• GoHome Professional
do 200000 eura što jeftiniji parking 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • do 200000 eura što jeftiniji parking 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što jeftiniji parking 70 m2

  • Za upit "do 200000 eura što jeftiniji parking 70 m2" pronađeno 4 042 nekretnina - prosečna cena 2.100 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, STARA PAZOVA, 94.900 €, 69,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo u ponudi – Kuće u nizu u blizini centra Stare Pazove Predstavljamo vam moderne kuće u nizu savršene strukture i kvadrature, idealne za porodičan život ili kao pametna investicija. Nalaze se u mirnom i razvijenom okruženju, u neposrednoj blizini centra Stare Pazove. Kuca ima 69m²....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 95.000 €, 70,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054179 NOVI SAD, TELEP ,DVOIOIPOSOBAN STAN 70m2… Oglašavamo prodaju funkcionalnog dvoiposobnog stana stambene površine 52m2 ,ostatak do 70m2 je terasa i prolaz koji pripada stanu a ima i parking mesto u dvorištu zgrade. Stan se nalazi u zasebnom objektu manje zgrade na Telepu....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 95.000 €, 70,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U centru Kragujevca, na prodaju lokal površine 45 m2, koji je podeljen na dva dela. Lokal je do ulice, koja je prometna, pogodan je za razne delatnosti, nalazi se u stambenoj zgradi i uz njega ide pripadajući podrum površine 25 m2, pogodan za ostavu, ali se može koristiti i u druge....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 95.000 €, 75,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

U blizini svih sadržaja, škola, obdaništa, autobuske i železničke stanice, na poslednjem, petom spratu nalazi se dupleks nastao nadziđivanjem zgrade 2012. godine. Kvalitetno izolovan, sa centralnim grejanjem u svim prostorijama. Klima uređaj 18-ica. Stan je uknjižen na 75m2, gde kosine....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 95.000 €, 76,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Igmanska Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 95.000 €, 76,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Divan apartman na vrhu kuće na Zlatiboru u Naselju Gajevi. Naselje je idilično, u prirodi a opet na asfaltiranom putu koji se čisti od snega cele godine. Do centra ima 20minuta hoda uređenom stazom ili 5 minuta kolima. Apartman ima veliku terasu sa pogledom na Zlatibor. Uz nekretinu....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 95.000 €, 76,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRVI SPRAT.UKNJIŽEN.ODVOJEN WC. PVC STOLARIJA.MOŽE KUPOVINA NA KREDIT. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 95.070 €, 71,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Komforan uknjižen dvoiposoban stan na Avijaciji. Stan uknjižen bez tereta i zabeležbi, tako da je moguća i kupovina putem stambenog kredita. Dvostrano orijentisan, mir-tišina zelenilo. U blizini gradskog prevoza, osnovne škole, vrtića, marketa itd. Oko zgrade uvek dostupna parking....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 95.140 €, 71,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

NA PRODAJU! Trosoban stan 71 m2 u Obrenovcu Stan se nalazi u ulici Kralja Petra I Dve spavaće sobe, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom i kupatilo Treći sprat Zajednički parking Prodaje se polunamešten Centralno grejanje - toplana Stan nije uknjižen, zgrada u procesu legalizacije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 95.200 €, 68,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan trosoban stan – Vračar, Crveni krst U neposrednoj blizini Crvenog krsta, izdaje se moderan trosoban stan od 68 m², pozicioniran na trećem spratu kvalitetne novogradnje. Stan karakterišu besprekorna organizacija prostora i pažljivo birani detalji. Svetao dnevni boravak....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux 3,0 stan u Vukice Mitrovic na trećem spratu. Stan je površine 68m2 sa dve spavaće sobe i dnevnim boravkom. Dostupan je od 01. oktobra. U cenu stana je uračunato i parking mesto. Cena mesečnog zakupa stana iznosi 1400eur. Zakupodavac zahteva 1 mesečnu zakupninu i 1 depozit....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 95.300 €, 65,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.06.2022.,

www.indomio.rs

41244, 061 234 30 11 Stefanela, Dvoiposoban dupleks od 65m2 sa terasom. Peti sprat u zgradi sa liftom. Dosta parking mesta u dvorištu zgrade. Donju etažu cini dnevni boravak sa kuhinjom, toalet, hodnik i terasa, dok se na gorenjoj etaži nalaze dve spavaće sobe i prostor koji može....

 
 
 
  Stan, KULA, 95.700 €, 66,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan trosoban stan u izgradnji u Kuli u ulici Svetozara Markovića.U pitanju je proveren investitor Spirala invest koji iza sebe ima na desetine završenih projekata.Stan se nalazi na 3/4 spratu u zgradi sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 95.790 €, 73,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Fantastična ponuda, vrhunska nekretnina, porodična naselje. Novo, bez trunke ulaganja. Zelenilo, parking.. Pozovite za sve informacije. .

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 95.850 €, 71,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.indomio.rs

Ovaj stan sa dve spavaće sobe , se nalazi u naselju Eco Green , u Mladenovcu , 25.Maj , u na I spratu zgrade koja će biti završena krajem 2025.godine. Toplotna pumpa kao način grejanja/hlađenja ,na podovima parketi, kupatilo i kuhinja sa uvoznom keramikom ( može da se bira od 3 ponuđene),....

 
 
 
  Stan, VALJEVO, 96.000 €, 70,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Parking Terasa Interfon Gođevačka 36 Sprat: 2 Spratnost: 3 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 96.000 €, 70,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Moderan, prostran i svetao stan na Divčibarama, gradnja 2010 godine, vlasništvo 1/1 , uknjižen. Dvostrano orijentisan, površine 70 m2, sastoji se od dve etaže. Prvu čini dnevna soba sa kuhinjom, kupatilom i terasom, dok se na drugoj nalaze dve spavaće sobe svaka sa svojom terasom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 96.200 €, 74,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121496, V/VI, klima, lift, terasa(2), nov luks, garaza. U ponudi ekskluzivan trosoban stan u jednoj od najtraženijih ulica, u neposrednoj blizini Đeram pijace, škole, vrtića, gradskog prevoza i svih sadržaja potrebnih za lagodan gradski život. Stan se nalazi u kvalitetnijoj....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 96.800 €, 71,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu „BUKET“ izgrađeno je 7 objekata sa 158 stanova, u fazama. Svaki objekat ima prizemlje, I i II sprat, kao i povučeni sprat. Svi objekti su....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 96.800 €, 72,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2025.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 97.000 €, 65,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam stan idealnog rasporeda u zgradi koja je završena 2014-te godine, u mirnom delu Novog Sada, na lokaciji koja je puna zelenila i mesta za parking. Na svega par minuta od stana se nalazi sve što je potrebno za miran porodičan život, na svega stotinjak metara je Satelitska....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 97.500 €, 65,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan, budući dom u izgradnji - idealna prilika za one koji žele da se usele u martu 2026 u potpuno nov, luksuzno uređen prostor!Ovaj elegantan stan sa dve spavaće sobe nalazi se na trećem spratu kvalitetne stambene zgrade u izgradnji. Projektovan je tako da pruži maksimalnu....

 
 
 
  Kuća, CURUG, 97.850 €, 70,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična spratna kuća u mirnom delu Čuruga. Uknjižena je na 70m2 ali u prirodi ima oko 200m2. Donja etaža ima 3 sobe,kuhinju sa trpezarijom,kupatilo, zastakljenu terasu. Uz odredjena ulaganja je odmah useljiva. Gornja etaža ima 3 sobe,kupatilo i 2 terase, izmalterisana je.postavljena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 97.850 €, 66,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijska oznaka 1070144 - Odmah useljiv troiposoban duplex stan na Novoj Detelinari, uknjižena donja etaza 36m2 (kupatilo, kuhinja, dnevni boravak, terasa, spavaća soba), gornja etaža od 30 m2 predata na legalizaciju (dve spavaće sobe), parking mesto u dvorištu, peti sprat, terasa,....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 98.000 €, 70,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju očuvan stan u potkrovlju uredne zgrade, na odličnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji. Stan je pogodan, zbog lokacije i onoga što pruža, za stalni boravak ili izdavanje gostima. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, ostave, dve prostrane spavaće....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 98.000 €, 71,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju sprat u kući koja ima četiri odvojene stambene jedinice međusobno su spojene unutrašnjim stepeništem, 92 m2. Stan se nalazi na drugom spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, spavaće sobe, kupatila i velike terase sa koje se pruža....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 98.000 €, 70,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 98.000 €, 66,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stanovi se nalaze u blizini hotela Jezero i Slatina. Prednost ovih stanova je pogled na celu Vrnjačku Banju. Posebna pažnja je posvećena kvalitetu izgradnje: Aluminijumska stolarija, GROHE sanitarija, block-lock ulazna i sobna vrata, zvučna izolacija. U cenu su uračunate roletne,....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 98.000 €, 66,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Dobro došli u novogradnju, savršeno usklađenu sa savremenim standardima i potrebama savremenih stanara! Ovi predivni stanovi nude ne samo funkcionalnost, već i izuzetnu udobnost i stil, pružajući idealno okruženje za vaš novi dom. Naša novogradnja se nalazi u Novoj Pazovi, predivnom....

 
 
 
  Stan, ŠABAC, 98.340 €, 66,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno nov, neuseljavan stan idealnog rasporeda i lokacije. Udaljen od Centra - Gospodar Jevremove 15 min. Obdanište, prodavnice, pijaca Kamičak, škola, izlazak na autoput u prečniku od 500m. Zgrada ima lift i građena izuzetnog kvaliteta, tkzv. "sendvič" zid, a gornji etaž na tavanici....

 
 
 
  Stan, LAZAREVAC, 98.400 €, 66,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Nedaleko od bolnice u Gornjem gradu, novogradnja 4 sprata+PTK, ulica Igmanska 3.5 stan od 66m2, knjiži se na 61,5m2. Kvalitetna novogradnja sa garažnim prostorom, 4 sprata i potkrovljem. Centralno grejanjena toplanu (sa kalolimetrima, kompletno opremljen stan, trenutno pod kirijom....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 91.520 € na 98.560 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, LESKOVAC, 98.560 €, 64,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 84.480 €
29.04.2026 - 91.520 €
13.05.2026 - 98.560 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosoban stan u izgradnji, pozicioniran u modernom stambenom objektu PR+IV na veoma atraktivnoj lokaciji.Ovaj izuzetan stambeno-poslovni kompleks nudi širok spektar stanova različitih struktura i površina od 29m2 - 80m2, pružajući kvalitetan sadržaj za sve generacije. Posvećenost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 98.690 €, 71,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u srcu Vračara, površine 70,78m2. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade u novogradnji. Stan je izrazito svetao sa dosta dnevne svetlosti. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 99.000 €, 71,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Duplex Apartman u stambenom objektu ''Green Hills'', na odličnoj lokaciji, na jednom od najlepših delova Divčibara, u neposrednoj blizini hotela ''Crni Vrh''. Cena nije fiksna, moguć dogovor. Gradnja izvedena po najvišim standardima i dvorištem u vidu....

 
 
 
  Stan, DOBANOVCI, 99.000 €, 66,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Surčin, Dobanovci - Ugrinovačka 3. 0, 66m2, 2/2, TA, parking U ponudi je sunčan i svetao stan u kući, u centru Dobanovaca. Po strukturi je trosoban i sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatila. Uknjižen na 66m2 korisne površine.....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 99.000 €, 66,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Ugrinovačka Sprat: 2 Spratnost: 2 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 99.000 €, 75,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stana - Sokobanja, centar, kod Doma zdravlja Nudimo na prodaju potpuno opremljen dvoiposoban stan u samom centru Sokobanje, u neposrednoj blizini šetališta, sa odličnim pristupom svim sadržajima! Stan se nalazi na visokom prizemlju i ima 75 m², sa lodjom i parking mestom u....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 99.550 €, 65,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 106056, III/III, lift, telefon, terasa, u izgradnji, parking, dvorište/bašta, ostava, pogodan za pp. Prodaju se stanovi u izgradnji u Panteleju. Ono što ovu zgradu čini drugačijom od ostalih jeste specifičnost njene fasade, pokrivena parking mesta, ostava uz svaki stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 99.630 €, 67,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Trosoban stan u odličnoj izgradnji čiji je rok izgradnje 2023-ća godina. Mogućnost povrata PDV-a za kupce prvog stana. Svaki stan ima svoj gasni kotao sa meračem. Dvostrano orijentisan stan. Odlična oprema, zgrada sa samo šest stanova. Parking mesto se dobija uz stan, a može se kupiti....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 99.795 €, 67,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno u ponudi, stanovi u izgradnji u Novoj Pazovi. Stan je površine 66,53m2 i po strukturi je trosoban. Nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade od pet spratova sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 99.795 €, 66,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo veoma kvalitetan i moderan stambeno-poslovni kompleks u srcu Nove Pazove. Sam kompleks postavlja nove standarde udobnosti, luksuza i funkcionalnosti pa je samim tim prilagođen savremenom načinu života. Svaki stan je pažljivo osmišljen kako bi pružio savršenu....

 
 
 
  Stan, SRBOBRAN, 99.900 €, 74,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan trosoban stan u Karadjordjevoj ulici u Srbobranu.U pitanju je novogradnja proverenog investitora Spirala invest.Stan se nalazi na 1/1 spratu i sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka,dve spavaće sobe,kupatila,terase i ostave.U izgradnji objekta su....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 539)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>