• GoHome Professional
do 210000 eura 80 m2 namešten što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura 80 m2 namešten što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 80 m2 namešten što jeftiniji

  • Za upit "do 210000 eura 80 m2 namešten što jeftiniji" pronađeno 351 nekretnina - prosečna cena 1.967 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, DESPOTOVAC, 35.500 €, 74,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno prostran i potpuno namešten trosoban stan u samom centru Resavice. Stan je u odličnom stanju, odlično održavan, funkcionalan i odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja. Nekretnina se izdvaja odličnim rasporedom prostorija, velikom kvadraturom i dodatnim sadržajima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 37.500 €, 75,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten dvosoban stan u centru grada, u blizini Keja i Zmaj Jovine ulice. Stan se nalazi na trećem spratu, ima lift, informatika 13000 dinara,odmah useljiv. Izdaje se na duže, dozvoljeni kućni ljubimci. U blizini vrtić, škola, gimnazija, Kej, gradski prevoz, riblja pijaca , Dunavski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 37.500 €, 75,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem trosoban,delimično namešten stan za poslovni prostor,kancelariju na lepom prometnom mestu na bulevaru kralja Petra I 32.Stan je br.9,i nalazi se na III spratu.Sa ulicom je povezan sa 2 lifta.Plaća se depozit u visini prve kirije.Stan je dvostrano orijentisan i ima pristup....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura 80 m2 namešten što jeftiniji'
144.200 €
154.500 €
37.500 €
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 37.500 €, 75,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten troiposoban stan na Bulevaru oslobođenja u blizini Dnevnika i futoške pijace. Stan je veoma svetao, ima dve terase, kupatilo i odvojen wc. Poželjno zaposlene osobe i studenti. Useljiv 01.09.2025 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 37.500 €, 75,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PROSTOR JE NA TOP LOKACIJI, ZA VISE NAMENA, CETIRI PROSTORIJE, SANITARNI CVOR, KUPATILO, KUHINJA, TERASA, PARKING. DEPOZIT OBAVEZAN, AGENCIJSKA PROVIZIJA 100%. REGISTAR POSREDNIKA 1500, BR. LICENCE 2158. KONTAKT BR. 0603105957 I 069640221 FUTOSKA, Visoko prizemlje, Delimično namešten,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 39.000 €, 78,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno namešten trosoban stan sa odvojenom kuhinjom na Limanu 2. Treći sprat, lift, terasa, dva mokra čvora. Računi informatike za dva člana oko 15000din. Useljiv od 01.04.2025. Obavezan depozit. Agencijska oznaka 9100112. Kontakt - Aleksandar 063/7776233, 021/382-68-30, Kalidas....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 40.000 €, 80,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na dobroj lokaciji izdajem povoljno poslovni prostor. Poslovni prostor se nalazi na glavnom putu kod hotela Sheraton. Dovoljno prostora za besplatno parkiranje. Mali dodatni troškovi. Futoški put 5, Sprat, Delimično namešten, Potreban depozit, Parking, garaža, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 40.700 €, 74,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111160. Izdaje se komforan, kompletno namešten dvoiposoban stan na 6. spratu zgrade sa liftom, na Limanu 3. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. U stanu su dozvoljeni kućni ljubimci.Stan je uslejiv....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 40.700 €, 74,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na 6. spratu stambene zgrade sa liftom i pruža komfor i funkcionalnost. Namešten. Depozit u visini 1 mesečne zakupnine Potreban depozit, Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 41.800 €, 76,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dupleks u Veterniku. Izdaje se trosoban stan, površine 77 kvadrata, kompletno namešten i opremljen. Na donjoj etaži je dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, kao i izlaz na terasu koja ima kvadrata kao i stan, dok su gore dve sobe, kupatilo i hodnik. Grejanje je podno na gas,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9101286. Izdaje se komforan, kompletno namešten trosoban stan (85m2) na 4. spratu zgrade sa liftom, na Limanu 3. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe, trpezarije, nove kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve terase. Nameštaj u stanu je lepo očuvan.Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban namesten stan 85m2 na 4.spratu sa dve spavace sobe i dve terase idealan za porodicu sa decom.Cena zakupa je 500e+depozit+agencijska provizija. Za dodatne informacije pozvati na tel.:0646685341 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, DUBOKO, 42.600 €, 80,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 106583, spratna, struja, klima, terasa, uknjižen, nov, fasada dobra, parking, mogućnost proširenja, vikendica. U ponudi izdvajamo splav na Savi kod restorana Duboko. Splav je na atestiranim pontonima. Prodaje se namešten. Poseduje prednju, zadnju i bočnu terasu, dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 43.800 €, 73,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 102083, V/VI, klima, lift, terasa, parking, stambena zgrada. Stan se sastoji iz ulaza sa plakarima, gostinskog toaleta, dnevnog boravka, trpezarije, kuinje, i odvojenog spavaćeg bloka koji poseduje veću i manju spavaću sobu i kupatilo. Stan poseduje zatvorenu terasu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 44.400 €, 74,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća ZAKUPAC iznosi 50% od dogovorene zakupnine. Prostran i komforan stan odličnog funkcionalnog rasporeda, sa dve spavaće sobe ( većom i manjom ), kuhinjom sa trpezarijom, kupatilom, dnevnom sobom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 44, 45.000 €, 75,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je trosoban stan u Bloku 44, potpuno namešten i spreman za useljenje. Prostor je prostran, svetao i prijatno uređen, a sama lokacija pruža mirno okruženje puno zelenila. Na dohvat ruke nalazi se TC Piramida, kao i svi sadržaji potrebni za udoban život – prodavnice, restorani,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 45.000 €, 75,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno funkcionalan, uredan, namešten trosoban stan sa dva mokra čvora, dve lođe, u urednoj zgradi sa dva lifta, na odličnoj lokaciji. Zgrada se nalazi u centralnom delu naselja Cerak, okružena parkovskim površinama u mirnom okruženju, sa obezbeđenim prostorom za parkiranje ispred....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 45.600 €, 76,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal na veoma prometnoj Lokaciji sa velikim uličnim portalom. Lokal poseduje prodajni -prednji prostor, magacinski prostor i galeriju kao kancelariju ili sl. cena može mali dogovor Grejanje je na gas tako da su troškovi veoma povoljni. Depozit u visini dve kirije. -agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 45.600 €, 76,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KOMPLETNO NOV NAMESTEN STAN RENOVIRANO I NOVO SAMO ZA OZBILJNE KLIJENTE NA DUZI VREMENSKI PERIOD KONTAKT MILKICA 063/519-023 ILI 060/519-0023 LICENCA 928 UPIS UREGISTAR POSREDNIKA 187 Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 45.600 €, 76,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan na dve etaže u Veterniku. Izdaje se trosoban stan, površine 77 m2, kompletno namešten i opremljen. Na donjoj etaži je dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, kao i izlaz na prostranu terasu koja ima kvadrata kao i stan, dok su na drugoj etaži dve sobe, kupatilo i hodnik. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 45.600 €, 76,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd – Blok 61, trosoban stan 76 m² - CENA: 600 EUR mesečno Izdaje se svetao i funkcionalan trosoban stan u Bloku 61, površine 76 m². Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa dva lifta (ukupno 6 spratova). Struktura: – Dnevna soba i dve spavaće sobe – Zastakljena terasa (lođa)....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 46.200 €, 77,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110992.Izdaje se odličan, kompletno namešten i opremljen dvoiposoban stan (77 m2) na 5. spratu stambene zgrade sa liftom u neposrednoj blizini Štranda i Mosta slobode, Liman 2. Useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 46.750 €, 85,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9106794. Izdaje se namešten stan na najatraktivnijoj lokaciji u Centru. Useljiv odmah. Potreban depozit u visini mesečne zakupnine. Stan ima visoki plafon i sastoji se od 3 sobe, odvojene trpezarije i kuhinje, kupatila, ostave i 2 terase. Blizina centra grada, fakulteta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 46.800 €, 78,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Noviji trosoban stan na Adicama u ulici Žička u mirnom delu Adica. Stan se nalazi u prizemlju i poseduje dva kupatila, tri sobe, dve ostave kao i veliku dnevnu sobu koja se spaja sa kuhinjom koja je u potpunosti opremljena dok ostatak stana nije namešten odnosno ne poseduje nameštaj.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 47.400 €, 79,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten 3.0 stan na Novom naselju u ulici Dušana Danilovića. Nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Stan je odličnog rasporeda, poseduje komfornu dnevnu sobu sa terasom, odvojenu kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, dodatan toalet kao i dve spavaće sobe od kojih je....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Iznajmljuje se poslovni prostor koji je bio ginekološka ordinacija,centar,I sprat,lift,dvorište sa parkingom,trosoban stan,odvojena kuhinja,ostava,toalet,2 predsoblja,2 terase,dvostrano orijentisan,klime u svakoj prostoriji,centralno grejanje, kablovska. Pogodno za ordinacije medicine,salone....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 48.600 €, 81,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor površine 81m2 u poslovnoj zgradi na Bulevaru oslobođenja. Dve odvojene, klimatizovane prostorije, kupatilo i kuhinja. Niski mesečni troškovi, grejanje se plaća po potrošnji. Idealno za advokatske kancelarije, IT sektor, kancelarije, salone ili druge tihe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 48.750 €, 75,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Hadži Ruvimova. Namešten, komforan trosoban stan u blizini Novosadskog sajma i Bulevara Evrope. Ovaj funkcionalan stambeni prostor ( u sve prostorije se ulazi iz hodnika) čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 49.800 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se trosoban namešten stan – Bulevar Kralja Petra I (okolina Sajma) 📍 Lokacija i pozicija Mirna lokacija u okolini Sajma Nalazi se na 4. spratu stambene zgrade 🛋️ Karakteristike i raspored Površina: 83 m² Prostran trosoban stan Dve terase 🌿 Stan potpuno renoviran ✨ ⚙️....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 49.800 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam, Bulevar kralja Petra I. Kompletno namešten, komforan trosoban stan u neposrednoj blizini Mašinske škole, Novosadskog sajma, Medicinskog fakulteta, glavne autobuske i železničke stanice i Bulevara oslobođenja. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 50.700 €, 78,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110950. Kompletno namešten trosoban dvoetažni stan površine 78m2 koji se nalazi u sklopu kuće locirane na Avijaciji. Donji nivo se sastoji od dnevnog boravka, odvojene kuhinje i kupatila, dok se gore nalaze 2 spavaće sobe i kupatilo. Ispred stana je deo dvorišta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 51.000 €, 85,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 107049, I/. Izdaje se ordinacija-poslovni prostor u centru,u radu od 1991. Čekaonica(22m2),lekarska soba(10m2), ordinacija 1 (25m2), ordinacija 2 (17m2), toalet.Pogodno za ginekologiju,oftalmologiju,ORL,UZ dijagnostiku,dermatologiju..kozmetički salon i sl. Više....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 51.000 €, 85,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan na samom Bulevaru kod Đerma. Grejanje etažno na struju. Tv i internet uvodite sami. agencijska provizija 50% Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, APATIN, 52.000 €, 73,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforan trosoban stan, površine 73m2 u centru Apatina. Stan se nalazi na drugom spratu i sastoji se od dve spavaće sobe, svetlog dnevnog boravka, kuhinje, kupatila i predsoblja. Dvostrano orjentisan, grejanje putem TA peći. Stan se prodaje namešten i spreman je za useljenje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 52.650 €, 81,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje dvoiposobnog dupleksa – 81m², 4. sprat, potpuno opremljen, Izdaje se prelep, kompletno namešten troiposoban dupleks na 4. spratu. Stan se prostire na 81m² i savršeno je opremljen za udoban život. 🏠✨ Sastoji se od dve spavaće sobe, prostrane dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 52.650 €, 81,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kej, ulica Episkopa Visariona. Odličan, kompletno renoviran i namešten, komforan trosoban stan nadomak šetališta keja, centra grada, Dunavskog parka, Riblje pijace Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa izlazon na terasu, trpezarija, odvojena kuhinja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 53.950 €, 83,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi. Komplet namešten trosoban stan na Limanu 2. Neposredna blizina centra, keja, Promenade... .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 53.950 €, 83,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan u zgradi bez lifta, na samo 2min.od OŠ, TEMERINSKE UL., 10min.od RIBLJE PIJACE, KEJ-a. Izuzetno uredan i svetao trosoban stan sa terasom, dvostrano orijentisan. Kompletno namešten belom tehnikom u kuhinji (šporet,rerna, frižider, mašina za sudove), veš mašina u kupatilu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 55.250 €, 85,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9108300Kompletno namešten troiposoban stan površine 70m2+15m2 terase, koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade locirane na samom početku Telepa, u neposrednoj blizini Limana 4. Grejanje je na gas, tako da se plaća samo u grejnoj sezoni. Stan je useljiv od 05.09.2025.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 55.500 €, 74,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komplet renoviran namešten trosoban stan opremljen novijim stvarima na na odličnoj lokaciji na Limanu III u blizini limanske ambulante,izdaje se za ne pušače,bez kućnih ljubimaca,pogodno za porodice i studente,useljivo odmah. Cena 750 evra,plus depozit. Vesna 0643281911....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 55.900 €, 86,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam prelep, luksuzno namešten i kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji na Voždovcu, u mirnom okruženju, a u isto vreme nadomak svih važnih sadržaja i dešavanja. Stan je odmah useljiv, idealan za udoban i moderan život. Osnovne karakteristike: Površina: 86m² Struktura:....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 58.400 €, 73,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor površine 73m2 na drugom spratu u stambeno-poslovnoj zgradi u samom centru Novog Sada, u ulici Ilije Ognjanovića. Karakteristike prostora: - salonski stan sa dve velike prostorije - opremljena kuhinja - klimatizovano - idealno za kancelarije ili druge tihe....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 348)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>