• GoHome Professional
do 200000 eura što jeftiniji do 70 m2 interfon - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • do 200000 eura što jeftiniji do 70 m2 interfon - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što jeftiniji do 70 m2 interfon

  • Za upit "do 200000 eura što jeftiniji do 70 m2 interfon" pronađeno 3 305 nekretnina - prosečna cena 2.794 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • renovirano
    • kablovska
    • uknjižen
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 91.000 €, 45,16 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

1.0, 45,16m2m2, SUT/2, interfon. Pravosnažno rešenje o ozakonjenju. Jednosoban, funkcionalan stan u novoizgrađenoj zgradi, na odličnoj lokaciji, na obroncima Zvezdarske šume. Dobra povezanost sa svim delovima grada. Useljivo jun 2026.godine. Nije pogodan za kreditne kupce. Kontakt....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Borča, 91.000 €, 43,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Na odličnoj lokaciji Borče u novoj dvospratnoj zgradi sa interfonom, video nadzorom nudimo vam veliki izbor različitih struktura i kvadratura stanova useljive krajem decembra. Zgrade u blizini svih potrebnih objekata infrastrukture. U ponudi imamo dvosobne, dvoiposobne, troiposoban....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOVILOVO, 91.000 €, 43,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 91.415 €, 44,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 500 U srcu prirorde, na nepunih 45 minuta od Beograda! Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Cena bez PDV-a – pravo na povraćaj PDV-a za kupce prvog stana Kosmaj Residence donosi savremeno stanovanje....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 91.500 €, 36,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno opremljen stan u mirnom delu Zlatibora. Po strukturi je jednoiposoban, a sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Nalazi se na drugom spratu od ukupno sedam. Južno je orijentisan, a grejanje je etažno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 91.900 €, 69,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.knez-nekretnine.com

PRODAJE SE U NADOGRADNJI SA GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM STAMBENE ZGRADE NA CENTRALNOJ LOKACIJI KARABURME PRELEP, OSUNČAN STAN SA TERASOM /7M2/. POSEDUJE INTERFON, EG NA STRUJU, KLIMU, PARKET, PVC STOLARIJU I MOGUĆNOST PROŠIRENJA NA TAVANSKI PROSTOR. PROSTORIJE: HODNIK, KOMBINOVANA SOBA,....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 88.624 € na 91.939 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SUBOTICA, 91.939 €, 55,00 m2 cca 1670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 77.546 €
08.10.2025 - 80.315 €
07.11.2025 - 83.085 €
07.01.2026 - 88.624 €
26.04.2026 - 91.939 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan u novogradnji površine 55,39m2 koji se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe,kupatila. Stan će imati podno grejanje koje se ističe niskim troškovima grejanja na prirodni gas, kvalitetnu PVC stolariju sa troslojnim niskoemisionim staklom i PVC....

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 92.000 €, 72,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u novogradnji na lokaciji Stari Banovci. Stan je u novogradnji, površine 72m2 i nalazi se u prizemlju stambene zgrade od 5 spratova. Po strukturi stan se sastoji od ulaznog hodnika, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 92.000 €, 37,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je luksuzno opremljen stan površine 37 m, smešten na trećem spratu novije zgrade u samom centru Zlatibora, u ulici Miladina Pećinara svega tri minuta lagane šetnje iznad zlatiborskog jezera. Lokacija je jedna od najtraženijih na planini, idealna za odmor, život ili investiciju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 92.180 €, 41,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Veternika Dvosoban stan 41 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 92.400 €, 42,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Nikole Altomanovića Soba: 1.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 92.400 €, 42,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Vojvode Vlahovića - Nikole Altomanovića 1. 5, 42m2, PR/2, podno grejanje/struja, inverter klima, interfon, parking, garaža U mirnoj ulici, u naselju Vojvode Vlahović gradi se zgrada koja ima prizemlje i dva sprata i garažu. Prostorije: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 92.400 €, 42,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Zvezdara, Vojvode Vlahovića - Nikole Altomanovića 1.5, 42m2, PR/2, podno grejanje/struja, inverter klima, interfon, parking, garaža U mirnoj ulici, u naselju Vojvode Vlahović gradi se zgrada koja ima prizemlje i dva sprata i garažu. Prostorije: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 92.400 €, 33,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Ledine, Miodraga Petrovića Čkalje, 33m2 . 33m2, 1.0, 1/3, EG, terasa, parking, interfon, telefon, nov Stambeni objekat (sa građevinskom dozvolom)....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 92.400 €, 77,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 77m2( terasa 4m2), EG, lift, II/II, telefon, interfon. Građevinska dozvola. U centru Nove Pazove nalazi se prostrana trosobna nepokretnost izrazito funkcionalnog rasporeda prostorija. Nalazi se u novoj zgradi sa liftom. U gradnji su korišćeni kvalitetni materijali( keramika,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 90.000 € na 92.500 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 92.500 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.03.2026 - 90.000 €
12.04.2026 - 92.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 1.5 stan, 50m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog. Stan se nalazi na 2.spratu od ukupno 4, u zgradi sa liftom. Krakteristike stambenog prostora: Smart zgrada - roletne, bojler, klima....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 92.500 €, 33,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno namešten jednoiposoban stan na Zlatiboru u naselju Golija. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na norveške radijatore. Zapadno je orijentisan. Zgrada je moderno opremljena sa liftom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 92.700 €, 30,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Tražite stan koji kombinuje praktičnost, komfor i odličnu lokaciju u Novom Sadu? Ovaj jednosoban stan od 30 m² na Bulevar Evrope je pravi izbor za vas! Nalazi se na 4. spratu moderne novogradnje sa liftom, potpuno je namešten i odmah useljiv – spreman za život ili kao investicija....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 86.000 € na 93.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 93.000 €, 45,00 m2 cca 2070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 86.000 €
28.04.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Novogradnja Terasa Interfon Vladimira Rolovića Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NIŠ, 93.680 €, 51,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Zgrada se nalazi u blizini Pantelejske crkve, izolovana od buke I gradske gužve. Površina stana je 50,53 metara kvadratnih. Po stukturi je dvosoban, nalazi se u prizemlju zgrade. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i lodje. Prvoklasna PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 93.680 €, 50,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 94.050 €, 52,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5,52.25m2(terasa 4.06m2), EG, I/II, telefon, interfon,parking. Građevinska dozvola. U ponudi imamo, moderan kompleks u Vrnjačkoj Banji, sa manjim stanovima različitih struktura. Odlična lokacija , odvojeno od gužve, okruženo zelenilom a opet blizu centra i šetališta. Projektovani....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 94.116 €, 41,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, jednoiposoban stan 40.92m2 u izgradnji, na 2.spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje, spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 94.116 €, 41,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 40.92m2 u izgradnji, na drugom, trećem i četvrtom spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 94.116 €, 40,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 94.116 €, 40,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 94.200 €, 69,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je savremen stan u kvalitetnoj novogradnji, smešten u samom centru Paraćina. Lokacija omogućava komforan gradski život, uz neposrednu blizinu svih važnih sadržaja. Stan je pažljivo projektovan kako bi pružio maksimalnu funkcionalnost i udobnost. Raspolaže prostranim dnevnim....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 94.500 €, 70,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJU SE TROSOBNI STANOVI RAZLIČITIH POVRŠINA U STAMBENO – POSLOVNOM KOMPLEKSU U STROGOM CENTRU GRADA. LOKACIJA OVOG OBJEKTA JE NA UGLU ULICA KOSTE STAMENKOVIĆA/MLINSKA DO SAJAM ŠOPING CENTRA. ZGRADA OPREMLJENA LIFTOVIMA SA TRI POSEBNA ULAZA. U NEPOSREDNOJ BLIZINI OVOG KOMPLEKSA....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 94.600 €, 43,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Ledine, Miodraga Petrovića Čkalje, 43m2 . 43m2, 2.0, PR/3, EG, terasa, parking, interfon, telefon, nov Stambeni objekat (sa građevinskom dozvolom)....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 94.680 €, 52,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.0 , 52,60m2(teasa ), podno grejanje, lift, PR/III, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Ukoliko želite funkcionalnost, udobnost i toplinu porodičnog dana u mirnom okruženju, nudimo vam razne strukture stanova. Novogradnja, modernog dizajna, vrhunskih materijala i završne obrade.....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 94.710 €, 77,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi su moderni stanovi u izgradnji na vrhunskoj lokaciji u centru Ćuprije, od renomiranog investitora poznatog po kvalitetu i pouzdanosti. Vrhunska gradnja i raspored Stanovi su projektovani sa pažnjom na svaki detalj — maksimalno iskorišćen prostor, funkcionalan raspored i visok....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 95.000 €, 63,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban namešten stan 63m2, kod Sportskog centra Pinki u Sremskoj Mitrovici. Stan se nalazi na prvom spratu, renoviran je 2014.godine, sastoji se od hodnika, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, dve spavaće sobe i terase. Grejanje je gradsko-toplifikacija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 95.000 €, 56,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Zemun, Altina, Ugrinovački put 32. deo, 56m2 .. 56m2, 2.0, 1/3, norveški radijatori, terasa, parking, interfon, izvorno. Stan se nalazi na prvom spratu novije, uredne i dobro održavane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 95.000 €, 56,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Parking Terasa Interfon Ugrinovački put 32. deo Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 95.000 €, 48,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan na Zlatiboru, u naselju Obudojevica. Opis: Otkrijte eleganciju života na Zlatiboru u ovom ekskluzivnom dvosobnom stanu, smeštenom u srcu naselja Obudojevica. Ovaj stan će vas očaraće svojom udobnošću i luksuznim detaljima. Sa površinom od 40m2, ovaj stan na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 95.000 €, 48,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

1.5, 48m2(terasa 6m2), norveški radijatori, IV/IV, telefon, interfon, podrum. U postupku legalizacije. Prodaje se funkcionalan jednoiposoban dupleks od 48m2 sa fenomenalnim pogledom na ceo grad, nedaleko od Tržnog centra Stadion, na Voždovcu. Stan je u postupku legalizacije. Stan....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 95.000 €, 46,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2024.,

www.heroldo.com

Ovaj prelepi jednoiposoban apartman se nalazi na planini Zlatibor, u prestižnoj i novoj zgradi koja pruža sve što vam je potrebno za vrhunski životni stil. Lokacija je savršena za one koji žele da budu u blizini svih važnih sadržaja, ali i da uživaju u miru i privatnosti svog doma,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 95.000 €, 46,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.05.2024.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 95.000 €, 43,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan dvosoban stan 43 m2 na Adicama , novogradnja (2025) u urbanoj vili koja se nalazi u mirnom delu Adica, blizu naselja Kamenjar, na nekoliko stotina metara od Dunava.Ovaj kompleks čine 6 urbanih vila sa 40 stambenih jedinica povezanih u jednu celinu. Na 200 m udaljenosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 95.000 €, 37,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.indomio.rs

Novi Beograd-Otona Župančića Jednosoban stan 37m2, sa lepim rasporedom, klasično prizemlje, nije ukopano, lep i uredan ulaz. Stan je u izvornom stanju, uknjižen, sa cg, ktv, interfon. Odlična lokacija, miran kraj, u neposrednoj blizini prevoza, škole, vrtića, više marketa, tržnog....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 95.000 €, 76,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Mladenovac, centar - Igmanska 3. 0, 76m2 (terasa + lođa 4m2), 3/4, CG, telefon, interfon, podrum, garaža U ponudi uknjižen, očuvan trosoban stan u centru Mladenovca. Nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. Prostorije: dnevna soba, kuhinja, trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 95.000 €, 76,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Igmanska Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 454)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>