• GoHome Professional
do 200000 eura što jeftiniji 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • do 200000 eura što jeftiniji 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što jeftiniji 80 m2

  • Za upit "do 200000 eura što jeftiniji 80 m2" pronađeno 10 193 nekretnina - prosečna cena 1.879 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • 2.sprat
    • 3.sprat
    • useljiv
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 51.800 €, 74,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ako želite da stanujete u perfektno nameštenom stanu ovo je idealan stan za Vas. Stan se sastoji od: dnevne sobe, 2 spavaće sobe, kuhinje i trpezarije, hodnika, kupatila i toaleta, ima terasu. Opremljen je novim nameštajem i tehnikom. Za više informacija i razgledanje stana pozvati:065/222....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 52.000 €, 80,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Obrenovac - Stubline, ,10 ari pod mladim vocem i nova nezavrsena kuca, prizemlje = predulaz, stepenice za sprat, kupatilo, dnevni boravak sa izlazom u vocnjak, trpezarija i kuhinja… Sprat = decja soba i spavaca soba sa izlazom na terasu, ukupno oko 80 m2 + garaza ( radionica) 25m2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 52.000 €, 80,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 9116921 - zdaje se stan u kući na Petrovaradinu. Stan je na drugom spratu. Poseduje svoj ulaz u zatvorenom stepenišnom delu. Sastoji se iz dve spavaće sobe, dnevnog boravka, izdvojene kuhinje i trpezarije. Postoji ostava i dve teras sa pogledom na grad i Dunav. Etažno....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 52.000 €, 83,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Beljini, površine 83m2 na 5.5 ari placa. Kuća se sastoji iz suterena i sprata, koji imaju zasebne ulaze, a po strukturi je dvosoban stan, a na placu se nalazi i zidana garaža kao i pomoćni ekonomski objekat. Kuća poseduje priključke za struju vodu i kanalizaciju.....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 52.000 €, 76,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se vikend kuća u mirnoj ulici okružena prirodom. Sastoji se od hodnika, spavaće sobe u potkrovlju, Dnevnog boravka u suterenu i kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Ispred kuće je garaža a iza kuće je nekoliko pomoćnih prostorija. Voda je bušeni bunar, kanalizacija je septička....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 52.000 €, 76,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2025.,

www.indomio.rs

Vikendica u dobrom stanju, neto površine 76 m2 na 2 sprata na zajedničkoj parceli sa pripadajucim delom zemljišta od 1463 m2. Od ulaza se stepeništem se spušta u dnevnu sobu, kuhinju sa trpezarijom i kupatilom, i penje se u spavaću sobu. Podovi su laminat, stolarija je drvena i PVC,....

 
 
 
  Kuća, ČENTA, 52.000 €, 86,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2024.,

www.gsigma.rs

Kuća u Čenti. Nalazi se u mirnom delu naselja. Sastoji se od dnevnog boravka koji je spojen sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe (od kojih je jedna manja), hodnik, kupatilo i zatvorena terasa. Spoljnim stepeništem se ide u potkrovlje - tamo se nalazi jedna spavaća soba i kupatilo.....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 52.000 €, 86,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se seoska kuća površine 86m2 u selu Mijatovac i naseljenom delu na 45ari ravnog placa. Kuća se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaćom sobom, ostavom i kupatilo, i još jednom prostorijom. U drugoj starijom koja se nalazi pored su dve prostorije....

 
 
 
  Kuća, ČENTA, 52.000 €, 86,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi kuća u naselju Čenta ukupne površine 86 m2 i 13,21 ar placa. Spratnost kuće je PR+PTK,poseban ulaz u PTK gde se nalazi kupatilo i soba. Prizemlje se sastoji od kuhinje,dnevno-trpezarijskog dela i kupatilo. Letnja kuhinja ima oko 25 m2. Na placu se nalazi voćnjak, plastenik,....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 52.000 €, 73,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam izvanrednu priliku za kupovinu kuće , koja se nalazi u blizini Vranjske Banje, Kumarevo, Vranje. Ova prostrana kuća od 73 kvadratna metra u osnovi, i druga starije gradnje,povr[ine 63m2savršena je za porodice koje traže dom u mirnom okruženju, van gradske vreve.....

 
 
 
  Stan, APATIN, 52.000 €, 73,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforan trosoban stan, površine 73m2 u centru Apatina. Stan se nalazi na drugom spratu i sastoji se od dve spavaće sobe, svetlog dnevnog boravka, kuhinje, kupatila i predsoblja. Dvostrano orjentisan, grejanje putem TA peći. Stan se prodaje namešten i spreman je za useljenje....

 
 
 
  Kuća, BOGATIĆ, 52.000 €, 73,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Vikendica Banoštor, prvi red do Dunava Agencija Moj Dom vam predstavlja odličnu vikendicu, čvrste gradnje u Banoštoru u čijoj bašti se nalazi Dunav. Sama vikendica je površine 73m2, sastoji se iz dve etaže i nalazi se na placu od 227m2. Vikendica ima trofaznu struju i priključena....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 52.500 €, 75,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencija Speed izdvaja iz ponude!!!! Ulični lokal,višenamenski u dve etaže idealan za polovne delatnosti jer je na veoma prometnom mestu. 75m2 sa više odvojenih i veoma svetlih prostorija ,sređen okrečen i veoma funkcionalan Cena zakupa je 700e i depozit 700e,agencijska usluga je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 52.500 €, 75,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux, veoma komforan dvoiposoban stan na Bulevaru Nemanjića. Površine je 75m2, nalazi se na V spratu stambene zgrade sa liftom. Stan čine: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i dve terase. Stan je kompletno renoviran, pri čemu se vodilo računa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 52.500 €, 75,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 52.650 €, 81,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dupleks na Bulevaru. Stan je potpuno opremljen novim nameštajem, prizemlje se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom i kupatila, a na spratu se nalaze dve spavaće sobe i kupatilo. Stan je odmah useljiv. Pozovite nas za više informacija. Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 52.650 €, 81,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kej, ulica Episkopa Visariona. Odličan, kompletno renoviran i namešten, komforan trosoban stan nadomak šetališta keja, centra grada, Dunavskog parka, Riblje pijace Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa izlazon na terasu, trpezarija, odvojena kuhinja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 52.650 €, 81,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Braće Ribnikar. Odličan, komforan po strukturi dvoiposoban dupleks stan u modernoj i kvalitetnoj zgradi na jednoj od najtraženijih i najatraktivnijih lokacija za stanovanje. Pozicioniran u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja, strogog centra grada, Spensa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 52.650 €, 81,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje dvoiposobnog dupleksa – 81m², 4. sprat, potpuno opremljen, Izdaje se prelep, kompletno namešten troiposoban dupleks na 4. spratu. Stan se prostire na 81m² i savršeno je opremljen za udoban život. 🏠✨ Sastoji se od dve spavaće sobe, prostrane dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 53.000 €, 80,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Veliki troiposoban stan na Bulevaru. Odličan stan, da dobrim rasporedom. .

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 53.000 €, 80,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122563, 9a, spratna, 1, struja, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, može zamena(), vertikala. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 53.000 €, 82,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

VRČIN stanovanje + biznisPoložaj povoljan i za stanovanje i za gradnju poslovnog objekta. Objekat zidan 1954.g. sa ciglom i karatavanom, nadograđen prednji deo sa ciglom i armirano -betonskom pločom nigde nije popucao. 84 m2 stambenog prostora, na 2.646 m2 dvorišta. Poseduje struju,bunarsku....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 53.000 €, 87,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Trosobna kuća sa kuhinjom, kupatilom, tremom i podrumom. Na tavan je izvedena vodovodna i strujna instalacija i može se dobiti još 87m2 stambenog prostora. Oko kuće je 6a ograđenog placa, a iza kuće je još 17 ari. Čist vazduh i ruža vetrova, mir i tišina. Idealno za zdrav i miran....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 53.050 €, 78,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam kuću u centru Nadalja na samo 7km od Temerina. Kuća je novija gradnje gradjena čvrstim materijalima. Kuća poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak, kupatilo kao i tavanski prostor od kog se mogu dobiti još tri spavaće sobe. Kuća zahteva ulaganja tako da je odlična....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 53.300 €, 82,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jako lep komforan i svetao porodičan stan na dva nivoa. U prizemlju se nalazi veoma prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijskim delom, kupatilom i terasom. Gornju etažu čine dve odvojene spavaće sobe i kupatilo. Useljiv odmah. Kontakt 0693831006 Potreban depozit.

 
 
 
  Poslovni prostor, ČAČAK, 53.500 €, 77,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal na odličnoj lokaciji u centru Čačka, 500 metara od pošte. Pogodan za razne delatnosti (advokatske kancelarije, ordinacije, agencije). Poseduje izlog. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja preduzeća. .

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 53.560 €, 86,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična kuća čvrste gradnje, blizu centra Nadalja. Kuća ima lepu veliku zatvorenu terasu iz koje se ulazi u predsoblje, a iz njega u sve sobe posebno. Kuća ima tri sobe, kuhinju i kupatilo. Kuća ima lepo veliko dvorište sa zelenilom. Kuća je uknjižena bez tereta i uz manje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 53.900 €, 77,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se troiposoban dupleks stan – Podbara, 77m², 3. sprat 🏡 U ponudi je prostran troiposoban dupleks stan površine 77m² , koji se nalazi na 3. spratu stambene zgrade u atraktivnom delu Podbare . Stan je prazan i odmah useljiv , što omogućava zakupcima da ga opreme prema sopstvenim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 53.950 €, 83,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi. Komplet namešten trosoban stan na Limanu 2. Neposredna blizina centra, keja, Promenade... .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 53.950 €, 83,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan u zgradi bez lifta, na samo 2min.od OŠ, TEMERINSKE UL., 10min.od RIBLJE PIJACE, KEJ-a. Izuzetno uredan i svetao trosoban stan sa terasom, dvostrano orijentisan. Kompletno namešten belom tehnikom u kuhinji (šporet,rerna, frižider, mašina za sudove), veš mašina u kupatilu.....

 
 
 
  Farma, ČAČAK, 54.000 €, 86,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem vikend kucu 54000e. Zaočani kod Čačka ostale inf. na tel 064/0202021 Spratna 4 sobe 2 kupatila vlasnik 1/1 Uknjizena 70 ari dvorista Ogradjeno seosko domacinstvo .Ulaz na plac sa asvaltnog glavnog puta u Mestu Zaočani Put za Petnicu na pola puta Čačak Kraljevo . Voda Bunarska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 54.600 €, 78,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan trosoban stan na sjajnoj lokaciji. Prostire se na površini od 78m2, nalazi se na prvom spratu. Poseduje dve zastakljene terase dvorišno orijentisane. Obe terase poseduju ostave. Jedna se prostire na površini oko 15m2, dok je druga manja, ali funkcionalna. Stan je u potpunosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 54.600 €, 84,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno. Depozit u visini kirije. Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 54.600 €, 84,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Duplex stan,odlična lokacija,sve novo u stanu,na donjem delu su hodnik,dnevni boravak,kuhinja,kupatilo, terasa, na gornjem delu su hodnik,2 sobe,useljivo odmah,bez kućnih ljubimaca,cena 650 e+ depozit+ag.provizija. Kontakt 0645543444. Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 55.000 €, 80,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

3S211 Stan u strogom centru grada,na trecem spratu,prvi deo stana od prostorija poseduje dnevnu sobu ,kuhinju,trpezariju,kupatilo,terasu,drugi sprat dve spavace sobe.Za vise informacija pozvati Tanja 062 8010-641 Sloba 062 8010-640 Natasa 063 7030 538 Sanja 060 1764 777 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 55.000 €, 80,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Sastoji se od dve sobe, kuhinje, kupatila i pretsoblja. Ispred je velika terasa(oko 15m2),koja pripada stanu, a moguće je koristiti i dvorište. Trenutno je u sivoj fazi , a ,vlasnik bi dovršio zanatske radove. Moguć je dogovor oko završetka radova -opreme i oblogaLako je špregradiv....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 55.000 €, 80,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 118891, PSUT/, novogradnja, stambena zgrada. Na prodaju prostor od 80m² u novoj zgradi na Adicama i on se nalazi u polusuterenu. Prodaje se u ovoj fazi završenosti ali postoji mogućnost da se i završi po sistemu ključ u ruke. Postoji opcija da to budu i dve stambene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 55.000 €, 80,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118891, PSUT/, novogradnja, stambena zgrada. Na prodaju prostor od 80m² u novoj zgradi na Adicama i on se nalazi u polusuterenu. Prodaje se u ovoj fazi zavrsenosti ali postoji mogucnost da se i zavrsi po sistemu kljuc u ruke. Postoji opcija da to budu i dve stambene....

 
 
 
  Kuća, MISLOĐIN, 55.000 €, 80,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

KUĆA NA PRODAJU – 80 m² Kuća od 80 m², na dva sprata. Prvi sprat sadrzi dnevni boravak i dve spavaće sobe. Dok drugi sprat čini otvoren prostor. Kuća se nalazi na 8,5 ari ravnog placa, u blizini je autobusko stajaliste. Kuća ima struju i vodu, a prikljucak za gas ispred placa. Mislodjin....

 
 
 
  Kuća, NIKINCI, 55.000 €, 80,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju čvrsto građena i renovirana kuća površine 80m², smeštena na prostranom i lepo uređenom placu od čak 10.5 ari. Kuća ima nov krov iz 2023. godine , što je velika prednost za buduće vlasnike. Raspored prostorija : Unutra : dnevna soba, trpezarija, kuhinja, hodnik, kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Pivara, 55.000 €, 79,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.anatnekretnine.com

Nezavrsena kuca na Pivari, na uglu dve ulice. Sadrzi dnevni boravak, kuhinju, dve spavace sobe, kupatilo. Kuca sadrzi i suturen. Postavljena PVC stolarija. Mogucnost dogradnje potkrovlja. Pocetak naselja Pivara. Slične nekretnine Pivara Kragujevac Kuća trosoban Pivara 55.000,00 €....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 52.000 € na 55.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SUBOTICA, 55.000 €, 81,00 m2 cca 680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.07.2025 - 52.000 €
26.04.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Cenzar eksluzivno prodaje porodično seosko domaćinstvo u Gornjem Tavankutu.Jednoetažna kuća površine 81m2 koja poseduje dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,kupatilo i dve spavaće sobe.Podovi su završeni laminatom,stolarija drvena,vodovod bušeni bunar,kanalizacija septička jama,grejanje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 539)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>