• GoHome Professional
do 210000 eura 80 m2 što manji 4.sprat - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 210000 eura 80 m2 što manji 4.sprat - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 80 m2 što manji 4.sprat

  • Za upit "do 210000 eura 80 m2 što manji 4.sprat" pronađeno 132 nekretnina - prosečna cena 1.939 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 168.000 €, 83,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan površine 83m², smešten na četvrtom spratu stambene zgrade bez lifta, u jednoj od najtraženijih lokacija u Nišu kod Ureda, u samom centru grada. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od: • tri spavaće sobe • hodnika • kupatila • zasebnog WC-a • dnevne sobe sa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 170.000 €, 83,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan prelep stan, na atraktivnoj lokaciji u centru blizu Pravnog fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. U blizini su osnovna škola, vrtić, Garnizonska ambulanta, centralna autobuska stajališta za sve gradske lokacije, mnogi marketi i pešačka zona......

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 216.300 €, 83,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan na Limanu 4. Sjajna pozicija stana, nalazi se na 4 spratu sa liftom. Sadrži takođe i terasu. Parking Vam ovde neće biti problem jer uvek ima besplatnog parkinga. Stan je dobro održavan, a za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje! KONTAKTIRAJTE NAS....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 215.000 €, 83,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izuzetno retku priliku – stan od čak 83m² na četvrtom spratu kvalitetne zgrade sa liftom, u jednom od najtraženijih delova grada – Liman IV. Ovakve nekretnine se retko pojavljuju na tržištu, posebno u izvornom, ali odlično očuvanom stanju, što Vam ostavlja savršenu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 205.000 €, 83,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostran trosoban stan u neposrednoj blizini Bulevara kralja Aleksandra, idealan za sve koji žele da uživaju u udobnosti života na prestižnoj lokaciji. Stan je uknjižen na 83m², ali ima stvarnih 93m². Savršen je za porodice sa decom, parove, kao i za strane kupce, zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 170.000 €, 83,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renoviran četvorosoban stan u samom centru grada, u ulici Generala Milojka Lešjanina, u neposrednoj blizini Ekonomskog i Pravnog fakulteta. Stan je uknjižene površine 80 m, uz dodatnu terasu. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji se od prostranog dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 49.800 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan, renoviran, trosoban stan 83m2 na Buevaru Kralja Petra I, blizu Sajma, 4. sprat, ift u zgradi. Tri odvojene sobe, odvojena kuhinja sa trpezarijom, 2 terase, ostava. NIsu dozvoljeni kućni ljubimci. Cena 600eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Potreban depozit, Terasa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 120.350 €, 83,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderno opremljen trosoban stan u atraktivnom A bloku – idealan za udoban život i dugoročan zakup. Stan se nalazi na četvrtom spratu kvalitetno održavane stambene zgrade sa ukupno jedanaest spratova, pružajući optimalnu ravnotežu između privatnosti i lakoće pristupa. Smešten je u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Julino Brdo, 205.000 €, 83,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu naselja Julino brdo, u neposrednoj blizini Trgovačke ulice nalazi se ovaj trosoban stan. Smešten je na četvrtom spratu u zgradi koja je uredna i održavana sa liftom. U prilog lokaciji doprinosi blizina "beogradskog mora" - Ade Ciganlije, najposećenijeg ekološkog dela....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 49.800 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se trosoban namešten stan – Bulevar Kralja Petra I (okolina Sajma) 📍 Lokacija i pozicija Mirna lokacija u okolini Sajma Nalazi se na 4. spratu stambene zgrade 🛋️ Karakteristike i raspored Površina: 83 m² Prostran trosoban stan Dve terase 🌿 Stan potpuno renoviran ✨ ⚙️....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 49.800 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam, Bulevar kralja Petra I. Kompletno renoviran, veoma komforan trosoban stan funkcionalnog rasporeda. Blizina Novosadskog sajma, Mašinske škole, osnovne škole Ovaj svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, odvojena kuhinja sa mašinom za pranje posuđa i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 111.250 €, 84,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad,Centar,trosoban uknjižen stan četvrti sprat, iznad ima tavan, u mirnoj zgradi sa devet stanova, zaključano dvorište, novi lift. Zgrada je iz 1989g. Stan je u izvornom stanju.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1051827 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 230.000 €, 84,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1050748…NOVI SAD, NOVO NASELJE, ČETVOROSOBAN STAN, 84 m2, RETKO U PONUDI!!! Predstavljamo vam ovaj nesvakidašnji, prelep stan koji u prirodi ima 120m2, u zgradi od fasadne cigle, izuzetno lepo održavanoj, bez lifta. Stan je pozicioniran na četvrtom spratu i sadrži hodnik, prostran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 216.000 €, 84,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Trosoban 84m (110m) Hilandarska Top Potkrovlje useljivo Lokacija: Socijalno (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Hilandarska Sobnost: Trosoban Kvadratura: 84m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 4. sprat Dodatne informacije U potkrovlju Tekst oglasa 063518546....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 137.775 €, 84,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Radijalac, prodaje se četvorosoban stan u izgradnji površine 83.50kvm koji se nalazi na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Stan u svom sastavu poseduje: tri spavaće sobe, dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinju, degažman, hodnik, kupatilo, toalet i balkon. U stanovima se postavljaju....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 137.000 €, 85,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Komforan i veoma funkcionalan, porodičan troiposoban stan, nalazi se kod parka Čair u starijoj, kvalitetnoj, vojnoj zgradi, na četvrtom spratu bez lifta. Stan se sastoji iz komforne dnevne sobe koja je povezana sa trpezarijom, odvojene kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila i lodje.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 134.000 €, 85,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na Čairu, najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje. U neposrednoj blizini čairkog parka, vrtića, osnovne škole, pijace, centar je na par minuta hoda Stan je uknjižene površine 85m2, nalazi se u potkrovlju (IV sprat) zgrade bez lifta. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 88.000 €, 85,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju trosoban stan u centru grada Sombora. -Površina stana je 85 m2, stan se nalazi na 4. spratu u zgradi koja poseduje lift. -Stan obuhvata hodnik, kuhinju sa trpezarijomm, kupatilo, toalet, dnevni boravak sa izlazom na terasu, dve spavaće sobe i još jedna manja soba (gardarober).....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 131.500 €, 85,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lep, funkcionalan stan na četvrtom spratu novije zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevne sobe sa kuhinjom,dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i lođe.Na podu parket, stolarija je pvc, grejanje je etažno. Odlična lokacija za stanovanje ili izdavanje. Terasa,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 170.000 €, 85,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u ulici Uroša Predića. Ukupna površina stana je 85 m2, dok je grejna površina 76 m2. Nalazi se u kvalitetnoj vojnoj zgradi na 4. spratu.Veoma funkcionalan stan sa odvojenim spavaćim delom sa dve spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na zastaklenu lođu. Dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 230.000 €, 85,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U jednom od najlepših i najzelenijih delova Mirijeva, u ulici Vojina Đurašinovića Kostje, prodaje se prostran i funkcionalan četvorosoban stan površine 85m2 , smešten na četvrtom spratu uredne zgrade sa liftom i centralnim grejanjem. Struktura stana: prostrana dnevna soba sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9101286. Izdaje se komforan, kompletno namešten trosoban stan (85m2) na 4. spratu zgrade sa liftom, na Limanu 3. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe, trpezarije, nove kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve terase. Nameštaj u stanu je lepo očuvan.Stan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 137.000 €, 85,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na Čairu, najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje. U neposrednoj blizini čairkog parka, vrtića, osnovne škole, pijace, centar je na par minuta hoda… Stan je uknjižene površine 85m2, nalazi se u potkrovlju (IV sprat) zgrade bez lifta. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 169.950 €, 85,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv trosoban stan odličnog rasporeda na Bulevaru oslobođenja. Nekretnina je uredno predata na ozakonjenje. Četvrti sprat, lift, terasa, dva mokra čvora, ostava u stanu, i ostava ispred ulaza u stan, IDS 40224. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo stan na Vidikovcu, ul. Vidikovački Venac na četvrtom spratu. TROSOBAN po strukturi, izdaje se PRAZAN sa kuhinjskim elementima i sudoperom, bez el.uređaja. Poseduje : hodnih, predsoblje, ostavu, dva mokra čvora, dve odvojene spavace sobe velike, plus dnevna soba od 30m2, kuhinja,trpezarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120912, IV/, klima, lift, telefon, terasa, stambena zgrada. Vrlo lep i kompletno opremljen trosoban stan na 4. spratu (od 6 spratova), sa dnevnom sobom, trpezarijom, kupatilom, WC-om, 2 spavace sobe. Stan takodje ima i spajz, kao i 2 terase. Kuhinja je nova i kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban namesten stan 85m2 na 4.spratu sa dve spavace sobe i dve terase idealan za porodicu sa decom.Cena zakupa je 500e+depozit+agencijska provizija. Za dodatne informacije pozvati na tel.:0646685341 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 205.000 €, 86,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2023.,

www.gsigma.rs

Nov luksuzan trosoban stan u naselju 4.juli. Komforan dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet, hodnik i velika prostrana terasa. Stan je luksuzno opremljen nameštajem i uređajima. Na podovima španska keramika A klase, podno CG grejanje (toplotne....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 64.000 €, 86,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2024.,

www.indomio.rs

Komforan, u pravom smislu reči pravi trosoban stan, tj. stančina od 86m2, sa 3 terase, dvostrano orjentisan na 4 spratu, bez lifta, naravno. Raspored prostorija odličan. Predsoblje, dve spavaće sobe, trpezarija, kuhinja, ostava, kupatilo, poseban toalet i već pomenute 3 terase. Parket....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 151.000 € na 153.000 € dana 03.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 153.000 €, 86,00 m2 cca 1780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.01.2026 - 158.000 €
03.02.2026 - 151.000 €
03.03.2026 - 153.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053658, PETROVARADIN, TROIPOSOBAN, 86M2 U ponudi je komforan troiposoban stan površine 86 m², smešten na 4. spratu od ukupno 6 u kvalitetnoj stambenoj zgradi u mirnom delu Petrovaradina. Lokacija je izuzetno pogodna za porodičan život, sa dobrom infrastrukturom i svim neophodnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 142.160 €, 86,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan u izgradnji, odličnog rasporeda, na četvrtom spratu. Iznad stana stan. U blizini zgrade su škola, vrtić, autobusko stajalište, marketi... Za više informacija, pozovite. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 185.000 €, 86,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jedan od najtraženijih tipova stanova, sa dve spavaće i dnevnom sobom, kuhinjom, trpezarijom, kupatilom i terasom. Stan se nalazi na 4 spratu i ima prelep pogled. Stan ima prelepu natkrivenu terasu na koju pristup ima više prostorija ovog stana. Sunčana strana. Zgrada odličnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 151.400 €, 86,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka stana 1100622, Stanica, četvorosoban, 86m2, četvrti sprat. Četvorosoban duplex stan u novogradnji, 4/4 spratnost, u odličnoj zgradi u blizini Železnicke stanice., dvostrano orijentisan. Donji etaža se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje i kupatila. Gornja etaža poseduje....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 65.000 €, 86,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se porodični, trosoban stan od 86m2 na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Odličan raspored, svetao, trostrano orijentisan! Stan ima dve velike sobe jedna sa izlazom na terasu, manju sobu, kuhinju sa izlazom na terasu, odvojenu trpezariju, kupatilo, zaseban toalet, široko....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 145.370 €, 86,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposoban stan 86,75m2, na četvrtom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 185.540 €, 86,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1093279 - CENA SA PDV-om, trosoban stan u kvalitetnoj izgradnji. Uskoro useljiv. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Dvostrano orjentisan,četvrti sprat,lift, dve terase. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, MAJUR, 226.600 €, 86,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Dobrodošli u prelep porodični stan u Petrovaradinu. Četvorosoban stan koji odiše toplinom porodičnog doma, sadrži sve što je neophodno za život. Pozicioniran tako da u svojoj neposrednoj blizini poseduje prodavnice, pekaru, autobusko stajalište i još mnogo sadržaja, udaljen na svega....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 226.600 €, 86,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 216.300 €, 86,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, MAJUR, 216.300 €, 86,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban stan u Petrovaradinu, površine 86 m², na četvrtom spratu stambene zgrade. Stan je kompletno namešten, bez ulaganja. Raspored prostorija je funkcionalan: prostran dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatilo i poseban toalet, kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 185.400 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforni duplex u Gundulićevoj ulici. Na donjoj etaži se nalazi dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe i manje kupatilo. Na gornjoj etaži nalazi se hodnik koji na oba kraja poseduje po jednu prostoriju koje se mogu ograditi i napraviti sobe i veliko kupatilo.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 133)

<< <1 2 3 4> >>