• GoHome Professional
do 200000 eura pogodan 50 m2 što manji 1.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura pogodan 50 m2 što manji 1.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura pogodan 50 m2 što manji 1.sprat

  • Za upit "do 200000 eura pogodan 50 m2 što manji 1.sprat" pronađeno 14 nekretnina - prosečna cena 2.397 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NIŠ, 100.000 €, 46,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ulični lokal na Obilićevom Vencu, prizemlje 23m2 i sprat 23m2 površine. Na odličnoj je lokaciji, pa je pogodan za raznorazne delatnosti. Prizemlje se sastoji od jedinstvene prostorije sa morkrim čvorom, stepenište vodi do sprata koji se sastoji od jedinstvene prostorije....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 78.100 €, 46,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Vrnjačke Banje, u naselju Raj, u blizini akva parka, nalazi se stan u izgradnji površine 45,92 m². Stan je odlično iskorišćenog prostora, sa strukturom 2.5 i nalazi se na prvom spratu zgrade koja ima ukupno tri sprata. U okviru kompleksa planiran je i bazen koji će biti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 114.660 €, 46,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*KUPITE STAN IZ SNOVA*Prodajemo u Pogodnom delu Novog Sada Idealan Dvosoban stan 46 m2 u IZGRADNJI na TIP-TOP LOKACIJI.Stan se nalazi na Prvom Spratu ulične orijentacije u kvalitetno građenoj zgradi i koji je pogodan za kvalitetan Porodičan životIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura pogodan 50 m2 što manji 1.sprat'
134.000 €
46.500 €
210.000 €
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 174.000 €, 47,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponuidmo stan u neposrednoj blizini Vukovog spomenika, u zgradi starije gradnje, koja je u odličnom i održavanom stanju. Stan se nalazi na prvom spratu i po strukturi je jednosoban, sastoji se od:ulaznog hodnika, odvojene kuhinje, kupatila, velike dnevne prostorije....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 115.000 €, 49,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Stan na 150m od Merkura i 200m od parka na prvom spratu 49m2 uknjizeno plus terase koje nisu usle u kvadraturu pa smim tim stan ima oko 60m2 opremljen starogradnja renoviran,sastoji se od dve spavace sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trepezarijom i ostavom , dve terase , kupatilo i....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 110.000 €, 49,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je komforan,moderno namesten stan–apartman površine 49 m², ususkan na prvom spratu novije stambene zgrade, preko puta hotela Vila Opera“.Nalazi se u elitnom delu Vrnjačke Banje (Sunčev breg),u blizini dvorca Belimarković. Samo minut hoda Vas deli od banjskog parka, Promenade,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 130.000 €, 51,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ROTKVARIJA, 51m2, DVOSOBAN U delu grada Rotkvarija se prodaje dvosoban stan od 51m2. Stan se nalazi na prvom spratu u zgradi bez lifta. Ove godine je stan renoviran, prozori su novi PVC, postavljeno je novo kupatilo, pločice u kuhinji su promenjene, parket je u odličnom stanju. Stan....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 73.000 €, 52,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2023.,

www.indomio.rs

Zlatibor, naselje Zova, ulica Mijaila Jevremovića. Luksuzan namešten dvosoban apartman površine 52m² na prvom spratu. Podno grejanje, klima, internet, KATV, telefon. Apartman se nalazi na samo 2km od centra Zlatibora, pogodan je za boravak porodice , ali i kratkoročno izdavanje. Budući....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 154.500 €, 52,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izuzetan dvosoban stan koji se nalazi u ulici Marije Bursać, 500m od Novosadskog puta i stajališta gradskog prevoza. Stan se nalazi na prvom spratu a prodaje se kompletno opremljen novim nameštajem, ugradnim elementima i belom tehnikom, dvorišno je orijentisan s....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 123.600 €, 52,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 128.700 €, 53,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno renoviran dvosoban stan površine 53m² na atraktivnoj lokaciji – Grbavica, na idealnom prvom spratu. Stan je izuzetno funkcionalnog rasporeda i idealan kako za porodičan život, tako i kao odlična investicija za izdavanje. Karakteristike stana: Površina: 53m² Struktura:....

 
 
 
  Stan, LAZAREVAC, 59.900 €, 53,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan, na odličnoj lokaciji u centru grada, pogodan kako za stanovanje tako i za izdavanje. Veličina stana je 53m2. Zbog svoje odlične pozicije, stan je idealan i za kancelariju ili neku drugu poslovnu aktivnost uslužnog karaktera. Stan se nalazi na 1. spratu,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 11)

<< <1> >>