• GoHome Professional
do 210000 eura 80 m2 što skuplji opremljen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura 80 m2 što skuplji opremljen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 80 m2 što skuplji opremljen

  • Za upit "do 210000 eura 80 m2 što skuplji opremljen" pronađeno 491 nekretnina - prosečna cena 2.068 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • kablovska
    • podrum
    • interfon
    • podno grejanje
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 231.000 €, 77,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

U ponudi je stan u najlepšem delu naselja Braće Jerković. Stan je odličnog rasporeda, veliki dnevni boravak, dve spavaće sobe, odvojena kuhinja, kupatilo, toalet, ostava, degažman sa plakatima. Stan je renoviran pre nekoliko godina, EG, podrum. Jugozapadno orijentisan. Stan se prodaje....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Salajka, 230.720 €, 76,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam porodičnu dvojnu kuću, smeštenu u srcu Salajke, samo 10-tak minuta udaljena od centra grada. Idealno pozicionirana, uvučena sa ulice (30m kolnog prilaza do dvorišta) , pruža mir i tišinu bez brige o buci, pogledima i izduvnim gasovima. Površina kuće: 76m² (+ garaža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 230.000 €, 82,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054298, NOVI SAD, BULEVAR PATRIAJRHA PAVLA, TROSOBAN, 82M2, SPRAT 4/5 Izuzetno kvalitetan trosoban stan, u kvalitetnoj zgradi, pozicioniran idealno, sa pogledom na jug, ka Fruškoj Gori. Ovaj stan karakteriše odvojen dnevni boravak sa terasom, kuhinjom i toaletom od spavaćeg....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura 80 m2 što skuplji opremljen'
200.000 €
146.200 €
230.000 €
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo odličan dupleks u samom centru Žarkova u Trgovačkoj ulici, ukupne površine 100m2. Na prvom nivou stana se nalazi predsoblje, prostrani dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, toalet, spavaća soba i mala vešernica. Na drugom nivou se nalazi hodnik, velika spavaća soba sa radnom....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 230.000 €, 84,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2024.,

www.fima-nekretnine.rs

na prodaju noviji stan na 3/5 spratova, 84m2, komplet opremljen lux nameštajem, tri spavaće sobe, dva mokra čvora, dve terase, sa pripadajućom garažom do koje se dolazi direkntno liftom zlatibor bb, Jezero.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarička Padina, 230.000 €, 84,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo četvorosoban stan na Čukaričkoj padini, u kraju koji na savršen način spaja mir, obilje zelenih površina i odličnu povezanost sa svim delovima grada. Nekretnina se nalazi na prvom spratu zgrade starije, kvalitetne gradnje, dok je enterijer kompletno renoviran 2022. godine,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 230.000 €, 75,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 5, 75m2, 7/20, CG, tri lifta, klima, interfon, internet, KTV, dva mokra čvora Crnotravska ulica nalazi se u jednom od najtraženijih delova Banjice, poznatom po odličnoj infrastrukturi, mirnom okruženju i velikom broju zelenih površina. U neposrednoj blizini nalaze se pijaca, škole,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 230.000 €, 75,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Telefon,KATV,internet, interfon Odmah useljiv Stan je kompletno i kvalitetno renoviran 2023 godine, uradjena je zvucna i termoizolacija, jugozapadno orijentisan, svetao, komforan, luksuzno dizajniran, americki plakari.. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, trpezarije,....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 230.000 €, 85,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća Zlatibor 85m² sa SPA - Investicija sa garantovanim prihodima Cena: 230.000 €/ 38163558118 Uknjižena, kompletno opremljena kuća od 85 m² sa uređenim dvorištem od 4 ara. 2 spavaće sobe Dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, kupatilo SPA zona sa đakuzijem + terasa 10 m² Letnjikovac,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 230.000 €, 86,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se izuzetan, svetao i kompletno namešten troiposoban stan grejne površine 86 m², sa dodatnom terasom od 14 m² što ukupnu površinu čini 100 m². Stan se nalazi u novijoj stambenoj zgradi izgrađene 2022. godine, u samom centru Petrovaradina. Stan je rasporeðen na dva nivoa -....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 230.000 €, 73,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Lepi funkcionalni stanovi na atraktivnoj lokaciji, u potpuno novom uređenom kompleksu, opremljeni najnovijom tehnologijom i materijalima. Stan dvorišno orijentisan, sa odgovarajućom površinom prostorija, kao i odvojenom tehničkom prostorijom. Sam objekat izgrađen je po sistemu ''pametnih''....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 230.000 €, 87,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 98839, II/VI, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, stara gradnja, parking. Stan je kompletno opremljen pre 5 godina sa svim novim stvarima, od nameštaj koji je pravljenje pi meri za svaku spavaću sobu, do bele tehnike koja je tad kupljena sva nova. Više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 229.500 €, 85,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007534. Na prodaju fantastičan, izuzetno funkcionalan i komforan četvorosoban stan u jednoj od najtraženijih zgrada u Novom Sadu – stambenom kompleksu "Vojvođanka". Stan se nalazi na odličnoj lokaciji i prostire se na 85m². Sastoji se od: prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 228.000 €, 84,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kompletno opremljen troiposoban stan u centru, 82m2 Prodaje se prostran, nedavno renoviran stan sa dosta prirodnog svetla, na atraktivnoj lokaciji u pešačkoj zoni. Stan je kompletno opremljen, sa PVC stolarijom i sigurnosnim vratima. Detalji o stanu: Sobnost: Troiposoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 227.630 €, 85,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izvanredan stan+++Agencijska oznaka stana 1100093, Novi Sad, Futoška, 85 m2, četvorosoban, prvi sprat. Predstavljamo vam moderan četvorosoban stan u novogradnji, staroj manje od godinu dana, koji pruža izuzetan komfor i kvalitetan životni prostor. Stan se sastoji od tri prostrane....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 226.600 €, 79,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Odlican,nov,lepo opremljen stan.Kontakt Max nekretnine 0212215500 0648033314 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 226.600 €, 74,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan trosoban stan u mirnom delu grada-Salajka. Stan se vodi kao duplex, jer na donjoj etaži je ulaz, stepenište i mesto za ostavu. Gore su dnevni boravak sa prelepom terasom, kuhinja i trpezarija, kupatilo i dve prostrane spavaće sobe. Oprema je fenomenalna,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 224.400 €, 85,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125023, II/, terasa, nov luks. U prodaji su luksuzno opremljeni cetvorosobni stanovi u izgradnji u mirnom delu Sremske Kamenice, na svega nekoliko minuta voznje od Novog Sada. Stanovi su prostrani i svetli, sa visinom plafona koja daje osecaj salonskog komfora. U gradnji....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 224.400 €, 85,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 125023, II/, terasa, nov luks. U prodaji su luksuzno opremljeni četvorosobni stanovi u izgradnji u mirnom delu Sremske Kamenice, na svega nekoliko minuta vožnje od Novog Sada. Stanovi su prostrani i svetli, sa visinom plafona koja daje osećaj salonskog komfora. U gradnji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 224.160 €, 86,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 222.810 €, 86,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 222.680 €, 85,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 222.570 €, 85,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 222.440 €, 85,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 221.350 €, 85,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 221.240 €, 85,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 220.935 €, 75,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1093698 Cena sa PDV-om. Trosoban stan u veoma kvalitetnoj izgradnji, na atraktivnoj lokaciji na Popovici. Mogućnost kupovine garažnog mesta.Stanovi su opremljeni u skladu sa najnovijim standardima savremene gradnje. Potpunu sigurnost pružaju ulazna sigurnosna vrata,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 220.650 €, 85,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 220.640 €, 85,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 220.540 €, 85,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 220.180 €, 79,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan na lepoj lokaciji na Telepu. Sastoji se od dnevne, trpezarije i kuhinje, tri odvojene spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom, toaleta, hodnika i terase. Stan je prilagođen potrebama savremenog čoveka, opremljen u skladu sa najnovijim i najmodernijim standardima.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 220.000 €, 83,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka: 1101891. CENA sa kuhinjom, tehnikom, ugradnim plakarima i kancelarijskim nameštajem: 200.000 eu + agencijska provizija od 3 %. Na izuzetnoj lokaciji u Petrovaradinu, svega pet minuta vožnje do samog srca grada, nalazi se prelep četvorosoban, promišljeno dizaniran....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 220.000 €, 75,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Stan na prodaju u centru Niša, u neposrednoj blizini Pravnog fakulteta površine 75m², smešten na trećem spratu u zgradi sa liftom. Stan je kompletno renoviran i prodaje se sa celokupnim nameštajem i tehnikom. Po strukturi se sastoji od dve spavaće sobe, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 220.000 €, 75,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

✨ Luksuzan 3-soban stan – kompletno renoviran i opremljen .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 220.000 €, 87,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lux apartman -dupleks na atraktivnoj lokaciji Zlatibora. Na prvom nivou se nalaze; hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, terase, Na drugom nuvou se nalaze dve spavace sobe i terasa.. Zgrada i stanovi gradjeni sa najkvalitetnijim materijalima i opremljeni sa opremom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 219.700 €, 80,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan - Podbara, atraktivna lokacija nadomak Keja i centra grada Prodaje se prostran i funkcionalan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Podbara, na samo 300 metara od Keja i centra grada. Ova lokacija nudi savršen balans između mirnog života i blizine svih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 219.340 €, 84,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 219.130 €, 84,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 219.000 €, 75,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 110604, V/V, lift, terasa, uknjižen, nov luks, novogradnja, garaza, parking. *** Idealno lokacijski pozicioniran, svetao, komforan trosoban stan, sa terasom od 15m2 i prelepim pogledom na grad. Uknjižen na 64m2, mereno 75m2. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije: prostran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 217.500 €, 87,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 106060, IX/, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. Nudimo vam jedinstvenu priliku da doživite grad iz novoizgrađenog elitnog naselja Beograd na vodi, iz komfora stana modernog enterijera, rađen po projektu renomiranog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 216.300 €, 79,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi BOX nekretnina, stan troiposobne strukture, na drugom spratu manje stambene zgrade u izgradnji, sa liftom. Zgrada broji svega devet stanova i pozicionirana je u blizini Margera. Stan dolazi sa projektovanih 79m2 i tri odvojene spavaće sobe, sa dva mokra čvora (kupatilo i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 216.300 €, 79,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno opremljen četvorosoban stan površine 79m2 sa parking mestom Zgrada je novije gradnje, zavidnog kvaliteta. Nekretnina je savršenog rasporeda, iz hodnika u sve prostorije. Svaka prostorija je odličnih dimenzija. Stan poseduje dve terase i dva mokra čvora. Podno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 383)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>