• GoHome Professional
do 200000 eura porasla cena pogodan što manji do 1 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura porasla cena pogodan što manji do 1 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura porasla cena pogodan što manji do 110 m2

  • Za upit "do 200000 eura porasla cena pogodan što manji do 110 m2" pronađeno 22 nekretnina - prosečna cena 2.473 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • 2.sprat
    • 1.sprat
    • parket
    • lift
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+4%

Promena cene sa 72.100 € na 75.000 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, NOVI SAD, 75.000 €, 30,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.09.2024 - 72.100 €
12.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odličan ulični lokal u glavnoj ulici u gradiću. Petrovaradina. Pogodan je za sve delatnosti, trgovinu, ugostiteljstvo, kancelarijski prostor i dr.Lokal ima dva sanitarna čvora, šank sa instalacijom, dva izloga, grejanje je na struju. Lokal ima lučne svodove što mu daje....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 120.160 € na 123.940 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Bežanija, 123.940 €, 32,00 m2 cca 3870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 117.000 €
03.04.2026 - 120.160 €
15.04.2026 - 123.940 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam ekskluzivnu nekretninu u rezidencijalnom delu Bežanijske kose, u zoni porodične stambene gradnje niske spratnosti. Ova pozicija pruža uslove za život u mirnom, idiličnom okruženju sa zelenilom, a na samo nekoliko minuta pešačke udaljenosti nalaze se stanice gradskog....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 44.000 € na 50.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Trg, 50.000 €, 34,00 m2 cca 1470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 60.000 €
23.01.2026 - 50.000 €
30.01.2026 - 49.900 €
08.02.2026 - 50.000 €
11.02.2026 - 40.000 €
16.02.2026 - 50.000 €
25.02.2026 - 40.000 €
02.03.2026 - 50.000 €
15.04.2026 - 44.000 €
26.04.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Nalazi se u prometnoj ulici i kod vrlo prometne lokacije. Ima izlog i 2 toaleta. . Za zgradu, sagrađenu pre 36 godina, postoji upotrebna dozvola za privremeni objekat. Pogodan je za prodaju, usluge i drugo. Kupac plaća proviziju u visini od dve hiljade eur u rsd. Fotografija predstavlja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura porasla cena pogodan što manji do 110 m2'
216.500 €
216.500 €
50.000 €
 
+7%

Promena cene sa 140.000 € na 150.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Trg, 150.000 €, 34,00 m2 cca 4410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2022 - 100.000 €
09.02.2022 - 140.000 €
18.02.2022 - 100.000 €
20.02.2022 - 130.000 €
09.03.2022 - 100.000 €
18.03.2022 - 105.000 €
03.04.2022 - 100.000 €
13.04.2022 - 130.000 €
20.04.2022 - 129.000 €
02.05.2022 - 109.000 €
11.05.2022 - 129.777 €
19.06.2022 - 109.888 €
25.07.2022 - 107.777 €
19.08.2022 - 108.888 €
05.09.2022 - 108.777 €
13.11.2022 - 118.888 €
27.11.2022 - 119.888 €
08.02.2023 - 109.888 €
19.02.2023 - 110.000 €
08.03.2023 - 109.888 €
17.03.2023 - 150.000 €
31.03.2023 - 145.000 €
02.04.2023 - 140.000 €
21.04.2023 - 120.000 €
12.05.2023 - 130.000 €
09.06.2023 - 120.000 €
08.12.2023 - 105.000 €
24.01.2024 - 109.900 €
05.04.2024 - 110.000 €
10.06.2024 - 120.000 €
03.07.2024 - 110.000 €
06.12.2024 - 120.000 €
05.02.2025 - 130.000 €
19.03.2025 - 133.000 €
21.11.2025 - 150.000 €
08.12.2025 - 149.000 €
16.01.2026 - 150.000 €
30.01.2026 - 140.000 €
15.04.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2022.,

www.berzanekretnina.org

Blizu prometne lokacije. Ima izlog, toalet, rolo vrata, ugrađeni granit, klima uređaj,gipsane radove, kamene ploče, casatto, led rasvetu Pogodan za razne delatnosti- na lokaciji ,koja se ubrzano razvija. Pored poslovne zgrade, u neposrednoj blizini hotela, ustanova,, pijace, okretnice....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 140.000 € na 150.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 150.000 €, 35,00 m2 cca 4290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.09.2024 - 110.000 €
27.12.2024 - 119.000 €
07.02.2025 - 130.000 €
23.05.2025 - 150.000 €
20.03.2026 - 140.000 €
08.04.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2024.,

www.indomio.rs

Blizu prometne lokacije. Ima izlog, toalet, rolo vrata, ugrađeni granit, klima uređaj,gipsane radove, kamene ploče, casatto, led rasvetu.. .Pogodan za razne delatnosti- na lokaciji ,koja se ubrzano razvija. Pored poslovne zgrade, u neposrednoj blizini hotela, ustanova,, pijace, okretnice....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 82.000 € na 84.400 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 84.400 €, 36,00 m2 cca 2340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 82.000 €
18.03.2026 - 84.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Jednosoban stan na izuzetnom mestu u Nišu - u blizini gradske bolnice, medicinskog i stomatološkog fakulteta, kao i parka Čair. Stan se sastoji od sledećih prostorija: hodnik, dnevna soba, spavaća soba koja je adaptirana od nekadašnje trpezarije, odvojena kuhinja i kupatilo. Vrlo....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 63.000 € na 66.950 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, NIŠ, Ćele Kula, 66.950 €, 38,00 m2 cca 1760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 63.000 €
01.05.2026 - 66.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poslovni prostor lokal na Bulevaru Nemanjića, Zona I, površine 38 m2, na spratu. Lokal je pogodan za kancelarijski prostor, laboratoriju, ordinaciju, magacinski prostor Uknjižen, svojina 1 kroz 1, moguća kupovina putem kredita. Za ostale informacije slobodno nas kontaktirajte.....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 179.900 € na 183.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 183.000 €, 52,00 m2 cca 3520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.06.2025 - 187.700 €
11.07.2025 - 185.000 €
24.10.2025 - 179.900 €
20.02.2026 - 183.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Lekino brdo - Rada Neimara 3. 0, 52m2 (terasa 2m2), PR/4, CG sa kalorimetrima, telefon, interfon U ponudi trosoban stan na odličnoj lokaciji, na Lekinom brdu, u blizini Šumica, na 10 minuta od Hrama Sv. Save i izlaska na auto-put za Novi Beograd. Nalazi se u zgradi novije....

 
 
 
 
+22%

Promena cene sa 90.300 € na 110.500 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BELE VODE, 110.500 €, 57,00 m2 cca 1940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 90.300 €
05.04.2026 - 110.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126901, PR/, renoviran, stara gradnja. Na prodaju kompletno renoviran stan sa dvorištem u prizemlju. Promenjene sve instalacije, urađena nova kuhinja i stan je spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja.Dnevna soba i kuhinja u open space konceptu, odvojena soba sa dva....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 135.000 € na 140.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Banovo Brdo, 140.000 €, 60,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.11.2023 - 120.000 €
26.01.2024 - 119.000 €
18.03.2024 - 109.999 €
05.04.2024 - 120.000 €
15.05.2024 - 119.000 €
03.07.2024 - 110.000 €
31.07.2024 - 119.000 €
14.08.2024 - 110.000 €
06.12.2024 - 120.000 €
19.03.2025 - 125.000 €
24.03.2025 - 120.000 €
10.07.2025 - 150.000 €
23.07.2025 - 140.000 €
21.11.2025 - 125.000 €
03.04.2026 - 140.000 €
15.04.2026 - 135.000 €
26.04.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2023.,

www.berzanekretnina.org

Sastoji se od velike prostorije sa šankom, 2 ostave,kuhinje sa ventilacijom i toaleta. Pogodan za razne namene. Kupac plaća proviziju u iznosu od dva posto cene. Moguće parkiranje na obeleženom parkingu-nema svoje mesto. 069 2365768 .

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 210.000 € na 220.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 220.000 €, 60,00 m2 cca 3670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.09.2025 - 190.000 €
06.02.2026 - 210.000 €
25.03.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan koji predstavlja pravi spoj modernog i funkcionalnog u mirnom okruženju. Stan je površine 60m2 i nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade u izgradnji. Stambena zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom. Slike su grafički prikaz i primer kako....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 139.000 € na 155.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BELE VODE, 155.000 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 126.000 €
30.11.2025 - 167.000 €
23.01.2026 - 139.000 €
15.04.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Stan dvoiposoban 2.5, površine 60m2, terasa ispred (uknjižen kao poslovni prostor), spratnosti pr/3, komplet renoviran, pogodan za porodično stanovanje ili izdavanje, zgrada je održavana agencijska provizija 2 % .

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 164.700 € na 170.800 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 170.800 €, 61,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 159.900 €
07.12.2025 - 164.700 €
17.04.2026 - 170.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

3.0, 61m2, terasa, podno grejanje, II/II, telefon, interfon,parking. Uknjižen. U prilici smo da Vam ponudimo trosoban stan u novoj zgradi izgrađenoj 2022. godine. Stan je po strukturi trosoban i nalazi se na drugom spratu manje stambene zgrade. Iznad stana se nalazi tavanski prostor....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 164.700 € na 170.800 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 170.800 €, 61,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2025 - 155.000 €
18.05.2025 - 150.000 €
01.06.2025 - 159.900 €
03.10.2025 - 152.500 €
07.12.2025 - 164.700 €
17.04.2026 - 170.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 168.300 € na 175.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Bulevar, 175.000 €, 62,00 m2 cca 2820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 168.300 €
24.04.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju luksuzno opremljen jednoiposoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, Bulevar oslobođenja. Ova nekretnina predstavlja vrhunsku ponudu u kategoriji prodaja stanova Novi Sad, idealna kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor. Stan je kompletno renoviran....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 149.500 € na 159.500 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 159.500 €, 64,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 149.500 €
24.04.2026 - 159.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe 3. 5, 64m2, VPR/1, TA/struja, telefon, interfon, podrum U ponudi funkcionalan stan, idealan za višečlanu porodicu. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri odvojene spavaće sobe i kupatila. U stanu....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 121.560 € na 124.850 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 124.850 €, 65,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 121.560 €
03.04.2026 - 124.850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan u novogradnji, u stambenom objektu spratnosti Po+P+5, na izuzetno traženoj lokaciji u ulici Mokranjčeva - Jovana Apela, u Niš. Stan se nalazi na trećem spratu i ima projektovanu površinu od 65,71 m² (≈66 m²). Odlikuje ga funkcionalan i racionalan raspored,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 154.500 € na 159.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman III, 159.000 €, 65,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.05.2025 - 164.800 €
10.08.2025 - 160.680 €
26.09.2025 - 158.600 €
07.11.2025 - 154.000 €
07.12.2025 - 154.500 €
11.03.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvoiposoban stan na odlicnoj lokaciji, pogodan za porodice sa decom. U blizini škole, vrtići, marketi, Štrand, fakulteti, Promenada, Spens Oko zgrade ima više većih parkinga, 2 biciklane u sastavu zgrade, koje su raspoložive stanarima na korišćenje. Poseduje: Dnevnu sobu, praktičnu....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 159.650 € na 164.800 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 164.800 €, 69,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.07.2025 - 159.650 €
06.03.2026 - 164.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je izuzetan trosoban stan površine 69 m², smešten na Adicama, u mirnom kraju. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, dve komforne spavaće sobe i dve terase – jednu sa izlazom iz dnevne sobe, drugu iz spavaće sobe. U stanu je urađena galerija od 12m2 iznad dnevne sobe,idealna....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 59.900 € na 65.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, JAGODINA, 65.000 €, 75,00 m2 cca 870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 63.750 €
10.04.2026 - 59.900 €
08.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lokal je nov, uz glavnu ulicu gde je velika frekventnost ljudi.MOGUĆA ZAMENA ZA STAN!!! 42m2 u nivou (to je uknjižena kvadratura) + 33m2 magacina Ugrađen gasni kotao + vodomer – ekonomsko grejanje i minimalni troškovi Sopstveni otvoreni prostor direktno ispred lokala (idealno za izlog,....

 
 
 
 
+23%

Promena cene sa 129.000 € na 159.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 159.000 €, 120,00 m2 cca 1330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 129.000 €
01.05.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u naselju Stanovo, blizina Green Hilla, površine 120 m2, na placu površine 565 m2. Plac je ograđen, kuća novije gradnje. Izgrađena je kao dva istovetna dela, od kojih svaki za sebe ima zaseban ulaz, garažu i tri nivoa. Na prvom nivou u oba dela nalazi se garsonjera,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 20)

<< <1> >>