• GoHome Professional
do 200000 eura što manji renovirano - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • do 200000 eura što manji renovirano - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što manji renovirano

  • Za upit "do 200000 eura što manji renovirano" pronađeno 7 436 nekretnina - prosečna cena 2.436 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • 3.sprat
    • namešten
    • 4.sprat
    • centralno grejanje
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 175.000 €, 32,00 m2 cca 5470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se renoviran jednosoban stan površine 32m² na Dorćolu, u jednom od najtraženijih delova grada. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 175.000 €, 32,00 m2 cca 5470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se renoviran jednosoban stan površine 32m² na Dorćolu, u jednom od najtraženijih delova grada. Stan je potpuno i temeljno renoviran, bez potrebe za dodatnim ulaganjima, i spreman je za trenutno useljenje. Prostor je veoma dobro organizovan, funkcionalan i izuzetno svetao,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 172.400 €, 32,00 m2 cca 5390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, namešten, 1.0, podno grejanje, renoviran, pr/5, ostava. Na prodaju renoviran uknjižen stan u centru grada. Stan predstavlja odličnu investiciju kako za izdavanje tako i za zivot. Sastoji se od jedne velike prostorije i kupatila, a po potrebi može se pregraditi spavaći deo.....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 190.000 € na 170.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 170.000 €, 32,00 m2 cca 5310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.09.2025 - 220.000 €
05.12.2025 - 200.000 €
16.01.2026 - 190.000 €
24.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, Dorćol - Cara Dušana 1. 5, 32m2 (terasa 5m2), 3/4, EG, lift U ponudi fenomenalan jednoiposoban stan u samom srcu Dorćola, u zgradi sa liftom i etažnim grejanjem. Stan je kompletno renoviran i prodaje se kompletno namešten (celokupna bela tehnika je u garanciji, kao što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 32,00 m2 cca 5310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi – kompletno renoviran stan na vrhunskoj lokaciji u ulici Gavrila Principa Ukoliko tražite funkcionalan, moderan prostor u samom centru grada, ova nekretnina predstavlja odličan izbor kako za stanovanje, tako i kao investicija. Stan površine 32m² je izuzetno dobro organizovan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 170.000 €, 32,00 m2 cca 5310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

TELEFON AGENTA: 063/103-3330 Tražite savršen spoj modernog dizajna i vrhunske lokacije? Ovaj stan u ulici Gavrila Principa je idealna prilika za vas! Ključne karakteristike: Površina: 32m² funkcionalno organizovanog prostora + pripadajuća ostava od 4m² koja se nalazi odmah pored stana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 159.000 €, 32,00 m2 cca 4970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju namešten jednoiposoban stan sa galerijom – Bulevar despota Stefana Prodaje se renoviran, namešten jednoiposoban stan sa galerijom, smešten na prvom spratu zgrade u Bulevaru despota Stefana, u užem gradskom jezgru. Lokacija je izuzetno atraktivna – u neposrednoj blizini....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 165.000 € na 159.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 159.000 €, 32,00 m2 cca 4970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 165.000 €
22.04.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Autentičan duh Starog grada koji se ogleda u ambijentu same ulice kao i u načinu gradnje ove predratne zgrade sa prostranim i čistim mermernim ulazom. U ovakvoj zgradi prodaje se jednoiposoban stan u Hilandarskoj ulici, izvorno jednosoban, korisne površine 32m2, uknjižen, na petom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 134.400 €, 32,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se manji jednoiposoban stan kod Vuka, renoviran,u stambenoj zgradi,useljiv,uknjižen.Zapadno i dvorišno orijentisan. Agencijska provizija 2% za kupca. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 132.600 €, 32,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Stan na izuzetnij lokaciji u blizini starog Merkatora - Polu renoviran - zamenjena struja, voda, stolarija - Trebaju da se urade završni radovi - pločice, hoblovanje parketa, krečenje, opremanje - Fantastičan za investiciju! - uz stan postoji mogucnost uzimanja zatvorene garaze....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 127.000 €, 32,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u blizini Cvetkove pijace. Potpuno renoviran, svetao, funkcionalnog rasporeda i idealan za udoban život. U mirnoj ulici nadomak Bulevara Kralja Aleksandra koji pruža odličnu povezanost sa svim delovima grada. Prostorije: dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, spavaća soba,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 123.600 €, 32,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju se nudi potpuno renoviran i namešteni stan površine 29m2, smešten u ulici Petra Drašpina, svega minut hoda od centra grada. Stan je kompletno uređen u modernom stilu koji spaja tamne matirane frontove kuhinje sa toplinom drvenih površina i sjajno lakiranog parketa u riblje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 123.600 €, 32,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, CENTAR, STARI GRAD, GARSONJERA - nudimo vam uknjiženu nekretninu na dva minuta od pešačke zone. Nalazi se u starijoj, dobro očuvanoj zgradi sa lepo sređenim dvorištem i urednim ulazom. Plafoni su visoki preko 3m, što dodatno daje na osvetljenosti i prozračnosti prostora.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 120.000 €, 32,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130176, III/, uknjižen, renoviran. Prodaje se kompletno renovirana i namestena salonska garsonjera u samom centru grada.Visina 3.1m.Stan je moderan, kompletno opremljen, kako za zivot, tako i za izdavanje. Struktura stana je maksimalno iskorišćena sa nameštajem po meri....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 113.500 €, 32,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Retko u ponudi. Prodaje se 1.5 stan u blizini Limanskog parka i pijace. Kompletno i kvalitetno renoviran. Prodaje se sa svim nameštajem. Uknjižen 1/1. Za više informacija i razgledanje, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 113.300 €, 32,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.01.2023.,

www.indomio.rs

Na veoma atraktivnoj lokaciji prodajemo jednosoban stan, ukupne kvadrature 32 m2, na drugom spratu u zgradi sa liftom . Renoviran , postoji mogućnost adaptacije u jednoiposoban. Stan ima i pripadajuću podrumsku ostavu od cca 4m2 Odlična lokacija za izdavanje, kao i za život! Za više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 113.300 €, 32,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan jednosoban stan kompletno renoviran. Kontakt:0648033305 .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 115.360 € na 113.200 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 113.200 €, 32,00 m2 cca 3540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 118.000 €
15.04.2026 - 115.360 €
29.04.2026 - 113.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan od 32,5 m² u samom centru Novog Sada sa pogledom na Novosadsku sinagogu!Jevrejska 4. sprat bez lifta, sa balkonom.Spavaća soba 8 m² i prostrana kuhinja sa dnevnim boravkom.Sveže renoviran pre 3 godine.Sva nova tehnika – mašina za pranje sudova i sve neophodno.Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 215.000 €, 32,00 m2 cca 6720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Vračar, dvostrano orijentisan, dvosoban, funkcionalan stan. Prodaje se kompletno namešten i opremljen belom tehnikom. Od prostorija: predsoblje, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo, spavaća soba i dve terase. Renovirano kupatilo. Miran deo Vračara, blizina Kalinić pijace....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 112.000 € na 109.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 109.000 €, 32,00 m2 cca 3410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 112.000 €
15.05.2026 - 109.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130764, IV/IV, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja. CENTAR ul Jevrejska 2,0 - soban, 32 m2 SNIZEN !! HITNO !! Cena nije fiksna. Kompletno renoviran. Troskovi rezija izuzetno mali. 4 sprat sa prelepim pogledom na centar grada. Nema lift. Prodaje se iskljucivo....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 112.000 € na 109.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 109.000 €, 32,00 m2 cca 3410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 116.000 €
17.04.2026 - 112.000 €
08.05.2026 - 109.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130764, IV/IV, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja. CENTAR ul Jevrejska 2,0 - soban, 32 m2 SNIŽEN !! HITNO !! Cena nije fiksna. Kompletno renoviran. Troškovi režija izuzetno mali. 4 sprat sa prelepim pogledom na centar grada. Nema lift. Prodaje se isključivo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 107.000 €, 32,00 m2 cca 3340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Jednosoban stan,dvostrano orijentisan,u mirnom dvorištu u samom centru grada na raskrsnici ulica kralja Milana i Kneza Miloša, potpuna tišina i mir. Kompletno renoviran stan,zamenjena spoljašnja stolarija,unutrašnja stolarija je autentična,dobro održavana i uz visinu tavanice od 3m....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 101.000 €, 32,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kompletno nameštena garsonjera površine 32 m² (grejna površina 30 m²) u Hadži Ruvimovoj ulici na Detelinari. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade sa liftom i dvorišno je orijentisan, što pruža mir i prijatan boravak bez buke sa ulice. Raspored stana je veoma funkcionalan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 97.850 €, 32,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera od 32m², smeštena na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu. Stan je kompletno renoviran, funkcionalnog rasporeda i odmah useljiv. Pogodna je kako za udobno stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje. Garsonjera se nalazi u mirnom delu naselja, u blizini svih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 96.000 €, 32,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju jednosoban uknjižen stan površine 32m2, u ulici Riste Marjanovića. Stan se nalazi na visokom prizemlju, u mirnom i prijatnom okruženju. Kompletno je renoviran i opremljen novim nameštajem i belom tehnikom – sve je novo i spremno za useljenje bez dodatnih ulaganja. Struktura:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 94.760 €, 32,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007577. Prodaje se renoviran, kompletno opremljen jednosoban stan na četvrtom spratu zgrade sa liftom na Novom Naselju. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, kupatila i prelepe terase. Odlična prilika za investiciju. Uknjižen 1/1.Berza....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 93.000 €, 32,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan jednoiposoban stan u Zaplanjskoj ulici, renoviran i sa nameštajem. Stan je odmah useljiv i bez ulaganja. Od prostorija ima predsoblje, trpezariju sa kuhinjom, dnevni boravak, spavaću sobu, ostavu i kupatilo sa prirodnom ventilacijom. Ima pogled na zelenilo, suprotno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 92.700 €, 32,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na odličnoj lokacija! Blizina centra, futoske pijace.... Kompletno renoviran bez ulaganja!!! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 92.700 €, 32,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na odličnoj lokacija! Blizina centra, Futoške pijace... Kompletno renoviran bez ulaganja! .

 
 
 
  Stan, MAJUR, 92.000 €, 32,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

PETROVARADIN - GRADIĆ, 1.0, 32m² ++|++ Na atraktivnoj lokaciji u Petrovaradinskom Podgrađu, u samom Gradiću, prodaje se jednosoban stan od 32 m². Nalazi se u prizemlju zgrade s istorijskim značajem, izgrađene 1919. godine. Stan je kompletno renoviran 2024. i prodaje se potpuno opremljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 90.640 €, 32,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

POTPUNO RENOVIRAN, OPREMLJEN 32m2 Novo Naselje+++ Agencijska oznaka-1064380 Na prodaju uknjižen jednosoban stan na Novom Naselju-Šarengrad. Stan se prodaje KOMPLETNO NAMEŠTEN I OPREMLJEN, posle RENOVIRANJA niko nije živeo u njemu. Nalazi se na četvrtom spratu, lift ide do trećeg sprata,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 84.460 €, 32,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na odličnoj lokacija! Blizina centra, Futoške pijace... Kompletno renoviran bez ulaganja! Za više informacija pozovite. kontakt telefon 0631231262 - Jelena .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 84.450 €, 32,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan renoviran jednoiposoban stan od 32 m2 u Futoškoj ulici. Stan se nalazi na visokom prizemlju. Veoma funkionalan, lepog rasporeda. Moguća zamena za veci stan na Salajci, Detelinari, Podbari, Liman.. Za vise informacija pozovite! Kontakt:065 281 31 32, 065 281 33 33....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 72.400 €, 32,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

41344, 061 234 30 11 Stefanela, Kompletno renoviran. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 72.000 €, 32,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122418, PSUT/II, uknjižen, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada dobra, ostava, stambena zgrada. Prodaje se prelep stan u Banatskoj ulici u Zemunu,blizu ulice Cara Dusana,zadnje stanice 17,Saobracajne skole,blizu autoputa,Batajnickog puta,Pupinovog mosta.Stan je u polusuturenu,visina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 71.080 €, 32,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.indomio.rs

Namešten renoviran stan, odmah useljiv. Sjajna lokacija u blizini marketa, kafića, škola i svega bitnog za život. Zelenilo oko zgrade i dovoljno parkinga. Odlična investicija kako za život tako i za izdavanje. Za sve detalje slobodno pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 64.890 €, 32,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan, komplet renoviran, lepog enterijera, idealnog rasporeda prostorija, sa zastakljenom terasom i pripadajućim dvorištem, prodaje se komplet sa namestajem i većinom uređaja, i sve to na atraktivnoj lokaciji. Uknjiženo 32m2, a u prirodi 45m2. Ako tražite tako nešo, na pravom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 61.800 €, 32,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

JEDNOIPOSOBAN STAN SA GALERIJOM, ŠIRI CENTAR - ODLIČNA INVESTICIONA PRILIKA ---Agencijska šifra: 1007906.Na prodaju renoviran jednoiposoban površine 32m2, uknjižen na 16m2 + galerija.Nalazi se u prizemlju manje stambene zgrade, sa ulazom direktno sa ulice, u mirnoj i zelenoj ulici....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 51.000 €, 32,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban dvorišni stan-Telep Kompletno renoviran stan,39m2 podne površine. U idealnom delu u dvorištu sa još 4 stana. Centralno grejanje na gas. Agencijska oznaka: 1012138 Za više informacija pozovite. Kontakt: +381652813132 +381652813133 (Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 46.500 €, 32,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SPUŠTENA CENA NA 46.500E DO 16.9.2025.!!! Vlasnik podaje na Telepu komplet renoviran, prazan (nova kuhinja i klima i kupatili) i useljiv od 1.10. dvorišni jednoiposoban stan od 33 m2 (39m2 podne površine) u Rakovačkoj ulici na prvom spratu. Stan je u Idealnom delu u dvorištu sa još....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 39.000 €, 32,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

SOMBOR-CENTAR Prodaje se dvorišni stan u blizini suda.Površine 32 m2.Stan je KOMPLET RENOVIRAN I NAMEŠTEN.Ima šupa u dvorištu. Pogodan za život ili kancelariju .

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 27.000 €, 32,00 m2 cca 840 €/m2