• GoHome Professional
do 210000 eura 80 m2 što manji prizemlje - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 210000 eura 80 m2 što manji prizemlje - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 80 m2 što manji prizemlje

  • Za upit "do 210000 eura 80 m2 što manji prizemlje" pronađeno 598 nekretnina - prosečna cena 1.750 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, PANČEVO, 117.376 €, 80,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 83.84m2( terasa ), EG, lift, PR/V, telefon, interfon,video nadzor. Građevinska dozvola. U prilici smo da Vam ponudimo dvoiposoban stan u luksuznoj zgradi. Od materijala su korišćeni: Core tec luksuzni podovo 100% vodootporni sa plutom, dodatna zvučna izolacija, Fudermax na fasadi,....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOVAČICA, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U Kovačici, na prodaju lokal od 80 m2. Lokal se nalazi na uglu dve ulice /M.Tita i I.L.Ribara/, na prolaznom mestu sa dobrom vidljivošću i parkinzima sa obe ulice. Lokal je u prizemlju stambene zgrade i pogodan je za sve vrste uslužnih ili zanatskih delatnosti. Lokal je sređen i u....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 45.000 €, 80,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja vikendice na Goču-Stanišinci(Goč)Na prodaju vikendica u selu Stanišinci-Goč, 14 km od Vrnjačke banje.Idealno mesto za odmor. Nadmorska visina 900 m. Na placu od 5 ari.Kuca se sastoji od prizemlja i sprata , kvadratura 80+20 kv terase, u prizemlju su hodnik,dnevna soba,kupatilo,velika....

 
 
 
  Stan, PASI POLJANA, 103.000 €, 80,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan u kući, površine 80m2. Nalazi se u prizemlju, sa zasebnim ulazom. Kuća je pozicionirana u naselju Donji komren, u mirnoj ulici. Dvorište (87m2) je zajedničko koje ima na raspolaganju korišćenja i stan na prvom spratu. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 163.800 €, 80,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća Sremska Kamenica, poželjna lokacija! +++ Agencijska oznaka 3045619, Sremska Kamenica,Čardak. Oglašavamo prodaju kuće u Sremskoj Kamenici na parceli od 1000m2 na dve etaže, u prizemlju se nalaze kuhinja, trpezarija i veliki dnevni boravak, Na spratu su dve velike sobe a postoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 68.000 €, 80,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111141.Izdaje se odličan, potpuno namešten trosoban stan (80 m2) u prizemlju nove zgrade koji se nalazi u strogom centru grada a lociran je sa zadnje strane zgrade tako da imate mir. Odmah ispred je Riblja pijaca, na 100 metara od Dunava, veliki i mali marketi,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 128.750 €, 80,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo odličan dupleks sa tri spavaće sobe na Salajci, jednoj od traženih lokacija u gradu. Uknjižen je na 54m2, a podno stan ima 80m2. Sastoji se od dve etaže, na donjoj etaži se nalazi dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, terasa i ostava, na gornjoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 160.000 €, 80,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

*Vojvode Stepe, st/6, cg, uknjižen,-Ugovorna površina 80m2. U centralnom delu Vojvode Stepe prodaje se stan od 80m2, suteren sa ulaza a sa druge strane prizemlje. Pogodan je za razne delatnosti ali i za stanovanje. Jedna velika prostorija sa izlaskom na terasu, soba, dva kupatila.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno prostran stan u Mirijevu IV, opština Zvezdara. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade. Uz stan se nalazi i dvorište koje samo stanar može koristiti i koje mu omogućava prijatan boravak na otvorenom. Stan je vrlo prostran sa maksimalno upotrebom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 55.000 €, 80,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Sastoji se od dve sobe, kuhinje, kupatila i pretsoblja. Ispred je velika terasa(oko 15m2),koja pripada stanu, a moguće je koristiti i dvorište. Trenutno je u sivoj fazi , a ,vlasnik bi dovršio zanatske radove. Moguć je dogovor oko završetka radova -opreme i oblogaLako je špregradiv....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 140.000 €, 80,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je savremen dvospratni stan u novoizgrađenoj zgradi završetka 2024. godine. Stan je pažljivo projektovan da pruži maksimalan komfor i funkcionalnost, idealan za porodični život. Donji nivo čini otvoreni koncept dnevnog boravka povezan sa kuhinjom i trpezarijom, što prostoru....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 182.000 €, 80,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Direktna prodaja od investitora - - Neto površina stana 80.07m2 - - Rok završetka radova 01.12.2026. godine - - Ulazni hodnik, 2 kupatila, 3 spavaće sobe, dnevna soba i trpezarija, kuhinja, 2 terase - - U cenu nije uračunat PDV (10%), moguć je povrat istog za kupce prve nekretnine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 190.500 €, 80,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Retka prilika, atraktivna lokacija! U pešačkoj zoni grada prodaje se, u manjoj starijoj zgradi, trosoban stan 80m2, na celom spratu jedan stan. Nalazi se na 2. spratu u zgradi bez lifta. Dvostrano je orjentisan. U zgradi je poslovni prostor u prizemlju i dva stana na dva sprata. Zgrada....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 64.000 €, 80,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem kancelariski prostor u centru grada (preko puta bivše Razvojne banke), visok suteren, nenamesten. Stan je 80 m2, renoviran, ima terasu od 8m2 sa pogledom na unutrasnje dvoriste, i dve pomocne prostorije (na spratu) Prostor je idealan za kancelarije. Strazilovska 9, Visoko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 185.000 €, 80,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno retko u ponudi ! Salonski stan u strogom centru Novog Sada, u pešačkoj zoni, pored palate Vatikan, u pozadini Trga Slobode, Katoličke porte i Srpskog Narodnog pozorišta. U okruženju su poznati novosadski kafići i poslastičarnice kao i kulturni sadržaji. Stan je sam na spratu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 108.000 €, 80,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo renoviran stan, na odličnoj lokaciji, u naselju Braće Jerković, u blizini TC Stadion Stan je površine 80m2 prizemlju Pogodan za stanovanje ili poslovni prostor Po strukturi se sastoji od predsoblja, tri sobe, kuhinje, kupatila i ostave Dobro je povezan....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 206.000 €, 80,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam kuću sa prelepim pogledom na vojvođansku ravnicu i Dunav. Kuća se nalazi na domak Petrovaradina i Novog sada, 10-15 min lagane vožnje. U blizini kuće je autobusko stajalište gradskih linija, prodavnica. Spratna kuća građena od kvalitetnih materijala u svom sklopu....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 133.900 €, 80,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ponosno predstavljamo ovaj veoma komforan dvorišni stan, smešten u visokom prizemlju na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu, u blizini Tvrđave. Stan je prazan i odmah useljiv po isplati. Ovaj stan karakteriše drvena zdrava stolarija, hrastov parket, dva sanitarna čvora, ostava i terasa.....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 133.900 €, 80,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvorišni stan u Petrovaradinu, stan gleda na ulicu, ulaz je iz dvorišta. U neposednoj blizini Tvrđave, a u krugu od 300 metara nalaze se osnovna škola, dom zdravlja, vrtić, pošta, banka, prodavnice. Autobuska stanica ispred kuće. Udaljenost od centra Novod Sada 3 autobuske stanice....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan, korišćen kao poslovni prostor na izuzetnoj lokaciji kod tržnog centra Stadion na Voždovcu. Nalazi se blizu svih infrastukturnih sadržaja (vrtića, škola, fakulteta, marketa, saobraćajnica i stajališta gradskog prevoza). Karakteristike: Kvadratura: 80m2 Sprat: Prizemlje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 40.000 €, 80,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110325.Izdaje se kompletno renoviran ulični lokal od 80 m2 (45 m2 prizemlje + 35 m2 galerija) u prizemlju zgrade na Novoj Detelinari. Lokal je pogodan za razne vrste delatnosti osim za picerije i brzu hranu. Nalazi se na izuzetno prometnoj lokaciji na Novoj Detelinari.....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 186.000 €, 80,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

RETKA PRILIKA - na prodaju kuća u nizu na Zlatiboru U okviru naselja Obudojevica na samo 10tak minuta od centra izdvojena od gužve i buke Kuća ima 80m2 (kao i 30m2 dodatnog tavanskog prostora), kao i pripadajuće dvorište veličine 50m2 Dvorište je oivčeno tujama, brezama i Pančićevom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 205.000 €, 80,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju duplex u jednoj od najlepsih ulica, centar grada, novogradnja, lux zgrada. U prizemlju kuhinja dnevna i wc, na spratu 3 spavace sobe (11, 12 i 14 m2) i kupatilo. Garaza u suterenu 21m2.KONTAKT:Ag.Šifra: 1008950 (Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u Reg. posrednika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 198.100 €, 80,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks urbanih vila i osmisljenog zelnila unutar kompleksa. Vrhunska gradnja i rasporedi unutar stanova+++Agencijska oznaka stana 1063919, Novi Sad, Telep, 80 m2, četvorosoban, drugi sprat. D izajniran kao zatvoreni kompleks sa prostranim zelenim površinama i raznovrsnim uslužnim....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 52.000 €, 80,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Obrenovac - Stubline, ,10 ari pod mladim vocem i nova nezavrsena kuca, prizemlje = predulaz, stepenice za sprat, kupatilo, dnevni boravak sa izlazom u vocnjak, trpezarija i kuhinja… Sprat = decja soba i spavaca soba sa izlazom na terasu, ukupno oko 80 m2 + garaza ( radionica) 25m2....

 
 
 
  Kuća, BRESTOVIK, 60.000 €, 80,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Želite da živite u miru i tišini, okruženi prirodom, a da ste na korak od grada? Imamo savršeno rešenje za vas! Plac se nalazi na brdu u prvoj liniji do Dunava, sa neponovljivim pogledom na reku. Kuca je stara, u dva nivoa (prizemlje i sprat) osnova povrsine 40m2, koja je zrela za....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Kej, 64.000 €, 80,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Novom Sadu. Poslovna zgrada u kojoj se kancelarije nalaze je predratna i pod zaštitom Zavoda za zaštitu spomenika kulture, a smeštena je na Beogradskom keju, u neposrednoj blizini strogog centra grada, Dunavskog parka,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 125.000 €, 80,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ljubena Karavelova Veternik nov trosoban stan 80m2, odlican raspored dve etaze po 40m2, prva etaze, dnevni boravak, kuhinja, kupatilo terasa, hodnik i ostava, druga etaza tri sobe sa kosinama, ostava i wcsa mogucnoscu kupovine i garaze sa mokrim cvorom od 17,5m2 u prizemlju. Moguca....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan prostor u kući pri vrhu Južnog Bulevara. VPR porodične kuće sa velikom terasom, mogućnost parkiranja više vozila u i ispred dvorišta. Sastoji se od zajedničkog hodnika, toaleta koji se lako može opremiti i kao kupatilo, kuhinje sa trpezarijom i ostavom, dve manje kancelarije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude višenameski poslovni prostor ukupne poršine 80m2 koji se sastoji od dve prostorije sa kupatilom. Postoji mogućnost i renoviranja dodatnog prostora po potrebi. Podovi su obloženi keramičkim pločicama, visina plafona je 3m, grejanje je centralno na gas.....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 128.750 €, 80,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

STARI MAJUR, PETROVARADIN! Veoma komforan dvorišni stan, visoko prizemlje, na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu. Stan je prazan, odmah useljiv po isplati. Drvena zdrava stolarija, hrastov parket, ima dva sanitarna čvora, ostavu, terasu. U neposrednoj blizini Tvrđave, a u krugu od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 104.000 €, 80,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je neuseljavan trosoban stan u Beogradu na vodi, smešten u prestižnoj zgradi BW Sensa. Stan se izdaje nenamešten, što ga čini idealnim kako za stambeni prostor, tako i za poslovne potrebe. Ono što ga posebno izdvaja jeste njegova pozicija – nalazi se u prizemlju i poseduje....

 
 
 
  Kuća, Stari Ledinci, 67.000 €, 80,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121011, 4.58a, spratna, struja, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, mogućnost proširenja. Vikendica u kojoj možete živeti tokom cele godine. Kuća ima korisnih cca.80m2. Uknjižena....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110164.Izdaje se nenamešten kancelariski prostor u centru grada (preko puta bivše Razvojne banke), na visokom prizemlju. Stan je 85 m2, renoviran, ima terasu od 8m2 sa pogledom na unutrašnje dvorište i dve pomoćne prostorije (na spratu). Prostor je idealan za kancelarije.....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 177.100 €, 81,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u Novom Sadu u modernom višeporodičnom stambenom kompleksu (P+P+3+S+S), na odličnoj lokaciji, idealnom za porodični život ili kao investicija za izdavanje. Zgrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 180.000 €, 81,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Vrlo retko u ponudi, komforan stan u naselju Mirijevo 3, nadomak ulice Koste Nađa i osnovne škole Pavle Savić. Stan je površine 81m2 i po strukturi je troiposoban. Prikazane slike pored su primer kako se stan može urediti. Ovaj stan se nalazi na visokom prizemlju četvorospratne zgrade,....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 150.800 €, 81,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Grocka, Kaluđerica - Izvorska 3.0, 81m2 (dve terase 11m2 + 9m2), 2/4, EG, interfon, video nadzor, parking U prilici smo da ponudimo komforan stan u novogradnji visokog kvaliteta. Prostorije: prostran dnevni boravak, dve velike spavaće sobe, kuhinja, trpezarija, kupatilo i dve terase.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 140.000 €, 81,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemlje kuće u Durlanu u blizini OŠ Njegoš . Prizemlje je u funkciji troiposobnog stana, površine 81m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, tri spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i dva kupatila. Na podu je parket, stolarija je aluminijumska, grejanje je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 200.000 €, 81,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 219.450 €, 81,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodajemo luksuzne stanove u izgradnji na odličnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici. Stanovi su projektovani po najsavremenijim standardima, a istovremeno i kao tradicionalni salonski stanovi, sa prostranim, svetlim prostorijama, plafonima visine 3m, ulaznima vratima visine 2.20m,....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 66.000 €, 81,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Trosoban stan na visokom prizemlju zgrade od 2 sprata bez lifta. Sastoji se od velikog ulaznog hodnika, tri sobe, kuhinje i kupatila sa kadom. Stan je opremljen sistemom video nadzora. Prozori su drveni, podovi su itisoni, a grejanje je na struju. Zamenjena je električna instalacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 210.500 €, 81,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je trosoban stan površine 50m² sa čak 30m² privatnog dvorišta, smešten u prizemlju moderne zgrade u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Lekinom brdu. Ukupni komfor od 80m² funkcionalnog prostora (stan + dvorište) pruža osećaj života u kući, uz sve prednosti....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 445)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>