• GoHome Professional
do 200000 eura što jeftiniji dvorište 100 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 200000 eura što jeftiniji dvorište 100 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što jeftiniji dvorište 100 m2

  • Za upit "do 200000 eura što jeftiniji dvorište 100 m2" pronađeno 369 nekretnina - prosečna cena 1.315 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KAMENICA, 160.000 €, 92,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo kompletno završenu, useljivu kuću na Paragovu. Dvorište površine cca 500 m2 je ograđeno i ima kolski ulaz. Plac je sa blagim nagibom a kuća se nalazi u gornjem delu. Ispred kuće je velika lepa terasa sa koje se ulazi o nekretninu. U prizemlju je dnevni boravak , kuhinja....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 161.000 €, 100,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u nizu u lepom i mirnom delu Klise, kod sporskog centra Slana Bara. Pripadajuće dvorište od oko 50m2. Garaža u sklopu kuće. Za izgradnju koriste se samo najbolji materijali. Svi zidovi grade se od kvalitetnog termo bloka 25 cm + 10 cm stiropor. Pregradni zidovi između....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 164.030 €, 91,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Komforan porodični stan, dvostrano orijentisan. Dnevna soba sa terasom ima pogled na dvorište. Lep raspored prostorija. Prostrana dnevna soba sa trpezarijom, tri spavaće sobe u koje se ulazi iz hodnika, odvojena kuhinja i terasa. Pored standardnog kupatila ima i manji wc. Sigurnosna....

 
 
 
  Kuća, KISAC, 164.800 €, 98,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

* Fantastična novija spratna kuća na svega 20-tak minuta vožnje od Novog Sada. U prizemlju veliki dnevni boravak ,kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatilo. Sprat je u sirovom stanju. Fasada urađena. Veliko, ograđeno dvorište sa pomoćnim objektima. Za više infornacija pozovite!....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 164.800 €, 98,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na raspolaganju je odlična porodična kuća, čvrsto građena sa zidovima od bloka i cigle, koja je dizajnirana tako da funkcioniše kao dve odvojene stambene jedinice. Evo ključnih detalja o ovoj nekretnini: U prizemlju kuće trenutno se sređuje prostor koji će se sastojati od dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 164.800 €, 94,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan triplex u mirnoim delu Novog Sada, uknjižen, kompletno renoviran. Zgrada sa veoma lepim dvorištem. Idealan za višečlanu porodicu. Za više informacija, pozovite! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 164.800 €, 94,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2023.,

www.oglasi.rs

Odličan triplex u mirnoim delu Novog Sada, uknjižen, bez većih ulaganja. Nova zgrada sa lepim dvorištem. Za više informacija, pozovite! Kontaktirajte nas: 064/803-33-23 021/230-00-31 art.nsgroup@gmail.com www.art-nekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 165.000 €, 105,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan trosoban stan u novoj, urednoj stambenoj zgradi na odličnoj lokaciji u ulici Matice Srpske, Mirijevo. Stan se nalazi u prizemlju i prosteri se na 75m2 i posebno se izdvaja jer poseduje sopstveno ograđeno dvorište površine oko 30 m², idealno za porodično stanovanje,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 165.000 €, 109,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca sa 2 stana od 70m2 i 30m2, ima podrum od 60m2,prvo dvoriste zajednicko, drugo od 460m2 gde se nalazi supa , vlasnik 1/1, ima vocnjak i mali bazen ukopan . U kuci su radijatori opcija na gas, struju i u podrumu je pec na cvrsto gorivo . Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 166.500 €, 104,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

-Na prodaju 5.0 stan u centru Zemun polja, u mirnoj ulici punoj zelenila. Stan se nalazi u omanjoj zgradi sa 5 stanova, koja poseduje i svoje dvorište kao i parking prostor. -Čista i uredna dokumentacija, vlasnik 1/1. Stan je u odličnom stanju, nisu neophodna nikakva ulaganja. -Grejanje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 167.079 €, 101,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju četvorosoban stan u modernom porodičnom kompleksu sa ukupno 6 stanova iste strukture, raspoređenih u dve lamele, na 3 nivoa, na odličnoj lokaciji u naselju Branko Bjegović, koja obezbeđuje mir, čist vazduh, odličnu povezanost sa centrom grada i blizinu škole i vrtića. Vrhunski....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 167.630 €, 93,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan površine 93 m² u mirnom i uređenom stambenom kompleksu u banji Vrdnik. Ova nekretnina se ističe vrhunskim kvalitetom gradnje, pažljivo biranim materijalima i izuzetnom lokacijom, a cena uključuje i privatno parking mesto. Strukturu stana čini • Dnevni boravak sa trpezarijom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 168.250 €, 99,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u NOVOM SADU, KLISA površine 99m2. Stan je Duplex. Cena stana sa PDV. U ceni stana je Garaža i dvorište. Miran koncept stanovanja. Objekat visokog kvaliteta i opreme. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Izvrsna funkcionalnost. Stan zavređuje pažnju. Pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 169.950 €, 100,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju na Klisi. U pitanju je nadaleko poznati investitor koji već godinama gradi stambene objekte vrhunskog kvaliteta. Konkretan projekat je osmišljen tako da budući kupci mogu uživati u porodičnoj atmosferi svog doma gde je akcenat stavljen prvenstveno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 169.950 €, 101,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U veoma mirnoj ulici, sagrađena je ova prelepa luksuzna vila, koja će Vas svojim kvalitetom i izgledom oboriti sa nogu! Građena po najvišim arhitektonskim i tehnološkim standardima. Projektovana kao objekat sa svega 3 stana u zgradi! Ograđeno dvorište sa video nadzorom. Bez gužve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 169.950 €, 91,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agenccijska oznka 1063614 - Novo u ponudi. Fantastičan trooban stan na Novoj Detelinari blizu Sajma i Doma zdravlja. Stan poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak, trpezariju i kuhinju.Potpuno je opremljen i sve je u ceni. Pogodan je i za poslovni prostor obzirom da se nalazi na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 102,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi dve stambene jedinice, dvorišno koncipirane (zajedničko dvorište), jedna naspram druge; Lokacijski savršene, u Prvomajskoj ulici, na pešačkoj udaljenosti doslovno svih neophodnih sadržaja za svakodnevni život- Osnovna škola, vrtić, marketi, pijaca, gradski prevoz i sl.; Ukupne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 170.000 €, 98,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Adice Prodaje se prostran,svetao i funkcionalan četvorosoban stan površine 98m2 na prvom spratu održavane stambene zgrade sa ukupno 4 stana. Ova nekretnina nudi idealan balans između privatnosti i komfora,savršena za porodice koje traže miran kraj bez gradske buke. Struktura....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 170.000 €, 97,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Ova prelepa kuća nalazi se na samo 10 min vožnje od centra Novog Sada i Fruške gore. Sa prelepom terasom koja pruža savršen pogled na okolinu i prostrano dvorište od 9 ari koje nudi brojne mogućnosti za razne aktivnosti, dok sama kuća pruža toplinu i komfor. Kuća ima gradski vodovod,....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 170.000 €, 97,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 153.000 € na 170.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BATAJNICA, 170.000 €, 104,00 m2 cca 1640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 153.000 €
08.03.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno renoviran četvorosoban stan u odličnom stanju. Raspolaže sa 3 spavaće sobe, velikim dnevnim boravkom koji je u središnjem delu stana kao i komfornom kuhinjom sa trpezarijom. Stan poseduje veliku ostavu i lepo sređen tavan. Nekretnina je u odličnom stanju. Sa lepe....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, 170.000 €, 95,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižena, potpuno sređena i renovirana (2024god.), 4.0, sobna kuća, od 190m2 mereno, na 5,5 ari placa. Sastoji se od dnevne sobe, 3 spavaće sobe, kuhinje, 2 kupatila, 4 terase, podruma i garaže (20m2). Grejanje je EG-gas. Dvorište je uređeno i mogu još 3 automobila da se parkiraju.....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 170.000 €, 95,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 170.000 €, 95,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prostran i funkcionalan četvorosoban stan u strogom centru grada (Marger). Površine je 95m2, nalazi se na V spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je u izvornom stanju, na podu je parket,....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 170.000 €, 94,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća u Starčevu, nadomak Pančeva – mir, zelenilo i veliki potencijal Na prodaju kuća u Starčevu, u mirnoj i lepoj ulici, okružena zelenilom, idealna za porodičan život, odmor od gradske gužve ili život u prostoru koji pruža mnogo mogućnosti. Kuća je uknjižena na 94 m², što predstavlja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 170.950 €, 95,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115980, VPR/, klima, lift, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, Adaptibilanu u 3.5, mogućnost proširenja, stambena zgrada. U ponudi je stan na odličnoj lokaciji na visokom prizemlju . U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 171.500 €, 95,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na 1. spratu u vili sa samo 6 stanova, prodaje se savršeno organizovanog rasporeda i vrhunskog kvaliteta gradnje, četvorosoban stan, površine 95m². Novija gradnja, grejanje je na gas, plaća se samo u grejnoj sezoni (svaki stan ima svoj kotao). Stan ima prelep dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 172.500 €, 98,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Top, top, top ponuda!!! Urbana lux vila. Cene su sa pdv-om i mogućnošću povrata iste za kupce prvog stana. Svaki stan poseduje sopstveni izlaz na prelepo uređenu krovnu terasu, privatno dvorište i parking mesto sa podnim grejanjem. Odličan kvalitet gradnje. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Branko Bjegović, 172.648 €, 101,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 175.000 €, 99,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Direktno od investitora! Predstavljamo Vam prodaju porodične kuće u nizu koje se nalazi u mirnom kraju, na 5 kilometara udaljenosti od centra grada. Investitor pouzdan i poznat po kvalitetu gradnje, dizajnu i poštovanju dogovorenih rokova. Svaka kuća poseduje sopstveno ograđeno dvorište....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 175.000 €, 91,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122669, 5a, klima, telefon, terasa, garaza, parking, dvorište/bašta. Na prodaju prizemna kuca stambenog objekta 91m2, dnevni boravak, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, ostava, terasa, dvorište. Garaza 17m2. Škola, vrtić, prodavnica, autobuska stanica, sve je u krugu....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 175.000 €, 91,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 122669, 5a, klima, telefon, terasa, garaza, parking, dvoriste/basta. Na prodaju prizemna kuca stambenog objekta 91m2, dnevni boravak, kuhinja, dve spavace sobe, kupatilo, ostava, terasa, dvoriste. Garaza 17m2. Skola, vrtic, prodavnica, autobuska stanica, sve je u krugu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 175.000 €, 91,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 175.050 €, 103,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 175.100 €, 97,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Retko u ponudi trosoban stan na socijalnom, na III spratu. Godina izgradnje je 2001, u užem centru Novog Sada, Socijalno , ublizini osnovne škole. U vlasništvu prodavca 1/1. Dve spavaće sobe, 1 kupatilo, 1 WC, terasa, tri ostave, veliki dnevni boravak sa trpezarijom 35m2, kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 175.100 €, 97,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lepa manja kuca u Rakovcu,bez vecih ulaganja.Ono sto mu daje dodatnu zanimljivost je lepo i veliko dvoriste.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 Terasa.

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 175.100 €, 97,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu kuću u najlepšem delu Rakovca. Kuća je pogodna i za odmor i za život. Dvorište je prostrano i ima dovoljno mesta za parkiranje, puno je zelenila. Iza kuće se nalazi ostava, koja se može koristiti za skladištenje i kao letnja kuhinja. U spavaćoj sobi i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 175.100 €, 94,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan triplex u mirnoim delu Novog Sada, uknjižen, kompletno renoviran. Zgrada sa veoma lepim dvorištem. Idealan za višečlanu porodicu. Za više informacija, pozovite! Terasa.

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 195.000 € na 178.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 178.000 €, 91,00 m2 cca 1960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 195.000 €
08.05.2026 - 178.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

JEDINSTVENA PRILIKA, Odlična lokacija, Trosoban, 91 m2, Socijalno. Agencijska šifra stana 1101991 . CENA stana 178 000e + 3% agencijske provizije. Trosoban, 91m2, Socijalno. Oglašavamo prodaju trosobnog stana na traženoj lokaciji, odličan za porodičan život. Zgrada stara par godina,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 178.217 €, 101,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 180.000 €, 100,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117486, 17a, pr, struja, klima, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, dvorište/bašta, ostava, cela. Kuća se nalazi na Liparu,posle Šuplje Stene,blizu Prnjavora a pre Trešnje.Gradnja je 2009,završeno 2010.U prizemlju je oko 100 kvm neto,a i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 180.000 €, 100,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Južni Bulevar, Vračar – Trosoban stan 100m², retka prilika, 195.000€ Lokacija: Vračar, Južni Bulevar Površina: 100 m² Struktura: Trosoban stan (potkrovlje) Cena: 195.000 € (1.950 €/m² – skoro duplo manje od prosečne cene u kraju!) Ključne prednosti Vračar – prestižna lokacija, prosek....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 370)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>