• GoHome Professional
do 200000 eura pogodan 50 m2 što veći Zadnjih 14 d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura pogodan 50 m2 što veći Zadnjih 14 d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura pogodan 50 m2 što veći Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 200000 eura pogodan 50 m2 što veći zadnjih 14 dana" pronađeno 17 nekretnina - prosečna cena 2.500 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, PADINSKA SKELA, 70.000 €, 53,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi uknjižen kompletno renoviran, zaseban stan, koji se nalazi u prizemnom objektu, gde su stanovi u nizu. PKB je ove objekte zidao za svoje radnike. Sastoji se od dnevne i spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Uknjižen na 42m2, adaptacijom proširen na 53m2. PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 98.500 €, 54,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je trosoban, delom renoviran, stan na Bubnju.Struktura stana obuhvata dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo i terasu od 4m² koja nije uračunata u kvadraturu stana. Takođe, postoji mogućnost korišćenja terase od 40m².Stan je delimično renoviran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 140.000 €, 54,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053817, NOVI SAD, BULEVAR EVROPE, DVOSOBAN, 54M2 Na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu je ovaj renoviran, kompletno opremljen, komforan dvosoban stan. Pogodan je kako za život, tako i kao investicija. Uknjižena 1/1, može i kredit. Srećna kupovina! Za više informacija....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura pogodan 50 m2 što veći zadnjih 14 dana'
78.100 €
150.000 €
155.000 €
  Stan, BEOGRAD, 160.000 €, 54,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan površine 62m (uknjižen na 54m), smešten na 2. spratu od ukupno 4 u urednoj zgradi bez lifta, u mirnom delu Karaburme. Stan je dvostrano orijentisan i veoma svetao. Struktura: prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, spavaća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 70.000 €, 53,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 159.000 €, 53,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Zastupamo prodaju odličnog renoviranog dvosobnog stana koji se nalazi u samom centru grada, u lepoj salonskoj zgradi renovirane i unutrašnje i spoljašnje fasade. Prostor od korisne površine 53m2 ima zaseban ulaz i pogodan je za sve namene. Odličan odnos cene i kvalitete, topla preporuka....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 167.000 € na 155.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 155.000 €, 51,00 m2 cca 3040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 182.000 €
13.05.2026 - 167.000 €
15.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132030, VPR/, klima, lift, terasa. Prodaje se kompletno namesten stan sa dve odvojene spavaće sobe, dnevnom, izdvojenom kuhinjom, prostranim kupatilom terasom. Pogodan za porodicu. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 122.000 €, 50,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, jednoiposoban stan lako adaptibilan u dvoiposoban bez većih ulaganja. Stan je veoma svetao smešten u mirnoj ulici u dobro održavanoj zgradi pogodan i za život i za investiciju. Može se kupiti preko subvencionisanih kredita. Srećna kupovina. Prostorije: hodnik, kuhinja, dnevni....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 112.800 € na 110.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 49,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.05.2026 - 112.800 €
12.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.0, 49m2, terasa, PR/2, interfon. Po pravosnažnom rešenje o ozakonjenju 37.23 m2 , mereno 49m2. Dvosoban, funkcionalan stan na odličnoj lokaciji,na obroncima zvezdarske šume. Dobra povezanost sa svim delovima grada. Useljivo jun 2026.godine. Nije pogodan za kreditne kupce. Kontakt....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 87.000 €, 49,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se funkcionalan i svetao 2,5 stan u Boleču, idealan kako za porodično stanovanje tako i kao investicija. Stan je površine 49 m² i uknjižen je, uz dodatnih 14 m² (terasa i ostava) koji nisu ušli u uknjiženu kvadraturu, ali značajno doprinose komforu i praktičnosti prostora.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 205.000 €, 49,00 m2 cca 4180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Trnska, 3/4, cg, uknji��en, renoviran-U lepom delu Vra��ara u blizini Kaleni�� pijace, prodaje se dupleks ugovorne povr��ine 46m2. Stan je pogodan za mladi bra��ni par, studente. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 87.000 €, 49,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 121.000 €, 49,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan i svetao stan na jednoj od traženijih lokacija u gradu, između Keja i šoping centra Delta Planet. Površina stana iznosi 49 m², nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom i termoizolacionom fasadom. Sprat nije poslednji. Stan ima dobar raspored koji omogućava....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 177.000 €, 48,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Voždovac, Lekino brdo, Cankareva, uknjižen, dvosoban stan, od 48m2. Na trećem je spratu od tri, odlično održavane zgrade sa liftom i interfonom iz 2012. godine. Sastoji se od hodnika, prostrane dnevne sobe sa kuhinjskim i trpezarijskim delom, spavaće sobe, lođe na koju se izlazi iz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 46,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Slanački Put, 1/6, lift, terasa, funkcionalan 2.0 svetao stan, u kompleksu Sunnyvill Premium 2, u novijoj zgradi, odlično pozicioniran, pogled na Dunav i okolinu, blizina svih infrastrukturnih sadržaja, pogodan kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Agencijska provizija za kupca....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 155.000 €, 46,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 16)

<< <1> >>