• GoHome Professional
do 200000 eura parking što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • do 200000 eura parking što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura parking što skuplji

  • Za upit "do 200000 eura parking što skuplji" pronađeno 28 125 nekretnina - prosečna cena 2.046 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 213.677 €, 60,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka 2.0, 60m2, 3/3, toplotne pumpe, lift, interfon, parking, garaža U ponudi luksuzan dvosoban stan u blizini Partizanovog stadiona, 60m2 modernog komfora u energetski efikasnoj zgradi od svega osam stanova. Fantastičan pogled na Hram Svetog....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Gornjačka Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 2 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan, LUX, 2.0 stan, u potkrovlju zgrade od tri sprata, vrhunske gradnje. Korišćeni najmoderniji i najsavremeniji materijali, kako u izgradnji, tako i u završnim radovima, modernog koncepta i dizajna. Sigurnosna vrata, najkvalitetnija keramika, alu stolarija, tarket parket. Video....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 213.660 €, 82,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Telepu u neposrednoj blizini Limana 4! Pouzdan investitor koji je poznat po vrhunskom kvalitetu gradnje i opreme, sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija, parket i prvoklasna keramika. Stanovi odličnog projekta i rasporeda. Ekonomičan vid grejanja,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 213.500 €, 61,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Majke Kujundžić Sprat: 2 Spratnost: 4 Soba: 2 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 213.500 €, 61,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Cvetkova pijaca - Majke Kujundžić 2. 0, 61m2 (terasa 7m2), 2/4, podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi su novi, dvosobni, moderno projektovani stanovi u kvalitetnoj stambenoj zgradi na odličnoj lokaciji na Zvezdari, u ulici Majke Kujundžić. Zgrada je izvedena....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 213.320 €, 87,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran četvorosoban stan od 86,19 m², na 1. spratu, u mirnom i razvijenom delu grada. Stan čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, četiri spavaće sobe (master + tri dečije), kupatilo, terasa, ulazni hodnik i degažman. Idealan izbor za veće porodice ili kupce kojima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 213.210 €, 62,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kompletno namešten trosoban stan u mirnoj ulici na Salajci, u zgradi novije gradnje iz 2011. godine. Stan je funkcionalan, svetao i idealan za porodični život, sa odličnim odnosom prostora i komfora. O STANU: Struktura: trosoban Grejanje: gas Prostorije: dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 213.200 €, 104,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji na Telepu, gradi se vrhunski stambeni kompleks , gde se spajaju elegancija i savremeni dizajn u savršenom harmoniji. Ovaj premium objekat nudi smart home funkcionalnosti i visokokvalitetne materijale, stvarajući dom koji impresionira estetikom i udobnošću.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 213.110 €, 83,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine 82.76 m2.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 213.110 €, 82,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno - poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine 82.76....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 213.070 €, 60,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Gornjačka Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 2 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka 2.0, 60m2, 1/3, toplotne pumpe, lift, interfon, parking, garaža U ponudi luksuzan dvosoban stan u blizini Partizanovog stadiona, 60m2 modernog komfora u energetski efikasnoj zgradi od svega osam stanova. Fantastičan pogled na Hram Svetog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 213.010 €, 94,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam pravi porodični četvorosoban stan. Nalazi se na popularnoj lokaciji u kvalitetnoj zgradi od fasadne cigle. Prvi sprat, dvostrano orijentisan, veoma svetao. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinja ima prozor, tri spavaće sobe, dva mokra čvora,....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 215.000 € na 213.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 213.000 €, 57,00 m2 cca 3740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 219.000 €
07.05.2026 - 215.000 €
14.05.2026 - 213.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na atraktivnoj lokaciji uz sam studentski grad i Sport centar dvosoban stan od 57 + 3m2 (pridružen hodnik), terasa, pripadajući podrum. Renoviran i lako adaptivan. Dvostrano orijentisan. Sa prelepim pogledom. Zgrada pod video nadzorom. Ulaz je sređen i ima dva moderna lifta. Ima veliki....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 213.000 €, 71,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u komplexu u izgradnji. ROYAL RESIDENCE LUX Popovica Novi Sad Stan je jedini preostali u komplexu koji ima pogled na Novi Sad Na prodaju i garazno mjesto. Vise informacija na 0038765637054 Terasa, Lift, Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 213.000 €, 71,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

POPOVICA, 71m2, TROSOBAN U mirnom vikend-naselju Popovica, na samo četiri kilometra od centra Novog Sada, gradi se ekskluzivni stambeni kompleks „Royal Residency“. Posebna vrednost kompleksa su i prostrane zelene površine veće od 2.000 m² , sa automatskim sistemom za navodnjavanje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 213.000 €, 116,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan lokal na Salajci između Temerinske i Kisačke ulice. Lokal je po strukturi ima tri prostorije. Veliki portal u prizemlju, sa ulice, ima i ulaz iz dvorišta. u suterenu ima još dve prostorije. Odličan je za tihe delatnosti. Prometna ulica. Uknjižen na vlasnika 1/1 kontakt: 065/3858-888....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 213.000 €, 94,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nekretnina na traženoj lokaciji. Klasičan četvorosoban stan, orijentisan je tako da ima dosta prirodne svetlosti, odličan raspored, prostrane spavaće sobe. Zgrada uredno održavana, blizina škola, pijace, autobuskih stajališta kao i samog centra grada. Za više informacija i sam obilazak....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 soban stan u Novom Sadu, SOCIJALNO, površine 94 m². U kuhinji i kupatilu zamenjene instalacije i keramika.Stan je odličnog rasporeda. Nalazi se u blizini svih sadržaja potrebnih za život, škola, vrtić, megamarketi i ostali sadržaji. Okružen je zelenilom i parking prostorom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 212.867 €, 73,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo dvosoban stan u izgradnji na odličnoj lokaciji u Zemunu Površine je 73,15m2 i nalazi se povučenom spratu stambene zgrade od pet spratova Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase Stan je....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 212.700 €, 118,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor na galeriji .Ulaz iz dvorišta .Pogodan za poslovne apartmane,ordinaciju ,kancelariju i slično..Postoji mogućnost da se dokupi 2 parking mesta. Opticki net, struja, voda.Lav 2020 nekretnine. Registarski br posrednika 1187Kontakt: Ivana  063 7445 379....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 212.555 €, 60,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ukazana nam je prilika da predstavimo izuzetno kvalitetan objekat u modernom arhitektonskom objektu, smeštenom na odličnoj lokaciji. Ovaj stambeni prostor spaja urbanu dinamiku i savremeni dizajn, pružajući idealne uslove za udoban i luksuzan život. Prostran i elegantan, stan odiše....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 212.530 €, 82,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine 82.76....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 212.500 €, 151,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se četvorosoban stan, na prvom spratu, uknjižene površine 151m2, u samom centru grada, preko puta zgrade Osnovnog suda. Stan je salonskog tipa, i kao takav pogodan je za razne mogućnosti. Moguće je adaptirati ga u poslovni prostor (restoran, kancelarija…) ili kao stambeni....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 212.500 €, 101,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

RAKOVAC, 101m2, KUĆA Prodaje se jedinstvena dvospratna kuća koja ima 101 m² na prvom spratu i 101 m² na drugom spratu.u mirnom naselju blizu grada Novi Sad. Ova kuća je idealna za one koji traže udoban i miran prostor za život, a istovremeno žele biti u blizini gradske infrastrukture.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 212.350 €, 50,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

LOKACIJA Zvezdara na granici sa Vračarom Prodaje se stan na jednoj od najlepših lokacija u Beogradu Žička ulica na Crvenom krstu. Ušuškana u tišini i zelenilu prestižnog dela grada, ova nekretnina se nalazi u neposrednoj blizini Beogradskog dramskog pozorišta, u blizini vrtića, osnovnih....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 212.320 €, 87,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlični funkcionalni stanovi u izgradnji! U veoma mirnoj ulici sa pogledom na Dunav, gradi se ova dvospratna zgrada! Bez gužve i buke u veoma prijatnom okruženju sa svim pratećim sadržajima! U ceni stana takođe, dobijate deo dvorišta od 84m2. U cenu stana je uknjučen PDV, što je idealno....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 212.180 €, 109,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

* Prestavljamo Vam kuću u centru Temerina. Kuća je starije gradnje ali se nalazi na odličnoj poziciji, blizu škole, doma zdravlja, bazena. Kuća do ulice poseduje predsoblje, 2 spavaće sobe, kuhinju 2 pomoćne prostorije, u nastavku se nalazi radionica sa stanom iznad iste i na kraju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 212.180 €, 80,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan na Socijalnom. Zgrada extra kvaliteta sa svega tri sprata i ima lift, mali broj stanara.Uz stan ima mogućnost i kupovine garaže u suterenu zgrade sa odličnim prilazom, garaža ima i struju. Stan se prodaje kompletno namešten, Odličan raspored sa dnevnim boravkom, tri....

 
 
 
  Kuća, KAC, 212.180 €, 131,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična montažna kuća u centru Kaća, bez ulaganja, kompletno opremljena. Izgradjenja je od visokokvalitetnih materijala. Kuća ima moderan i elegantan izgled. Ogradjena je betonskom ogradom koja ima izražene detalje imitacije cigala. Fasada kuće je prekrivena svetlom fasadnom bojom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 212.180 €, 83,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan, trosoban stan na jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija u gradu - Liman 4. Ova nekretnina se sastoji od velikog dnevnog boravka, prelepe trpezarije, odvojene kuhinje, velike terase sa prelepim pogledom, dve spavaće sobe, kupatila, malog wc-a, dve ostave....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 212.180 €, 58,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

EKSKLUZIVNO vam predstavljam jedan neobičan i fenomenalan duplex na najtraženijoj lokaciji, u blizini vrtić i osnovna škola, pijaca, dosta prostora ima za parking, a ulica puna zelenila, pravi užitak boraviti na takvoj lokaciji! Komforan sa dve spavaće sobe, uknjižen na 58m2, a u....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 212.180 €, 213,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je Fenomenalna spratna kuća u Rumi. Nekretnina u prirodi ima oko 450m2, 3.5 ara placa, poseduje 2 ogromna dnevna boravka, 12 spavaćih soba, 2 kuhinje, 3 kupatila i terasu koja ima oko 100m2! U blizini marketa i škola, 1.2 km je udaljena od centra Rume! Od ove kuće mogu....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 212.180 €, 209,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno vam predstavljamo spratnu kuću u najlepšem delu Klise. Prizemlje kuće se sastoji od spavaće sobe, trpezarije sa kuhinjom, kupatila i ostave. Na spratu kuće se nalaze tri spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo kao i tri terase. Dvorište odaje jako lep utisak....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Bulevar, 212.180 €, 104,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam spratnu kuću na sjajnoj lokaciji. Kuća je ušuškana od gradske guzve i na par minuta od Novosadskog puta. Funkcioniše kao tri stana i to kao dve garsonjere i jedan jednoiposoban stan. Na donjoj etaži se nalazi garosnjera - dnevni boravak sa kuhinjoom, kuaptilom i....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 212.180 €, 138,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na odličnoj lokaciji, na 5 minuta vožnje od grada. U prirodi ima 136m2 korisne površine za stanovanje, podrum i garažu u dvorištu. Prizemlje je sređeno a sprat je u sirovom stanju, PVC stolarija je postavljena u celoj kući. Za sve informacije pozovite nas. KING NEKRETNINE - Za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 212.100 €, 104,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo luksuznu urbanu vilu u izgradnji, sa samo 4 stana, smart home sistem, sve ce biti luksuzno i uz svaki stan ide parking mesto. Pozovite nas... .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 212.100 €, 101,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113221, IV/VII, klima, lift(2), telefon, terasa, nov luks, parking. Izdaje se moderan i funkcionalan poslovni prostor u novoizgrađenoj zgradi, idealan za različite delatnosti, od kancelarijskog poslovanja do predstavništva firmi. Prostor se nalazi na atraktivnoj lokaciji,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 212.070 €, 80,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu luksuznu izgradnju na Telepu. Mirna i tiha lokacija namenjena porodičnom životu. U blizini vrtića, igrališta, škole i ostalih sadržaja neophodnih za harmoničan život u gradu. U ponudi imamo stanove različitih struktura, dva ulično orijentisana lokala,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 212.058 €, 64,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

64.26m2,CG, PR. Građevinska dozvola. Moderan stambeni kompleks u Zemunu. Ovaj projekat obuhvata modernu arhitekturu, zelene površine i različite sadržaje koji poboljšavaju kvalitet života. Fokusira se na održivost i udobnost, s ciljem da pruži savremene uslove stanovanja. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 212.000 €, 99,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da vam ponudimo stan koji ima svoje pripadajuće dvorište. Stan se nalazi u mirnom delu ulice. Uz stan dobijate 4 pripadajuca parking mesta. U neposrednoj blizini se nalaze i gradski prevoz, pijaca, škola, pošta, razne prodavnice, banka. Zgrada u kojoj se nalazi stan....