• GoHome Professional
do 200000 eura što manji 70 m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 200000 eura što manji 70 m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što manji 70 m2

  • Za upit "do 200000 eura što manji 70 m2" pronađeno 12 115 nekretnina - prosečna cena 2.092 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 169.400 €, 64,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u NOVOM SADU, SOMBORSKI BULEVAR površine 64m2. Nalazi se u blizini Limana 4. Cena stana sa pdv. Renomiran investitor. Pozovite da pogledate. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 181.900 €, 64,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dobrodošli u naš novi stambeni kompleks smešten na atraktivnoj lokaciji između Telepa i Limana 5. Ovaj projekat nudi prepoznatljiv kvalitet gradnje i savremene sadržaje, idealne za udoban život. Rok izgradnje je 18 meseci od početka radova, što garantuje brzo useljenje u vaše novo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 220.000 €, 64,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno renoviran i kompletno namešten, dvoiposoban stan, u novijoj zgradi. Dvostrano orijentisan istok-zapad. Stan poseduje garažno mesto 12m2, uključeno u cenu. Zgrada je u mirnoj ulici udaljenoj 100m od glavne saobracajnice, Bulevar Kralja Aleksandra. Zgrada je izuzetno kvalitetno....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 77.000 €, 64,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća 64m2 na placu površine od 22 ara. Stambeni objekat se sastoji od hodnika, dnevne sobe, kuhinje, 2 spavaće sobe i kupatila, iza kuće su pomoćni objekti. Nepokretnost poseduje, struju, gradsku vodu. Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji sa čestim prometom saobraćaja, tako da....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 197.180 €, 64,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Atraktivna lokacija, cena sa PDV-om. Mogućnost kupovine parking ili garažnog mesta. Terasa, Lift.

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 84.000 €, 64,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan-apartman u Soko Banji na odličnoj lokaciji, par minuta od Aqua Parka i 5 minuta hoda od pešačke zone. Odlična investicija kako za stanovanje, tako za izdavanje. Stan je po strukturi dvosoban, uknjižene površine 56m2. Sastoji se od dnevne sobe, izdvojene kuhinje, spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 144.200 €, 64,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2024.,

www.indomio.rs

Uknjizen, komforan dvosoban stan na Novom naselju - Sonsi. Odlican raspored, iz hodnika se ide u sve prostorije, dvostrano orijentisan, odlicno odrzavan. Drugi sprat, lift, terasa, IDS 18943. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 137.000 €, 64,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, NOVO NASELJE, DVOIPOSOBAN STAN, 64 m2, nudimo vam na prodaju funkcionalan stan u odličnoj zgradi u neposrednoj blizini Doma zdravlja. Dobro stanje, ulaganja nisu potrebna. U ceni ostaje kompletan nameštaj. Četvrti sprat u zgradi koja nema lift. Iznad se nalazi tavan. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 192.900 €, 64,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U jednoj od najpopularnijih ulica u Zemunu, Prvomajska, nalazi se ovaj dvosoban stan za prodaju. Smešten je na viskom prizemlju u zgradi sa liftom, koja je uredna i dobro održavana. U neposrednoj blizini je više zemunskih obdaništa kao i osnovnih škola, pošta, marketi, pijaca - Idea....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 143.566 €, 64,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji, u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u manjoj stambenoj zgradi spratnosti po+p+4. Po strukturi je dvoiposoban, projektovane površine 64.7m2, sa funkcionalnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 153.990 €, 64,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan na prodaju-Nova Detelinara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju na Novoj Detelinari, Novi Sad, udaljen svega 5 minuta hoda od Sajma. Stan se nalazi zgradi standardne, kvalitetne gradnje na atraktivnoj lokaciji pogodnoj za porodični život.....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 84.000 €, 64,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 147.200 €, 64,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 127368, I/II, terasa, uknjižen. Na prodaju odličan dvosoban stan 64m2 u ulici Ljubice Ravasi na prvom spratu. Stan je uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 111.520 €, 64,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u izgradnji. Rok izgradnje je jun 2026. godine. PVC stolarija, na podu je keramika zbog podnog grejanja na gas. Mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine. Parking mesto u ceni. Odlična lokacija u mirnom delu naselja, a u blizini svih važnih sadržaja (autobuskog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 195.700 €, 64,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka -1095377- Uknjižen dvosoban stan na veoma atrkativnoj lokaciji u neposrednoj blizini Dunava i pešačke zone. Mirna lokacija sa puno zelenila i velikim parkingom. Stan je orijentisan ka dvorištu. Kompletno je renoviran pre par godina. Mogućnost prepravljanja u trosoban.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 187.800 € na 184.500 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 184.500 €, 64,00 m2 cca 2880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 187.800 €
10.04.2026 - 184.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo komforan 2.0 stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu u Železničkoj ulici. U neposrednoj blizini zgrade, nalazi se sve što je nepohodno za nesmetan život, a na svega par minuta hoda udaljeni ste od samog centra grada i Bulevara oslobođenja. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 104.000 €, 64,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan u naselju Medaković na Voždovcu u neposrednoj blizini okretnice 30ice. Nalazi se na trećem spratu od pet, bez lifta. Stan je u izvornom stanju, dosta očuvan sa PVC stolarijom i terasom u čitavoj dužini stana, pa se na nju može pristupiti kako iz dnevne tako i iz spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 99.960 €, 64,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 64,49 m2 . Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene trpezarije sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 134.000 €, 64,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 64m2(terasa 17m2), norveški radijatori, lift, PR/VI, telefon, interfon,parking. Uknjiženo 47m2. 🏠 Na prodaju kompaktan trosoban stan u Mirijevu! 📍 Lokacija: Ul. Matice Srpske 📐 Kvadratura: 64 m² (uključuje OGROMNU terasu od 17 m² 😍) 📞 Kontakt: 0628530990 Šta dobijate? •....

 
 
 
  Stan, APATIN, 69.500 €, 64,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STAN! APATIN! CENTAR! Novogradnja ,na najlepšem položaju u gradu,na raskršču dešavanja,na pešačkoj zoni,a kod svih bitnih marketa,pijace,nedaleko od škole i vrtića,igrališta,pa i samog šetališta kraj obale Dunava. Stan od 64.48m2,odličnog rasporeda,porodičnog tipa,dvostrane orijentacije,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 212.058 €, 64,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

64.26m2,CG, PR. Građevinska dozvola. Moderan stambeni kompleks u Zemunu. Ovaj projekat obuhvata modernu arhitekturu, zelene površine i različite sadržaje koji poboljšavaju kvalitet života. Fokusira se na održivost i udobnost, s ciljem da pruži savremene uslove stanovanja. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 195.700 €, 64,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, LIMAN 1, TROSOBAN STAN, 64 m2 Nudimo vam na prodaju odličan stan na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija, neposredna blizina fakulteta, SPENS-a, škole, vrtića, Dunava i Štranda. Delimično je renoviran, PVC stolarija je postavljena u skoro celom stanu (izuzeta je samo....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Kotež 1, 106.755 €, 64,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo visokokvalitetne stanove u izgradnji, na odličnoj lokaciji. U pitanju je kompleks od 97 stanova različitih kvadratura i struktura u srcu naselja Kotež 1, nadomak vrtića, osnovnih i srednjih škola, igrališta, marketa i ostalih bitnih sadržaja za udoban....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 129.620 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Idealni za porodice Na prodaju su trosobni stanovi površine 65–68 m² u kvalitetnoj novogradnji, savršeni za porodice koje traže prostran, komforan i funkcionalan dom. Stanovi se odlikuju pažljivo osmišljenim rasporedom, koji pruža prijatnu dnevnu zonu, dve spavaće sobe i terasu za....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 74.000 €, 64,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je kuća u opštini Inđija, u mestu Beška. Nalazi se na placu od 4,5 ari, poseduje garažu, prostrano dvorište i predstavlja odličnu priliku za miran porodični život. Kuća je kompletno nameštena, što omogućava brzo i jednostavno useljenje bez dodatnih ulaganja. Poseduje dobru....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan i kompletno renoviran dvoiposoban stan površine 64m², smešten u prizemlju kvalitetne novogradnje, sa dodatnih 40m² privatnog dvorišta/terase. Nekretnina se izdvaja savremenim dizajnom, luksuznim detaljima i vrhunskom opremom, idealna za porodičan život ili investiciju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 104.800 €, 64,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju na Adicama! U planu su osam objekata spratnosti PR+1+PK. Na prodaju su stanovi raznih struktura. Sama oprema je vrhunskog kvaliteta. Investitor je pouzdan i bira samo najbolje od podnih obloga, fasade, izolacije, ulaznih vrata i ostalo. Ispred svake zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 171.000 €, 64,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo Trosoban komplet renoviran stan na Bulevaru oslobođenja pored stadiona Karađorđe,blizina Centra,Spens-a,Promenade,Merkator-a,Limanske pijace. U stanu hrastov parket,nova granitna keramika u kuhinji,kupatilu,terasi,PVC stolarija,nova sigurnosna ulazna vrata i sobna.U....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 182.720 €, 64,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekstra lokacija, blizina Limana. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Cena sa pdv-om. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 103.053 €, 64,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvoiposoban stan površine 64,61 m² na I spratu stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, 2 spavaće sobe, terase i kupatila. Spratnost objekta u kom se nalazi pomenuti stan je Po+Pr+1+2+Pk, sa lifom, nalazi se u....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 135.000 €, 64,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Lux apartman na Zlatiboru, idealna kombinacija mira, privatnosti i blizine centra. Trosoban duplex na 1. nivou dnevna soba, kuhinja i kupatilo, na 2. nivou dve spavaće sobe i kupatilo. Zgrada odličnog kvaliteta, novogradnja, nalazi se na idealnog lokaciji Kapije Zlatibora. PROSTORIJE:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 206.000 €, 64,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad Liman 4 – na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, na Bulevaru Cara Lazara, izdvajamo kompletno namešten i renoviran trosoban stan površine 64m2. Stan se nalazi na 6. spratu uredne zgrade sa dva ulaza i dva lifta (jedan teretni), što dodatno povećava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 184.600 €, 64,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvosoban stan na Detelinari, ulica Stevana Mokranjca, površine 64m2. Sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Stan se nalazi na osmom spratu u zgradi sa liftom. Agencijska provizija je uračunata u cenu. Registar posrednika 1500, br. licence....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 155.300 € na 161.750 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 161.750 €, 64,00 m2 cca 2530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 155.300 €
01.05.2026 - 161.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Medijana - Obilićev venac, na prodaju stan u novogradnji od 64.7m2, nedaleko od pešačke zone. Stan poseduje ulazni hodnik koji povezuje sve prostorije, dnevnu sobu sa trpezarijskim i kuhinjskim delom, dve spavaće sobe i dva kupatila. Dnevna soba i jedna spavaća sobe izlaze na....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 153.600 €, 64,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji, dostupan na 3. i 4. spratu zgrade sa liftom na idealnoj lokaciji u Duvanistu. Kvadratura: 64m² Sastoji se od: Ulaznog hodnika Dnevne sobe sa trpezarijom Kuhinje 2 spavace sobe 2 kupatila 2 lodje Mogucnost kupovine parking ili garaznog mesta.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 147.200 €, 64,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127368, I/II, terasa, uknjizen. Na prodaju odlican dvosoban stan 64m2 u ulici Ljubice Ravasi na prvom spratu. Stan je uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj . Kontakt van....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 182.400 €, 64,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Adamovićevo naselje, Novi Sad. Prodajemo kompletno renoviran, svetao dvosoban komforan stan površine 64 m2, na prestižnoj lokaciji , u Adamovićevom naselju. Stan se nalazi na trećem spratu održavane zgrade od ukupno 5. spratova, koju odlikuje kvalitetna starija gradnja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 139.530 €, 64,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam moderan trosoban stan u novogradnji u Petrovaradinu. Stan se nalazi na prvom spratu, u stambenoj zgradi koja poseduje lift. Ovaj objekat je zamišljen kao moderna stambena zajednica koja odgovara na sve potrebe savremenog života. U neposrednoj blizini nalazi se Dunav,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 151.870 €, 64,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom: Februar 2025. godine. Sama izgradnja se nalazi na Telepu, lokacija govori sama za sebe, u blizini sve neophodno za život. U izgradnji se koriste kvalitetni materijali i oprema, stanovi će biti opremljeni italijanskom keramikom i sanitarijama....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 177.000 €, 64,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan trosoban stan na Labudovo brdu, u dobro održavanoj zgradi sa liftom i centralnim grejanjem. Stan se nalazi na visokom prizemlju od jedanaest spratova. Svetao sa dobrim rasporedom, adaptibilan. Zgrada je sa parkovskom okruženje, šetalištem pa je pogodan za porodice....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 187.900 €, 64,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Cara Dušana. Odličan, uknjižen, kompletno renoviran dvosoban stan u neposrednoj blizini Bulevara cara Lazara, Bulevara Evrope i Medicinske škole. Ovaj svetao stambeni prostor predstavljaju komforan dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 209.350 €, 64,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan u srcu Novog Sada, u jednoj od najtraženijih lokacija – Centar Novog Sada. Stan je sa planiranim rokom završetka radova do kraja 2026. godine. Zgrada će biti izgrađena po najvišim standardima kvaliteta gradnje i opreme, sa posebnim naglaskom na udobnost i dugotrajnost.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 435)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>