• GoHome Professional
do 200000 eura što jeftiniji parking uknjižen - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 200000 eura što jeftiniji parking uknjižen - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što jeftiniji parking uknjižen

  • Za upit "do 200000 eura što jeftiniji parking uknjižen" pronađeno 5 969 nekretnina - prosečna cena 2.176 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRNJAČKA BANJA, 54.000 €, 27,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Uknjižen stan. - Čista i uredna dokumentacija. - Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. - Lux novogradnja. - Prvi sprat. - Etažno grejanje na struju. - Klima (Daikin). - Lift. - ALU stolarija. - Roletne na dugme. - Komarnici. - Bosch kotao za grejanje s nižom potrošnjom. -....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 54.080 €, 32,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prelep jednosoban stan odličnog rasporeda. Mirna lokacija prepuna zelenila i parking mesta. Uknjižen stan 1/1 na ime vlasnika .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 54.590 €, 20,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju stana u potkrovlju (6. sprat) stambene zgrade na odličnoj lokaciji na Novoj Detelinari. Zgrada ima lift do 5. sprata, a zatim stepenište do potkrovlja. Uknjižen na 20m2 (realno ~24m², zbog kosina) U dvorištu zgrade postoji 7 parking mesta, samo za stanare zgrade.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 54.600 €, 33,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni prostor - lokal u prizemlju, površine 33m2, TC Zona I na Bulevaru Nemanjića. Lokal je na izuzetno atraktivnoj lokaciji, u prizemlju Tržnog Centra, pristupačan na oba ulaza (s prednje kao i sa zadnje strane). Pogodan je za poslovni prostor kao i sve vrste delatnosti.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 55.000 €, 32,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053781 ADICE, JEDNOIPOSOBAN STAN, 32M2 <span style="font-family: " arial",sans-serif;font-weight:normal;mso-bidi-font-weight:bold"="">Na prodaju 1.5 stan na Adicama – odmah useljiv, namešten, sa parking mestom U ponudi je funkcionalan jednoiposoban stan koji se nalazi u prizemlju....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 55.000 €, 29,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na Čairu preko puta Čairskog parka. Stan je 29m2 uknjižene površine, po strukturi je jednosoban i nalazi se na petom spratu (iznad je tavan) u zgradi bez lita. Sastoji se od ulaznog hodnika, višenamenske dnevne sobe, trpezarije, izdvojene kuhinje, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 55.000 €, 65,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se prelep uknjižen dvoiposoban stan novije gradnje, nalazi dr na eskluzivnoj lokaciji kod parka Čair, u ulici Tome Roksandića, površine je 65m2, ima terasu, CG, nalazi se na IV spratu, ima parking, parket, PVC stolariju, sigurosna vrata, keramiku i sanitarije I klase, KTV,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 55.000 €, 80,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Sastoji se od dve sobe, kuhinje, kupatila i pretsoblja. Ispred je velika terasa(oko 15m2),koja pripada stanu, a moguće je koristiti i dvorište. Trenutno je u sivoj fazi , a ,vlasnik bi dovršio zanatske radove. Moguć je dogovor oko završetka radova -opreme i oblogaLako je špregradiv....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 55.000 €, 49,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U mirnom kraju sa puno zelenila i kompletnom infrastrukturom, lep i funkcionalan stan u urednoj i održavanoj zgradi bez lifta. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Lep raspored prostorija. Stan kompletno renoviran.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 55.000 €, 31,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 118929, III/IV, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Na prodaju luksuzno opremljen apartman sa panoramskim pogledom na Tornik.Prelep, kompletno opremljen apartman, idealan za one koji cene kvalitet, udobnost i mir prirodnog okruženja. Svaki detalj enterijera....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 55.000 €, 31,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118929, III/IV, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju luksuzno opremljen apartman sa panoramskim pogledom na Tornik. Prelep, kompletno opremljen apartman, idealan za one koji cene kvalitet, udobnost i mir prirodnog okruzenja. Svaki detalj enterijera....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 65.000 € na 55.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 55.000 €, 49,00 m2 cca 1120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Beograd, Palilula - Padinska skela, Tovilište49m2, 2.0, 1/4, TA, podrum, parking U ponudi je dvosoban stan za sređivanje, smešten u mirnom i zelenom delu Padinske skele. Stan ima izuzetno funkcionalan raspored, sa jasno odvojenim dnevnim i spavaćim delom, što pruža brojne mogućnosti....

 
 
 
  Stan, PIROMAN, 55.000 €, 94,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116390, 14a, prizemna, struja, klima, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, mogućnost proširenja, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 55.000 €, 115,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121323, 8.67a, spratna, struja, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, mogućnost proširenja. Vikend kuća u izgradnji, u popularnom vikend naselju Mandjelos. U ponudi su dve parcele od po: 867m2 i 800m2, jedna....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 55.000 €, 35,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman je na dva nivoa (23 m2+12 m2 galerije) i nalazi se u neposrednoj blizini gondole u Brzeću, u mestu Bela Reka, u objektu Bele staze. Apartman je kompletno opremljen i sređen i prodaje se sa nameštajem. Nalazi se na četvrtom spratu zgrade, sa galerijom u potkrovlju. Uknjižen....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 55.000 €, 39,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo na prodaju - VEOMA POVOLJNO - stan na Zlatiboru, naselje Zova Stan se nalazi u mirnom kraju Zlatibora, okružen prirodom, a opet blizu centra Stan ima 39m2 Po strukturi je 1.5 soban i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 55.000 €, 26,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem dva aprtmana na Kopaoniku, površine od po 26.5m2,po strukturi 1.5 sobni.Apartmani se nalaze u vikend naselju-pored-u kompleksu "Kraljevi Cardaci spa"sa odlicnom pozicijom i pogledom,50 metara od novootvorenog Maxi-a.Objekat je udaljen od centra 4.5km,2.2km od zicare Suncana....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 55.000 €, 25,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

GARANTOVANI PRIHOD! Lux Apartman 25m2 u Zonedu Spa 4* na Kopaoniku ispod staze Sunčana dolina, kompletno lux opremljen, sopstveni kotao na struju, wi-fi, kablovska, telefon povezan sa recepcijom, posteljina, peskiri, sef, bazen, skijasnica! Apartman povezan toplom vezom sa Spa centrom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 55.120 €, 22,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jednoiposoban stan na vrlo traženoj lokaciji u gradu. Odvojena spavaća soba. Kuhinja uvučena sa svojom prirodnom ventilacijom. Prelep ambijent za život, blizina škola, vrtića, marketa, autobuskog stajališta, banke, marketa. Okolo zgrade dosta zelenila i parking prostora.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 55.170 €, 28,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan uknjižen stan na Adicama. Stan je izuzetnog kvaliteta. Grejanje je na toplotne pumpe, troškovi su izuzetno niski. Slobodnog parking mesta ima uvek ispred zgrade. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Srećno sa kupovinom! .

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 55.200 €, 48,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem nov dvosoban stan u Sremskoj Mitrovici ulica 16.Divizije na 4 spratu - nadogradnja bez kosina. Uknjižen na 30m2 u stvarnosti ima oko 50 kvadrata (može u svakom trenutku da se izmeri i uknjiži na 50m2). Kvalitetna gradnja,nije se štedelo na kvalitetu i materijalima.Ostalo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 55.530 €, 41,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen dvosoban stan na odličnoj lokaciji, punoj zelenila i parking prostora kod Železničke stanice. Dobro održavan u izvornom stanju. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053332 .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 55.800 €, 31,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ugostiteljska, pr/II, stan u novijoj, maloj zgradi, kompletno namešten, bez ikakvih ulaganja, sa lepim pogledom, odlična lokacija, parking mesto, uknjižen. Agencijska provizija 2% Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 56.000 €, 17,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan nadomak okretnice u Ustaničkoj ulici, Zvezdara. Stan je površine 17m2 sa maksimalno upotrebom svakog kvadrata. Nalazi se na desetom spratu stambene zgrade od petnaest spratova. Zgrada je starije gradnje ali redovno održavana sa dva lifta. Kompletno....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 56.500 €, 34,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan u izvornom stanju, na odlicnoj lokaciji, sa svom potrebnom infrastrukturom. Slobodan parking oko zgrade. Predsoblje, visenamenska soba, kuhinja, kupatilo i lodja. uknjizen 5/6 Jednosoban stan, Vrnjačka Banja - Vrnjacka Banja | Prodaja · 34m² · 56.500&#8364;.

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 57.000 €, 51,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen stan površine 51m2 na drugom spratu,nalazi se na mirnoj lokaciji Raj. Sastoji se od hodnika,spavaće sobe,dnevne sobe sa kuhinjom,terasom sa prelepim pogledom i kupatilom.Parking mesto obeleženo koje pripada stanu. Prodavnica od stana na 200m,centar grada 15min....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 57.000 €, 25,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem apartman u novom delu Milmari Resorta na Kopaoniku. Studio apartman površine 25m² nalazi se na prvom spratu N bloka, potpuno je uknjižen i spreman za izdavanje. Prodaja se vrši direktno od vlasnika, bez posrednika . Apartman je moderno opremljen i prodaje se namešten, sa....

 
 
 
  Kuća, KRUPANJ, 57.000 €, 85,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 122131, 15.97a, prizemna, struja, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, mogućnost proširenja. Lepa, velika i ravna parcela, od cca. 15ari, sa dve manje vikend kućice. Kuće su na asfaltu u vikend naselju....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 57.000 €, 85,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 122131, 15.97a, prizemna, struja, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, mogucnost prosirenja. Lepa, velika i ravna parcela, od cca. 15ari, sa dve manje vikend kucice. Kuce su na asfaltu u vikend naselju....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 57.200 €, 37,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118125, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. CENA+PDVNa prodaju apartmani u luksuznom objektu ,,Komovi&quot; na Zlatiboru. Apartmani su uknjiženi i spremni za useljenje. Moguća kupovina....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 57.200 €, 37,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118125, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. CENA+PDV Na prodaju apartmani u luksuznom objektu ,,Komovi" na Zlatiboru. Apartmani su uknjizeni i spremni za useljenje. Moguca kupovina putem....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 57.200 €, 37,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118125, klima, lift, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. CENA+PDV Na prodaju apartmani u luksuznom objektu ,,Komovi" na Zlatiboru. Apartmani su uknjiženi i spremni za useljenje. Moguća kupovina putem običnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 57.680 €, 27,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu nekretninu u novogradnju, retkost na tržištu, nekretnina ima dve odvojene prostorije. Izuzetno funkcionalan stan, nalazi se na vrhunskoj lokaciji punoj zelenila i parking mesta, odlična i za život i za izdavanje. Uknjižen 1/1. Pozovite za sve informacije.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 57.700 €, 52,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni prostor u Durlanu. Nalazi se na odličnoj lokaciji, pogodan za različite delatnosti zbog svoje strukture i komfonih prostorija. Poslovni prostor je uknjižene kvadrature 52m2. Sastoji ulaznog dela, dve sobe i kupatila. Nalazi se u prizemlju. Prostorije su komforne....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 58.000 €, 62,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan se sastoji od ulaznog hodnika iz kog se ulazi zasebno u: kuninju, dnevni broravak sa terasom, spavaću sobu sa terasom, kupatilo renovirano, podrumska prostorija. Stolarija aluminijumska, podovi parket. Besplatni parking. Stan se prodaje polunamešten odmah useljiv.. Stan je uknjižen,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 58.000 €, 116,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dupleks stan kod Pravnog fakulteta. Ukupne površine je 116m2, nalazi se na IV spratu stambene zgrade bez lifta. Donji deo stana je uknjižen površine 62m2, gornji deo stana je 54m2. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 58.300 €, 25,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054605. PETROVARADIN, STARI MAJUR, GARSONJERA, 25.35 m2. ISKORISTITE PRILIKU U PRETPRODAJI! Predstavljamo vam garsonjeru veličine 25.35 m2, pozicioniranu u prizemlju zgrade u izgradnji. Pouzdan investitor, moderna gradnja, na odličnoj lokaciji. Grejanje na toplotne pumpe, što....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 58.710 €, 38,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam uknjižen suterenski stan na fantastičnoj lokaciji na samo par minuta hoda od strogog centra grada i šetališta na Keju. Nekretnina ima 38m2, poseduje spavaću sobu odličnih dimenzija, kuhinju i terpezarijski deo, kupatilo sa prirodnom ventilacijom kao i ostavu. Stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 58.750 €, 14,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal u podzemnom prolazu u Obrenovićevoj ulici . Lokal je 14m2 , na atraktivnoj poziciji , u blizini ulaza u TC Forum . Čisto vlasništvo , uknjižen. Obrenovićeva, Parking, garaža, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 59.000 €, 53,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131115, I/, klima, terasa, uknjizen, garaza, parking. *CELAREVO NOVI - LUX** + GARAZA (16 m2) 53 m2, veliki 2,0 - soban sa terasom koja gleda na dvoriste. Odlican. Uknjizen. Klimatizovan. Podno grejanje na sopstveni gasni kotao. Stan je u maloj stambenoj zgradi sa 2....

 
 
 
  Stan, NOVA VAROŠ, 59.000 €, 53,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131115, I/, klima, terasa, uknjižen, garaza, parking. *ČELAREVO NOVI - LUX** + GARAŽA (16 m2) 53 m2, veliki 2,0 - soban sa terasom koja gleda na dvorište. Odličan. Uknjižen. Klimatizovan. Podno grejanje na sopstveni gasni kotao. Stan je u maloj stambenoj zgradi sa 2....

 
 
 
  Apartman, BRUS, 59.000 €, 33,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman u Brzeći, 0.5, 33m2, V sprat od V, sa blagim kosinama (najniža tačka na 1,87m), lift. PVC stolarija, EG na stuju, podno grejanje u kupatilu. Kompletno opremljen i uknjižen. Okrenut ka planini, 500m2 udaljen od ski gondole, u objektu Foka Spa, izgradjenom 2014. godine, koji....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 479)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>