• GoHome Professional
do 200000 eura što jeftiniji 80 m2 pogodan - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 200000 eura što jeftiniji 80 m2 pogodan - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što jeftiniji 80 m2 pogodan

  • Za upit "do 200000 eura što jeftiniji 80 m2 pogodan" pronađeno 222 nekretnina - prosečna cena 1.596 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • interfon
    • nenamešten
    • uknjižen
    • potkrovlje
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SUBOTICA, 105.000 €, 86,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komplet renoviran stan salonskog tipa na Somborskom putu. Visina plafona je 3,7 metara, grejanje je na dve inverter klime, podovi laminat i keramika, pvc stolarija. Uknjižena površina stana je 86 m2 + 20 m2 zatvorena terasa koja je naknadno dograđena i koja nije legalizovana.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 105.600 €, 82,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Lokacija: Veternik, u blizini kružnog toka, neposredna blizina Novosadskog puta - Površina: 82 m2 - 3 odvojena prostora -Pogodan za različite delatnosti - 1.250e/m2 + agencijska provizija Cena je sa uračunatom agencijskom provizijom Za više informacija ili da zakažete razgledanje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 108.000 €, 80,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo renoviran stan, na odličnoj lokaciji, u naselju Braće Jerković, u blizini TC Stadion Stan je površine 80m2 prizemlju Pogodan za stanovanje ili poslovni prostor Po strukturi se sastoji od predsoblja, tri sobe, kuhinje, kupatila i ostave Dobro je povezan....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 108.500 €, 79,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kompletno sređen poslovni prostor u centru Kragujevca, površine 79 m2, koji se nalazi u sklopu stambeno poslovne zgrade. Pogodan za razne vrste delatnosti. Urađena ventilacija, klima, sanitarni čvor sa dva toaleta. Trenutno se nalazi pod zakupom. U postupku uknjiženja.....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 110.000 €, 78,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lokal u Kragujevcu - naselje Centar Lokal je kompletno renoviran i pogodan za sve delatnosti. Sastoji se od jedne velike prostorije, čajne kuhinje i dva toaleta. Postoje dva ulaza tako da je moguć ulazak u lokal i sa ulice i sa parkinga. Postoji mogućnost parkiranja i ispred....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 110.000 €, 77,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalna i održavana kuća površine 77m², smeštena na ravnom placu od 970m² u mirnom delu Čortanovaca, idealna za stanovanje ili vikendicu. Kuća se sastoji od tri spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje, kupatila i zatvorene terase od 20m². Grejanje je na gas, a ugrađena....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 110.000 €, 83,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan salonski stan u centru subotice pogodan za stanovanje ali i za poslovni prostor kancelarijskog tipa ili stomatološku ambulantu i slično. . Podrum, ostava, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 110.000 €, 76,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Zeleno Polje – Temišvarski drum – kuća za renoviranje površine 76m2 na placu od 28,5 ara. Širina placa je 14m, monofazna struja, pogodno za poslovnu delatnost, uknjiženo. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 84,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju stan u naselju Gaj, Barajevo – 84m² U mirnom i prijatnom delu Barajevo, u naselju Gaj, naselje Barajevo, nalazi se stan površine 84m², smešten na 5. spratu od 5. Zahvaljujući spratnosti, stan je svetao, sa lepim pogledom i bez buke iznad. Osnovne karakteristike: Površina:....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 110.000 €, 84,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 110.000 €, 73,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odličan poslovni prostor - lokal u pasažu prometne ulice u centru Novog Sada. Lokal se nalazi u zgradi novije gradnje i sastoji se od prizemlja koje ima površinu od 31.02m2 i suterena od 37,59m2 i stepeništa od 4.39m2. Lokal u gornjem delu ima jednu veću prostoriju i sanitarni....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 113.300 €, 74,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan ulični lokal na lepoj lokaciji na Novom naselju. Pogodan za razne namene, ugostiteljstvo, ordinacije, kancelarije. Uz određena ulaganja može se prilagoditi nameni. U prizemlju je otvoren prostor sa previdjenim mesom za kuhinju i kupatilo sa izlazom na terasu.Na galeriji je....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 116.800 €, 81,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal na odličnoj lokaciji. Pogodan za kancelarijski prostor. Pozovite za više informacija! KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! ☎️ 021-221-5558 📱 064-80-333-13 / 064-80-333-12 📧 king.nsgroup@gmail.com Naš tim je tu da vam pruži vrhunsku....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* Pogodan za kancelarijski prostor. Pozovite za više informacija! Internet, Telefon.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal na odličnoj lokaciji. Pogodan za kancelarijski prostor. Pozovite za više informacija! 021/662-0001 Internet, Telefon.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 117.800 €, 76,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen, useljiv, na odličnoj lokaciji. Ova prelepa stambena prilika se sastoji od velike spavaće sobe, male spavaće sobe, velikog dnevnog boravka, izdvojene kuhinje, kupatila, toaleta i dve terase. Kvalitetan tarket pod, etažno na struju putem sopstvenog kotla i radijatora. Dve....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Lipov Gaj, 118.200 €, 82,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

- Lokacija: Veternik, u blizini kružnog toka, neposredna blizina Novosadskog puta - Površina: 82 m2 - 3 odvojena prostora -Pogodan za različite delatnosti - 1.400e/m2 + agencijska provizija Cena je sa uračunatom agencijskom provizijom Za više informacija ili da zakažete razgledanje,....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 118.450 €, 85,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi! Prodaje se salaš u Turiji, blizu naselja, a ipak izdvojen u zelenoj oazi, na mestu koje obezbeđuje privatnost. Salaš se nalazi pored asfaltnog puta, ima priključak na gradski vodovod, trofaznu struju, a blizu je i instalacija za priključak na gas. Kuća - salaš je starije....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Satelit, 118.900 €, 74,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan ulični lokal na Futoškom putu. Dugo godina bio izdat, sada je prazan zbog prodaje. Useljiv odmah po isplati.Ima izlaz i sa dvorišne strane. Pogodan za razne delatnosti. Za više informacija nas kontaktirajte. d24 šifra: 530100 Starija gradnja, Internet, Telefon.

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Nalazi se u strogom centru grada. U pitanju je salonski stan - visina plafona 3,5 m. Poseduje podrum od 40 m2 + tavanski prostor od 85 m2 koji ima veliku visinu (5 m) + terasa. Pogodan za poslovni prostor. .

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117988, III/VI, klima, lift, salonski, terasa, luks renoviran, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam potpuno renoviran stan salonskog tipa u kulturno istorijskom jezgru grada, fantastično pozicioniran nadomak Skupštine, sa brojnim kulturnim i komercijalnim....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 120.000 €, 76,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

NA PRODAJU – Kuća za adaptaciju na atraktivnoj lokaciji u Sremčici! Na jednoj od najprometnijih i najtraženijih lokacija u Sremčici – glavna ulica (Beogradska) – nudimo vam odličnu priliku za investiranje! 📍 Lokacija: Beogradska ulica, Sremčica (Beograd) 🏡 Kuća: U....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 120.000 €, 74,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stambeno poslovni prostor u Kragujevcu, koji se retko nalazi u ponudi, centar, blizina tržnih centara, marketa, škole, vrtića, površine 74 m2, pogodan kako za stambeni tako i za poslovni prostor. Nalazi se na prizemlju u zgradi, ima dva ulaza. Namešten je, opremljen i odmah....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 120.000 €, 74,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Adice, 121.950 €, 74,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan lokal u izgradnji vrhunskog kvaliteta. Nalazi se u prizemlju zgrade. Pogodan za razne namene. Za više informacija poizovite. Internet, Telefon.

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 123.000 €, 75,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran i funkcionalan stan površine 75 m² + terasa, u mirnom naselju Aerodrom u Kragujevcu.Stan je svetao, odlično raspoređen i idealan za porodičan život. Sastoji se od: dnevnog boravka sa trpezarijom odvojene kuhinje dve spavaće sobe kupatila toaleta hodnika terase....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 124.070 €, 73,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Porodičan stan, veoma komforan u blizini Futoške pijace. Od centra Novog Sada svega par minuta. Izuzetna lokacija! Pogodan je i za izdavanje. Stan je svetao, poseduje veliku terasu. Prodaje se sa nameštajem. Stan je uknjižen 1/1. .

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 125.000 €, 76,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na izuzetno lepoj lokaciji u CENTRU grada. Salonskog tipa u zgradi sa liftom. Dvostrano orjentisan. Pogodan za promenu rasporeda i prilagodjavanje potrebama kupca. Struktura: dve sobe koje imaju izlaz na terasu koja je celom sirinom stana, kuhinja sa trpezarijom, ostava,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 127.500 €, 85,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Raskošan trosoban stan u sve popularnijem delu grada. Izuzetno kvalitetna novogradnja, zgrada useljena, papirologija zgrade i stana kompletna sa upotrebnom dozvolom. Pogodno za sve vrste kredita. Na 15 minuta od Beograda. Zgrada udaljena 15-16 minuta hoda od centra. Posebna pogodnost....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 128.750 €, 80,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

STARI MAJUR, PETROVARADIN! Veoma komforan dvorišni stan, visoko prizemlje, na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu. Stan je prazan, odmah useljiv po isplati. Drvena zdrava stolarija, hrastov parket, ima dva sanitarna čvora, ostavu, terasu. U neposrednoj blizini Tvrđave, a u krugu od....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 129.900 €, 83,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

UKNJIŽENA KUĆA + POMOĆNI OBJEKTI + 30 ARI! RALJA! PRODAJA! Kontakt: +381668091211 Cena: 129.900 eura Lokacija: Sopot, Ralja Površina: 83m2 + 30 ari placa OPIS: Na prodaju uknjižena porodična kuća površine 83m2, na prostranom placu površine 30 ari, smeštena u mirnom delu Ralje, idealna....

 
 
 
  Poslovni prostor, PANČEVO, 129.900 €, 75,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Lokal lociran u strogom centru Pančeva, na par koraka od svih glavnih gradskih lokacija, čineći ovaj poslovni prostor posebno atraktivnim. Sastoji se od ulaznog hola sa hodnikom, pet prostorija i dva kupatila. Lokal ima 75+10m2 (sa mogućnošću proširenja). Ulaz je direktno sa ulice....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 130.000 €, 84,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan koji se nalazi na prestižnoj lokaciji u ulici Aleksandra Nenadovica u Nisu, u neposrednoj blizini tržnog centra Kalce i Foruma, kao i brojnih maloprodajnih objekata, pošte, vrtića, škola, marketa, restorana, kafića i javnog prevoza. Lokacija omogućava maksimalnu funkcionalnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 130.860 €, 76,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Troiposoban stan 77 m2 na ODLIČNOJ TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu u mirnom kraju pogodan za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna....

 
 
 
  Poslovni prostor, DUVANIŠTE, 132.000 €, 83,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lokal u novogradnji u naselju Duvanište, u veoma prometnoj ulici, lako uočljiv i pogodan za različite delatnosti: kancelariju, ordinaciju, salon lepote, poslastičaru, brzu hranu i slično. Ukupna površina lokala iznosi 83 m² i prostire se na dva nivoa: Prizemlje: 43 m² Podrumski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 132.600 €, 78,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 78m2 (terasa 6m2), CG, 2/9, tri lifta, garažno mesto. Uknjižen na 77m2 Fantastičan, luksuzan polunamešten dvoiposoban stan u zgradi Quartet 4 (Beograd na vodi), površine 78m2, sa pogledom na grad. Zgrada je udaljena samo nekoliko minuta hoda od obale Save i Savske promenade,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 133.900 €, 80,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvorišni stan u Petrovaradinu, stan gleda na ulicu, ulaz je iz dvorišta. U neposednoj blizini Tvrđave, a u krugu od 300 metara nalaze se osnovna škola, dom zdravlja, vrtić, pošta, banka, prodavnice. Autobuska stanica ispred kuće. Udaljenost od centra Novod Sada 3 autobuske stanice....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 136.950 €, 83,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lokal – Bulevar Evrope, 83m² – VEOMA PROMETNA LOKACIJA U ponudi lokal površine 83m², u sklopu novoizgrađenog stambeno-poslovnog kompleksa na Bulevaru Evrope. Lokal se nalazi na izuzetno frekventnoj lokaciji, idealan za sve vrste delatnosti – trgovinu, ugostiteljstvo, usluge,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 137.000 €, 73,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u modernom kompleksu novoformiranog naselja na Bubnju. Zgrada poseduje recepciju, dva lifta, bazen za stanare, decje igraliste. Novija gradnja, useljiv od 01.03.26. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavace sobe, terase sa prelepim pogledom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 138.680 €, 80,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Troiposoban stan 80 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu, odlične orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građana Ističemo kvalitetnu ugradnju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 138.680 €, 80,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Troiposoban stan 80 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu,odlične orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,parketi,italijanske....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 223)

<< <1 2 3 4 5 6> >>