• GoHome Professional
do 200000 eura pogodan što manji klima 70 m2 Najno - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura pogodan što manji klima 70 m2 Najno - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura pogodan što manji klima 70 m2 Najnovije

  • Za upit "do 200000 eura pogodan što manji klima 70 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 105.000 €, 64,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2022.,

www.berzanekretnina.org

3.0, Politika, Šafarikova, 64m2, SU/3, CG, parking, podrum, internet U veoma lepoj zgradi iz tridesetih godina 20. veka, na izuzetnom mestu između Kopitareve gradine i Skadarlije u tihoj ulici sa dovoljno parking prostora, nalazi se ovaj stan pogodan za posovni prostor, rentiranje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 176.700 €, 64,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Rakovica, Labudovo brdo - Serdar Janka Vukotića 3.0, 74m2(terasa 10m2), VPR/11, lift, parking, podrum, interfon, klima, video nadzor. Komforan trosoban stan, pogodan za višečlanu porodicu kao i za starije osobe s obzirom da je na visokom prizemlju. U neposrednoj blizini vrtića, osnovne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 169.950 €, 64,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se moderan duplex stan površine 64 m², smešten u jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Grbavica. Stan se nalazi u novijoj zgradi, odlične gradnje, u mirnom i porodičnom okruženju. Stan je izuzetno funkcionalan, sa odličnim rasporedom prostorija i puno prirodnog svetla.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 134.000 €, 64,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117270, XI/XI, klima, lift, terasa, uknjižen, ostava, stambena zgrada. Stan se nalazi srcu naselja Brace Jerkovic, ojruzen zelenilom, parkovima i svom potrebnom infrastrukturom. Bliza marketa, trznog centra, doma zdravlja, osnovnih skola, vrtica. Povezan gradskim orevozom....

 
 
 
  Stan, KRUŠEVAC, Pejton, 85.100 €, 65,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109835, I/I, klima, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, podrum, ostava, pogodan za pp, stambena zgrada. Prodaje se stan u naselju Pejton u Kruševcu. U cenu stana ulazi i garaže koja se nalazi ispod stana i koja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 125.000 €, 65,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nalazi se u blizini stare Mirijevske crkve, početak Mirijevskog bulevara, osnovne škole Despot Stefan Lazarević i nekoliko marketa, i autobuskih stanica sa nekoliko linija. Stan se nalazi u zasebnom objektu, tako da izgleda kao kuća. Ispred ulaza u stan postoji oko 10 m2 natkrivenog....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 70.000 €, 65,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u potkrovlju,korisne površine 65m2,zajednicko dvorište,pripadajuća garaža u dvorištu,pogodan za poslovni prostor,u centru Pančeva -Njegoseva ulica.Kontakt: 0611835748 Terasa, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 62.000 €, 65,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal u samom centru grada u blizini Pravnog fakulteta, na Obilićevom vencu. Površina lokala iznosi 65m2. Lokal se sastoji od ulaznog dela, jedne velike prostorije, sa prostorom za kuhinju i kupatila. Pogodan za razne delatnosti(kancelarisko-administrativni poslovi, magacin....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 160.680 €, 65,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan na odlicnoj lokaciji, pogodan za porodice sa decom. U blizini škole, vrtići, marketi, Štrand, fakulteti, Promenada, Spens Oko zgrade ima više većih parkinga, 2 biciklane u sastavu zgrade, koje su raspoložive stanarima na korišćenje. Poseduje: Dnevnu sobu, praktičnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 52.000 €, 65,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan za izdavanje na prvom spratu stambene zgrade, u neposrednoj blizini Nemačke ambasade u ulici Kneza Miloša. Stan je pogodan kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor namenjen tihoj delatnosti (kozmetički salon, agencija, advokatska kancelarija i sl.). Stan gleda....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200000 eura pogodan što manji klima 70 m2 (87)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>