• GoHome Professional
do 200000 eura što jeftiniji parking useljiv - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 200000 eura što jeftiniji parking useljiv - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što jeftiniji parking useljiv

  • Za upit "do 200000 eura što jeftiniji parking useljiv" pronađeno 1 802 nekretnina - prosečna cena 2.115 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 30.250 €, 55,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9108141. Izdaje se lepo namešten dvoiposoban stan na prvom spratu zgrade sa liftom na Grbavici. Parking mesto obezbeđeno. Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 30.250 €, 55,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan novije gradnje u naselju Vojvode Vlahovića. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade od pet spratova. Visinski je pozicioniran na nivou prvog sprata. Po strukturi je dvoiposoban. Izdaje se kompletno namešten. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 30.500 €, 61,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan u Podgoričkoj ulici, iza NIS-ove zgrade. Blizina Promenade, Merkatora, Limanske pijace, fakulteta, centra kao i svega potrebnog za život. Stan se izdaje kompletno namešten. Useljiv od oktobra. Za više informacija pozvati. Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 30.550 €, 47,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov izuzetno lep jednoiposoban stan površine 47m2 Na odličnoj lokaciji u centru grada, neposredno blizu Spensa, TC Promenada i fakulteta. Kompletno opremljen modernim nameštajem i svim neophodnim električnim uređajima. Ovaj stambeni prostor čini svetao dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 30.800 €, 44,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

FANTASTIČNA PRILIKA - zgrada je novijeg datuma, nalazi se na predivnoj lokaciji u blizini svih potrebnih objekata infrastrukture, a ipak je povučena od buke idirektnog i zagaženja. Stan je po strukturi jednoiposoban, kompletno opremljen luksuznim nameštajem i belom tehnikom. Izuzetno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 31.200 €, 48,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Alekse Šantića. Izdvajamo iz ponude nov, kompletno namešten, komforan dvosoban stan na atraktivnoj i lepoj lokaciji. Neposredna blizina TC Promenada i Merkator, Limanske pijace, Bulevara cara Lazara, nekoliko obrazovnih ustanova. Ovaj lep stambeni prostor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 31.800 €, 53,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se dvosoban stan – Bulevar Oslobođenja, Novi Sad 🏙️✨ Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na Bulevaru Oslobođenja, izdaje se kompletno namešten dvosoban stan površine 53m² . Stan se nalazi na 2. spratu uredne stambene zgrade i odmah je useljiv. Ovaj stan je....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 32.000 €, 53,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična manja kuća u vikend naselju iznad bazena u Prolom Banji. Nalazi se nadomak hotela, u prirodnom zelenom okruženju, sa prelepim pogledom. Kuća je površine 53m2, spratnosti sut+pr. Nalazi se na placu ukupne površine 475m2. Prilaz do kuće ja asfaltni. Obzirom da se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.400 €, 54,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111179. Izdaje se lep, kompletno opremljen novijim nameštajem, dvoiposoban stan na 2. spratu zgrade, u Centru. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatila. U stanu su dozvoljeni manji kućni ljubimci. Postoji mogućnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 32.400 €, 54,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109036.Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan na Grbavici, sa svojim parking mestom u dvorištu zgrade. Stan je useljiv od 01.10.2024. Potreban depozit u visini jedne mesečne kirije.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 32.500 €, 50,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dedinje, Neznanog junaka ulica,2.0,50kvm renoviran stan kompletno u zgradi uvučenoj od ulice-u parku, nova kuhinja (masina za sudove), novo kupatilo, pvc, odvojena kuhinja sa trpezarijom+dnevna+spavaća soba, 2 terase, ostava,2 klime, grejanje na TA pec (info stan 3000din), održavanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.900 €, 47,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Vase Pelagića. Odličan, nov, kompletno namešten jednoiposoban stan koji se nalazi na atraktivnoj lokaciji. U neposrednoj blizini Futoške pijace, strogog centra grada, Spensa i Bulevara oslobođenja. Ovaj enterijerski moderno uređen stambeni prostor je pozicioniran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 33.600 €, 48,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo Dvosoban LUX namešten stan u ulici Kraljevića Marka, komleksu ''Kraljev park''.Stan ima spavću sobu sa francuskim ležajem, dnevnu sobu spojenu sa kuhinjom, kupatilo i terasu. Uz stan se dobija i korišćenje parkinga.Grejanje gradsko sa kalorimetrima, Komleks je obezbeđen sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 33.600 €, 48,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 – MAXIS GROUP 💸 Na izdavanje: 700 € mesečno (stan + garaža) + depozit Agencijska provizija: 50% od ugovorene cene zakupa od prve kirije. 🏢 Maxis Group doo Beograd – Reg. broj 1850 🟨 Stan je idealan. 🔑 EKSKLUZIVNA PONUDA – Luksuzan stan u Zemunu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 33.750 €, 45,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110178.Izdaje se kompletno namešten, jednoiposoban stan (45m2), na trećem spratu stambene zgrade sa liftom, u neposrednoj blizini centra grada. Postoji mogućnost iznajmljivanja parking mesta uz dodatnih 50e. Stan je useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 34.100 €, 62,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se nov neuseljavan trosoban stan – Južni Telep, Jerneja Kopitara ✨ 📍 Lokacija Ulica Jerneja Kopitara, Južni Telep, Novi Sad Mirno i atraktivno okruženje u blizini Dunava Iza zgrade dečije igralište 👶 Odlična povezanost – autobuska linija 12 🚍 📐 Osnovne karakteristike....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 34.200 €, 57,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan, veoma ukusno i u potpunosti opremljen stan u ulici Dragana Rakića u Zemunu, naselje Sava Kovačević. Koncept zatvorenog naselja sa ulaznom rampom za automobile sa šifrom, čime dobija na privatnosti. Naselje novije gradnje, iz 2014. godine. Stan se sastoji se od prijemnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 34.850 €, 41,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno namešten, jednoiposoban stan na VI spratu, zgrada Mimoza, odmah useljiv. Poseduje i svoje parking mesto. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 35.060 €, 39,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Savršen kutak za život ili investiciju u Čelarevu! Prodaje se jednosoban stan površine 39m² sa garažnim prostorom od 13,5m². Stan se nalazi na prvom spratu, odmah je useljiv i savršen za one koji traže miran prostor ili priliku za ulaganje. Terasa za opuštanje i uživanje. Parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 35.100 €, 54,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se dvoiposoban stan – Grbavica ✨ U ponudi je kompletno namešten dvoiposoban stan površine 54m² , koji se nalazi na 10. spratu stambene zgrade. Stan je moderan, funkcionalan i idealan za udoban život. 📅 Useljiv od 05.09.2025. 🛋️ Karakteristike stana: Površina: 54m² Sprat:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 35.200 €, 64,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LUX TROSOBAN NOV STAN U NOVOJ ZGRADI BLIZU VELIKOG MARKETA LIDL I GRAS - a NA POČETKU SUVOBORSKE ULICE, SA GREJANJEM NA GAS I MALIM KOMUNALNIM TROŠKOVIMA U STANU JE SVE NOVO I MALI SU TROŠKOVI A SASTOJI SE OD ULAZNOG HODNIKA, DNEVNE SOBE SA IZLASKOM NA TERASU KOJA POSEDUJE....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 35.500 €, 71,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan na Telepu, useljiv od 01.10, potreban depozit. Uz stan ide i parking mesto. Potreban depozit, Terasa, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 35.500 €, 71,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo namešten, trosoban stan na Bulevaru Slobodana Jovanovića. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje, odvojene dve spavaće sobe, jednog sanitarnog čvora i terase. Nalazi se na prvom spratu zgrade. Jedan deo stana će biti renoviran, useljiv od 01.09. Slobodan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Perfektan položaj stana i uređenost. Prilagodljiv sa većom i manjom spavaćom sobom ili spavaćom i radnom. Prostrana lođa zbog orijentacije stana, veći deo godine korisna. Troškovi su mali, stan je useljiv, potpuno namešten. Garažno mesto je dostupno za 100 eur. PROSTORIJE: hodnik,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Strogi centar grada, ulica Grčkoškolska. Kompletno renoviran i namešten, dvosoban salonski stan nadomak pešačke zone. Ovaj lep i svetao stambeni prostor sa visinom plafona preko 3,5m čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba, ulazni hodnik i kupatilo sa tuš....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 36.050 €, 39,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 36.400 €, 52,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, namešten, odmah useljiv. Svetao, u lepo održavanoj zgradi. Javni parking isped zgrade. Odlična saobraćajna povezanost sa svim delovima grada. Kompletna infrastruktura, za svaku preporuku. Agent Aleksandra Adamović Hanidis, lic.br.4692 Telefon: 064/116-3464 Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 36.800 €, 46,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110778. Izdaje se lep, moderno opremljen dvosoban stan, na 3. spratu novije zgrade sa liftom. Stan se nalazi u mirnom delu Podbare. Uz stan je obezbeđeno i parking mesto, koje nije uključeno u cenu zakupa stana. Dozvoljeni su kućni ljubimci. Useljiv od 15.07.2025.Potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 36.800 €, 46,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Salajka, ulica Kisačka - blizina centra. Nov, kompletno namešten, svetao jednoiposoban stan u neposrednoj blizini centra grada. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. Pozicioniran na III....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 37.000 €, 34,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen apartman površine 34 m², lociran u apartmanskom kompleksu Dvori, u Vikend naselju na Kopaoniku, na nadmorskoj visini od 1.300 metara. Karakteristike: Cena: 37.000 EUR Lokacija: Kopaonik, Vikend naselje, 4 km udaljen od centra Kopaonika, 3 km od ski staze Sunčana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 37.000 €, 39,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Savršen kutak za život ili investiciju na 20-25 km od Novog Sada (ČELAREVO) ! Prodaje se jednosoban stan površine 39m² sa garažnim prostorom od 13,5m² . Stan se nalazi na prvom spratu, odmah je useljiv i savršen za one koji traže miran prostor ili priliku za ulaganje. Šta sve dobijate?....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 37.100 €, 53,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo sjajan, svetao, namešten i odmah useljiv stan u Birčaninovoj ulici. Stan se nalazi bukvalno na 5 minuta hoda od svega potrebnog za svakodnevni život. Stan se nalazi na 3.spratu u zgradi sa liftom. O sigurnosti lokacije nema potrebe trošiti reči, ambasade su sa svih strana.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Novo Naselje, 37.500 €, 75,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Somborska rampa. Predstavljamo renoviran poslovni prostor u prizemlju kuće sa sopstevim ulazom. Ovaj prostor čine prijemni deo, jedna velika open space prostorija, dva sanitarna čvora i ostava. Grejanje na gas. U dogovoru sa zakupcem prostor može biti priveden nameni ( postavka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 37.800 €, 54,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvoiposoban stan (54 m2) na visokom prizemlju nove zgrade, u mirnoj ulici na atraktivnoj lokaciji. Useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 38.400 €, 64,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban namešten stan u bloku 70,useljiv od 1.10.Moguća manja korekcija cene. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo moderan 2.0 stan u tek useljenoj zgradi u ulici Mirijevski bulevar u blizini TC Karaburma. Strukturu stana čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Izdaje se potpuno namešten i opremljen svom potrebnom kućnom tehnikom. U cenu je uključeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 38.500 €, 70,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dobar trosoban stan na 20m od Bulevara kralja Aleksandra, malo iznad Cvetkove pijace. Dve terase. Infostan oko 1000,00 dinara, namešten. Uredna zgrada sa liftom, ispred zgrade parking za stanare van zone. Depozit u visini jedne zakupnine, useljiv odmah. Agencijska provizija 50% od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 38.500 €, 70,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem trosoban, upravo renoviran i moderno opremljen stan (70m2 + 2 terase). Stan je opremljen sa novim namestajem, tehnikom (klima uredjaj,TV, veš mašina, kombinovani frižider, šporet,usisivač, mikrotalasna pećnica, toster) i kompletnim setom posudja i pribora za kuhinju(pegla,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 IZDAJE SE KOMPLETNO RENOVIRAN TROSOBAN STAN – GRBAVICA, 55m² 🏡✨ U ponudi je potpuno nov, luksuzno renoviran trosoban stan u mirnom dvorišnom delu na odličnoj lokaciji – Bulevar Cara Lazara , Grbavica. Budite prvi stanari u stanu koji nikada nije bio useljavan! 👌 🔹 Osnovne informacije:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 38.500 €, 22,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u mirnom delu naselja Mali Beograd (Klisa), sa dobrim pristupom glavnim saobraćajnicama i javnom prevozu. Površine je 22 m², funkcionalnog rasporeda. Sastoji se od ulaznog hodnika (u završnoj fazi uređenja), dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Posebne....

 
 
 
  Stan, BEČEJ, 38.700 €, 43,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednosoban stan u blizini centra Bečeja. Stan je sagrađen u okviru stambene zgrade za kolektivno stanovanje na drugom spratu poseduje terasu i ulično je orjentisan. Površina stana 43 m 2 .Struja trofazna. Stan je u dobrom je stanju i udmah useljiv. Tip grejanja u stanu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 39.000 €, 65,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan,komforan trosoban stan površine 65m2 u Tolstojevoj ulici, u srcu Grbavice, opremljen za funkcionalno stanovanje. U blizini stana je sve potrebno za život i funkcionisanje. Stan se sastoji od dnevne sobe u čijem sastavu čini kuhinja sa tepezarijom i izlaz na lepu,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 592)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>