• GoHome Professional
do 200000 eura što jeftiniji 80 m2 klima - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • do 200000 eura što jeftiniji 80 m2 klima - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što jeftiniji 80 m2 klima

  • Za upit "do 200000 eura što jeftiniji 80 m2 klima" pronađeno 1 894 nekretnina - prosečna cena 1.862 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • novogradnja
    • centralno grejanje
    • lođa
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 120.000 €, 85,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Klima Parking Terasa Interfon Save Kovačevića Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 120.000 €, 75,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude moderno opremljen trosoban stan u prestižnoj zgradi Quartet 1, na odličnoj lokaciji uz Savski park, u blizini Savske promenade i BW Kule. Zgrada je okružena zelenilom i poseduje privatno dvorište, pružajući mir i udobnost u samom centru grada. Stan je....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 120.000 €, 75,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Opis stana: U ponudi stan u Kaluđerici, Bulevar Revolucije Vrlo kvalitetna novogradnja iz 2023. Uknjižene površine 75m2 Na drugom spratu od ukupno šest Postojeće parking mesto Uzvišenje na kojoj je pozicionirana zgrada daje mu odličan pogled Veoma dobre strukture, sadrži: prijemni....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 120.000 €, 85,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća u Rasadniku , Lep miran kraj u blizini centra. Kuća u osnovi 85m2, pomoćni objekat 39 m2, plac površine 405 m2. Sprat tri sobe kupatilo, velika terasa, prizemlje Wc , kuhinja, trpezarija, dnevni boravak i izlaz na terasu. podrum ispod cele kuće gde stoji i centralno grejanje....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 120.000 €, 74,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stambeno poslovni prostor u Kragujevcu, koji se retko nalazi u ponudi, centar, blizina tržnih centara, marketa, škole, vrtića, površine 74 m2, pogodan kako za stambeni tako i za poslovni prostor. Nalazi se na prizemlju u zgradi, ima dva ulaza. Namešten je, opremljen i odmah....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 120.000 €, 74,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 120.320 €, 73,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID: 538541 - kon.tel. 069/2244173 *** Predstavaljamo Vam komforan troiposoban stan u izgradnji. Rok izgradnje proleće 2025 god. Za više informacija pozovite naše agente prodaje!!! Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 120.350 €, 83,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderno opremljen trosoban stan u atraktivnom A bloku – idealan za udoban život i dugoročan zakup. Stan se nalazi na četvrtom spratu kvalitetno održavane stambene zgrade sa ukupno jedanaest spratova, pružajući optimalnu ravnotežu između privatnosti i lakoće pristupa. Smešten je u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 120.390 €, 84,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban stan u izgradnji. Odlično iskorišćen prostor. Grejanje je podno na eletktro kotlove. Postoji mogućnost kupovine parking mesta. Rok za završetak radova je novembar 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. b121 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 120.420 €, 77,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Zadovoljstvo nam je da imamo priliku da vam ponudimo stanove u novogradnji, površine od 62m2-77m2, u odnosu na vaše potrebe i želje. Stan od 77.69 m2 se nalazi na 1. spratu stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, kupatila, kuhinje, dnevnog boravka i dve spavaće....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 120.660 €, 80,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno u ponudi, stanovi u izgradnji u Novoj Pazovi. Stan je površine 80,44m2 i po strukturi je trosoban. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od pet spratova sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 121.500 €, 81,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo veoma kvalitetan i moderan stambeno-poslovni kompleks u srcu Nove Pazove. Sam kompleks postavlja nove standarde udobnosti, luksuza i funkcionalnosti pa je samim tim prilagođen savremenom načinu života. Svaki stan je pažljivo osmišljen kako bi pružio savršenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 122.000 €, 85,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 1092841 ** Uknjižen 85m2. Stan je dvostrano orijentisan, izgrađen 2005. godine, Sve prostorije su prostrane sa prirodnom ventilacijom. U donjem delu stana se nalaze: kuhinja, zastakljena terasa, toalet i ostava. U gornjem delu se nalaze: tri spavaće sobe, dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 122.090 €, 76,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nova izgradnja na Adicama. Rok izgradnje je Februar 2026. godine. Investitor pouzdan, odličan kvalitet gradnje i opreme. Demit fasada, PVC stolarija, tarket, keramika I klase, ugradni vodokotlići Grejanje je podno na toplotne pumpe. U pitanju je kompleks zgrada, svaki ulaz ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 122.470 €, 86,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban stan u izgradnji. Odlično iskorišćen prostor. Grejanje je podno na eletktro kotlove. Postoji mogućnost kupovine parking mesta. Rok za završetak radova je novembar 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. b121 Šifra:548679 Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, MAJUR, 122.570 €, 83,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična nekretnina u Petrovaradinu, za više informacija nas kontaktirajte Kontakt telefon 021/526-633 ili 064/822-2116 Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 123.100 €, 86,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju stana u novoj gradnji Veternik,mirna ulica. Struktura stana:hodnik, dnevna soba sa kuhinjom,tri spavaće sobe,dva kupatila,i terasa od 22,88m2. Useljivo krajem godine. Visok kvalitet gradnje,pouzdan investitor. Povrat pdv-a za kupce prve nekretnine. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 123.190 €, 78,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan stan u centru Inđije. Stan ima odličan raspored i nikad nije useljavan. Dvostrano je orijentisan i veoma je svetao. Bez ikakvih je ulaganja i ima odličnu opremu: PVC stolarija, parket, keramika. Stan u prirodi ima 92 m2. Za više informacija pozovite naše....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 123.600 €, 79,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u kući na Paliluli. Površina stana je 79m2. Stan je po strukturi trosoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Uz stan ide pripadajuća podrumska prostorija. Na podu je kombinacija parketa i laminata,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 123.600 €, 81,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prilika! Odlična kuća novije gradnje u mirnijem delu Petrovaradina, idealna za porodičan život. Kuća se nalazi na svega par kilometara od centra grada, odlično je povezana autobuskim linijama. Pozovite nas za više informacija! Terasa, Parking, garaža, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 123.600 €, 75,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan, 75 kvadrata, u vojnim zgradama na Trošarini. Stan se nalazi u zgradi izuzetnog kvaliteta i odlične očuvanosti, jugoistočno je orjentisan. Nalazi se na osmom spratu, nije zadnji. Zgrada ima dva lifta, veliki i mali. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 123.600 €, 75,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na trgu kralja Aleksandra. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u samom centru grada, na par minuta od pešačke zone, Pravnog i Ekonomskog fakulteta, osnovne škole Radoje Domanović. Odlična investicija za porodični život. Stan je uknjižene kvadrature 75m2. Po strukturi je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 123.600 €, 73,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se troiposoban stan-dupleks 73 m2 koji se nalazi na odličnom mestu blizu Sajma . Idealna lokacija za stanovanje. Zgrada ima lift. Na donjem nivou stana se nalaze hodnik iz kog se ulazi u sve prostorije, kuhinja je odvojena šankom od trpezarije i dnevne sobe, hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 123.890 €, 81,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju četvorosobnog stana na samom ulasku u Futog uz pravca Novog Sada. Struktura stana:Hodnik,prostrana dnevna soba sa kuhinjom,tri spavaće sobe,kupatilo,dve terase. Uz stan se dobija i pripadajuće parking mesto.U ponudi imamo stanove različite strukture i spratnosti.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 124.170 €, 86,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban stan u izgradnji. Odlično iskorišćen prostor. Grejanje je podno na eletktro kotlove. Postoji mogućnost kupovine parking mesta. Rok za završetak radova je novembar 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 124.600 €, 75,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 75,51m2. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi je troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta,....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 117.000 € na 125.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 125.000 €, 80,00 m2 cca 1560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 117.000 €
15.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 2673, V/V, dupleks, klima, telefon, terasa, novogradnja, parking, stambena zgrada. PREDAT NA LEGALIZACIJU. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 117.000 € na 125.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BELE VODE, 125.000 €, 80,00 m2 cca 1560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.11.2022 - 90.000 €
20.02.2023 - 98.000 €
09.02.2025 - 117.000 €
13.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 2673, V/V, dupleks, klima, telefon, terasa, novogradnja, parking, stambena zgrada. PREDAT NA LEGALIZACIJU. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 125.000 €, 80,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ljubena Karavelova Veternik nov trosoban stan 80m2, odlican raspored dve etaze po 40m2, prva etaze, dnevni boravak, kuhinja, kupatilo terasa, hodnik i ostava, druga etaza tri sobe sa kosinama, ostava i wcsa mogucnoscu kupovine i garaze sa mokrim cvorom od 17,5m2 u prizemlju. Moguca....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 125.000 €, 80,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 87011, PR/VIII, izlog, uknjižen, renoviran, parking, dvorište/bašta. Odlican poslovni prostor, potpuno renoviran i funkcionalan, sa dva odvojena ulaza, jedan toalet, cekaonica i dve prostorije. Gleda na Bulevar kralja Aleksandra i Slobodanke Danke Savic,tako da je dvostrano....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u kući kvalitetne gradnje kod Šojke. Nalazi se na finom mestu za porodični život, u blizini su osnovna škola, vrtić, brojni marketi. Površina stana je 79m2, nalazi se na visokom prizemlju. Stan je po strukturi trosoban i sastoji se od ulaznog degažmana, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 125.000 €, 81,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se noviji, kompletno opremljen prostran, izuzetno svetao, trosoban stan u ulici Pavla Bakića, na Telepu. Za sve one koji žele da žive u mirnom delu grada, sa dovoljno parking mesta, okruženi zalenilom, ovo je idealna lokacija. Odlično povezan bulevarima sa drugim delovima....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u samom centru indjije 79kvadrata po papirima kada se izmeri ima 90kbadrata jel ima dve terase zatvorene i jedna otvorena Dva kupatila Dve sobe Velika dnevna sa trpezairom i kuhinjom Posebna prostorija za ves masinu i susaru Podrum Stan moze sa stvarima sve sa namestajem i el....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 78,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se izuzetan trosoban stan u blizini centra grada, na par minuta od pešačke zone. Površina stana je 78 m2 korisne površine plus dve terase. Stan se nalazi na devetom spratu stambene zgrade sa dva lifta, izuzetno je osvetljen i ima iz svih soba i terasa prelep panoramski pogled....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 77,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta, iza Šojke. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada, jer su nadomak osnovna škola, vrtić, Pravni fakultet, autobuska stajališta, pešačka zona.. Po strukturi....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 125.000 €, 76,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2025.,

www.heroldo.com

U samom centru Paraćina nudimo vam nešto sasvim drugačije, trosoban stan u novogradnji u pametnoj zgradi u kojoj se vodilo računa o svakom detalju, masivnom pločom sa skeletnim sistemom gradnje, pregradnim zidovima od 25cm ! -Aluminijumska stolarija sa aluminijumskim žaluzinama -Podno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 76,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u strogom centru Niša, kod SUP-a. Nalazi se na petom, poslednjem spratu u zgradi starije gradnje bez lifta, etažno grejanje. Stan je na dva nivoa. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, kupatila, dnevne sobe, spavaće sobe na drugom nivou i velike terase.....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 125.000 €, 75,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U samom centru Paraćina nudimo vam nešto sasvim drugačije,trosoban stan u novogradnji u pametnoj zgradi u kojoj se vodilo računa o svakom detalju,masivnom pločom sa skeletnim sistemom gradnje,pregradnim zidovima od 25cm ! -Aluminijumska stolarija sa aluminijumskim žaluzinama -Podno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 75,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 75m2, u blizini Parka Sv. Save, na jednoj od najlepših lokacija u gradu. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi na osmom spratu sa dva lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom sa izlaskom na terasu, dve spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 126.000 €, 79,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2024.,

www.heroldo.com

Prodaja ili zamena za stan u Beogradu! Ovaj stan Vam nudi više opcija, možete ga koristiti kao poslovni prostor jer je odlično pozicioniran, a kao stambeni ima puno prednosti, jer je u samom centru odakle Vam je sve "na dohvat ruke" (škola, veći marketi, pijaca, bolnica, pozorište....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 126.000 €, 81,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Useljiva kuca. Uknjizena u Petrovaradinu, Sadovi. Veliko drvoriste, samostalan plac. Voda , struja, gas. Kanalizacija se uskoro radi. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 126.000 €, 84,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE STAN – DORĆOL, BUDIMSKA ULICA Izdaje se moderan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji – Budimska ulica, Dorćol. Stan se nalazi na 3. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom. 🔹 Struktura stana: Prostrana dnevna soba sa trpezarijom i moderno opremljenom kuhinjom Dve....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-462 (od ukupno 567)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>