• GoHome Professional
do 200000 eura što jeftiniji parking namešten - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 200000 eura što jeftiniji parking namešten - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što jeftiniji parking namešten

  • Za upit "do 200000 eura što jeftiniji parking namešten" pronađeno 2 157 nekretnina - prosečna cena 2.313 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ĆUPRIJA, 76.000 €, 93,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno namešten trosoban stan površine 93m², smešten na mirnoj i atraktivnoj lokaciji. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom na terasu, moderne kuhinje sa najnovijim aparatima, dve velike....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 76.000 €, 85,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Durlanu, na odličnoj lokaciji. Površina stana je 40m2 i plus prelepa terasa od 45m2. Kompletno namešten, bez većih ulaganja. Grejanje i hladjenje je regulisano toplotnim pumpama, ali ima i inverter klima (kupljena pre 2 meseca, još uvek u garanciji). Sastoji se od....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 76.500 €, 45,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se moderan apartman na Kopaoniku, u kompleksu Dvori, u Vikend naselju. Apartman je površine 44,93m2 i sastoji se od ulaznog dela, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Apartman se prodaje kompletno namešten. U ponudi su dva apartmana. Kompleks....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 76.500 €, 44,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo novi stan u centru Zlatibora na Đurkovcu Na samo 400m od jezera, u blizini parka, pijace, Avantura parka, autobuske stanice i niza restorana i drugih ugostiteljskih objekata Zbog svoje lokacije stan ima velikog potencijala za izdavanje tokom cele godine....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 77.000 €, 41,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je svetao, potpuno namešten i odmah useljiv dvosoban stan u Vrnjačkoj Banji, u centru, na drugom spratu. Stan ima 41 m² sa terasom i funkcionalan raspored koji obuhvata dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo i terasu od 4 m². Prostor je prijatan i....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 77.000 €, 35,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Zlatiboru u okviru naselja 25. maj Na dobroj lokaciji u ulici Andrije Jevremovića, na 15 minuta hoda od centra i jezera, u blizini vidikovca Karaula, Titove vile i više restorana i kafića Stan ima 35m2 Nalazi se u novoj zgradi na 4 spratu (od....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 77.000 €, 36,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u strogom centru Zlatibora u okviru naselja Đurkovac, jednom od najatraktivnijih naselja na Zlatiboru Na samo 200m od jezera i trga, u neposrednoj blizini Gold Gondole, skijališta Obudojevica, Avantura parka i mnogih drugih turističkih i ugostiteljskih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 77.000 €, 48,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120731, PR/I, terasa, novogradnja. POVOLJNO!!!Spuštena cena! Na prodaju nov, namešten jednoiposoban stan u Petrovaradinu, ulica Mažuranićeva. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatilo, spavaće sobe i terasa koja je zatvorena. Stan je uknjižen na 31m2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 77.050 €, 44,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijska oznaka -1081829- Prodaje se uknjižen jednoiposoban stan u Petrovaradinu, u bloku 8. Lokacija odlično povezana sa gradom, puna zelenila i parking mestima koja se ne plaćaju. Stan je u izvornom stanju, lepo održavan. Odmah je useljiv i prodaje se komplet namešten. Šesti sprat,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 77.220 €, 78,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun Stadion 68+10m2 novo luksuzno namesteno mirna ulica na korak od sportskog centra sa bazenom, zatvorenim terenima, teretanom, saunom i spa centrom nekoliko minuta od centra Zemuna i Dunava, izuzetna novagradnja, uredan ulaz, stan na 2. spratu, visoki plafoni, osvetljen, funkcionalan,....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 77.250 €, 30,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2023.,

www.indomio.rs

KOPAONIK + Kraljevi Čardaci + Vikend naselje Površina stana - Apartmana: 30m2 Jednoipsoban stan / Apartman: + predsoblje + kupatilo + kuhinja + trpezarijski deo + dnevna soba + spavaća soba 2. sprat / od 4 LIFT + Topla veza sa Wellness i SPA Centrom Grejanje na struju - norveški radijatori....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 77.250 €, 23,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen, jednosoban stan na fantastičnoj i traženoj lokaciji, ulica Miše Dimitrijevića. Stan se prodaje kompletno namešten tehnika i nameštaj. Ima parking za stanare u dvorsištu zgrade. Odličan stan za život a tako i za iznajmljivanje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 77.250 €, 31,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan stan novije gradnje - prodaje se kompletno namešten. Uknjižen na 31m2 no u prirodi ima 35m2 + terasa od 4m2. Zgrada je novije gradnje, izuzetno održavana. Nalazi se u mirnom delu Telepa u blizini gradskog prevoza. Prodaje se kompletno namešten i ne zahteva dodatna ulaganja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 77.250 €, 26,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KOMPLETNO NAMEŠTENA GARSONJERA NA BULEVARU EVROPE SA PARKINGOM--Kompletno namešten stan koji se nalazi na 1. spratu sa liftom na Bulevaru Evrope. Lociran je u najboljem delu Bulevara Evrope, u blizini kružnog toka. U dvorištu je obezbeđen parking za stanare zgrade. Uknjižen 1/1, bez....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 77.500 €, 44,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno komforan i kompletno namešten apartman, se nalazi u vikend naselju planine Kopaonik, u okviru turističkog kompleksa Jolly Kop. Udalje je 3,8 km do žičare Sunčana dolina i 5 km do centra Kopaonika. Apartman obuhvata: odvojene dve spavaće sobe (veća i manja), dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 77.600 €, 97,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je komforan, kompletno namešten dupleks površine 97 m², koji se nalazi u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja. Stan je funkcionalno organizovan, prostran i idealan za porodicu ili višečlano domaćinstvo. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaćih soba,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 78.000 €, 42,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan na odličnoj, mirnoj lokaciji u Krnjači – ulica Save Kovačevića, 700m od škole. Stan se nalazi u novijoj zgradi, zgrada iz 2009 godine, na 3. spratu od ukupno 3, potkrovlju sa blagom kosinom samo u dnevnom boravku, spavaca soba i ostali deo stana u punoj visini.....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 78.000 €, 42,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 78.400 €, 56,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan u Beogradu na vodi sa pogledom na reku, potpuno namešten i opremljen. Recepcija na ulazu u zgradu. Video nadzor. Stan je ukupne površine 56 m2 (sa terasom), korisne površine 52 m2, garažno mesto je površine 16m2. Sadržaj prostora: antre, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 78.800 €, 39,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan stan, veoma funkcionalnog rasporeda prostorija. Zgrada novija, izuzetno dobro održavana. Stan se prodaje komplet namešten kao na slikama, ostaje i sva tehnika! Dvorišno orijentisan, veoma mirno okruženje, ispred je veliki parking, a u prizemlju zgrade biciklana. Uknjižen 1/1.....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 95.000 € na 79.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 79.000 €, 34,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 95.000 €
13.05.2026 - 79.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130373, PR/III, telefon, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Na prodaju sredjen i potpuno opremljen namesten stan od 34m2 u mirnom delu Ledina u blizini svih sadrzaja potrebnih za svakodnevni zivot i sa dobrom povezanoscu sa....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 79.000 €, 43,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Zlatiboru Stan se nalazi na 1.5km od centra i jezera u mirnom delu Zlatibora, u okviru Tić polja Stan je u okviru kompleksa što pruža niz dodatnih pogodnosti za stanare, a pre svega restoran, spa i wellness centar, kao i otvoreni bazen za uživanje....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 79.000 €, 50,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s553 Na prodaju je kompletno namešten, nov stan površine 50 m², koji se nalazi na prvom spratu kvalitetne stambene zgrade u porodičnom naselju Tozino voće – jednom od najtraženijih i najuređenijih delova Mladenovca. Stan je veoma svetao, funkcionalan i lepo organizovan, idealan....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 79.000 €, 31,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo prelep i namešten stan na TOP lokaciji na Zlatiboru. Stan je površine 31m2, u neposrednoj blizini pijace i Gold gondole. Nalazi se u modernoj zgradi izgrađenoj 2020e godine sa vrhunskim kvalitetom gradnje na trećem spratu od šest. Ispred zgrade se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 79.000 €, 85,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 106786, struja, klima, terasa(2), uknjižen, nov, novogradnja, fasada nova, parking, mogućnost proširenja. U ponudi predstavljamo splav na Adi. Splav se prodaje potpuno namešten sa razradjenim biznisom u vidu izdavanja stan na dan. Radi se o registrovanom splavu sa svim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 79.200 €, 53,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

41190, 061 234 30 11 Stefanela, Stan je u prizemlju, istočno orijentisan, renoviran i namešten od 53m2. Ima dve sobe, kuhinju, hodnik, degažman, kupatilo, terasu, ostavu, tavanski deo i biciklanu. Ugrađena su nova, sigurnosna vrata i estetska rešetka na terasi. Nalazi se u lepoj,....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 79.800 €, 31,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2023.,

www.indomio.rs

KOPAONIK + Kraljevi Čardaci + Vikend naselje Površina stana - Apartmana: 31m2 Jednoipsoban stan / Apartman: + predsoblje + kupatilo + kuhinja + trpezarijski deo + dnevna soba + spavaća soba 3. sprat / od 4 LIFT + Topla veza sa Wellness i SPA Centrom Grejanje na struju - norveški radijatori....

 
 
 
  Stan, UMKA, 79.800 €, 38,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u centru Sokobanje,u blizini pošte, na idealnoj lokaciji za turizam, 38 m2. Nalazi se u stambenoj zgradi novije gradnje sa panoramskim liftom i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 79.825 €, 26,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je funkcionalna garsonjera na odličnoj lokaciji, na Bulevaru Evrope kod Zoneda.Stan ima 26 kvadrata i uknjižen je 1/1 na vlasnika.Prodaje se kompletno namešten, idealan za izdavanje ili kao investicija.U dvorištu zgrade postoji zajednički privatni parking za sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 79.825 €, 26,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stana- Bulevar Evrope- Garsonjera Prodajemo garsonjeru na Bulevaru Evrope . Stan ima 26 kvadrata, uknjizen 1/1 na vlasnika. Stan se prodaje kompletno namesten kao sto vidite na fotografijama, odlicnog rasporeda. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa lifitom. U dvoristu zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 80.000 €, 29,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Jedna od unIkatnih nekretnina u centru grada kod ulice Vase Stajića i bivšeg Radničkog univeziteta ! Jedinstvenost nekretnine se ogleda u tome što se nalazi na staroj novosadskoj lokaciji, koja je poznata po izuzetnim vilama i stanovima velikih kvadratuta tzv. "salonci". Visina plafona....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 80.000 €, 212,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Reč je o kući koja se nalazi u prigradskom naselju nadomak Vranja. Put do naselja je sredjen i nov a tik iznad kuće se nalazi autobusko stajalište, kuda staje i linijski autobus koji vodi direktno do grada. Lokacija je takva da odgovara onima koji vole mirne sredine i prirodu ali....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Klisa, 80.000 €, 100,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PROSTOR JE NEKADA FUNKCIONISAO I RADIO KAO KAFANA - RESTORAN, SAD SE IZDAJE ZA SVE DRUGE DELATNOSTI, SAMO NE ZA TE PRETHODNE. SASTOJI SE IZ TRI VECE PROSTORIJE, KUHINJE, DVA SANITARNA CVORA, HODNIKA I TERASE. ISPRED PROSTORA 4-5 PARKING MESTA. DEPOZIT OBAVEZAN, AGENCIJSKA PROVIZIJA....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 80.000 €, 100,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se prizemni deo kuće – Telep | 100m² | Namešten | Dvorište | 2 parking mesta | Pet friendly 🐾🚗🌿 📍 Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Telepu, izdaje se prizemni deo kuće površine 100m², kompletno namešten i spreman za useljenje. Ova nekretnina pruža idealan spoj privatnosti,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 80.000 €, 42,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Zlatiboru u jednom od najlepših kompleksa Zlatiborski konaci Zlatiborski konaci su jedan od najlepših hotelskih kompleksa na Zlatiboru, na samo 1.5km od centra, sa kojim su odlično povezani, okruženi šumom i pašnjacima Savršena lokacija za one....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 80.000 €, 38,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj savremeni LUX objekat nalazi se u mirnom, rezidencijalnom delu Zlatibora. Stan koji se prodaje nalazi se u objektu Vila Borova, površine 38m2, u perfektnom stanju, kompletno namešten i opremljen (dva LCD TV-a, KTV, wifi, fen, sef, sudovi, posteljina, peškiri). Sastoji se iz....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 80.000 €, 40,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u samom centru Zlatibora U neposrednoj blizini jezera, trga, Avantura parka, skijališta Obudojevica, početne stanice Gold Gondole i mnogih drugih sadržaja u ponudi Zlatibora Odlična lokacija za uživanje u čarima Zlatibora, ali takođe i dobra investiciona....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 80.000 €, 62,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA - FOR SALE Beograd, Čukarica - Žarkovo Prodaje se 2.0-soban stan ukupne površine 58m2(36m2 + 22m2 terasa). Na odličnoj lokaciji, mirna ulica bez buke. Nalazi se u prizemlju zgrade novije gradnje! Stan je kompletno namešten NOVIM stvarima! Odvojena kuhinja sa trpezarijom. 2....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 80.340 €, 41,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastičan dvosoban stan u najlepšem delu Zlatibora. Odlično održavan kao i sama zgrada, grejanje je putem toplotnih pumpi na struju, stan je bez ulaganja i prodaje se namešten. Za dodatne informacije pozovite našeg agenta prodaje! KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 80.350 €, 41,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.09.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličan dvosoban stan na izuzetno traženoj lokaciji. Nekretnina se nalazi na Novoj Detelinari, opremljena je PVC stolarijom, sigurnosnim ulaznim vratima, hrastov parket, odlična keramika. Stan se prodaje kompletno namešten sa ugradnom kuhinjom koja je rađena po meri.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 80.600 €, 62,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Wellport - West 65. Luks namešten na I spratu, dobroj poziciji. Mesečni troškovi oko 140 eura. Bez kućnih ljubimaca. Odmah useljiv. agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet.

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 81.000 €, 41,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen dvosoban stan na najtraženijoj lokaciji, nedaleko od kružnog toka. Vrlo funkcionalan i svetao, kompletno opremljen. Poseduje KTV, a grejanje je na inverter klimu i norveški radijator u spavaćoj sobi. Prodaje se namešten. Parking je obezbeđen za sve stanare u dvorištu zgrade.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 622)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>