• GoHome Professional
do 200000 eura što jeftiniji 60 m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 200000 eura što jeftiniji 60 m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što jeftiniji 60 m2

  • Za upit "do 200000 eura što jeftiniji 60 m2" pronađeno 13 902 nekretnina - prosečna cena 2.251 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • klima
    • prizemlje
    • 1.sprat
    • nenamešten
    • centralno grejanje
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 30.250 €, 55,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan novije gradnje u naselju Vojvode Vlahovića. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade od pet spratova. Visinski je pozicioniran na nivou prvog sprata. Po strukturi je dvoiposoban. Izdaje se kompletno namešten. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 30.250 €, 55,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 12, 30.250 €, 55,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Bulevar Mihajla Pupina, Sprat, Nenamešten, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 30.500 €, 61,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan u Podgoričkoj ulici, iza NIS-ove zgrade. Blizina Promenade, Merkatora, Limanske pijace, fakulteta, centra kao i svega potrebnog za život. Stan se izdaje kompletno namešten. Useljiv od oktobra. Za više informacija pozvati. Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 30.500 €, 61,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Đure Jakšića. Kompletno namešten, veoma komforan dvosoban stan nadomak pešačke zone i Srpskog narodnog pozorišta. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba, kupatilo sa kadom i velika terasa. Dvorišno orijentisan.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 30.500 €, 61,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo namešten kozmetičko frizerski salon u centru grada, ali može biti i prazan. Prilagodiće se potrebama zakupca . Prostor ima izloge i zaštitne rešetke. Od prostorija ima jedan veliki radni prostor, dve sobe, predprostor, čajnu kuhinju i toalet. Ispred lokala je moguće koristiti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 30.500 €, 61,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je renoviran i spreman za podstanare. Nalazi se na LIMANU I, u neposrednoj blizini fakulteta. Prednost imaju nepušači. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, dve terase, hodnika, kupatila, garderobera, ostave i kuhinje sa trpezarijom. Kraj je miran, nema saobraćajne buke. Peške....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 30.800 €, 56,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi. Komplet namešten dvosoban na Limanu 3. Jedna od najlepših lokacija u gradu, blizina bitnih sadržaja za komforan život. Nazovite našu kancelariju i zakažite razgledanje ove nekretnine. Potreban depozit, Terasa, Lift.

 
 
 
  Poslovni prostor, BATAJNICA, 30.800 €, 56,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo na izdavanje lokal u centru Batajnice Lokal se nalazi na 10 minuta šetnje od centra u blizini male pijace, parka, crkve Površina lokala je 56m2 Po pitanju strukture pored glavnog prostora sa izlogom lokal ima i izdvojenu prostoriju koja se može koristiti....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo potpuno renoviran lokal u zoni šetališta Batajnice. Prostire se na 56m2, sa izlogom i sa mogućnošću korišćenja bašte. Idealno za otvaranje kafića, restorana, kancelarijskog prostora, butika, prodavnice obuće. Grejanje u lokalu je na inverter klima uređaju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 31.000 €, 62,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se na duži vremenski period dvosoban,kompletno namešten stan, na odličnoj lokaciji. Nalazi se u neposrednoj blizini osnovne škole, više vrtića, prodavnica, tržni centar BEO. Odlična saobraćajna veza sa ostalim delovima grada. Stan je na osunčanoj strani zgrade, svetao i prostranih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 31.000 €, 62,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se udoban i svetao dvosoban stan od 62m2 na Limanu 1, na 1. spratu u zgradi sa liftom. Pored trpezarije, dnevne i spavaće sobe, stan ima i ostavu kao i dve terase koje gledaju na Ekonomski fakultet. U spavaćoj sobi postoji i radni sto (može se izneti), a u predsoblju je dodatni....

 
 
 
  Kuća, BOLJEVAC, 31.000 €, 63,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.09.2024.,

www.indomio.rs

U selu Lukovo prodaje se kuca 62m2, ekonomski objekat koji je namenjen cuvanju zivotinja na placu od oko 8ari.Kuca je tvrdog materijala,sa ugradjenom pvc stolarijom.Sastoji se od cetiri prostorija u prizmelju,kupatilo,hodnik,i cetiri prostorija na spratu.Na podu je uglavnom samo beton,u....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 31.000 €, 55,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi manja vikendica, veličine od 55m2. Nalazi se u Somboru, u zoni šetališta Pik. Vikendica poseduje jednu sobu sa kuhinjom, kupatilo. Uz vikendicu se nalaze garaža i još jedna pomoćna prostorija. Plac širine oko 22m, ukupne površine od čak 2420m2. Na placu se nalazi voćnak.....

 
 
 
  Stan, KANJIŽA, 31.000 €, 55,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem dvosoban komforan stan od 55kvm u centru Horgoša, na drugom spratu. Stan raspolaže sa dve odvojene sobe, hodnikom, kupatilom, kuhinjom, terasom i ostavom. Grejanje je na struju. Uz stan idu i dve garaže. U prizemlju zgrade se nalazi prodavnica i pekara. Pošta je u susednoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 31.350 €, 57,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan stan na najtraženijoj lokaciji u gradu, na Bulevaru Nemanjića. Površine je 57m2, nalazi se na drugom spratu stambene zgrade sa dva lifta. Stan čine: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Stan je veoma komforan, kompletno renoviran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 31.350 €, 57,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara Oslobođenja. Stan je komplet renoviran. Stan se namešten izdaje. Za više informacija pozovite našu agenciju. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 31.350 €, 57,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, TOPOLA, 31.500 €, 59,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju dvosobnog stana 59m2 dve odvojene sobe,kupatilo ,ostava,kuhinja,terasa. panoramski prozor.Retki sličaj.Drugi sprat,odvojena kutija za odlaganje stvari u podrumu.U dvorištu se nalazi privatna bašta.Do šume 200m,do jezera 800m.Panonija je tiho i mirno mesto,koje je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 31.500 €, 63,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad - Liman 2 kod promenade, izdaje se troiposoban stan od 63m2, kompletno namešten i opremljen, odmah useljiv. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa trpetarijom i kuhinjom, spavaće sobe i dve manje dečije sobe, kupatila, wc a i terase. Za više informacija pozovite 060-6211-685....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Socijalno, 31.500 €, 63,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra:9103424. Izdaje se kompletno opremljen ulični lokal (63m2) pogodan za kancelarijski prostor, za mirne delatnosti, kod Socijalnog. Sastoji se od 40m2 kancelarijskog prostora na prizemlju i 20m2 u suterenu. Lokal je useljiv od 01.08.2025. godine. Potreban je depozit....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 31.500 €, 63,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan trosoban stan od 63m2 na Grbavici u ulici Miše Dimitrijevića, idealan za porodičan život. Stan je kompletno renoviran i nalazi se na 5. spratu, što pruža mir i privatnost. Zahvaljujući dvorišnoj orijentaciji, prostor je uvek osvetljen i ugodan. Savršen je za sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 31.500 €, 63,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan trosoban stan na Adicama. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Sjajan je izbor za porodice koje žele mirniji gradski život, zaposlene, bračne parove Opremljen je kompletno novim i modernim nameštajem, odmah useljiv, a....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 31.900 €, 58,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan kompletno namešten stan u tek završenoj zgradi na početku Telepa. Dvostrano orijentisan, svetao, idealan za porodično stanovanje. Pozovite nas za više informacija i gledanje. Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 31.900 €, 58,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična lokacija, mirna ulica, dobra povezanost sa gradom. Dvosoban, kompletno namešten i opremljen stan. Parking mesto. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Za više informacija posetite naš sajt https://www.beostilnekretnine.rs / ili nas posetite - Beograd, Knez Mihailova....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 31.900 €, 58,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 ADAMOVIĆEVO NASELJE, UL. TEODORA PAVLOVIĆA 🏢 📍 Lokacija: Mirna i poželjna zona, neposredna blizina Medicinske škole, Doma zdravlja, bolnice i parka – idealna za porodičan život ili zaposlene 👨‍👩‍👧‍👦🌳 🔑 Opis nekretnine: 🛋️ Trosoban, kompletno namešten stan 📐 Površina:....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 32.000 €, 60,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prizemna samostalna kuća ukupne površine 60m2 na placu površine 245m2.Kuća je građena od čvrstog materijala sa klasičnom stolarijom i laminatom na podovima. Grejanje je na čvrsto gorivo, struja je monofazna sa dvotarifnim brojilom, voda gradska, a u dvorištu se nalazi septička....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 35.000 € na 32.000 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 32.000 €, 61,00 m2 cca 530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 35.000 €
04.03.2026 - 32.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se manja porodična kuća od mešanog matrijala na Radanovcu površine 61m2, na parceli od 451m2, gde se nalazi i pomoćni objekat u kome je smeštena kotlarnica za centralno grejanje na čvrsto gorivo. Sastoji se od tri sobe, kuhinje sa ostavom, trpezarije i kupatila. Prozori su....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan sa bajkovitim dvorištem! Cena: 500€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Čukarica, Cerak Površina: 64m2 Struktuta: dvoiposoban stan u čiju strukturu čine: - predsoblje, - dnevni boravak, - trpezarija, - kuhinja, - dve spavaće sobe, - terasa i -pripadajuće dvorište OPIS: Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Delimično namešten stan u zgradi bez lifta, na samo 1min.od KATASTRA, BUL.OSLOBOĐENJA, MAKSIMA GORKOG, PEŠAČKE ZONE, 2min.od SPENS-a i SUD-a.. Uredan i svetao salonski stan na uglu Železničke i Laze kostića, ulično orijentisan. Po strukturi dvosoban. Sastoji se od dve velike prostorije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan, kompletno opremljen - 64m2. Prostorije: predsoblje, dnevno-trpezarijski deo, kuhinja,dve spavaće sobe, kupatilo,wc i terasa. Stan je sunčan, svetao, funkcionalan. Grejanje etazno,klima,kablovska i internet. Blizina svih potrebnih sadržaja za miran, kvalitetan i udoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten ili prazan - polunamešten dvosoban stan 64m2 na odličnoj lokaciji u centru grada, Maksima Gorkog ulica, blizu Suda i Spensa. Nalazi se na 1. spratu, nema lift u zgradi. Stan ima terasu, dve sobe, odvojenu kuhinju sa trpezarijom. Biće okrečen po želji zakujpca. Odličan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se dvoiposoban stan – Spens, 64m², 1. sprat 🏢📍 U ponudi je prazan dvoiposoban stan površine 64m² , koji se nalazi na 1. spratu kvalitetne stambene zgrade u atraktivnom i traženom delu grada – u blizini Spensa . Stan je uselјiv od 01.09. , idealan za one koji žele da urede....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Centar, ulica Devet Jugovića, kompletno opremljen trosoban stan u zgradi sa liftom. Stan ima prostran dnevni boravak, kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo i terasu. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Za više informacija pozovite 060/4717-520. - Šifra nekretnine: 9100525 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV NAMESTEN STAN NA BULEVARU MALA MIRNA ULICA DVORIŠNO ORJENTISANO USELJIVO ODMAH KONTAKT MILKICA 063/519-023 ILI 060/519-0023 LICENCA 928 UPIS U REGISTAR POSREDNIKA 187 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 35.000 € na 32.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SOMBOR, 32.000 €, 65,00 m2 cca 490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 35.000 €
03.04.2026 - 32.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na samo 10 minuta od centra grada,u mirnom okruženju,prodaje se funkcionalan dvorišni stan od 65m2, na parcei od 205m2. Nalazi se u blizini škole,vrtića,prodavnice i svih neophodnih sadržaja za udoban život.Stan se sastoji od dve prostrane sobe,kuhinje,kupatila i ostave.Idealan je....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 35.000 € na 32.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 32.000 €, 65,00 m2 cca 490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.07.2025 - 35.000 €
01.04.2026 - 32.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam jednosobnu kuću kod osnovne škole Ivo Lola Ribar. U pitanju je kuća koja se nalazi na placu od svega 205m2. Kuća poseduje kuhinju, trpezariju, sobu, kupatilo, ostavu. U dvorištu se nalazi i pomoćno objekat od 10m2. Zbog specifičnog oblika placa, kuća nema kolski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 32.400 €, 60,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111015. Izdaje se lep, komforan, kompletno namešten dvosoban stan (60m2) na 1. spratu zgrade sa liftom, kod Betanije. Stan se sastoji od hodnika, prostrane dnevne sobe, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je renoviran i dozvoljeni su kućni ljubimci.Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 32.400 €, 60,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan na prvom spratu, veoma prostran i svetao. Stan se sastoji od: hodnika sa velikim plakarom, odvojene kuhinje sa novom indukcionom pločom i frižiderom, spojene dnevne i radne sobe sa sklopivim trpezarijskim stolom, prostrana spavaća soba, kupatilo sa novom veš....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 32.500 €, 56,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo kucu u Donjem Crnatovu, opstina Zitoradja, kuca je kompletno renovirana, ugradjeno EG na drva pvc stolarija, trofazna struja. plac 50 ari, montazni objekat od panela 60m2, garaza 5x6m, i objekat 10x6 fazanerija. plac je ogradjen, papiri cisti kompletno. Za vise informacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 32.500 €, 65,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2023.,

www.heroldo.com

Tražite lokal na dobroj i prometnoj lokaciji onda je ovo idealan lokal za Vas. Lokal je u fazi renoviranja, odrađena su dva nova mokra čvora (zamenjena kompletna instalacija vode i odrađene su nove pločice) Kompletna instalacija struje je takođe zamenjena. Lokal ima i zadnji ulaz....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 611)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>