• GoHome Professional
do 210000 eura što jeftiniji 80 m2 klima kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura što jeftiniji 80 m2 klima kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura što jeftiniji 80 m2 klima kablovska

  • Za upit "do 210000 eura što jeftiniji 80 m2 klima kablovska" pronađeno 920 nekretnina - prosečna cena 1.927 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BOJNIK, 16.000 €, 82,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fina porodična kuća starije kvalitetne gradnje u selu Donje Konjuvce kod Bojnika.. Nalazi se u naseljenom delu, a mirnom i lepom prirodnom okruženju, Kuća je uknjižene površine 55m2, spratnosti su+vpr. Nalazi se na placu ukupne površine 606m2. U suterenu se nalaze ostava....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 21.000 €, 77,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju seosko domaćinstvo u selu Korman kod Aleksinca, u prirodnom okruženju, na dobroj lokaciji, pored puta. Kuća je starije gradnje, sastoji se od tri prostorije, ukupne površine 77 m2 i potrebna je adaptacija prema potrebama novog vlasnika. Struja je monofazna a voda iz seoskog....

 
 
 
  Kuća, MRAMORSKO BRDO, 23.500 €, 80,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju započeta kuća sa kvalitetnio izvedenim grubim građevinskim radovima do prve ploče (9 x 9 met.). Nalazi se na odličnoj lokaciji u gornjem, ravnom delu Mramorskog brda, na uglu dveju asfaltiranih ulica, u okruženju lepih i kompletno komunalno opremljenih vikendica. Na ravnom,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura što jeftiniji 80 m2 klima kablovska'
147.750 €
185.400 €
27.000 €
  Kuća, ALEKSINAC, 26.000 €, 77,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na prodaju, P=77m2 na placu od 30ari. Prizemlje se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i ostavom, dve spavaće sobe i kupatila. Kuća ima gradjevinsku dozvolu. Voda je bunarska sa hidroforom, struja trofazna. Kuća ima ozidano potkrovlje, potrebna adaptacija potkrovlja.....

 
 
 
  Kuća, ŽITORAĐA, 28.000 €, 80,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća sa okućnicom u Starom Momčilovu, okolina Žitorađe, 80m2 na 39 ari placa. Kuća je novije, kvalitetne gradnje i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, spavaće sobe, kupatila, velike kuhinje, terase, dok je potkrovlje u sivoj fazi i moguće ga je urediti po sopstvenoj....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 30.000 €, 83,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prizemna kuća mešovite gradnje sa pomoćnim objekatima takođe mešovite gradnje, koji mogu služiti za različite namene. Nekretnina je odmah useljiva i pogodna je adaptaciju. Površina objekata iznosi: 🔹 Objekat 1 površine 83 m² 🔹 Objekat 2 pomoćni objekat površine osnove....

 
 
 
  Kuća, BATOČINA, 35.000 €, 84,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća se nalazi na 10 km autoputem od centra Kragujevca, na skretanju za Milatovac. Uknjižena je kao pomoćna zgrada ali nije ozakonjena. Vlasnik 1/1, Uz određena ulaganja je useljiva i pogodna je da se koristi i kao vikendica i kao kuća. Krov je urađen, novim pokrivačem. Površine je....

 
 
 
  Kuća, Bovansko jezero, 36.100 €, 87,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju vikendica na Bovanskom jezeru. Kuća je po strukturi po plus pr plus pk, povšine 87m2. Nalazi se na placu od 187m2. U prizemlju kuće se nalazi ulazni hodnik, dnevna soba sa izlazom na verandu, kuhinjom i trpezarijom i kupatilom. Prvi sprat se sastoji od 2 spavaće sobe ,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 36.500 €, 73,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 37.500 €, 75,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten trosoban stan u zgradi sa liftom, za zaposlen par, na samo 2min.od SUP-a, FUTOŠKE PIJACE, CENTRA, BUL.KRALJA PETRA.. Izuzetno uredan i svetao stan sa terasom, ulično orijentisan. Opremljen belom tehnikom u kuhinji, veš mašina u kupatilu. Stan se sastoji od; pretsoblja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 37.500 €, 75,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom i porodičnom delu Zvezdare, u kući sa zasebnim ulazom, nalazi se prostran i svetao stan koji je savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i privatnosti. Okružen zelenilom i tišinom, a opet na par minuta hoda od autobusa, tramvaja, banaka, škola i marketa, ovaj stan nudi idealne....

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 40.000 €, 76,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u toponici kod Knića, udaljena od centra sela (škole, ambulante, igrališta, prodavnica, pijace, kafića…) 1,5 km, a 2 km od benzinske pumpe, površine 76 m2 sa imanjem koje čine okućnica površine 2009 m2, te njive, površine 6083 m2 i šuma 1805 m2, koje se nalaze u blizini....

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 40.000 €, 74,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju vikend-kuća u prirodnom okruženju na planini Seličevica (dva kilometara od Gornjeg Barbeša). Idealna prilika za one koji žele, mir, čist vazduh, prirodu Kuća se nalazi na placu od 32 ara, sastoji se od hodnika, dnevne sobe, kuhinje, kupatila u prizemlju i dve sobe na....

 
 
 
  Kuća, DONJA TOPONICA, 40.000 €, 73,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fina porodična kuća starije kvalitetne gradnje u selu Donja Toponica. Nalazi se u naseljenom delu, a mirnom i lepom prirodnom okruženju, Kuća je uknjižene površine 73m2, jednoetažna , VPR. Nalazi se na placu površine 1578m2, ali se uz kuću prodaje površina od 7 ari. Kuća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 40.700 €, 74,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111160. Izdaje se komforan, kompletno namešten dvoiposoban stan na 6. spratu zgrade sa liftom, na Limanu 3. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. U stanu su dozvoljeni kućni ljubimci. Stan je uslejiv....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban namesten stan 85m2 na 4.spratu sa dve spavace sobe i dve terase idealan za porodicu sa decom.Cena zakupa je 500e+depozit+agencijska provizija. Za dodatne informacije pozvati na tel.:0646685341 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo stan na Vidikovcu, ul. Vidikovački Venac na četvrtom spratu. TROSOBAN po strukturi, izdaje se PRAZAN sa kuhinjskim elementima i sudoperom, bez el.uređaja. Poseduje : hodnih, predsoblje, ostavu, dva mokra čvora, dve odvojene spavace sobe velike, plus dnevna soba od 30m2, kuhinja,trpezarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 44.400 €, 74,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem nov ,komforan,potpuno opremljen stan u mirnom kraju ozbiljnom bračnom paru ili porodici useljiv 1.10.2025.Potreban depozit u visini kirije.Sve dodatne informacije na tel.0612184814 Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 44.400 €, 74,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća ZAKUPAC iznosi 50% od dogovorene zakupnine. Prostran i komforan stan odličnog funkcionalnog rasporeda, sa dve spavaće sobe ( većom i manjom ), kuhinjom sa trpezarijom, kupatilom, dnevnom sobom i....

 
 
 
  Farma, KRAGUJEVAC, Veliki Šenj, 45.000 €, 75,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Seosko domaćinstvo u Velikom Šenju, sa kućom, pomoćnim objektima i okućnicom od hektara i 37 ari. Kuća poseduje dnevnu sobu, dve spavaće sobe, kupatilo. Voda uvedena u kuću. Struja monofazna. Lepo uređeno dvorište. Imanje je ograđeno. Ovo je topla preporuka Bulevar grupe. Za sve informacije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 45.000 €, 75,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Turgenjeva, Novi Sad - Sajmište - 4.0 stan od 75m2 - 3 odvojene spavaće sobe, kupatilo, toalet, kuhinja, trpezarija/dnevna soba, 2 balkona - svetao i prostran stan - useljivo odmah - može kao i poslovni prostor Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 066 82 92 200....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 45.000 €, 75,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno funkcionalan, uredan, namešten trosoban stan sa dva mokra čvora, dve lođe, u urednoj zgradi sa dva lifta, na odličnoj lokaciji. Zgrada se nalazi u centralnom delu naselja Cerak, okružena parkovskim površinama u mirnom okruženju, sa obezbeđenim prostorom za parkiranje ispred....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 45.600 €, 76,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd – Blok 61, trosoban stan 76 m² - CENA: 600 EUR mesečno Izdaje se svetao i funkcionalan trosoban stan u Bloku 61, površine 76 m². Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa dva lifta (ukupno 6 spratova). Struktura: – Dnevna soba i dve spavaće sobe – Zastakljena terasa (lođa)....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVSKA PALANKA, 46.000 €, 74,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

LEGALIZOVANO LEGALIZOVANO LEGALIZOVANO Možete pozvati i preko aplikacije VIBER Prodajem uknjiženu useljivu kuću u selu Pridvorice kod Smederevske Palanke Šumadija od 103 kvadrata na placu od 8 ari sa podrumom 15 kvadrata, pomoćnim objektom 15 kvadrata, montažni objekat za alat 6 kvadrata,....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVSKA PALANKA, 46.000 €, 74,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LEGALIZOVANO LEGALIZOVANO LEGALIZOVANO Možete pozvati i preko aplikacije VIBER Prodajem uknjiženu useljivu kuću u selu Pridvorice kod Smederevske Palanke Šumadija od 103kvadrata na placu od 8 ari sa podrumom 15 kvadrata, pomoćnim objektom 15 kvadrata, montažni objekat za alat 6 kvadrata,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Detelinara, 46.800 €, 78,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan u kući. Dupleks stan - prizemlje:dnevni boravak, kuhinja i kupatilo. Može da se koristi i deo dvorišta. Gornja etaža:dve spavaće sobe i kupatilo. Klimatizovano. Centralno grejanje. Cena 600e je sa svim plaćenim troškovima osim struje. Jedan bračni krevet + ugaona i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 47.400 €, 79,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten 3.0 stan na Novom naselju u ulici Dušana Danilovića. Nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Stan je odličnog rasporeda, poseduje komfornu dnevnu sobu sa terasom, odvojenu kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, dodatan toalet kao i dve spavaće sobe od kojih je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 47.450 €, 73,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran, komforan, svetao, dosta prostora za odlaganje. Nalazi se u mirnom kraju u blizini Južnog bulevara. Iza kompleksa Kapija Vračara. Sastoji se od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, špajza, predsoblja sa dodatnom ostavom, 2 terase. Zbog rasporeda....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 47.850 €, 87,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJEM NENAMEŠTEN TROSOBAN STAN, 87M2 NA BULEVARU EVROPE NA DUŽI VREMENSKI PERIOD ZA STANOVANJE ILI MIRNU DELATNOST. NIJE ,,PET-FRENDLY" U ULAZU SU 2 LIFTA. STAN SE NALAZI NA PRVOM SPRATU. GRADSKO CENTRALNO GREJANJE I TOPLA VODA, KLIMA UREĐAJ, PRIKLJUČAK ZA TELEFON, INTERNET I KABLOVSKU....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Iznajmljuje se poslovni prostor koji je bio ginekološka ordinacija,centar,I sprat,lift,dvorište sa parkingom,trosoban stan,odvojena kuhinja,ostava,toalet,2 predsoblja,2 terase,dvostrano orijentisan,klime u svakoj prostoriji,centralno grejanje, kablovska. Pogodno za ordinacije medicine,salone....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno prostran stan u Mirijevu IV, opština Zvezdara. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade. Uz stan se nalazi i dvorište koje samo stanar može koristiti i koje mu omogućava prijatan boravak na otvorenom. Stan je vrlo prostran sa maksimalno upotrebom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan komforan stan okružen zelenilom. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinjom, ostavom, 2 spavaće sobe, 2 francuska balkona i velikom terasom. Na prvom spratu je. Izdaje vlasnik. Useljiv od 1.10. Potreban depozit, Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, BANJA, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 48.750 €, 75,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 49.800 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam, Bulevar kralja Petra I. Kompletno renoviran, veoma komforan trosoban stan funkcionalnog rasporeda. Blizina Novosadskog sajma, Mašinske škole, osnovne škole Ovaj svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, odvojena kuhinja sa mašinom za pranje posuđa i....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 50.000 €, 81,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kuću u Titelu, nadomak Tise. Kuća je površine 81m2 i po strukturi je prizemna. Nalazi se na placu površine 2,87 ari. Poseduje i pomoćne objekte ukupne površine 57m2. Od pomoćnih objekata ubrajamo malu kuću u dvorištu, čardak, ostavu za ogrev i stočnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 50.700 €, 78,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 51.000 €, 85,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem četvorosoban duplex stan sa prostranom dnevnom sobom trpezarijom kuhinom i wc om dole i tri spavace sobe na gornjoj etazi od kojih je jedna (glavna) kompletno opremljena (krevet 180x200, plakar, tv) dečije sobe su prazne, stan kompletno opremljen tehnikom, internet optički....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 52.500 €, 75,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 52.650 €, 81,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kej, ulica Episkopa Visariona. Odličan, kompletno renoviran i namešten, komforan trosoban stan nadomak šetališta keja, centra grada, Dunavskog parka, Riblje pijace Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa izlazon na terasu, trpezarija, odvojena kuhinja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 53.950 €, 83,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan u zgradi bez lifta, na samo 2min.od OŠ, TEMERINSKE UL., 10min.od RIBLJE PIJACE, KEJ-a. Izuzetno uredan i svetao trosoban stan sa terasom, dvostrano orijentisan. Kompletno namešten belom tehnikom u kuhinji (šporet,rerna, frižider, mašina za sudove), veš mašina u kupatilu.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 591)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>