• GoHome Professional
do 210000 eura 1.sprat podrum što jeftiniji - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 210000 eura 1.sprat podrum što jeftiniji - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 1.sprat podrum što jeftiniji

  • Za upit "do 210000 eura 1.sprat podrum što jeftiniji" pronađeno 385 nekretnina - prosečna cena 1.909 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-1%

Promena cene sa 232.000 € na 229.900 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 229.900 €, 82,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.03.2026 - 246.000 €
18.03.2026 - 237.000 €
03.04.2026 - 232.000 €
12.04.2026 - 229.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforan i svetao stan u Zemunu, u naselju Gornji grad, u Ugrinovačkoj ulici. Stan se nalazi na prvom spratu uredne i održavane zgrade. Dvostrano je orijentisan, što omogućava obilje prirodne svetlosti tokom celog dana, kao i odlično provetravanje. Ukupna uknjižena površina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 230.000 €, 100,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.01.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Rakovica, Stari Košutnjak - Bulevar Patrijarha Pavla 5. 0, 100m2 (terasa 5m2), I+PTK, TA, inverter klime, telefon, podrum, parking Na prodaju stan u kući sa odvojenim ulazom, dupleks, u ulici Bulevar Patrijarha Pavla. Sastoji se od donje etaže (na prvom spratu): ulazni hodnik, dnevni....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 230.000 €, 79,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Čalijama na Matejevačkom putu, podrum, prizemlje i dva sprata, površine u osnovi 79m2 u sivoj fazi gradnje. Kuća je sa unutrašnjim stepeništem. U prizemlju kuće nalazi se lokal sa portalom do ulice, koji predstavlja jedinstven prostor sa mokrim čvorom i podrumskim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Denkova Bašta, 230.000 €, 65,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se renoviran dvoiposoban stan površine 65m2 u mirnom porodičnom naselju Denkova Bašta, na Zvezdari, u Topalovićevoj ulici. Stan se nalazi na prvom spratu kvalitetne zgrade iz 2000. godine, a kompletno je renoviran 2017. godine i u odličnom je stanju. Raspored obuhvata: prostran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 230.000 €, 61,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvoiposoban, svetao stan na prvom spratu u održavanoj troetažnoj zgradi na jednoj od najpoželjnijih lokacija u gradu. Ovaj stan je savršen izbor za porodice koje traže miran i skladan dom, a istovremeno žele blizinu svih gradskih sadržaja. Detalji nekretnine: • Lokacija:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarička Padina, 230.000 €, 84,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan na Čukaričkoj padini. Četvorosoban po strukturi - bez ikakvih ulaganja. Ostaje ugradna kuhinja sa svim elementima. Špatulat urađen po zidovima. Terase zastakljene. Na prvom spratu, ispred zgrade parking, sobe su prostrane. Mogućnost dogovora oko ostalog nameštaja. Blizina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 230.000 €, 89,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Za ljubitelje prirode i mirnog okruženja,u ponudi je vertikala kuće okružena sa puno zelenila. Nalazi se u Bilevaru Patrijarha Pavla, odmah ispod Belog Dvora. U pitanju je dvoetažni stan na prvom i drugom spratu u porodičnoj kući. Grejna površina stana je 89m2, plus podrum, zastakljena....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-385 (od ukupno 386)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>