• GoHome Professional
do 200000 eura pogodan barem 60 m2 parking što man - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 200000 eura pogodan barem 60 m2 parking što man - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura pogodan barem 60 m2 parking što manji

  • Za upit "do 200000 eura pogodan barem 60 m2 parking što manji" pronađeno 401 nekretnina - prosečna cena 1.393 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, MEROŠINA, 95.000 €, 114,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća na mirnoj i pristupačnoj lokaciji – Batusinački put, svega nekoliko minuta vožnje od centra Niša. Površina kuće je u osnovi 114m2, površina podruma 114m2, terasa 15m2. Po strukturi kuća se sastoji od velike dnevne sobe sa trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 171.000 €, 114,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Slavujev venac, Braće Ribnikar; 114m2, 5 kancelarija, PSUT, podno grejanje na struju, interfon, internet, 2 garažna, 3 parking mesta; U ponudi je kvalitetan poslovni prostor pogodan za veliki broj delatnosti u polusuterenu prelepe kuće u blizini Zire; Ulazni deo - prijem,....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 140.000 €, 115,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.menadzer.biz

Horizontala porodične kuće u mirnom stambenom delu Nove Pazove, sa komplatnom infrastrukturom, građena sedamdesetih godina. U neposrednoj blizini su osnovna škola, zdravstveni centar, restorani, prodavnice, autobuska stajališta i sl. Stambeni prostor u kući se nalazi na prizemlju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 172.500 €, 115,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan u novogradnji, na prvom spratu stambene zgrade u mirnoj ulici u Zemunu, u blizini Prvomajske. Ispred stanov se nalazi dodatni prostor koji se takođe može iskoristiti. Lokacija je idealna za poslovne delatnosti – u blizini vrtića i osnovne škole, marketa, na odličnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 143.750 €, 115,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122132, III/, klima, lift, telefon, terasa, garaza, parking. Izdaje se stan, 115m2, na Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan ima dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, 3 spavace sobe, 2 terase, 2 kupatila, garderober. Stan je moderno namesten. Pogodan za porodicu. Uz stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 155.250 €, 115,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 82112, V/V, klima, lift, salonski, terasa(2), renoviran, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Izdaje se prostran, prijatno osvetljen stan u samom srcu Vračara, u blizini čuvene Kalenić pijace i Hrama Svetog Save. Stan je po strukturi četvorosoban, sastoji se od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 197.140 €, 116,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Petrovaradin, Mišeluk - Nov, neuseljavan, veoma komforan četvorosoban stan na veoma mirnoj lokaciji. Pogodan za porodično stanovanje. Nalazi se na idealnom prvom spratu nove stambene zgrade sa malim brojem stanova što budućim stanarima garantuje privatnost i mir. Raspored prostorija:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 58.000 €, 116,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se četvorosoban nenamešten stan na Paliluli sa prelepim pogledom na grad. Površine je 116m2, nalazi se na III spratu novije stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, 3 spavaće sobe, kupatila, odvojenog wc-a i....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 125.000 €, 116,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Veliki stan, dupleks sa kompletnim novim nameštajem i belom tehnikom. Na prizemlju se nalazi: veliki dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i spavaća soba. Na spratu se nalazi: 3 sobe, kupatilo i predsoblje sa velikim ugradnim garderoberom. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, lep pogled....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Palilula, 58.000 €, 116,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor četvorosobne strukture na Paliluli sa prelepim pogledom na grad. Površine je 116m2, nalazi se na III spratu novije stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, četiri prostorije, odvojene kuhinje, dvojenog wc-, kupatila i dve terase. Prostor....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 206.600 €, 118,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor na galeriji .Ulaz iz dvorišta .Pogodan za poslovne apartmane,ordinaciju ,kancelariju i slično..Postoji mogućnost da se dokupi 2 parking mesta. Opticki net, struja, voda.Lav 2020 nekretnine. Registarski br posrednika 1187Kontakt: Ivana  063....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 212.700 €, 118,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor na galeriji .Ulaz iz dvorišta .Pogodan za poslovne apartmane,ordinaciju ,kancelariju i slično..Postoji mogućnost da se dokupi 2 parking mesta. Opticki net, struja, voda.Lav 2020 nekretnine. Registarski br posrednika 1187Kontakt: Ivana  063 7445 379....

 
 
 
  Poslovni prostor, MAJUR, 200.600 €, 118,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LOKAL U PETROVARADINU – ODLIČNA PRILIKA ZA TIHU DELATNOST, 118m² Predstavljamo vam izuzetnu priliku – lokal u sivoj fazi, površine 118m², smešten na mirnoj lokaciji u Petrovaradinu, svega 5 minuta vožnje od centra Novog Sada. Ovaj prostrani poslovni prostor nalazi se na prvom spratu....

 
 
 
  Poslovni prostor, KAMENICA, 180.000 €, 120,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Sremskoj Kamenici izdajemo lokal 120m 2 (prizemlje 60m 2 i sprat 60m 2 ).Lokal ima dva izloga,jedan sanitarni čvor,četiri klime,parking ispred lokala.Mali mesečni troškovi-gasno grejanje po utrošku,u sezoni. Ukiliko se izdaje sa inventarom(na slikama)zakupnina je 2.000 €,a za prazan....

 
 
 
  Poslovni prostor, MALI MOKRI LUG, 156.000 €, 120,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Izuzetan lokal. - Na glavnom putu. - 120 m2. - U prizemlju. - Veći broj parking mesta ispred lokala. - Pogodan za različite vrste delatnosti. - Veliki i prostran. - Dva toaleta. - Izlog. - Veliki reklamni bilbord do samog puta. - Lokal se sastoji iz dva dela. 1. deo velika prostorija....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Rakovica, 60.000 €, 120,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem poslovni objekat u Rakovici u ulici Patrijarha Dimitrija bb od 120m2 pogodan za sve namene. Lokal je do sada radio kao privatan klub/udruženje i restoran, pre toga je bio ugostiteljski objekat, može da se koristi kao magacin ima kolski prilaz kao i magacinski prostor. Lokal....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 129.000 €, 120,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u naselju Stanovo, blizina Green Hilla, površine 120 m2, na placu površine 565 m2. Plac je ograđen, kuća novije gradnje. Izgrađena je kao dva istovetna dela, od kojih svaki za sebe ima zaseban ulaz, garažu i tri nivoa. Na prvom nivou u oba dela nalazi se garsonjera,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 108.000 €, 120,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Voždovac, Bože Jankovića, jedna vertikala kuće površine 120m2. Kuća ima prizemlje i 1. sprat. U prizemlju veliki dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, kupatilo i terasa. Na prvom spratu se nalaze 3 spavaće sobe, kupatilo i terasa. Kuća okružena zelenilom, sa dvorištem i garažom. EG....

 
 
 
  Poslovni prostor, APATIN, 58.000 €, 120,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se poslovni prostor površine 120 m2(sav u staklu) u samom centru Apatina,pogodan za razne vrste delatnosti.Lokal poseduje parking,priključak za vodu i struju.Enterijer nije završen ostavljen je da se uradi prema nameni i delatnosti budućeg vlasnika.Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 138.000 €, 123,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je prelepa, uknjižena kuća na mirnoj lokaciji Kobilja Glava, savršena za porodičan život, odmor ili rentiranje. Kuća ima 123 m2 i nalazi se na uređenom i ravnom placu od 681 m2, što pruža osećaj privatnosti, prostranosti i potpunog uživanja u prirodi. Objekat je obložen....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 30.000 € na 25.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BELA PALANKA, 25.000 €, 126,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 30.000 €
03.04.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vikendica u selu Dolac, koje se nalazi na oko 20ak kilometara od Niša prema Beloj Palanci. Kuća je podignuta 90-ih godina i orijentisana je ka obroncima Svrljiških planina i ka Nišavi. Nišava je udaljena 70-ak metara od kuće. Vikendica poseduje 3 etaže, po 40-ak kvadrata....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mužlja, 49.000 €, 129,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemna, četvorosobna kuća sa dva ulaza, površine 150m2, na placu od 346m2 sa kolskim ulazom. Sastoji se od predsoblja, 4 sobe, kuhinje i dva kupatila. Mešani materijal, kara-tavan, trofazna struja, na podovima patos, laminat i keramičke pločice, drvena i PVC stolarija,kanalizacija.....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 79.000 €, 129,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Kragujevcu, na dva nivoa, površine u osnovi 129 m2, plac površine 661 m2. Kuća je smeštena u mirnom delu naselja Korićani. Na placu je i garaža. Kuća je rađena po projektu, a istovetan je raspored prostorija i na prizemlju i na spratu, gde su na svakom nivou kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 87.000 €, 130,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120696, 4.45a, spratna, struja, kanalizacija, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp. Vrlo lepa, čvrsta, suva i dobro izolovana kuća u koju treba uložiti malo i....

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 65.000 €, 130,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća u lepom Bačkom Gradištu, ulica Školska je najviša ulica u selu gde nema podzemnih voda. Kuća se nalazi u blizini parohijskog doma i ima izlaz na dve ulice. Objekat sadrži 3 sobe, veliku trpezariju, veliku kuhinju, ostavu, kupatilo, pretsoblje i veliku terasu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 179.000 €, 130,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119047, spratna, pr+i, struja, kanalizacija, uknjižen, za renoviranje, stara gradnja, garaza, pogodan za pp, mogućnost proširenja. Na samom uglu Milana Rakića i Mite Ružićaobjekat ima dve etažeprizemlje ima poslovni prostor od 59m2(garaža,radionica,magacin,m.čna....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 105.000 €, 131,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna, potpuno renovirana kuća sa lokalom, na prometnoj Niškoj ulici u blizini kružnog toka. Kuća ima u osnovi 91m2, sastoji se iz dve stambene jedinice, dvosobnog stana i garsonjere, koji su kompletno renovirani i opremljeni potpuno novim nameštajem (kuća se prodaje....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 87.550 €, 131,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Naša Preporuka*-Prodajemo u Kikindi Uknjiženu Porodičnu kuću 131 m2 na TOP LOKACIJIKuća je Prizemna Trosobna,starije gradnje poseduje tri sobe,Predsoblje,kupatilo i lepu Terasuiza kuće se nalazi još jedna nezavršena kuća dok u Dvorištu imamo zidani bunar a u Bašti bušeni Bunar....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 85.000 € na 75.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 132,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 85.000 €
19.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Peščara, prodaje se prizemna samostalna kuća sa potkrovljem u površini od 132kvm. Građena je od čvrstog materijala i nalazi se na placu veličine 4197kvm. U svom sastavu poseduje: predsoblje, dnevnu sobu, tri spavaće sobe (dve u potkrovlju), kuhinju sa trpezarijom i ostavom....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Centar 3, 170.000 €, 134,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

2 kuće na atraktivnoj lokaciji, pogodno za investitore. Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 130.000 €, 135,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća kvalitetne gradnje p plus pk , na Paliluli. Površina kuće je 135m2 uknjižena površina 96m2 i sastoji se od dve etaže koje su povezane unutrašnjim stepenicama. Etaže mogu biti u funkciji i posebnih stambenih jedinica, jer poseduju posebne ulaze. Prizemlje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 182.000 €, 140,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

PRODAJA – Porodičan petosoban stan na Klisanskom bregu | POVRAT PDV-a Na prodaju prostran, svetao i funkcionalan petosoban stan na mirnoj lokaciji – Klisanski breg, idealan za veću porodicu ili one koji žele komfor i privatnost. Stan se nalazi u novogradnji, sa modernim rasporedom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 140.000 €, 140,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se poslovni prostor (stan) na Trgu vojske kod Pravnog fakulteta površine P-140m2. Struktura: glavna sala sa šankom, separe, VC (muški i ženski) umivaonik, velika terasa, magacinski prostor, kancelarijski prostor i stepenište (sopstveni ulaz). Svojina privatna vlasništvo 1/1,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 206.000 €, 140,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslovno stambeni objekat. U prizemlju se nalaze tri velike radionice, a na spratu komforan jednoiposoban stan. Postoji prostor za proširenje stambenog dela, ili poslovnog. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u mirnoj slepoj ulici na placu od 602m2. Objekat je dobro isplaniran i pogodan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SREMČICA, 98.000 €, 140,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prazan lokal u prizemlju kuće, u samom centru Sremčice, na dva nivoa, sa izlogom. Ima tri prostorije koje nisu fizički odvojene, dva mokra čvora, više parking mesta. Pogodan za sve vrste delatnosti. Obavezan depozit. Agencijska provizija za zakupca 50%. Broj agencije u Registru posrednika....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 95.000 €, 140,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni objekat od 140 m2 na 4,3 ara placa.. Objekat se nalazi pored glavnog puta koji je vrlo prometan.Ima mesta za parkiranje. U pitanju je hala od 100m2-pogodno za magacinski ili skladišni prostor, kao i za mini proizvodnju. Na spratu se nalazi kancelarijski prostor....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 120.700 €, 142,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju renovirana kuća u nizu u Banijskoj ulici.Kuća je troetažna. U suterenu se nalazi 50m2 podruma koji je lako promenjiv u stambeni deo. U visokom prizemlju se nalazi velika zastakljena terasa,ulaz sa stepeništem,toalet,odvojena kuhinja sa trpezarijom,dnevna soba.Kvadratura....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Kalvarija, 180.000 €, 144,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se poslovni prostor u novosagrađenom objektu, duplex, I+potkrovlje, open space, 2 terase, 2 parking mesta. Grejanje i hlađenje na toplotnu pumpu, mali rezijski troskovi. U prostoru je moguce organizovati 22-25 radna mesta, 44 mrezna mesta. Mreža i struja predviđene za projektor,....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 135.000 €, 144,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126552, 3.65a, spratna, visoko potkrovlje, struja, klima, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, pogodan za pp, mogućnost proširenja. Odlična, useljiva spratna kuća u centru Vrdniku na placu od nepuna 4 ara!....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 135.000 €, 144,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126552, 3.65a, spratna, visoko potkrovlje, struja, klima, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, podrum, pogodan za pp, mogucnost prosirenja. Odlicna, useljiva spratna kuca u centru Vrdniku na placu od nepuna 4 ara!....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Banovo Brdo, 65.000 €, 144,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća i lokal u selu Vilandrica, nadomak Gadžinog Hana. Odlična investicija za porodični život van gradske buke u mirnom okruženju. Ukupna kvadratura kuće sa spratom iznosi 144m2. Na placu se nalazi lokal površine 120m2, pogodan za obavljanje mnogobrojnih delatnosti. Površina....

 
 
 
  Kuća, BELA CRKVA, 40.000 €, 144,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Bela Crkva je Poznata po Belocrkvanskim jezerima, formiranoj na obroncima Karpata nedaleko od ušća reka Nere i Karaš u Dunav u ponudi je ova nekretnina, porodična kuća sa pomoćnim objektima i svojom baštom. Varošica Bela Crkva, sa osnovama današnjeg izgleda, formirana još u 17.veku....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 402)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>