• GoHome Professional
do 200000 eura što manji 80 m2 lift - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 200000 eura što manji 80 m2 lift - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što manji 80 m2 lift

  • Za upit "do 200000 eura što manji 80 m2 lift" pronađeno 2 534 nekretnina - prosečna cena 2.107 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • podno grejanje
    • parket
    • parking
    • lođa
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 200.020 €, 73,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja sa rokom avgust 2024.godine https://trg-nekretnine.rs/prodaja-stan/novi_sad-bulevar_patrijarha_pavla/504955 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 130.000 €, 73,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105365, V/, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Stan je na 2 nivoa, na prvom spratu (sto je fizicki V sprat) veliki dnevni boravak sa kuhinjom, zastakljena terasa, hodnik, veliko kupatilo sa kadom i sa prirodnom ventilacijom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 165.420 €, 73,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam trosoban odličan stan na Bulevaru oslobođenja. U toku je totalna adaptacija nekretnine, idealan za višečlanu porodicu. Nalazi se na fenomenalnoj lokaciji, sve što Vam treba imate na dohvat ruke. Autobuska stajališta, banke, pošte, markete, škole, parkove. Za više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 159.650 €, 73,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 soban stan u PETROVARADINU površine 73m2. Stan je Penthouse. Prodaje se namešten. Odlična lokacija mirna za život. Svi dostupni sadržaji u blizini. Odlično je povezan sa glavnom saobraćajnicom Preradovićeva ulica. Mogučnost kupovine i garaže uz stan. Stan je uknjižen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 209.500 €, 73,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam stan u izgradnji na Podbari, izgradnja kojoj je rok početak 2026. Za više informacija kontaktirajte našeg agenta prodaje. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 73,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

532841 Odličan četvorosoban stan na Bulevaru Oslobođenja! Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 171.940 €, 73,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja, cena sa povratom PDV-a. Rok završetka 2023. godine. Popust zavisi od dinamike isplate. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 23, 73.000 €, 73,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 87.600 €, 73,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 36.500 €, 73,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 90.000 € na 100.000 € dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ZRENJANIN, Bagljaš, 100.000 €, 74,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.04.2026 - 90.000 €
14.05.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.gsigma.rs

Trosoban stan naselje Bagljaš (Bulevar Veljka Vlahovića). Površine 74m2. Stan se nalazi na šestom spratu u zgradi sa dva lifta. Sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija Dve spavaće sobe, komforan dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, špajz, kupatilo, toalet Gradsko Centralno grejanje....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 90.000 €, 74,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se trosoban stan površine 74m2 (plus terasa), na Bagljašu, na odličnom mestu u blizini škole, vrtića, pijace, marketa Stan je na petom spratu u zgradi sa dva lifta i dvostrano je orijentisan, komotan i svetao. Sastoji se od ulaza, kuhinje sa trpezarijom i ostavom, dnevne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 176.000 €, 74,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Tražite prostor koji je poželjan zbog mirne lokacije, udaljene od buke, ali ipak u blizini Bulevara Patrijarha Pavla? Takav prostor može pružiti udobnost i tišinu bez žrtvovanja pristupa raznim gradskim sadržajima. Vrhunski kvalitet opreme i gradnje, sama zgrada i okruženje će biti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 175.100 €, 74,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novo naselje, renoviran i opremljen , velika terasa+++Agencijska oznaka 1061117. Prodaje se odlično renoviran stan ulici Bate Brkića . Stan je kompletno renoviran i pretvoren u dvoiposoban . Poseduje veliku terasu od 24 m2 koja ne ulazi u kvadraturu stana. Na terasi je naprevljen....

 
 
 
  Stan, UŽICE, 180.000 €, 74,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Lift Parking Novogradnja Terasa Interfon Mališe Atanackovića Sprat: 4 Spratnost: 5 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, MAJUR, 149.000 €, 74,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi! Prodaje se prelepo renoviran, u modernom stilu trosoban stan u urbanoj vili u lepom delu Peterovaradina. Stan je dvostrano orijentisan i prepun svetlosti. Stan ima dnevnu sobu koja je povezana sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i iz svih soba se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 165.825 €, 74,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2022.,

www.indomio.rs

- Direktna prodaja bez provizije i posrednika - Idealna lokacija za sve generacije (Podbara) - U neposrednoj blizini kej, centar grada, osnovna škola, vrtići, parkovi, tereni za rekreaciju. - Gradsko centralno grejanje (kalorimetri u svakom stanu) - Stan sa puno svetlosti - Lep panoramski....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 93.000 € na 90.000 € dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 90.000 €, 74,00 m2 cca 1220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2026 - 93.000 €
24.02.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2026.,

www.heroldo.com

Stan visokog komfora u zgradi novije zgrade sa dve spavaće sobe, kupatilom i toaletom , veći dnevni boravak sa otvorenim pogledom ka gradu. Odvojenom kuhinjom, više balkonskih terasa i lođa za uzivanje u letnjim i zimskim mesecima. Stan je veoma , svetao , nudi visoki komfor porodici,....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 74.000 €, 74,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se trosoban stan nadomak centra grada. Stan ima 74m2, nalazi se na četvrtom spratu u zgradi koja ne poseduje lift. Zgrada je novije gradnje, lepo održavana. Stan poseduje prostran hodnik, dve spavaće sobe, kupatilo, odvojen toalet, veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, UŽICE, 180.000 €, 74,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Užice, Centar, Mališe Atanacković, 74m2 . 74m2, 3.0, 4/5, gas, lift, terasa, garaža, ostava, video interfon, nov, lux, uknjižen. Odličan stan u centru grada, zgrada nova, izgrađena i opremljena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 180.200 €, 74,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*KUPITE STAN IZ SNOVA*Prodajemo u Pogodnom delu Novog Sada Odličan Četvorosoban stan 74 m2 u IZGRADNJI na TIP-TOP LOKACIJI.Stan se nalazi na Trećem Spratu dvorišne orijentacije u kvalitetno građenoj zgradi i koji je pogodan za kvalitetan Porodičan životIstičemo kvalitetnu....

 
 
 
  Stan, BUBANJ, 133.000 €, 74,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju nov dvosoban lux stan površine 74m² u Matis New Point kompleksu kod Palate pravde, naselje Bubanj, Kragujevac. Nalazi se na prvom spratu, od ukupno šest spratova. Ukupna površina stana je 74m² od čega je 40m² stambeni prostor, a 34m² je terasa.Grejanje u stanu je etažno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 154.580 €, 74,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam moderan trosoban stan u novogradnji u Petrovaradinu. Stan se nalazi na prvom spratu, u stambenoj zgradi koja poseduje lift. Ovaj objekat je zamišljen kao moderna stambena zajednica koja odgovara na sve potrebe savremenog života. U neposrednoj blizini nalazi se Dunav,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.700 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kompletno renoviran stan od poda do plafona. Raspolaže sa dve spavaće sobe,velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom,kupatilo,odvojeni toalet,posebna prostorija za garderober,tri terase,ostava. Nalazi se u odlično oržavanoj zgradi sa liftom na prvom spratu od šest. Raspored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 190.550 €, 74,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen komlet renoviran-namešten-led rasveta-elastični plafoni bambus tarket.marezzi keramika pvc stolarija akvarijum u toaletu može kredit.pozovite naše agente. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 193.000 € na 197.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 197.000 €, 74,00 m2 cca 2660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 193.000 €
01.05.2026 - 197.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ekskluzivno u našoj ponudi, izuzetan stan u vrlo lepom i mirnom delu Mirijeva, opština Zvezdara. Stan je površine 74m2, vrlo komforan. Po strukturi stan je trosoban. Nalazi se na petom spratu stambene zgrade od devet spratova. Zgrada je starije gradnje ali redovno održavana i sa dva....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 89.000 €, 74,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lokal u TPC Radnički, površine 74 kvm, na trećem spratu, sa centralnim gradskim grejanjem ( ugrađeni kalolimetri- merači ), lift u zgradi. Sastoji se od pred prostora iz koji se ulazi u dve kancelarije, kuhinjicu i toalet.Lokal je klimatizovan. Uknjižen ( upotrebna dozvola....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 65.000 €, 74,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan u širem centru, na drugom spratu. U zgradi nema lift. Sastoji se iz predsoblja, kuhinje iz koje se izlazi na terasu, kupatila i dve spavaće sobe.Ima Cg, ostavu. Postoji mogućnost kupovine garaže. .

 
 
 
  Stan, SENTA, 144.820 €, 74,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2022.,

www.indomio.rs

Prostran, svetao i trostrano orijentisan trosoban stan, površine 74m2, na veoma traženoj lokaciji, Bulevaru Evrope. Stan se nalazi na petom spratu, od šest spratova. Zgrada poseduje lift. Stan je većim delom dvorišno orijentisan. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Sobe su komforne.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 208.500 €, 74,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.indomio.rs

Odličan duplex u Temerinskoj ulici, u novoj zgradi. Za razliku od standardnih stanova koji su samo za stanovanje, ovaj Duplex je Idealan i planiran za California Mini Hostel, Stan na Dan, ili Rentiranje Apartmana: Uradjeno u California Stilu sa Klima Uredjajem, mini bazenom, i mogucnost....

 
 
 
  Stan, LOZNICA, 62.000 €, 74,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U centru grada Loznica (Zapadna Srbija) prodaje se trosoban stan sa predivnom terasom. Stan se nalazi na četvrtom (poslednjem spratu) zgrade izgrađene 1998. godine. Lifta nema. Površina stana u stvari iznosi 74 m2 (prema dokumentaciji 53 m2). Stan se sastoji od hodnika, velike dnevne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 200.850 €, 74,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Podbara. 74m2, stan na dve etaže i parking mesto u dvorištu zgrade. Stan u dobrom stanju, dnevna soba zajeno sa kuhinjom a na spratu spavaći deo. Dva kupatila. Lep pogled, terasa. Podna kvadratura 88m2. 069/383-1007. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 181.000 €, 74,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.indomio.rs

Surčin 3.0, 74m2 (terasa), 3/3, EG, lift, interfon, klima, KATV, internet, video nadzor, parking Odlično pozicioniran dvoiposoban stan u novom kompleksu EXPO Residence u izgradnji. Projekat Expo Residence obuhvata gradnju 44 stambenih jedinica. U ponudi su 12 tipova apartmana. Završetak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 180.350 €, 74,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

https://eho-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-adice/542984 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 133.000 €, 74,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju nov dvosoban lux stan površine 74m u Matis New Point kompleksu kod Palate pravde, naselje Bubanj, Kragujevac. Nalazi se na prvom spratu, od ukupno šest spratova. Ukupna površina stana je 74m od čega je 40m stambeni prostor, a 34m je terasa.Grejanje u stanu je etažno na....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 136.900 €, 74,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan trosoban stan na u novogradnji na Misi na odličnoj lokaciji, na povučenom spratu. U blizini su sportski centar, autobusko stajalište gradskog prevoza i prevoza za Beograd, stanica voza za Beograd, škola, vrtić, ambulanta, Maxi, Mere, manje prodavnice, apoteke. Misa je naselje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 110.200 €, 74,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad,Sajam,Bez ulaganja, stan je kompletno renoviran , uknjižen 1/1, odlična lokacija, dva mokra čvora, italijanske tehnike na zidovima, sigurnosna vrata, poseduje ostavu na tavanu i manju pored ulaza u stan, zgrada ima 2 lifta od kojih je jedan teretni, biciklana u prizemlju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 181.276 €, 74,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

3.0, 74m2 (terasa), 3/3, EG, lift, interfon, klima, KATV, internet, video nadzor, parking Odlično pozicioniran trosoban stan u novom kompleksu EXPO Residence u izgradnji. Projekat Expo Residence obuhvata gradnju 44 stambenih jedinica. U ponudi su 12 tipova apartmana. Završetak gradnje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 187.000 €, 74,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan uknjižen na 74 m2 (bez terase od 8 m2) na trećem spratu u zgradi bez lifta u centru grada. Stan izuzetno komforan, iz predsoblja se ulazi u sve prostorije. Strukturu stana čine 3 sobe velike kvadrature (20 m2, 19 m2 i 11 m2), iz dve sobe se izlazi na terasu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 144.200 €, 74,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nalazi na mirnoj lokaciji, u neposrednoj blizini vrtića i dve osnovne škole, ima dobru povezanost sa autobuskim stajalištima (ispred zgrade), marketima, bankama, pijacom i poštom. Dvorišno orijentisan, velika zelena površina, mnogo dečijih igrališta u samoj blizini. Tri spavaće....

 
 
 
  Stan, SENTA, 137.200 €, 74,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 199.950 €, 74,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129419, IV/V, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Moderna i veoma kvalitetna gradnja, odmah useljiv, ekskluzivno opremljen. Dvostrano orijentisan. Stan poseduje pametan sistem upravljanja na "glas"....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 499)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>