• GoHome Professional
do 200000 eura što jeftiniji pogodan klima - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 200000 eura što jeftiniji pogodan klima - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što jeftiniji pogodan klima

  • Za upit "do 200000 eura što jeftiniji pogodan klima" pronađeno 629 nekretnina - prosečna cena 2.029 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ODŽACI, 125.000 €, 165,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo porodičnu kuću na placu od 30 ari u Bačkom Brestovcu, 23km od Sombora. Kuća ima 300m2. Građena je sredinom 80-ih godina od najkvalitetnijih materijala. Kuću je gradila firma "Marko Orešković" iz Apatina. Posedujemo projektnu dokumentaciju. Na spratu se nalazi: 4 sobe, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 125.000 €, 65,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nalazi se u blizini stare Mirijevske crkve, početak Mirijevskog bulevara, osnovne škole Despot Stefan Lazarević i nekoliko marketa, i autobuskih stanica sa nekoliko linija. Stan se nalazi u zasebnom objektu, tako da izgleda kao kuća. Ispred ulaza u stan postoji oko 10 m2 natkrivenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 125.000 €, 48,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Može subvencionisani kredit za mlade! U prilici smo da Vam ponudim odlično koncipiran stan, maksimalno iskorišćen, osunčan, sa otvorenim pogledom. Stan je bez dodatnih ulaganja u zgradi staroj samo par godina ,,Mikon gradnja" sa video nadzorom i urednim ulazom. Okruženje je mirno....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 125.000 €, 116,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Veliki stan, dupleks sa kompletnim novim nameštajem i belom tehnikom. Na prizemlju se nalazi: veliki dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i spavaća soba. Na spratu se nalazi: 3 sobe, kupatilo i predsoblje sa velikim ugradnim garderoberom. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, lep pogled....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 42,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan lokal u centru Niša, u blizini pešačke zone i Pravnog fakulteta. Sastoji se iz dva nivoa u osnovi 21m2, uknjižene ukupne površine 42m2. Sastoji se iz dve prostorije, toaleta i terase. Nalazi se do same ulice i ima portale prema ulici. Grejanje je na struju. Nalazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 125.000 €, 39,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo poslovni prostor površine 39 m2. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u Bulevaru kralja Aleksandra u blizini Cvetkove pijace. Sastoji se od dve prostorije, toaleta i hodnika. Pogodan je za kancelariju, ordinaciju, salon (frizerski ili kozmetički) Agencijska....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 126.000 €, 50,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal u u samom centru grada, u neposrednoj blizini Banovine. Lokal je površine 50 m2 sa mogućnošću da se dopravi galerija jer je visina 4.5 m. Na odličnoj lokaciji, pogled ka Nišavi, pogodan za obavljanje različitih delatnosti (ordinacija, kancelarije, trgovina, ugostiteljdstvo)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 126.000 €, 90,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121420, V/VII, klima, lift, salonski, telefon, terasa, renoviran, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. Stan je na 5 spratu /7 sa terasom i panoramskim pogledom, u jednoj od najprestiznijih lokacija u gradu, u ul. cara Lazara. Vrlo....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Aerodrom, 127.000 €, 61,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće u Kragujevcu, površine 61 m2 i 98 m2 i pomoćni objekat 24 m2, naselje Aerodrom, na placu površine 1054 m2. Strukturu novije kuće čine prizemlje koje je sređeno i na kome od prostorija ima hodnik, kupatilo, kuhinja sa dnevnim boravkom i spavaća soba. Pored stambenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 128.700 €, 53,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno renoviran dvosoban stan površine 53m² na atraktivnoj lokaciji – Grbavica, na idealnom prvom spratu. Stan je izuzetno funkcionalnog rasporeda i idealan kako za porodičan život, tako i kao odlična investicija za izdavanje. Karakteristike stana: Površina: 53m² Struktura:....

 
 
 
  Kuća, DJURDJEVO, 129.000 €, 35,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

----Prodajem isključivo bez agencije---- Mesto - Djurdjevo Plac - 4500m2 Dimenzije placa 31mx142m Mogucnost podele na vise placeva Pogodnosti - mogucnost pokretanja velikog gazdinstva, mogucnost pravljenja proizvodne hale, mogucnost bavljenja turizmom, mogucnost pravljenja ogromnog....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 129.000 €, 120,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u naselju Stanovo, blizina Green Hilla, površine 120 m2, na placu površine 565 m2. Plac je ograđen, kuća novije gradnje. Izgrađena je kao dva istovetna dela, od kojih svaki za sebe ima zaseban ulaz, garažu i tri nivoa. Na prvom nivou u oba dela nalazi se garsonjera,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 129.900 €, 34,00 m2 cca 3820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Taš, stan pogoda za pp - kancelarije, ordinacije i sl .. / nedaleko od Tašmajdanskog parka, ugao Starine Novaka i ul. 27. Marta, starija salonska zgrada, uredan ulaz, interfon, visoki plafoni, stan pogodan za poslovni prostor- kancelarije, svetao, funkcionalan, odmah useljiv, pvc....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 130.000 €, 56,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054176, NOVI SAD, NOVA DETELINARA, TROSOBAN STAN, 56 m2. Retka investiciona prilika! Novo u ponudi! Oglašavamo na prodaju trosoban dupleks stan, korisne površine 56 m2, podne površine 72 m2, uvučen od ulice u dvorište zgrade. Ovaj stan daje osećaj života u kući, potpuno zaštićen....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 130.000 €, 135,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća kvalitetne gradnje p plus pk , na Paliluli. Površina kuće je 135m2 uknjižena površina 96m2 i sastoji se od dve etaže koje su povezane unutrašnjim stepenicama. Etaže mogu biti u funkciji i posebnih stambenih jedinica, jer poseduju posebne ulaze. Prizemlje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 130.000 €, 100,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 91044, V/X, klima, lift, terasa, luks renoviran, garaza, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je prostran i svetao stan u zgradi novije gradnje sa liftom. Nalazi se u centralnom delu Vračara, nadomak brojnih kulturnih i komercijalnih zbivanja, ustanova....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 130.000 €, 40,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno namešten i renoviran stan u kući. Stan poseduje uređen tavanski prostor od dodatnih 20m2 koji nije uračunat u kvadraturu koji je adaptibilan u spavaću sobu. Izuzetno svetao i dvostrano orijentisan, ušuškan u mirnoj,neprometnoj ulici, koja bi Vas oslobodila buke.....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 130.000 €, 196,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Petosobna, spratna kuća na parceli od 655m2, širina fronta oko 25m, u naselju Duvanika. Prizemlje: predsoblje, kuhinja s trpezarijom, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo. Sprat: hodnik, 3 sobe, kupatilo, 2 terase. Kuća je građena od čvrstog materijala, drvena stolarija, trofazna struja,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 68,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni prostor od 68m2 na izuzetno atraktivnoj lokaciji u strogom centru Niša. Prostor je strukture trosobnog stana, sa izlazom i pogledom na pešačku zonu i ulicu, lako pristupačan budućim klijentima. Renoviran, prostran, sa posebnom pogodnošću izlaza u zatvoreno zadnje....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna porodicna kuca u Sirigu, na top lokaciji u samom centru mesta. Kuca "na lakat" sa izlazom na glavnu i sporednu ulicu. Prekoputa poste, crkve, mesne zajednice i doma zdravlja. Skola i vrtic na 200m od kuce. U kuci postoji renoviran poslovni prostor sa izlazom na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 131.325 €, 51,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dvosoban stan na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija u ulici Danila Kiša na Grbavici. Stan se nalazi u blizini centra grada, Promenade, fakulteta i svih drugih gradskih sadržaja. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene kuhinje ,spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 132.000 €, 55,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Moderan, odmah useljiv stan u novogradnji. - Kompletna dokumentacija. - Upotrebna dozvola ROP-PAL-44158-IUP-14/2026. - Potpuno izgrađen objekat. - Bez dodatnih ulaganja. - Izuzetan kvalitet! - Moguć povraćaj PDV-a za kupce prve nekretnine. . - Pogodan za život ili izdavanje. - Svetla....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 132.600 €, 78,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 78m2 (terasa 6m2), CG, 2/9, tri lifta, garažno mesto. Uknjižen na 77m2 Fantastičan, luksuzan polunamešten dvoiposoban stan u zgradi Quartet 4 (Beograd na vodi), površine 78m2, sa pogledom na grad. Zgrada je udaljena samo nekoliko minuta hoda od obale Save i Savske promenade,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 132.950 €, 47,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban stan od 47m2 u novogradnji u prelepom kompleksu na Novoj Detelinari. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom, odvojenom komfornom spavacom sobom i sa izlazom na terasu koja je dvorisno orijentisana. Zgrada je odličnog kvaliteta i najsavremenije opreme, tarket,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 133.000 €, 50,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se potpuno renoviran i useljiv stan u mirnom delu Grbavice, u zgradi kvalitetne novije gradnje. Stan se nalazi na trećem spratu i ima funkcionalan raspored: Dnevni boravak Kuhinja sa trpezarijom Spavaća soba Kupatilo Terasa sa pogledom ka dvorištu Zgrada poseduje lift i uredan....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 133.200 €, 111,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

AGENCIJSKA OZNAKA 9116852,Novi Sad,Bulevar,I sprat, POSLOVNI PROSTOR NA IZUZETNO ATRAKTIVNOJ LOKACIJI, nov, površina 111m2,pogodan za kancelarije, predstavništva, ordinacije, podno grejanje , klimatizovan, mali troškovi, u perfektnom stanju bez ulaganja , opremljen optičkim kablom.....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 133.900 €, 91,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

TROSOBAN.PRIZEMLJE.DVE TERASE.UKNJIŽEN.POGODAN I ZA POSLOVNI PROSTOR..ZGRADA STARA 7 GODINA.PARKING. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 133.900 €, 62,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007586. Prodaje se renoviran, dvoiposoban stan na koji se nalazi na 1. spratu zgrade, locirane na južnom Telepu u neposrednoj blizini osnovne škole Jožef Atila i raznih drugih sadržaja potrebnih za svakodnevni život. Stan se sastoji od dnevnog boravka u čijem je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 133.900 €, 38,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jednoiposoban salonski stan na fenomenalnoj lokaciji u najužem Centru grada, pogodan za izdavanje stan na dan! Pozicija stana je perfektna jer je na par minuta hoda Dunavski park, Riblja pijaca, marketi, autobuske linije, pešačka zona grada, a na minut hoda je Kej....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 133.900 €, 50,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican dvosoban stan u jednoj od najkvalitetnijih zgrada u gradu! Pocetak Sremske Kamenice,na par minuta kolima od centra grada.Dosta zelenila u okolini.Pogodan za one koji bi zivot van gradske guzve.Veoma visok nivo opreme u zgradi.Nasa preporuka.Za sve dodatne informacije pozovite!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Banatić, 134.000 €, 56,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je funkcionalan i svetao stan od 56 m² u mirnom i odlično povezanom delu Novog Sada, u ulici Bulevar Jaše Tomića. Stan se nalazi na 4. spratu zgrade bez lifta, uknjižen 1/1, pogodan za porodično stanovanje, parove ili kao izuzetno dobra investicija za izdavanje. Struktura....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 134.000 €, 64,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117270, XI/XI, klima, lift, terasa, uknjižen, ostava, stambena zgrada. Stan se nalazi srcu naselja Brace Jerkovic, ojruzen zelenilom, parkovima i svom potrebnom infrastrukturom. Bliza marketa, trznog centra, doma zdravlja, osnovnih skola, vrtica. Povezan gradskim orevozom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 134.500 €, 52,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan na Grbavici, uknjižen na 52m2 i ima terasu od 6m2 koja nije ušla u kvadraturu stana. Stan je odličnog rasporeda i renoviran i ne žahteva ulaganja. Dvorišno je orijentisan i pogodan kako za život,tako i za rentiranje. Naša preporuka! Terasa, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 134.900 €, 67,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 101472, PR/IV, klima, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, podrum, pogodan za pp, Adaptibilanu u 2.5, stambena zgrada. U ponudi je stan na odličnoj lokaciji u Žarkovu. Nalazi se u neposrednoj blizini osnovne škole i Doma zdravlja, u veoma prometnoj....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 135.000 €, 144,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126552, 3.65a, spratna, visoko potkrovlje, struja, klima, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, podrum, pogodan za pp, mogucnost prosirenja. Odlicna, useljiva spratna kuca u centru Vrdniku na placu od nepuna 4 ara!....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 135.000 €, 50,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 114409, PR/III, klima, telefon, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, pogodan za pp, stambena zgrada. Radjeno je etaziranje starog porodicnog objekta i kompletna rekonstrukcija i renovacija. Sada u zgradi ima tri sprata i 8 stanova.....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 135.000 €, 144,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126552, 3.65a, spratna, visoko potkrovlje, struja, klima, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, pogodan za pp, mogućnost proširenja. Odlična, useljiva spratna kuća u centru Vrdniku na placu od nepuna 4 ara!....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 135.000 €, 36,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131908, III/IV, klima, uknjizen, podrum. *** Veoma funkcionalan, svetao, renoviran stan *** odlicno lokacijski pozicioniran. Po strukturi jednosoban, vesto adaptiran u jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije povezane sa kuhinjom, dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 135.000 €, 50,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 114409, PR/III, klima, telefon, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, stambena zgrada. Radjeno je etaziranje starog porodičnog objekta i kompletna rekonstrukcija i renovacija. Sada u zgradi ima tri sprata i 8 stanova.....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 135.000 €, 36,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131908, III/IV, klima, uknjižen, podrum. *** Veoma funkcionalan, svetao, renoviran stan *** odlično lokacijski pozicioniran. Po strukturi jednosoban, vešto adaptiran u jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije povezane sa kuhinjom, dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 135.000 €, 111,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran stan od 111m² na Salajci – odlična lokacija za život ili firmu Prodaje se uknjižen stan površine 111m² na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Novom Sadu – Salajka . Lokacija je idealna za otvaranje firme, kancelarije, ordinacije ili bilo koje druge poslovne delatnosti,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 135.000 €, 32,00 m2 cca 4220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalan prostor koji je u papirima upisan kao poslovni, a koristi se kao stan. Površina 32 m² (27 m² uknjiženo).Nalazi se u delu Milesevske prema pozoristu. Sastoji se od jedne velike prostorije sa dnevnim boravkom, trpezarijom i kuhinjom, toaleta, galerije sa odvojenim....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 574)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>