• GoHome Professional
do 200000 eura pogodan što manji 4.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura pogodan što manji 4.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura pogodan što manji 4.sprat

  • Za upit "do 200000 eura pogodan što manji 4.sprat" pronađeno 17 nekretnina - prosečna cena 2.082 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 134.000 €, 56,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je funkcionalan i svetao stan od 56 m² u mirnom i odlično povezanom delu Novog Sada, u ulici Bulevar Jaše Tomića. Stan se nalazi na 4. spratu zgrade bez lifta, uknjižen 1/1, pogodan za porodično stanovanje, parove ili kao izuzetno dobra investicija za izdavanje. Struktura....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 39.700 €, 22,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se apartman na Zlatiboru, površine 22m2, u centru, 350 m od Zlatiborskog jezera na idealnoj lokaciji za odmor i uživanje, u mirnom delu bez buke. U blizini je veliki broj radnji, kafića, restorana, butika, autobuska stanica, pijaca, apoteke, ski staza Obudojevica. . . Apartman....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 82.000 €, 38,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komplet opremljen stan u Novom Sadu,38m2,uknjizen 1/1,4 sprat,Novo Naselje,zgrada ima lift,uz stan ide i pripadajuca ostava,kao i biciklana. Stan ima odvojenu kuhinju,dnevnu sobu i malu spavacu. Iznad stana je prazan tavanski prostor pogodan za prosirenje.U cenu je uračunata....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura pogodan što manji 4.sprat'
185.000 €
185.000 €
192.000 €
  Stan, BEOGRAD, Julino Brdo, 117.000 €, 39,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju 1.0 stan, 39 m² – Julino Brdo Odličan jednoiposoban potencijal! Stan je lako adaptibilan u 1.5, uknjižen i pogodan za kupovinu putem stambenog kredita za mlade. Nalazi se na 4. spratu zgrade sa 6 spratova, sa liftom, interfonom i video nadzorom. Stan ima centralno grejanje,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 121.000 €, 49,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan i svetao stan na jednoj od traženijih lokacija u gradu, između Keja i šoping centra Delta Planet. Površina stana iznosi 49 m², nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom i termoizolacionom fasadom. Sprat nije poslednji. Stan ima dobar raspored koji omogućava....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 126.690 € na 125.150 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BISTRICA, 125.150 €, 52,00 m2 cca 2410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.10.2025 - 126.690 €
03.04.2026 - 125.150 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

KOMPLETNO NAMEŠTEN DVOIPOSOBAN STAN, BULEVAR---Agencijska šifra: 1007245.Kompletno namešten dvoiposoban stan površine 52m2 koji se nalazi na 4. spratu stambene zagrade locirane na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan se sastoji od dnevnog boravka u čijem je sklopu kuhinja....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 191.070 €, 53,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN, BULEVAR---Agencijska šifra: 1007924.Prodaje se vrlo funkcionalan, opremljen dvosoban stan (53 m3) na 4. spratu stambene zgrade sa liftom na Bulevaru oslobođenja, na samo nekoliko minuta hoda od pešacke zone. Stan je veoma praktičnog rasporeda, ima zasebnu spavaću....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 185.500 €, 53,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno namešten dvosoban stan na odličnoj lokaciji, na Bulevaru oslobođenja, u neposrednoj blizini Dnevnika. Stan je veoma svetao i prijatan za boravak, dvorišno orijentisan, što pruža mir i tišinu uprkos centralnoj gradskoj poziciji. Nalazi se na četvrtom spratu zgrade....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 169.230 € na 163.770 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 163.770 €, 53,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 169.230 €
22.04.2026 - 163.770 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada Uknjižen Dvosoban stan 53 m2 na TOP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi preko puta Dnevnika i Futoške Pijace na četvrtom spratu u kvalitetno građenoj zgradi,dvorišne orijentacije svetao je i funkcionalan pogodan je za udoban život građana ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 130.000 €, 61,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U naselju Stari Košutnjak, u neposrednoj blizini Pete ekonomske škole i restorana "Čačaninin", imamo u ponudi uknjižen stan na 4.spratu u urednoj i održavanoj zgradi bez lifta. Lokacija izuzetno dobro povezana gradskim prevozom sa svim delovima grada. Prekoputa zgrade nalazi se ogroman....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 204.000 €, 63,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se dvorišno orijentisan stan površine 62 m² na 4. spratu u zgradi od ukupno 5 spratova. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, terase sa ostavom, hodnika i kupatila. Raspored je veoma funkcionalan sa maksimalno iskorišćenim prostorom, a deo nameštaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 208.000 €, 65,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ponuda stanova u ulici Veselina Masleše 62-64 na Lekinom brdu, Voždovac, Beograd: • Stanovi na prodaju: • 65.79m² (IV sprat, ka ulici) • 65.91m² (III i IV sprat, ka dvorištu) • 119.17m² penthouse • Dodatno: • Mogućnost kupovine garažnog mesta • Blindirana ulazna vrata • Toplotna pumpa....

 
 
 
  Stan, ODŽACI, 59.900 €, 78,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran i funkcionalan stan u Odžacima, ukupne površine 78 m² plus terasa, smešten na 4. spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je dobro organizovan i pogodan za porodično stanovanje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, hodnika, kupatila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 145.600 €, 91,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 3. 5 stan u novoj zgradi na Vracaru u blizini Kalenic pijace. Stan se nalazi na 4 spratu u zgradi sa liftom, Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, tri spavace sobe, 2 kupatila i 1 toaleta, dve terase od ukupno 12m2, jedna je okrenuta prema ulici a jedna prema dvoristu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 180.000 €, 199,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan stan na Panteleju. Pogodan i za kredite za mlade, objekat poseduje upotrebnu dozvolu. Prodaje se kompletno namešten i opremljen tehnikom. U pitanju je dupleks od 199m2, nalazi se na četvrtom i petom spratu novije zgrade bez lifta. Prva etaža (četvrti sprat) ima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 210.000 €, 199,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,