• GoHome Professional
do 200000 eura što jeftiniji 60 m2 klima - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • do 200000 eura što jeftiniji 60 m2 klima - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što jeftiniji 60 m2 klima

  • Za upit "do 200000 eura što jeftiniji 60 m2 klima" pronađeno 2 556 nekretnina - prosečna cena 2.122 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • potkrovlje
    • nenamešten
    • 4.sprat
    • kablovska
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SOMBOR, Centar, 61.800 €, 57,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan nedaleko od Lidla, površine 57 m², nalazi se na 3. spratu zgrade bez lifta i ima klasičan, veoma funkcionalan raspored: ulazni hodnik, spavaća soba, dnevni boravak sa izlaskom na terasu, kuhinja takođe sa izlazom na terasu, ostava i kupatilo. Stan je dvostrano orijentisan, svetao,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 61.800 €, 64,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u Petrovaradinu. U pitanju je suterenski trosoban stan. Potrebna su higijenska ulaganja. Odlično pozicionirano u mirnom kraju. Za više informacija nas pozovite. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 62.000 €, 62,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo Lux dvosoban stan na Tašmajdanu, površine 62m2. Nalazi se na trećem spratu, novije zgrade od osam spratova sa liftom. Po strukturi se sastoji od dnevne sobe, odvojene kuhinje i odvojene trpezarije, spavaće sobe, kupatila i terase. Spavaća soba je dvostrano....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 72.000 € na 62.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PRIJEPOLJE, 62.000 €, 56,00 m2 cca 1110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.03.2026 - 72.800 €
18.03.2026 - 72.000 €
24.04.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.finanekretnine.com

Preporuka! U ponudi je potpuno renoviran dvosoban stan površine 56 m² , koji se nalazi u Prijepolju, u stambenoj zgradi Luke, ulica Kestenova, na prvom spratu. Lokacija je izuzetno pogodna za porodičan život – u neposrednoj blizini nalaze se osnovna škola i obdanište. Stan je dvostrano....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Prozivka, 62.000 €, 56,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvojna kuća-stan, kompletno renoviran sa kompletnim nameštajem. Odlična lokacija, blizu bazena, prodavnice, škole... Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 62.000 €, 65,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal u samom centru grada u blizini Pravnog fakulteta, na Obilićevom vencu. Površina lokala iznosi 65m2. Lokal se sastoji od ulaznog dela, jedne velike prostorije, sa prostorom za kuhinju i kupatila. Pogodan za razne delatnosti(kancelarisko-administrativni poslovi, magacin....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 62.700 €, 57,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117139, I/VII, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 62.700 €, 57,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 63.000 €, 60,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan za zakup. Idealan je za porodicu ili za tihu delatnost. Stan se nalazi na traženoj lokaciji, na par minuta do centra dešavanja i pešacke zone. Stan ima tri spavaće sobe , dva kupatila, ogroman dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom. Stan ima dve terase i dvorišno....

 
 
 
  Stan, LOZNICA, 63.000 €, 59,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.indomio.rs

U centru grada Loznica (Zapadna Srbija) prodaje se trosoban stan površine 59 m2 sa pogledom na gradski park. Stan se sastoji iz hodnika, terase, dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatila. Stan ima gradsko centralno grejanje (na današnji dan je isključeno), električnu TA....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 63.000 €, 63,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s414 Na prodaju odličan trosoban stan površine 63 m2 u Mladenovcu - centar grada. Od prostorija poseduje: dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, lukom odvojenu sobu, spavaću sobu, predsoblje i kupatilo sa prirodnim izvorom svetlosti. Stan ima sopstveno parking mesto, koje....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 63.000 €, 56,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem prizemnu kuću u Rumi, površine placa 767 m2, a površine stambenog dela 56 m2. Kuća ima dve sobe do ulice, predsoblje, kupatilo i kuhinju sa trpezarijom. Pre par godina je rađen nov krov, PVC stolarija, laminati, renovirano kupatilo i kuhinja. Velik je plac, ima i pomoćnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 63.800 €, 58,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121387, II/, klima, terasa, nov luks, garaza, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Parking,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 63.800 €, 58,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, ALEKSINAC, 65.000 €, 60,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran dvosobni stan na II spratu kvalitetene starije zgrade u centru Aleksinca. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, izdvojene trpezarije i kuhinje sa ostavom, spavaće sobe, kupatila i dve terase. Na podu je parket, stolarija drvena i PVC, grejanje na struju.....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 65.000 €, 60,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u Subotici na Prozivci,60 m2,6. sprat,zgrada ima 12 spratova,2 lifta u zgradi i ostava za bicikle.Stan je uknjizen,renoviran sa CG,podovi laminat i pločice,kupatilo renovirano,PVC Stolarija,klima,terasa.Odmah useljiv.Stan ima dve sobe,hodnik,kupatilo,kuhinju sa trpezarijom.Cena....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 65.000 €, 59,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan stan na doborj lokaciji u novijoj zgradi. Stan se nalazi u blizini Opštine, Moravskog parka i svih neophodnih sadržaja. Površina od 59 m2 i odvojana spavaća soba nude veliku funkcionalnost. Dve terase, sopstveni kotao na struju, klima uređaj. Stan prodajemo namešten.....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 65.000 €, 58,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan sa puno potencijala za proširenje u pripadajući tavan ili korišćenjem visokih plafona. Najniža tačka prostorija sa kosinama je 2.2m2, a najviša 4.3m. Stan je uknjžen na 58m2, bez terase koja je 6m2 i tavanskog prostora koji se može koristiti za proširenje uz saglasnost....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 65.000 €, 57,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120400, III/III, klima, uknjižen, za renoviranje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Prodaje se dvosoban stan u Novim Banovcima,u potkrovlju,57 m2,uknjizen,ima dnevnu sobu sa kuhinjom I trpezarijom, spavaća soba i kupatilo, stan....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 65.000 €, 57,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti smo da vam predstavimo izuzetnu ponudu - stan u srcu Kaluđerice. Ovaj prostrani dvosobni stan obuhvata celokupan prvi sprat dvokratne zgrade, sa ukupnom površinom od 57 m² i dve terase. Stanari imaju ekskluzivno pravo korišćenja prostranog dvorišta od 1.5 ara, idealnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 65.000 €, 64,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Centar – lokal površine 32m2 + potkrovlje od 32m2 + pokrivena terasa od 40m2. Lokal je u radu neprekidno već 23 godine kao kafe, kompletno opremljen, klima, sanitarni čvor, u postupku legalizacije. Klima.

 
 
 
  Stan, PETROVAC, 65.000 €, 65,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u centru Petrovca na Mlavi. Poseduje dvorište sa garažnim mestom, podrum, dve terase, jedna je sa pogledom ka centru grada, druga ka dvorištu, 1/1 legalizovan, grejanje klima, kuhinja, dnevna soba, spavaća soba, hodnik. ag provizij 2% .

 
 
 
  Stan, LOZNICA, 65.000 €, 65,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Ploca za treci sprat uradjena ! Poslednja lokacija u samom centru grada. 150m od setalista. Karadjorjdeva 12 ! Kao i do sada, LUX GRADNJA. Izbor najboljih materijala i opreme za stanove. Najbolja arhitektura i statika ! Najbolji i najskuplji Wienerberger klima blokovi Termo izolacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 65.000 €, 65,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113804, VII/IX, klima, lift, terasa(2), nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Moderno opremljen stan u kompleksu Elixir Garden! Stan se sastoji od dnevnog boravka sa izlazom na terasu, kuhinje i trpezarije,spavaće sobe sa izlazom na drugu terasu,kupatila i....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 65.000 €, 55,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u centru Subotice se prodaje, starija gradnja, treći sprat bez lifta. Podrum, ostava, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 65.000 €, 65,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, MAJUR, 65.150 €, 55,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvorišni stan u lepom delu Petrovaradina. Delimično je renoviran, poseduje kuhinju, dnevni boravak i dve spavaće sobe. Nazovite nas već danas. kontakt: 060/ 30 73 71 5 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 66.000 €, 60,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Barajevo, Naselje Gaj, 20. oktobra, 60m2 .. 60m2, 2.5, 4/5, inverter klima, lođa, podrum, interfon Dokumentacija: uknjižen. Stanje: renoviran. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi okruženoj....

 
 
 
  Stan, UMKA, 66.000 €, 55,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.vivanekretnine.rs

Na prodaju dvosoban stan površine 52m2(+3m2 lođa) koji se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade u centru Umke. Stan se nalazi pored autobuske stanice, supermarketa, apoteke, pekare, u blizini obdaništa i osnovne škole. Stan je dvostrano orijentisan sa dosta prirodne svetlosti,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 66.000 €, 55,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Maxis Group DOO Beograd Broj u Registru posrednika: 1850 🎯 SPECIJALNA PONUDA – STAN ZA IZDAVANJE 1200 evra plus garaža 100 evra.UKUPNO stan i garaža za 1300 evra. AKCIJA: Snizena cena-u cenu nije uračunata GARAŽA 🏢 MAXIS GROUP doo Beograd – Reg. broj posrednika: 1850 🔑 IZDAJE SE....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 66.000 €, 55,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LUX STAN U CENTRU GRADA – MODERAN DIZAJN I VRHUNSKI KOMFOR Iznajmljuje se potpuno opremljen luksuzni stan u samom centru grada, idealan za one koji žele vrhunski komfor i moderan stil življenja. Karakteristike stana: Površina: 55 m2 Struktura: open space dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 66.700 €, 58,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Beautiful one bedroom apartment in BW Sole. Just steps away from Galeria shopping center and Sava promenade. You have all you need at your fingertips. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEČEJ, 66.950 €, 62,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan trosoban stan u samom centru Bečeja. Stan je prelepoj zgradi. Prelepo dvoriste, ograniceno samo za stanare. Ovo je nekretnina za specifične kupce koji znaju šta traže. Prelepa zatvorena terasa koja gleda na ulicu a spavaći deo je dvorišno orijentisan.....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 67.000 €, 56,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan površine 56m2 + dve terase u centru grada u mirnom delu. Stan se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe i dve terase. Drvena i PVC stolarija, vodomer, centralno grejanje, klima uređaj. Stan poseduje i pripadajući podrum.....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 67.000 €, 55,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 17418 Fruška Gora Vrdnik kuća 55m2 uknjiženo + 20m2 neuknjiženo + 20m2 garaža na odličnoj lokaciji u Vrdniku.Kuća ima dve spavaće sobe, dnevnu sobu, trpezariju, kuhinju, hodnik, kupatilo, ostavu i terasu. Dvorište je 135m2 ima mala bašta i 20m2 garaža montažna. Kuća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 67.200 €, 56,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 67.450 €, 64,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u Vrdniku 64 m2 *Površina stana 64m2 *Površina placa 300 m2 *Broj soba 3 *Struja /Voda *Grejanje/ čvrsto gorivo *Prilazni put Asfalt ###bez tereta ### Vlasnički udeo 1/1 Agencijska provizija uračunata (proviziju plaća prodavac ) Šifra nekretnine: 11084 Šifra agencije: 1338 *Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 68.250 €, 65,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, 69.000 €, 60,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo na izdavanje stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi na Novom Beogradu u ulici Trešnjinog cveta u neposrednoj blizini hotela Jugoslavija, Falkenštajner hotela, Palate Srbije, Kineskog kulturnog centra, restorana Jerry i....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 69.000 €, 65,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2022.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU DVOIPOSOBAN STAN U CENTRU GRADA, ODLIČNA LOKACIJA. STRUKTURA STANA: VELIKA DNEVNA SOBA SA KUHINJOM, KUPATILO, DVE SPAVAĆE SOBE. STAN JE KLIMATIZOVAN, SA CENTRALNIM GREJANJEM, LIFTOM. PREPORUKA! .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 69.600 €, 58,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal u podzemnom, 58m2, TA Izdaje se lokal u podzemnom. Sastoji se od jedne velike prostorije i wca. Ukupna površina lokala je 58m2 i nalazi se u novom podzemnom. Useljiv je odmah! Grejanje je na struju ta. Ovo je samo deo naše ponude. Agencija Bulevar Nekretnine, reg.br. 519, usluga....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 69.600 €, 58,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 79874, VI/VII, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, parking. U ponudi za izdavanje je moderno opremljen stan, nadomak kule Beograd, tržnog centra Galerija, Savskog trga, šetališta U ulici postoji veliki Maxi supermarket, u čijem sklopu se nalazi apoteka,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 584)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>