• GoHome Professional
do 210000 eura 80 m2 namešten lift - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 210000 eura 80 m2 namešten lift - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 80 m2 namešten lift

  • Za upit "do 210000 eura 80 m2 namešten lift" pronađeno 141 nekretnina - prosečna cena 1.969 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 180.700 €, 78,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep, prostran i svetao stan, četvoroiposoban. Na gornjoj etaži 4 spavaće, dok je u donjoj etaži lep dnevni boravak. Prodaje se kompletno namesten. Keramika, sanitarije i stolarija PRVA klasa ! Odlična lokacija, na samo 2 minuta od fakulteta, suda, Keja, centra grada. Fin i kompaktan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 66.300 €, 78,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan,odlična lokacija,mirna ulica idealno za život,lep raspored hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, 2 sobe, kupatilo, toalet, terasa,na 3 spratu bez lifta,dozvoljeni su kućni ljubimci, useljiv,cena 850 e+ depozit+ ag.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban depozit,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 66.300 €, 78,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo namesten trosoban 78m2 stan u centru u ulici Vuka Karadžičća u utbanoj vili, treći sprat bez lifta.Mirna lokacija pogodna za porodice ili studente.Cena 850e.Pozovite 069788803 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2025.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 77m2 (mereno oko 100m2), 6/6, duplex, CG, lift, internet, interfon, ktv, video nadzor, garažno mesto. Trgovačka ulica je centralna ulica u naselju Žarkovo na Čukarici. Deo grada koji obiluje zelenim površinama, igralištima i parkovima, sa dovoljno nezoniranih parking mesta,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 140.000 €, 77,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2024.,

www.agencijapragma.com

Lesnina – Opremljen trosoban stan u novogradnji. Na drugom od četiri sprata zgrade bez lifta. Površine 77m2 sa terasom i ostavom. CG, PVC stolarija sa roletnama, sigurnosna vrata, parket, interfon, klima. Uknjižen 1/1. Prodaje se namešten. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 49.800 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam, Bulevar kralja Petra I. Kompletno namešten, komforan trosoban stan u neposrednoj blizini Mašinske škole, Novosadskog sajma, Medicinskog fakulteta, glavne autobuske i železničke stanice i Bulevara oslobođenja. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 206.000 €, 83,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.12.2022.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan na početku Telepa u odličnoj, novoj zgradi! Stan je odličnog rasporeda, zgrada je rađena materijalima visokog kvaliteta, veoma je uredna i moderna. Stan se prodaje namešten i useljiv je odmah po isplati. Za više informacija pozovite! https://www.trg-nekretnine.rs/property/502682....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 150.000 €, 83,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

41400, 061 234 30 11 Stefanela, Uknjižen trosoban dupleks na Novoj Detelinari. Prodaje se komplet namešten. Na donjoj etaži su kuhinja sa trpezarijom, soba, terasa i kupatilo. Na gornjoj dnevni boravak, soba i kupatilo. U cenu je uračunata garaža od 15 m2 koja se trenutno izdaje kao....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 166.000 €, 83,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

Stan u naselju Borča centar 3, po strukturi 3.0 ukupne površine 83 m2 Ne useljivan Lux opremljen,prodaje se namešten,sve novo.dva mokra čvora,dve terase.Ima lift.U svim sobama postavljene inventer klime Daikin.Kuhinja medijapan sa ugradnom tehnikom marke Bosch.Španska i Italijanska....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 77m2 (mereno oko 100m2), 6/6, duplex, CG, lift, internet, interfon, ktv, video nadzor, garažno mesto. Trgovačka ulica je centralna ulica u naselju Žarkovo na Čukarici. Deo grada koji obiluje zelenim površinama, igralištima i parkovima, sa dovoljno nezoniranih parking mesta, dobrom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 216.300 €, 83,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen četvorosoban duplex na odličnoj lokaciji u blizini market, medicinska škola, medicinski fakultet, vrtić, autobusko stajalište. Ulično orijentisan. Stan se prodaj kompletno namesten tako kao sto je na slikama. Sav namestaj je pravljen po meri. 064/8222-190 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 129.900 €, 83,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prostran i funkcionalan stan u novogradnji na Zlatiboru. Stan je izuzetno fleksibilnog rasporeda – trenutno koncipiran kao dvosoban, ali postoji mogućnost jednostavne adaptacije u trosoban ili čak četvorosoban stan sa dva kupatila, što ga čini idealnim za veću porodicu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 154.000 €, 83,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1092363 - Uknjižen trosoban dupleks na Novoj Detelinari. Prodaje se komplet namešten. Na donjoj etaži su kuhinja sa trpezarijom, soba, terasa i kupatilo. Na gornjoj dnevni boravak, soba i kupatilo. U cenu je uračunata garaža od 15 m2 koja se trenutno izdaje kao magacin....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 231.000 €, 77,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

GRBAVICA, 77m2, DVOSOBAN Prodaje se lux namešten stan na dobroj i mirnoj lokaciji, u blizini pijace, marketa, pošte, Promenade i Spensa. Stan je svetao, prostoran i namešten je sa ukusom, za uživanje i opuštanje. Poseduje veliku spavaću sobu sa američkim plakarom i kupatilom, velika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 69.300 €, 77,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo LUX stan površine 77m2 u ulici Gospodara Vučića. Stan se nalazi na visokom prizemlju luksuzne novoizgrađene zgrade. Sastoji se od prostranog ulaznog hodnika, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta, velikog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom. Stan se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 53.950 €, 83,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan u zgradi bez lifta, na samo 2min.od OŠ, TEMERINSKE UL., 10min.od RIBLJE PIJACE, KEJ-a. Izuzetno uredan i svetao trosoban stan sa terasom, dvostrano orijentisan. Kompletno namešten belom tehnikom u kuhinji (šporet,rerna, frižider, mašina za sudove), veš mašina u kupatilu.....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 181.280 €, 83,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan stan u srcu Petrovaradina! Stan je površine 85m2, nalazi se na trećem spratu(od ukupno 5), u novoj zgradi(iz 2023.)sa liftom.Stan je potpuno nov i prodaje se kompletno namešten-spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja.Sastoji se od velikog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 99.600 €, 83,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lep, komforan, namešten četvoroiposoban stan u Resavskoj ulici na Limanu. Kompletno opremljen, stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe sa tpezarijom, odvojene kuhinje, odvojene 3 spavaće sobe, dva sanitarna čvora i dve terase. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade sa liftom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 198.790 €, 77,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prostran troiposoban duplex u Futoškoj ulici , savršen za porodičan život. Stan se nalazi na par minuta hoda od centra grada u neposrednoj blizini su vrtić, osnovna i srednja škola (sve udaljeno manje od tri minuta pešice), kao i market i Futoška pijaca. Stan dvorišno orijentisan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 49.800 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se trosoban namešten stan – Bulevar Kralja Petra I (okolina Sajma) 📍 Lokacija i pozicija Mirna lokacija u okolini Sajma Nalazi se na 4. spratu stambene zgrade 🛋️ Karakteristike i raspored Površina: 83 m² Prostran trosoban stan Dve terase 🌿 Stan potpuno renoviran ✨ ⚙️....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 91.560 €, 84,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se odlican 4. 0 stan od 84m2 sa terasom od 26m2 na visokom prizemlju. Stan je kompletno renoviran, kompletno namesten. Zgrada poseduje rampu za invalide. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 200.000 €, 84,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Lion, Ante Bogicevica, 4.0, 84 m2 sa terasom, VII od VII spratova, dupleks, eg, lift, interfon, video nadzor, alarm, ktv, internet, klima, odmah useljiv, luks, namesten, uknjizen na 42 m2, mogucnost zakupa do 4 parking mesta u garazi,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.340 €, 84,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

546952- Predstavljamo Vam fantastičan troiposoban stan u kvalitetnoj zgradi od fasadne cigle. Nalazi se atraktivnoj lokaciji, ABC centar, u blizini se nalaze veće i manje prodavnice, aubotuska stajališta, pijaca, škole, vrtići Uknjižen stan na vlasnika 1/1, odlično održavan, prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 197.600 €, 76,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Bulevar Evrope, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja trosoban stan na prodaju na Bulevaru Evrope, Novi Sad, udaljen svega 5 minuta hoda od Limana i Grbavice. Stan je trosobne strukture. Raspored je funkcionalan, sastoji se iz dve spavaće sobe, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 45.600 €, 76,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd – Blok 61, trosoban stan 76 m² - CENA: 600 EUR mesečno Izdaje se svetao i funkcionalan trosoban stan u Bloku 61, površine 76 m². Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa dva lifta (ukupno 6 spratova). Struktura: – Dnevna soba i dve spavaće sobe – Zastakljena terasa (lođa)....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 215.000 €, 76,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan, Liman 3 – 76 m², 215.000 € Prodaje se uknjižen, renoviran trosoban stan na odličnoj lokaciji – Liman 3, Novi Sad. Stan se nalazi na 1. spratu stambene zgrade sa ukupno 6 spratova i ima centralno grejanje. Kompletno namešten i opremljen: klima, veš mašina,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 221.450 €, 76,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

VEOMA LEP, NAMEŠTEN I KOMFORAN TROSOBAN STAN NA LIMANU 3 Agencijska oznaka 1101105. Prostran, svetao stan sa sobama lepe kvadrature. Dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, hodnik sa ugradnim plakarima i terasa. Stan je renoviran i prodaje se namešten.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 83.160 €, 84,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Atraktivan stan sa velikom terasom 26m2 dobro stanje namesten,pogodan kako za stanovanje tako i za poslovni prostor:ordinacije,kancelarije.Dosta parking prostora oko zgrade. agencijska provizija 50% Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 215.000 €, 84,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik, prodajem uknjižen troiposoban stan (84m2), na Novoj Detelinari. Bez poziva agencija!!! Šesti sprat sa liftom, mansarda ali sa ravnim plafonom na svih 84m2, samo su prozori pod kosinom i to dodaje stanu +7 kvadrata. Odličan raspored, dvostrano orjentisan, prozračan i svetao,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 45.600 €, 76,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan na dve etaže u Veterniku. Izdaje se trosoban stan, površine 77 m2, kompletno namešten i opremljen. Na donjoj etaži je dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, kao i izlaz na prostranu terasu koja ima kvadrata kao i stan, dok su na drugoj etaži dve sobe, kupatilo i hodnik. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 45.600 €, 76,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KOMPLETNO NOV NAMESTEN STAN RENOVIRANO I NOVO SAMO ZA OZBILJNE KLIJENTE NA DUZI VREMENSKI PERIOD KONTAKT MILKICA 063/519-023 ILI 060/519-0023 LICENCA 928 UPIS UREGISTAR POSREDNIKA 187 Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 75.600 €, 84,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SJAJAN STAN U SAMOM SRCU GRADA KOMPLETNO RENOVIRAN u odličnoj zgradi, sa besprekornim ulazom, dva lifta, centralnim grejanjem. U ponudi imamao ovaj izuzetno svetao stan, po strukturi trosoban, sa dva mokra čvora, dve spavaće sobe, kihinjom, prostranim dnevno - trpezarijskim prostorom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 63.000 €, 84,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 9189785 - Izdaje se polu namešten stan u Starom gradu blizu Spensa, Suda i Dnava. Stan je pogodan za stanovanje a može se koristiti i u poslovne svrhe. Sadrži tri spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju i trpezariju. Prvi sprat, lift, terasa. Postoji parking mesto....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 58.800 €, 84,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kej, ulica Beogradski kej. Lep, komforan, namešten po strukturi dvoiposoban dupleks stan na IV spratu uredne zgrade sa liftom. Neposredna blizina strogog centra grada, niza obrazovnih ustanova, Žeželjevog mosta, Dunavskog parka, Riblje pijace i šetališta keja Ovaj veoma....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 2. 5 stan, LUX, komforan, namešten i sređen stan u novogradnji, moderan enterijer, dve spavaće sobe, zastakljena terasa (18m2) sa podnim grejanjem koja može služiti kao još jedna soba, cg po utrošku. Mogucnost zakupa parking mesta po ceni od 100 evra. Novogradnja Internet....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban namesten stan 85m2 na 4.spratu sa dve spavace sobe i dve terase idealan za porodicu sa decom.Cena zakupa je 500e+depozit+agencijska provizija. Za dodatne informacije pozvati na tel.:0646685341 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 198.400 €, 85,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam komforan četvorosoban stan u novoj gradnji na potezu Nove Detelinare. Stan je bez ulaganja i prodaje se kompletno namešten. Uknjižen 1/1. Ima veliki parking u dvorištu zgrade za stanare. Na svega par minuta hoda do marketa, autobuske stanice, srednje škole. Zgrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 216.300 €, 85,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan trosoban stan u blizini Sajma. Ovaj stan poseduje prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, dve spavaće sobe od kojih jedna poseduje i garderober, kupatilo , wc i ostavu. Velika prednost ovog stana je što je dvorišno orijentisan, pa nema ulične....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 181.280 €, 85,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 59.500 €, 85,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE KOMPLET NAMESTEN STAN,ODMAH USELJIV. STAN IMA 3 SPAVACE SOBE. IZDAJE SE NA DUZI PERIOD. DVA DEPOZITA U VISINI KIRIJE. AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% 069780578 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 195.700 €, 85,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KOMPLET NAMEŠTEN, 85m2 SA ČETIRI PARKING MESTA u ceni+++ Agencijska oznaka-1064353 Na prodaju uknjižen troiposoban stan na samoj granici Adice-Telep, u neposrednoj blizini O.Š. "Jožef Atila". U ceni sa pravom na ČETIRI PARKING MESTA I KOMPLET NAMEŠTAJEM. Stan se sastoji iz prostranog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 218.870 €, 85,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 141)

<< <1 2 3 4> >>