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.700 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1062747 - Lux opremljen trosoban stan na Podbari od 74m2. Stan je kompletno renoviran od poda do plafona i raspolaze sa dve spavace sobe ,velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom , kupatilom, odvojenim toaletom , posebnom prostorijom za garderober, 3 terase i jednom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.700 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan trosoban stan kompletno opremljen! Zgrada je novija, stan je potpuno renoviran, poseduje led rasvetu-elasticni plafoni, prvoklasan bambus tarket, marazzi keramika, pvc stolarija, akvarijum u toaletu, demit fasada. Gleda na Temerinsku i Gundulicevu. KONTAKTIRAJTE....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.700 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju vam predstavljamo , Lux opremljen trosoban stan na Podbari od 74m2. Stan je kompletno renoviran od poda do plafona i raspolaže sa dve spavaće sobe ,velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom , kupatilom, odvojenim toaletom , posebnom prostorijom za garderober, 3 terase i jednom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 200.000 €, 74,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je troosoban stan u Limanu 4, idealan za porodičan život ili kao investicija. Ovaj stan se odlikuje odličnim rasporedom prostorija, što omogućava funkcionalno korišćenje svakog dela stana. Svi prozori su opremljeni PVC stolarijom, što obezbeđuje dobru izolaciju i smanjuje....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Kotež 1, 92.000 €, 74,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižen trosoban stan od 74m2 ( grejna površina 66m2 + dve lođe po 4m2) na trećem spratu bez lifta, komplet renoviran, dvostrano orjentisan (istok - zapad) Stna se nalazi u blizini Lidla na kotežu 1. Uz stan ide pripadajući podrum .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 129.500 €, 74,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 574 Stan se nalazi u mirnom delu Zemuna, sa velikim brojem parking mesta oko zgrade. U neposrednoj blizini su svi važni sadržaji, što čini ovu lokaciju praktičnom i prijatnom za svakodnevni život. Osnovne karakteristike stana: • Tip: Duplex (dvospratni stan) sa dve terase • Stanje:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 206.000 €, 74,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran, trosoban stan 74m2, na 1.spratu u održavanoj, kvaalitetnoj zgradi sa liftom, u neposrednoj blizini centra, na Podbari. Oprema stana je prvoklasna, bambusov tarket, Marazzi keramika, Bocci i Minotti sanitarije, boxpring francuski lezaji, long life kožna garnitura,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 167.684 €, 74,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan trosoban renoviran stan na Bulevaru Oslobodjenja u blizini svih bitnih gradskih lokacija,centra grada Futoške pijace,Promenade,autobuske i železničke stanice.Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi sa liftom i sastoji se od hodnika,dnevnog boravka,odvojene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 37.000 €, 74,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se polunamešten dvoiposoban stan na Limanu 3. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa izlazom na terasu, odvojene kuhinje, dve sobe, kupatila i hodnika. Stan je renoviran i poseduje opremljenu kuhinju sa mašinom za sudove, ugradne ormare, veš mašinu i dva klimatizera. Na prvom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 150.000 €, 74,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Karaburme, u mirnoj, tihoj i zelenilom okruženoj ulici, nalazi se ovaj funkcionalan trosoban stan sa pogledom na park. Zgrada je uredna i održavana. U blizini se nalaze pijaca, škola, vrtić, Dom zdravlja, marketi i svi ostali neophodni sadržaji za ugodan i lagodan život, kako....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.700 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fenomenalan trosoban stan na traženoj lokaciji. Nalazi se u zgradi novije gradnje, kompletno renoviran i prodaje se namešten. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Kontakt: 021/22155100 , 064/8033305 536591 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.700 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 stan u NOVOM SADU, PODBARA površine 74m2. Stan je dodatno renoviran. Blizina svih sadržaja, škola, vrtić, marketi kao i ostali sadržaji. Odličan raspored prostorija. Poseduje tri terase. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Izvrsna komunikacija sa Centrom grada.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 55.500 €, 74,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retka prilika. Ne pušači. Ne životinje. Za one koji vole komfor i urednost. Nov nameštaj. Renovirano. Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.500 €, 74,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agnecije odličan trosoban stan u Temerinskoj ulici. Sastoji se od hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, 2 spavaće sobe, dva toaleta, kao i tri terase od koje jedna sadrži i ostavu. Stan je kompletno renoviran i nisu potrebna nikakva ulaganja. Nalazi se u blizini....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 452)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>