• GoHome Professional
do 200000 eura što manji 60 m2 kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • do 200000 eura što manji 60 m2 kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što manji 60 m2 kablovska

  • Za upit "do 200000 eura što manji 60 m2 kablovska" pronađeno 1 966 nekretnina - prosečna cena 2.248 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • uknjižen
    • 1.sprat
    • prizemlje
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 117.420 €, 57,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj prostrani troiposobni stan nalazi se u mirnom delu Novog Naselja, idealnom za porodični život. Stan je savršeno smešten u blizini svih potrebnih sadržaja, čineći ga savršenim izborom za udoban svakodnevni život. Stan poseduje terasu sa ostavom, što dodatno povećava funkcionalnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 135.280 €, 57,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju na TOP lokaciji ! Bulevar patrijarha Pavla, rok izgradnje je 31.12.2026. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cene su sa PDV-om. Za više informacija kontaktirajte Vašeg agenta prodaje. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 142.120 €, 57,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji u zgradi visokog kvaliteta gradnje i opreme. Cene su sa uračunatim PDV-om pa budućim vlasnicima kojima je prva nekretnina pruža refundaciju istog. Rok uselenja je 01.03.2026. godine. Ne propustite priliku da kupite kvalitetan stan odličnog rasporeda. 021/221-5501....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 135.200 €, 57,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 141.370 €, 57,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na prestižnoj lokaciji na Novom Naselju. Blizina Škole,Vrtića, Pijace, Autobuskih stajališta, zelenila, marketa. Extra kvalitet gradnje i opreme, grejanje sa kalorimetrima. Renome firme nadaleko poznat po strogim rokovima završetka gradnje, kompletnoj dokumentaciji, uknjižbama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 133.900 €, 57,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 159.900 €, 57,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se full namešten stan u Beogradu, novogradnja 57 kvadrata,dvoiposoban Stan je moderno opremljen, posedjuje 2 spavace sobe , kuhinju , trpezariju , dnevni boravak, prostran hodnik , kupatilo , wc i prostranu terasu ,57 kvadrata Opremljen je svim modernim uređajima i belom tehnikom....

 
 
 
  Stan, BEČEJ, 76.220 €, 57,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan stan u samom srcu Bečeja. Stan je uknjižen na vlasnika 1/1. Odlična pozicija u blizini škola, marketa, restorana, kafića. Stan je renoviran pre par godina, potrebno samo higijensko ulaganje (krečenje). Ovaj dvosoban stan sadži: spavaću sobu, dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Denkova Bašta, 171.600 €, 57,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA STANA U IZGRADNJI – ZVEZDARA, BEOGRAD Ekskluzivna ponuda u mirnom delu Zvezdare, u blizini Građevinsko-tehničke škole „Branko Žeželj”. Na prodaju stan u modernoj stambenoj zgradi u izgradnji sa svega 5 stambenih jedinica, što garantuje intimu, mir i komfor budućim stanarima.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 163.400 €, 57,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 stan u NOVOM SADU, PODBARA površine 57m2. Stan je u izgradnji. Cena stana sa pdv. Mirna ulica. Svi potrebni sadržaji u blizini, škola, vrtić, megamarketi kao i ostali sadržaji. Odlična komunikacija sa glavnim saobračajnicama. Mogučnost kupovine putem stambenog krediita.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 157.440 €, 57,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji odličnog kvaliteta gradnje i opreme. Fantastična lokacija, u neposrednoj blizini Centra grada i Keja. Rok izgradnje je kraj marta 2026. godine. Cena je sa PDV-om. Uz stan može da se kupi parking ili garažno mesto. šifra 543909, b130 telefon 064/822-2153 Terasa, Lift,....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 15.000 €, 57,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kamena kućica u Knežici, 57m2, 15.000e. Kuća se nalazi na placu od 5 ari i sastoji se od ulaznog hodnika i tri prostorije. Kuća je građena od kamena, bez stubova, ploča je betonska,stolarija je drvena, na podovima je samo beton. Uz kuću se prodaje još oko 80 ari poljoprivrednog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 194.370 €, 57,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam Stepinu Magnoliju, savremen objekat na Voždovcu u mirnom i bezbednom kraju, odlično povezanom sa svim delovima grada. Lokacija: Blizina fakulteta: Fakultet političkih nauka, FON, Saobraćajni fakultet – idealno za studente Odlična povezanost sa centrom i ostalim delovima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 129.200 €, 57,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* Na prodaju moderan dvoiposoban stan u novogradnji, smešten u mirnom i atraktivnom delu Telepa. Stan je svetao, prostran i funkcionalnog rasporeda, idealan za porodice i pojedince koji traže udoban i kvalitetan životni prostor. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 155.590 €, 57,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan od 57 m², većinom renoviran, nudi savremeni ambijent i prelep pogled na Novi Sad. Ovaj svetao stan sadrži tri prostrane sobe, modernu kuhinju i osvežena kupatila. Savršeno je rešenje za udoban život, blizu svih važnih sadržaja poput prodavnica, kafića i javnog prevoza.....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 65.000 €, 57,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti smo da vam predstavimo izuzetnu ponudu - stan u srcu Kaluđerice. Ovaj prostrani dvosobni stan obuhvata celokupan prvi sprat dvokratne zgrade, sa ukupnom površinom od 57 m² i dve terase. Stanari imaju ekskluzivno pravo korišćenja prostranog dvorišta od 1.5 ara, idealnog....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 118.450 € na 113.300 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 113.300 €, 57,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 118.450 €
01.05.2026 - 113.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban dupleks stan ukupne površine 57 m², smešten na 2. spratu stambene zgrade u atraktivnom delu Nove Detelinare, u neposrednoj blizini pijace, marketa i svih neophodnih sadržaja za svakodnevni život. Stan se nalazi u potkrovlju, funkcionalnog rasporeda na dva nivoa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 114.896 €, 57,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan, komforan stan od 57m2, bez ikakvih ulaganja, koji se nalazi na mirnoj lokciji u Veterniku. U pitanju je duplex, na čijoj se donjoj etaži nalaze prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo i dve spavaće sobe, od kojih se sa jedne izlazi na terasu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 163.700 €, 57,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan na Novoj Detelinari, ulica Veselina Masleše, površine 57m2. Sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Stan se nalazi na drugom spratu. U cenu je uračunata agencijska provizija. Registar posrednika 1500, br. licence 2158....

 
 
 
  Stan, BEČEJ, 71.070 €, 57,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 154.500 €, 57,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam dvoiposoban stan odličnog rasporeda koji ne zahteva dodatna ulaganja. Dvostrano je orijentisan. Nalazi na redovnoj etaži u zgradi sa liftom. Nekretnina se nalazi na potezu Socijalnog. U neposrednoj blizini su osnovna škola, dom zdravlja, autobuska i taxi stajališta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 157.400 €, 57,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u NOVOM SADU, kod ŽELEZNIČKE STANICE površine 57m2. Stan je u izgradnji. Cena stana sa pdv. Renomiran investitor. Blizina svih sadržaja. Odlična komunikacija sa svim delovima grada. Nalazi se nadomak Železničke stanice u mirnoj ulici. Stan zavređuje pažnju. Pozovite....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 126.600 €, 57,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu na mirnoj, a popularnoj lokaciji. Petrovaradin! U pitanju je zgrada u izgradnji sa stanovima različitih struktura i kvadratura. Kvalitet gradnje je zagarantovan jer je u pitanju nadaleko poznat investitor sa višegodišnjim iskustvom. Za opremanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 118.450 €, 57,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan dvosoban stan u Lipovom gaju,na samo 10 minuta vožnje od centra Novo Sada.Stan se prodaje sa kuhinjskim elementima i klimom. PLAY 064/8033305 021/2215100 Terasa, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, IRIG, 123.600 €, 57,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelepa vikend kuća i Krušedolu. Vaša buduća oaza mira samo na dvadest minuta vožnje od Novog Sada. Sastoji se od tri spavaće sobe dnevnog boravka sa kuhijom i kupatio. Dvorište će vam omogućiti uživanje u miru i zelenilu. Za više informacija pozovite. 064 8222 148 517787 Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 153.910 €, 57,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 133.900 €, 57,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u novogradnji od 57m2. Poseduje dnevnu sobu, kuhinju, spavaću sobu, kupatilo i terasu. Ulično orijentisan. Agencijska provizija od 3% je uračunata u cenu. Za ostale informacije možete nas kontaktirati na 066 829 2225, Luka Đurović ili 065 2727 090 N Nekretnine. Agencija N Nekretnine,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.310 €, 57,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na izuzetno traženoj lokaciji. Blizina centra, pešačke zone, reke, vrtića, škola, marketa. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cena sa pdv-om. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Rok izgradnje april 2026. Naša preporuka. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 169.950 €, 57,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 144.500 €, 57,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u zgradi vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Useljivo do Nove Godine. Od poda do plafona, svaki stan je projektovan kako bi pružio funkcionalnost i udobnost, a svaki detalj je pažljivo osmišljen kako bi ispunio i najzahtevnije kriterijume. Posebna pažnja je posvećena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 118.450 €, 57,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam savršenu nekretninu ukoliko želite komfor, kvalitet i mirno okruženje. Vrhunski materijali, podno grejanje na gas, centralna klima, video nadzor. Dvostrano orijentisan, prelepo osunčane prostorije. Za više informacija kontaktirajte nas! 021/221-5501 542908 Terasa,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 93.000 €, 57,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo luksuzan stan na Zlatiboru u naselju Gajevi Mirno i tiho naselje, ispod poznatog spomenika, jedno od zelenih oaza Zlatibora, okruženo jelama i borovima Stan ima 57m2 Nalazi se na visokom prizemlju dvospratne, višeporodicne vile Stan je po strukturi dvosoban,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 157.490 €, 57,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji odličnog kvaliteta gradnje i opreme. Fantastična lokacija, u neposrednoj blizini Centra grada i Keja. Rok izgradnje je kraj marta 2026. godine. Cena je sa PDV-om. Uz stan može da se kupi parking ili garažno mesto Win Nekretnine 021/66-22-700, 021/66-22-770 , 064/8222-154....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.340 €, 57,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

*Novogradnja na izuzetno traženoj lokaciji. Blizina centra, pešačke zone, reke, vrtića, škola, marketa. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cena sa pdv-om. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Rok izgradnje april 2026. Naša preporuka. 021/221-5500 https://max-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-podbara/535953....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 203.000 €, 57,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep dvoiposoban stan 57m2+dupli garažni prostor 30m2, ispod površine zgrade. Lokacija je u Petrovaradinu, Okrugićeva ulica. Stan se prodaje komplet namešten. Ugaona garnitura, krevet, sto i stolice proizvodjača Simpo. Sav pločasti nameštaj radjen je po meri, isključivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 123.600 €, 57,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u dva nivoa, u prizemlju soba i kupatilo, u suterenu soba. Može se koristiti i kao lokal. Izdaje se kao stan na dan. Podbara, blizu centra. 021/425-112 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 160.000 €, 57,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju: Kompletno namešten stan u novogradnji – Zvezdara, Beograd (57 m², dvoiposoban) Prodaje se moderno opremljen, funkcionalan dvoiposoban stan površine 57 m², u kvalitetnoj novogradnji, u ulici Svetozara Radojčića, opština Zvezdara. Stan se nalazi u mirnom i porodičnom okruženju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 159.270 €, 57,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi stambeni objekat na Podbari – prodaja stanova u izgradnji Predstavljamo vam novu stambenu zgradu u izgradnji, smeštenu u atraktivnom delu Podbare – mirnoj, urbanoj zoni Novog Sada sa odličnom infrastrukturom i blizinom centra grada. Zgrada se sastoji isključivo od stambenih jedinica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 112.040 €, 57,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izgradnju u najlepšem delu Adice, u blizini bulevara Patrijaha Pavla. Pouzdan investitor, proveren kvalitet gradnje i opreme. Mirna ulica, blizina Lidla, marketa, autobuskog stajališta , škole i vrtića. U ceni je numerisano parking mesto. Za kupce prvog stana povrat....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 105.000 €, 57,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan po strukturi dvosoban ukupne površine 57,65 m2 u centru jedan u naselju Borča. Odlična lokacija, blizina mesne zajednice, policije, trgovinskih lanaca itd. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 159.270 €, 57,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji odličnog kvaliteta gradnje i opreme. Fantastična lokacija, u neposrednoj blizini Centra grada i Keja. Rok izgradnje je kraj marta 2026. godine. Cena je sa PDV-om. Uz stan može da se kupi parking ili garažno mesto. šifra 543900, b130 telefon 064/822-2153 Terasa, Lift,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 45.600 €, 57,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran i potpuno opremljen trosoban stan površine 58 m², smešten na 5. spratu uredne i novije zgrade sa liftom. Stan je izuzetno funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, dodatnog toaleta i terase sa pogledom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 601)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>