• GoHome Professional
do 200000 eura što jeftiniji do 70 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 200000 eura što jeftiniji do 70 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što jeftiniji do 70 m2

  • Za upit "do 200000 eura što jeftiniji do 70 m2" pronađeno 67 815 nekretnina - prosečna cena 2.377 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ŠABAC, 16.000 €, 72,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.menadzer.biz

Selo Bogosavac - Dve parcele u ravnom 13.3 ara sa voćnjacima - Kuća stara predratna 72 m2 prizemna - Svojina na zemljištu i na kući - Asfalt, struja, voda - Uknjiženo - Odmah može na korišćenje Agencijska provizija za kupca je 500 evra. Agent prodaje: Stevan Martinović, licenca 810....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 16.000 €, 73,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Rastini, ima 73 m2 i poseduje dve sobe, dnevni boravak, kuhinju, hodnik, špajz i kupatilo. Stolarija drvena, podovi patos i pločice, grejanje na čvrsto gorivo. Plac je 810 m2 sa pomoćnim prostorijama. Uredni papiri, vlasnik 1/1. .

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 15.000 € na 16.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KNJAŽEVAC, 16.000 €, 50,00 m2 cca 320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 15.000 €
20.03.2026 - 16.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vikendica od 50m2, uknjižene površine 35m2, sa 11a placa, na Staroj Planini. Nalazi se na 13km od Kalne na putu za Babin zub, u selu Gornja Janja, na 40km od Knjaževca. Kuća ima dnevnu sobu sa trpezarijskim i kuhinjskim delom kao i odvojenu spavaću sobu. Prodaje se nameštena.....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 16.000 €, 44,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaju se dve parcelu u selu Grdanica ukupne površine 1145m2. Na jednoj parceli je upisan objekat od 44. Postoje svi priključci na parceli i moguća je gradnja i dogradnja na osonovu već upisanog objekta. Vlasništvo je 1 kroz 1. Kuća, Leskovac - Grdanica | Prodaja · 44m² · 16.000€.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 16.000 €, 32,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude lep stan na prizemlju kvalitetne i očuvane zgrade na Senjaku. Stan je po strukturi jednosoban i sastavljen je od antrea, sobe, kupatila i kuhinje. Takođe poseduje i ostavu (magacin) veličine 7m2, koja ne ulazi u kvadraturu stana. Ispred stana je pripadajuće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 16.000 €, 32,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Podbara, ulica Pavla Stamatovića. Odličan, manji, kompletno namešten jednoiposoban stan kod Kosovske ulice. Ovaj svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, ulazni hodnik, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. II sprat u zgradi novije....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 16.000 €, 28,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2024.,

www.heroldo.com

Prodajemo kompaktan poslovni prostor preuređen u funkcionalan stan, smešten u atraktivnom delu grada na Sarinoj međi. Ova nekretnina je idealna za sve koji žele da urede prostor po svom ukusu ili traže povoljnu investiciju. Opis nekretnine: Lokacija: Sarina međa, u blizini važnih....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 16.000 €, 29,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 16.000 €, 29,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, BATOČINA, 16.000 €, 25,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Batočini, površine 25 m2, plac 1348 m2. Strukturu kuće čini prizemlje, na kome od prostorija ima hodnik i tri sobe. Ispod kuće jednim delom je podrum. Potrebno sređivanje. Plac je deleimično ograđen. Bunar u dvorištu, priključena struja, asfaltni put. Kuća je uknjižena.....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 16.000 €, 20,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Našu mobilnu kućicu Vega, odlikuje minimalistički a moderni dizajn sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Zauzima površinu od samo 20 kvadratnih metara i sastoji se od trem terase, dnevno-spavaćeg dela, kuhinje i kupatila. Izborom kvalitetne i funkcionalne opreme, naš model pružiće....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Novi Beograd, 16.000 €, 13,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se parking mesto u garaži, tip klackalica, na donjem nivou, visine 1.5m. U garažu se ulazi auto liftom. Parking mesto je predviđeno za manje i srednje automobile. Lokacija je izuzetna, na raskrsnici Gandijeve i Vojvođanske ulice u novoizgrađenoj zgradi. Odlična investicija.....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, 16.000 €, 12,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo garažno parking mesto u Park Novom Kompleksu. Dobija se token od kapije i ulaznih vrata. Nivo -2 . Za više informacija pozovite: 0668442299. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, 16.100 €, 13,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Garažno mesto u suternu zgrade. Odlična lokacija. Za sve dodatne informacije pozovite. Tel: 021/662-0001 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 16.200 €, 27,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na izuzetnoj lokaciji, u samom centru grada Beograda. Stan se nalazi nadomak Skadarlije, ul. Braće Jugovića. Površina stana 27m2. Nalazi se na drugom spratu starije stambene zgrade, zgrada ima lift. Po strukturi jednosoban, se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Betanija, 16.300 €, 19,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se ili izdaje garazno mesto u suterenu zgrade u heroja Pinkija od 18.5 m2. Cena nije fiksna i mofuc dogovor oko zakupa.informacije na broj 0611436777 ID oglasa: 43232. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Liman IV, 16.500 €, 33,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109741.Izdaje se prazan ulični lokal (33m2) na Limanu 4. Lokal se sastoji od dve prostorije, toaleta, wc-a i kuhinjice. Pogodan je za neku tihu delatnost poput kancelarije, ordinacije, Useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 16.500 €, 33,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lokal na Panteleju. Površine je 33m2, nalazi se u prizemlju. Grejanje je na struju. U dobrom je stanju, ne zahteva dodatna ulaganja. Sastoji se iz jedne prostorije i toaleta. Zbog svoje lokacije pogodan je za manju trgovinu ili kancelariju. Agencijska usluga za iznajmljivanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 16.500 €, 33,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban namešten stan u ulici 27. marta. Odmah je useljiv. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 16.500 €, 33,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban namešten stan u novoj zgradi južno orjentisan prema dvorištu sa terasom i klima uređajem.Grejanje je centralno , gradsko sa posebnim kalorimetrima.Instalacija za internet i kablovsku televiziju. Blizina linija gradskog prevoza u ul. Dimitrija Tucovica i Veljka Dugoševića....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 16.500 €, 30,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119675, I/IV, lift, terasa, parking. Novogradnja,odmah preko puta velikog Maxija,na samo 2 minuta od Crvenog krsta,Beogradskog dramskog pozorista,početne stanice 83 i trolebuskih linija 19,21,29 a sa druge strane 2 minuta od Bulevara Kralja Aleksandra i tramvajskih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 16.500 €, 30,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se renoviran,kompletno namešten stan u Maksima Gorkog,nedaleko od Kalenić pijace.Nalazi se u zgradi na 4.spratu bez lifta.Odmah useljiv. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, TITEL, 16.500 €, 77,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Ruševna kuća sa prelepim placem! Za vise informacija pozovite nase agente prodaje. .

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Podbara, 16.500 €, 15,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000440. NOVI SAD, PODBARA, GARAŽA, 15m2. Oglašavamo prodaju garažnog mesta u podzemnoj garaži u naselju Podbara u Novom Sadu. Vlasnička dokumentacija uredna. Patrijarha Čarnojevića.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 16.960 €, 32,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom srcu Zemuna, na korak od Gospodske ulice i svega minut hoda od šetališta pored Zemunskog keja, nalazi se luksuzna garsonjera koja nudi spoj elegancije i savršene lokacije. Stan je potpuno renoviran i uređen najkvalitetnijim materijalima, pružajući osećaj sofisticiranog komfora....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 17.000 €, 60,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU SPRATNI DEO KUĆE POVRŠINE 60M2, NA PLACU OD 3,5 ARI, U BLIZINI "BIBCA". KOMUNALNO OPREMLJENA, STRUJA, VODA, KANALIZACIJA. .

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 20.000 € na 17.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, RUMA, 17.000 €, 51,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 20.000 €
03.04.2026 - 17.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se starija prizemna kuća u sremskom selu Buđanovci. Kuća je smeštena u prometnoj ulici. Plac ima lepu širinu ka ulici i pogodan je za izgradnju veće porodične kuće ili drugih objekata. Kuća zahteva kompletnu adaptaciju ili rušenje i izgradnju novog objekta. Sve informacije....

 
 
 
  Kuća, ARADAC, 17.000 €, 50,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.agencijapragma.com

Tisa – neuknjižena vikendica površine oko 50m2 na placu površine 5,39 ara. Monofazna struja, bunar, voćnjak (šljive i dunje), septička jama. U prizemlju se nalazi dnevni prostor i kuhinja, dok se na spratu nalazi nezavršena spavaća soba i terasa. 1.5km udaljeno od Tise. Agencijska....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 17.000 €, 50,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Tisa - neuknjižena vikendica površine oko 50m2 na placu površine 5,39 ara. Monofazna struja, bunar, voćnjak (šljive i dunje), septička jama. U prizemlju se nalazi dnevni prostor i kuhinja, dok se na spratu nalazi nezavršena spavaća soba i terasa. 1.5km udaljeno od Tise. Agencijska....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 17.000 €, 42,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 3002091 Na prodaju je pola kuće, uknjiženo kao stan od 42 m2, smešteno u samom centru Kucure. Ova nekretnina pruža potencijal za adaptaciju i uređenje prema željama budućeg vlasnika. Stan zahteva određena ulaganja kako bi se doveo u stanje pogodno za život. Plac na....

 
 
 
  Kuća, BOLJEVAC, 17.000 €, 40,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA Kuća: ZAJEČARSKI OKRUG- Boljevac-Krivi Vir, , , 40m2, 13.27ari, 17000 eur .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 17.000 €, 38,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća 30m² na placu 18 ari – Zrenjanin, pored kanala DTD Na prodaju kuća površine 30m² na prostranom placu od 18 ari, smeštena u mirnom delu Zrenjanina, neposredno uz kanal DTD – idealna lokacija za odmor, vikendicu ili voćnjak. Objekat je funkcionalan i kompletno opremljen za boravak,....

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 17.000 €, 35,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća starije gradnje 35m2 u Dugoj Poljani. Kuća je građena od tugli, ima priključke za struju i vodu. Kuću čine dve prostorije. Plac na kome se nalazi kuća je 861m2, pored je još jedna parcela od 15,7 ari koja je takodje predmet prodaje. Takodje, sem ovih, u cenu ulaze....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 17.000 €, 34,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo odličan jednoiposoban stan na traženoj i atraktivnoj lokaciji. Stan je renoviran, svetao i nalazi se u mirnoj ulici u blizini Vukovog spomenika. Zgrada je sa interfonom, dva lifta i uredno održavanim ulazom. Izdaje se na duži period. Prostorije: ulazni hodnik, dnevna soba,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 17.000 €, 34,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban stan kod Kvantaške pijace, na svega par minuta hoda do Centra grada. Stan je potpuno nov i kompletno opremljen. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Grejanje je centralno, podno. Cena je 500€ + depozit od 250€ Agencijska provizija je 50% od prve zakupnine. Za više....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 17.000 €, 34,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo top stan na odlicnoj lokaciji u blizini Bulevara Revolucije i ul.Voislava Ilica.Namesten sa odlicnmi rasporedom,ulazni hodnik,garderober,kuhinja sa dnevnim boravkom,kupatilo,spavaca soba.Bracni krevet u spavacoj sobi na zahtev moze biti promenjen sa nekom....

 
 
 
  Kuća, IVANČA, 17.000 €, 30,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2021.,

www.pericnekretnine.rs

Avala, Mala Ivanca, kuca 30 m2, 2.0, pomocni objekat, plac 1136 m2, monofazna struja, mogucnost prikljucenja gradske vode, asfalt, objekat izgradjen pre donosenja propisa o izgradnji. .

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Telep, 17.000 €, 16,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja garaže, uknjžena 1/1, 16m2. Za više informacija pozovite: 0668442299. Vaše GOLD nekretnine. Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 19.000 € na 17.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, NIŠ, Medijana, 17.000 €, 15,00 m2 cca 1130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 19.000 €
18.03.2026 - 17.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je garaža P=15m2 (3x5) u centru niša. Garaža je zidana, ima kanal i prirodnu ventilaciju. Za više informacije i razgledanje nekretnine pozvati:065/222 3922,065/883 3446. Libo agencija upisana u registar posrednika br 2034 .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Lion, 17.000 €, 14,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Parking mesto u podzemnoj garaži, u podrumu nove zgrade sa ukupno pet spratova. Autolift, parking mesto na klackalici dole. Oglašena cena je sa uračunatim Pdv-om. Agencijska provizija za kupca 1000 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Gornji Grad, 17.000 €, 13,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 110115, uknjižen, garažno mesto. Prodaje se garazno mesto od 13m², u pitanju je gm klackalica. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine čija je cena niža od 35.000€ posrednička provizija je fiksna i iznosi 750€. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901.....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Lion, 17.000 €, 13,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs