• GoHome Professional
do 200000 eura što jeftiniji pogodan pala cena - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 200000 eura što jeftiniji pogodan pala cena - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što jeftiniji pogodan pala cena

  • Za upit "do 200000 eura što jeftiniji pogodan pala cena" pronađeno 173 nekretnina - prosečna cena 1.798 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 220.000 € na 200.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, DOBANOVCI, 200.000 €, 1800,00 m2 cca 110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.11.2025 - 220.000 €
01.03.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Pravougaoni plac 45x45m2. Pogodan kako za stambenu gradnju tako i za proizvodnu halu. Blizina autoputa i aerodroma.Već je probijen i put ka Ledinama.U ponudi imamo i jedan veći plac od 66ari. .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 210.000 € na 200.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 200.000 €, 80,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 210.000 €
11.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da vam ponudimo svetao, komforan stan, 80m2 + 2 terase po strukturi 3.0, dvostrano orijentisan. Sastoji se od: dnevne sobe, kuhinjsko-trpezarijskog dela, dve spavaće sobe, predsoblja, ostave i dve terase. Stan je nedavno renoviran, brzo useljiv i bez većih finansijskih....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 210.000 € na 205.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 205.000 €, 59,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 224.000 €
01.04.2026 - 210.000 €
29.04.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan se nalazi u Profesorskoj koloniji, u mirnoj ulici, na atraktivnoj gradskoj lokaciji. Trenutno se izdaje kao muzički studio, ali se prodaje prazan, spreman za prenamenu prema potrebama novog vlasnika. Prostor je svetao, funkcionalan i pogodan za izdavanje, kako za stanovanje,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 217.000 € na 210.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 210.000 €, 59,00 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 217.000 €
10.04.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je funkcionalan dupleks u kući, potpuno uknjižen, na odličnoj lokaciji, samo nekoliko minuta hoda od Botaničke bašte. Prostor nije u zgradi, što pruža više privatnosti i mira. Pogodan je i za stanovanje, i za razne poslovne delatnosti – kancelarije, ordinacije, edukativni....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 220.000 € na 214.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 214.000 €, 63,00 m2 cca 3400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.01.2026 - 220.000 €
27.02.2026 - 214.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U najlepšem delu Košutnjaka nalazi se stan smešten u polusuterenu, koji zahvaljujući svojoj poziciji i rasporedu pruža izuzetnu funkcionalnost i komfor. Iako je u polusuterenu, stan je veoma svetao, sa visokim plafonima od 3 metra koji dodatno doprinose osećaju prostranosti i udobnosti.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-173 (od ukupno 174)

<< <1 2 3 4 5> >>