• GoHome Professional
do 200000 eura što jeftiniji pogodan bazen - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 200000 eura što jeftiniji pogodan bazen - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što jeftiniji pogodan bazen

  • Za upit "do 200000 eura što jeftiniji pogodan bazen" pronađeno 73 nekretnina - prosečna cena 1.303 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SOMBOR, 95.000 €, 391,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2024.,

www.indomio.rs

*Na prodaju unikatna stara vojvođanska kuća na glavnoj ulici u Staparu, u samom centru sela, u blizini škole, zabavišta, parka, crkve, benzinske pumpe, itd. -Površina kuće je 391 m2, ispod jednog dela kuće je vinski podrum površine ~110m2 sa normalnom visinom plafona formiranog u....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 95.000 €, 78,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Dvoetažni lokal površine 52m2 sa terasom od 26m2 u suterenskoj etaži. Cena je sa PDV-om. Lokal se nalazi u okviru novogradnje izgrađene 2023 godine. Sastoji se od dva nivoa. Na prizemlju se nalazi prostor površine 16,57m2. Kružnim stepenicama se silazi u suterenski nivo u kojem se....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 95.000 €, 114,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća na mirnoj i pristupačnoj lokaciji – Batusinački put, svega nekoliko minuta vožnje od centra Niša. Površina kuće je u osnovi 114m2, površina podruma 114m2, terasa 15m2. Po strukturi kuća se sastoji od velike dnevne sobe sa trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 98.880 €, 62,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan dvosoban stan od 62m² u samom centru Vrdnika, na idealnoj lokaciji – na korak od svih termalnih bazena, spa centara i sadržaja. Stan je svetao, funkcionalnog rasporeda, pogodan za život ili izdavanje. Za više informacija pozovite nas... .

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 105.000 €, 70,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.09.2023.,

www.indomio.rs

TROIPOSOBAN STAN 70M2-U NOVIJOJ ZGRADI ,KOJI SE NALAZI NA PRVOM SPRATU STAMBENE ZGRADE U NEPOSREDNOJ BLIZINI CENTRA NA GLAVNOM PUTU ZA BEOGRAD..U SAMOJ ZGRADI SE NALAZI UNIVER -EXPORT..ZGRADA POSEDUJE I VELIKI PARKING U DVORIŠTU.. KAO I BAZEN..I TERETANU..SPA-CENTAR I STUDIO ZA MASAŽUI....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 112.790 €, 70,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

FANTASTIČNA NEKRETNINA U PRIRODI! Predstavljamo Vam kuću na Fruškoj gori, s pogledom na Novi Sad. Nalazi se na osunčanoj padini (Rakovac, Arsin do), sva u zelenilu - okružena visokim borovima, čempresima, jelama, brezama, trešnjama Kuća je izgrađena na lepom velikom placu, udaljena....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 115.000 €, 215,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća na atraktivnoj lokaciji, glavni put Sombor-Novi Sad. Nova struja, gradska voda, novi krov, izolacija, demit fasada, nova PVC stolarija. Plac od 1317 m2 čist tako da možete da gradite po vašoj želji (bazen, letnjikovac, igralište….). Kuća 215 m2, sastoji se od 2 ulaza,....

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, SVILAJNAC, 120.000 €, 708,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

POSLOVNO-STAMBENI OBJEKAT na pola puta između Svilajnca i Petrovca (2km ispred Busura). Novogradnja izuzetnog kvaliteta. Hala pokrivena čeličnom konstrukcijom, 22x12m, kancelarijske i dr.poslovne prostorije pov.181m2, dostupan prilaz kamionima (mogućnost iznajmljivanja). Parno grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 45,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u prizemlju sa dvorištem. Stan se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, hodnika a ispred stana se nalazi dvorište koje pripada samo ovom stanu. Veoma pogodno za porodice sa manjom decom. Potpuno sređen i ne zahteva posebna ulaganja.....

 
 
 
  Kuća, KULA, 120.000 €, 250,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se temeljno renovirana kuća iz 1938. godine locirana u Sivcu, oko 20 minuta do Sombora (sa malim lokalnim aerodromom), oko 20 minuta do Kule, oko 30 minuta do Bačke Topole, 35 minuta do Vrbasa, oko 1 sat do Novog Sada i Fruške Gore, 2 sata do Beograda, 1 sat vožnje automobilom....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 127.500 €, 92,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra: K760 Na prodaju autentičan seoski ranč podno Kosmaja – idealan za život u prirodi, samoodrživost ili agroturizam U srcu Šumadije, na južnim padinama planine Kosmaj, u mirnom selu Koraćica, nalazi se autentično seosko imanje koje objedinjuje sve ono što prirodan, jednostavan....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 137.000 €, 73,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Trosoban stan u modernom kompleksu novoformiranog naselja na Bubnju. Zgrada poseduje recepciju, dva lifta, bazen za stanare, decje igraliste. Novija gradnja, useljiv od 01.03.26. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavace sobe, terase sa prelepim pogledom....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 144.200 €, 89,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KUĆA U SRCU ČORTANOVACA – IDEALNA ZA PORODICU ILI POSAO *Prodaje se porodična kuća površine 89 m² u centru sela Čortanovci, na prostranom i ravnom placu od 14 ari sa frontom od 22 metra. * Struktura: *Visoko prizemlje – hodnik, kuhinja sa trpezarijom, 2 sobe, kupatilo *Potkrovlje....

 
 
 
  Farma, KORAĆICA, 147.000 €, 92,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 150.000 €, 369,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Arnajevo – prostrana porodična kuća 369 m² na 17,88 ari placa! U ponudi je uknjižena kuća u mirnom delu Arnajeva, opština Barajevo – pravi izbor za sve koji žele prostran dom, veliko dvorište i mirnu oazu blizu Beograda. Površine: Neto površina kuće: 369 m² (bruto 454 m²) Plac: uknjiženo....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Petrovaradin, 154.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan plac na samo 10 minuta lagane vožnje od centra Novog Sada. Pogodan za izgradnju hotela, sportskih hala, bazena ili porodične kuće. Plac je ravan sa odličnim pristupom, Struja i voda se nalaze na placu, a gas je ispred placa. Do placa se dolazi asfaltiranim putem. U blizini....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 162.500 €, 6500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Šifra: P602 Na prodaju je perspektivan građevinski plac površine 65 ari koji se nalazi u prelepom okruženju blizu Kosmaja - u Rogači. Ovaj plac se sastoji iz tri parcele površina 20, 20 i 25 ari, koje se mogu prodati i zasebno. Njegov pravilan oblik i pozicija pružaju izvanrednu priliku....

 
 
 
  Plac, MLADENOVAC, 162.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 190.000 € na 170.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 170.000 €, 184,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.10.2024 - 215.000 €
10.11.2024 - 200.000 €
06.12.2024 - 199.000 €
23.03.2025 - 190.000 €
05.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2024.,

www.berzanekretnina.org

Vertikala sa bazenom na 4.75 ari. Kuća se nalazi na samo 5 minuta od Ikee i Ava parka i na samo 25 minuta od centra grada Beograda. U najlepšem i najmirnijem delu Avale. Mesto je nekada bilo namenjeno za vikendaše tako da je mir zagarantovan. Idelano za život porodice. Čist vazduh,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 190.000 € na 170.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, RIPANJ, 170.000 €, 184,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 190.000 €
05.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 171.000 €, 114,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Slavujev venac, Braće Ribnikar; 114m2, 5 kancelarija, PSUT, podno grejanje na struju, interfon, internet, 2 garažna, 3 parking mesta; U ponudi je kvalitetan poslovni prostor pogodan za veliki broj delatnosti u polusuterenu prelepe kuće u blizini Zire; Ulazni deo - prijem,....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 175.100 €, 332,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prelepa porodična kuća kao iz bajke na odličnoj lokaciji u Rumi. Kuća pruža mnoštvo mogućnosti, kako za miran porodični život u prelepom ambijentu, tako i za razna poslovanja. Kvalitetno građena, lepog enterijerskog rešenja, sa ugrađenim luksuznim materijalima od poda do plafona.....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 199.000 € na 179.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, LEŠTANE, 179.000 €, 489,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 199.000 €
08.05.2026 - 179.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižena porodična kuća 489m2 20 minuta od Ustaničke Na prodaju prostrana porodična kuća u Leštanima. Građevinska površina kuće je 489 m2 a korisna 405m2. Nalazi se na placu od 7 ari koji je ograđen. U kući postoje 3 etaže i dve garaže. Ova kuća može biti porodični objekat, poslovni....

 
 
 
 
-26%

Promena cene sa 250.000 € na 185.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 185.000 €, 252,00 m2 cca 730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 250.000 €
22.03.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo odličnu, kvalitetno građenu kuću sa placem od 12 ari na prodaju, na najboljoj lokaciji na Kosmaju, tačno prekoputa manastira Tresije, sa asvaltnim prilazom, kapijom za ulaz vozila i odvojenim pešačkim ulazom, uličnom rasvetom kao i strujom, vodom i kanalizacijom.....

 
 
 
  Kuća, STAPAR, 195.000 €, 180,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SPUŠTENA CENA!!! Prodaje se kvalitetno izgrađena luksuzna kuća u Staparu. Kuća se nalazi u glavnoj ulici pored glavnog puta Sombor - Odžaci. Napravljena od pune cigle i zidovi su na ciglu i po , a ograda i svetlarnik su od BRAČKOG belog kamena. Sastoji od podruma ( 60m2), prizemlja....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 209.000 € na 199.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 199.900 €, 58,00 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 209.000 €
08.05.2026 - 199.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Hadžipopovac - Nikodima Milaša 3.0, 58m2 (lođa 3m2), 3/13, CG, lift, interfon U ponudi je trosoban stan površine 58 m² u održavanoj stambenoj zgradi sa liftom. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka i trpezarije koji čine jednu celinu, odvojene kuhinje,....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 206.000 €, 332,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 210.000 €, 174,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NESVAKIDAŠNJA PRILIKA – TRI STANA ZA 210.000 € 174m2, EG, tri brojila, optički internet, terasa 3m2,II/II, telefon, interfon. Uknjiženo 46 m2 na investitora. Lokacija: Ledine – blizu Hollywood bazena i budućeg EXPO 2027 kompleksa! Investicija snova za ozbiljne kupce u zgradi koja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 212.000 €, 47,00 m2 cca 4510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dalmatinska ulica – živo urbano središte koje pruža sve pogodnosti stanovanja u gradskom centru. Na samo nekoliko minuta hoda udaljena je od Bulevara i Tašmajdanskog parka, bazena, stadiona i sportskih terena. U blizini su brojne prodavnice, butici, renomirani restorani i kafići,....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 212.180 €, 109,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

* Prestavljamo Vam kuću u centru Temerina. Kuća je starije gradnje ali se nalazi na odličnoj poziciji, blizu škole, doma zdravlja, bazena. Kuća do ulice poseduje predsoblje, 2 spavaće sobe, kuhinju 2 pomoćne prostorije, u nastavku se nalazi radionica sa stanom iznad iste i na kraju....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 220.000 €, 111,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižena, nova, porodična vila u centru Palića na placu od 10a. Površina objekta 111m2 - 2 spavaće sobe, 1 kupatilo sa tuš kabinom, open space (kuhinja - trpezarija - dnevni boravak). Puno prirodnog svetla, stolarija (prozori, vrata) od drveta. Visoki plafoni - 2, 80 cm te daje utisak....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-73 (od ukupno 74)

<< <1 2> >>