• GoHome Professional
do 210000 eura 80 m2 namešten luksuzan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura 80 m2 namešten luksuzan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 80 m2 namešten luksuzan

  • Za upit "do 210000 eura 80 m2 namešten luksuzan" pronađeno 33 nekretnina - prosečna cena 2.150 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BISTRICA, 221.450 €, 78,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se fenomenalan LUX Penthouse u blizini centra, na samo 5 min. Stan poseduje dve spavaće sobe, kupatilo, wc, veliku dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom. Poseduje centralnu klimu. Nalazi se na 4 spratu zgrade, do stana se direktno dolazi liftom koji je pod ključem i samo vlasnici....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 182.000 €, 82,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov stan u zgradi iz 2019. godine nalazi se usamom centru Stare Pazove, na jednoj od najboljih lokacija.U neposrednoj blizinistana se nalaze Opštinska uprava Stara Pazova, MUP, banke, pošta, škole, kafići, kao i ostali brojni komercijalni sadržaji. Stan je svetao, luksuzno opremljen....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 166.000 €, 83,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

Stan u naselju Borča centar 3, po strukturi 3.0 ukupne površine 83 m2 Ne useljivan Lux opremljen,prodaje se namešten,sve novo.dva mokra čvora,dve terase.Ima lift.U svim sobama postavljene inventer klime Daikin.Kuhinja medijapan sa ugradnom tehnikom marke Bosch.Španska i Italijanska....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura 80 m2 namešten luksuzan'
147.900 €
147.900 €
159.650 €
  Stan, BISTRICA, 205.000 €, 78,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 132.000 €, 80,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 92201, III/V, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza. U ponudi za izdavanje je moderan i luksuzan stan u novogradnji, potpuno opremljen i namešten. U neposrednoj blizini zgrade su marketi, apoteke, restorani, kafići i ostali komercijalni sadržaji koji život u gradu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 175.100 €, 81,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na Novom Naselju površine 81m², potpuno renoviran i dobro uređen, savršen je izbor za one koji žele luksuz i udobnost. Prostor se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa modernim nameštajem, kuhinje opremljene najnovijim uređajima, te dve spavaće sobe koje pružaju privatnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 221.450 €, 78,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2022.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 147.290 €, 78,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, luksuzno opremljen savršen porodičan stan od 78m2 ! Nalazi se na prvom spratu zgrade u ulazu sa samo 4 stambene jedinice što pruža veći komfor. Nekretnina odličnog raspored sa velikim dnevnim boravkom i tri lepe svetle spavaće sobe. Prodaje se kompletno namešten opremljen novim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 159.650 €, 78,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljen, idealan za porodicu i sa ukupnom površinom od 78m2, nalazi se na prvom spratu zgrade koja ima samo 4 stambene jedinice, što obezbeđuje dodatnu privatnost i komfor. Raspored stana je odličan, sa prostranim dnevnim boravkom i tri svetle spavaće sobe, što je idealno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 77.220 €, 78,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun Stadion 68+10m2 novo luksuzno namesteno mirna ulica na korak od sportskog centra sa bazenom, zatvorenim terenima, teretanom, saunom i spa centrom nekoliko minuta od centra Zemuna i Dunava, izuzetna novagradnja, uredan ulaz, stan na 2. spratu, visoki plafoni, osvetljen, funkcionalan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 109.200 €, 78,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo trosoban, lux stan u novogradnji na trećem spratu od pet u zgradi sa liftom. Kompletno namešten, nameštajem i belom tehnikom vrhunskog kvaliteta. Svetao i sunčan. Useljiv od 01.10. 2025. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, RUMA, 130.000 €, 82,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u samom centru Rume ,komplet namešten.Zgrada poseduje lift,stan se nalazi na prvom spratu.Centralno grejanje.Stan poseduje dve spavaće sobe ,dva kupatila,veliku kuhinju,trpezarija i dnevni boravak,dva hodnika,terasa. Lux stan Terasa, Lift, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 131.200 €, 82,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO Agencija z nekretnine BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Izdaje se ekskluzivan stan u Beogradu na vodi – Zgrada Simfonija Ovaj potpuno nov, luksuzno namešten stan u prestižnom kompleksu Beograd na vodi predstavlja idealnu priliku za zivot i uzivanje n najepšoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 231.000 €, 77,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

GRBAVICA, 77m2, DVOSOBAN Prodaje se lux namešten stan na dobroj i mirnoj lokaciji, u blizini pijace, marketa, pošte, Promenade i Spensa. Stan je svetao, prostoran i namešten je sa ukusom, za uživanje i opuštanje. Poseduje veliku spavaću sobu sa američkim plakarom i kupatilom, velika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 69.300 €, 77,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo LUX stan površine 77m2 u ulici Gospodara Vučića. Stan se nalazi na visokom prizemlju luksuzne novoizgrađene zgrade. Sastoji se od prostranog ulaznog hodnika, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta, velikog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom. Stan se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 169.000 €, 76,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Veoma luksuzno sređen dupleks u vrlo modernoj, luksuznoj pametnoj zgradi, koja u sklopu ima mini spa, teretanu i igraonicu. Nalazi se u samom centru Zlatibora, pored hotela Mona. Stan je opremljen kvalitetnim nameštajem i tehnikom, prelepog enterijera, a čine ga dnevni boravak, trpezarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 173.040 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se LUX četvorosoban stan iza Lipovog Gaja!! Stan se nalazi u novoizgrađenoj zgradi na prvom spratu (od dva) i ima 76m2 stan ima 3 odvojene spavaće sobe, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom.. Grejanje na toplotne pumpe plaća se u sezoni kroz struju.. Dvostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 2. 5 stan, LUX, komforan, namešten i sređen stan u novogradnji, moderan enterijer, dve spavaće sobe, zastakljena terasa (18m2) sa podnim grejanjem koja može služiti kao još jedna soba, cg po utrošku. Mogucnost zakupa parking mesta po ceni od 100 evra. Novogradnja Internet....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 169.950 €, 75,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lux trosoban stan u centru grada u neposrednoj blizini Narodnog pozorišta. Stan se nalazi na 7. spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je uknjižene površine 71m2 i sastoji se ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, degažmana, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 175.000 €, 85,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan stan na atraktivnoj lokaciji u centru grada. Površina je 85m2, nalazi se na IV spratu stambene zgrade koja ima dva lifta. Stan je trosobne strukture: dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dva hodnika, dva kupatila, veća spavaća soba, manja dečija soba i terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 175.100 €, 85,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.000 €, 75,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je kompletno renoviran i moderno opremljen Lux dupleks , odmah useljiv i bez ikakvih dodatnih ulaganja, smešten u mirnom i uređenom kraju Karaburme. Struktura stana: Ulazni hodnik Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom (open space koncept) Spavaća soba i terasa Na gornjem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 230.000 €, 75,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Telefon,KATV,internet, interfon Odmah useljiv Stan je kompletno i kvalitetno renoviran 2023 godine, uradjena je zvucna i termoizolacija, jugozapadno orijentisan, svetao, komforan, luksuzno dizajniran, americki plakari.. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, trpezarije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 230.000 €, 86,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se izuzetan, svetao i kompletno namešten troiposoban stan grejne površine 86 m², sa dodatnom terasom od 14 m² što ukupnu površinu čini 100 m². Stan se nalazi u novijoj stambenoj zgradi izgrađene 2022. godine, u samom centru Petrovaradina. Stan je rasporeðen na dva nivoa -....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 55.900 €, 86,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam prelep, luksuzno namešten i kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji na Voždovcu, u mirnom okruženju, a u isto vreme nadomak svih važnih sadržaja i dešavanja. Stan je odmah useljiv, idealan za udoban i moderan život. Osnovne karakteristike: Površina: 86m² Struktura:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.700 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1062747 - Lux opremljen trosoban stan na Podbari od 74m2. Stan je kompletno renoviran od poda do plafona i raspolaze sa dve spavace sobe ,velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom , kupatilom, odvojenim toaletom , posebnom prostorijom za garderober, 3 terase i jednom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.700 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju vam predstavljamo , Lux opremljen trosoban stan na Podbari od 74m2. Stan je kompletno renoviran od poda do plafona i raspolaže sa dve spavaće sobe ,velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom , kupatilom, odvojenim toaletom , posebnom prostorijom za garderober, 3 terase i jednom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.700 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam LUX namešten trosoban stan u blizini centra. Stan je komplet renoviran,od poda do plafona. Rasplaže sa dve spavaće sobe, velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilom, odvojenim toaletom, posebnom prostorijom za garderober, tri terase i ostava. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 149.350 €, 86,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

HIT PONUDA Uknjizen na 86m2. u stvarnosti ima 107m2 - 149.350e Prodaje se lux namesten stan , cetvoroiposoban u Kisačkoj ulici Erkerova zgrada, na petom spratu s liftom Prodaje se kompletno namesten sa najsavremenijim aparatima i namestajem iz uvoza , sudomasina, masina za susenje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.700 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno opremljen trosoban stan od 74m², smešten u mirnom delu Podbare, na 1. spratu od ukupno 6, u odlično održavanoj zgradi sa liftom. Zgrada je građena 2007. godine od strane renomiranog investitora. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 194.000 €, 74,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Predstavljamo vam elegantan, trosoban dupleks stan na izuzetnoj lokaciji – Stari Košutnjak, jednoj od najtraženijih i najlepših rezidencijalnih zona u Beogradu. Ova nekretnina je savršen spoj udobnosti, luksuza i mirnog okruženja, idealna za sve koji žele kvalitetan život daleko....

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 210.000 €, 73,20 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se luksuzan, potpuno opremljen stan u jednoj od najtraženijih gradskih lokacija – Svetogorska ulica, zgrada Kalman gradnje. Stan se nalazi na drugom spratu moderne i kvalitetno građene zgrade sa liftom i video nadzorom. Površina stana je 74 m², a prostor je pažljivo osmišljen....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-32 (od ukupno 29)

<< <1> >>